Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fafi1903

Yardımcı olur musunuz ?

Önerilen İletiler

fafi1903    18

Arkadaşlar Tr Çapında meşhur bir hocadan kür temini yaptım. 9 haftadır kurdeyim.

Haftada 800mg testo cyp. 400 mg tren. 300 mg primobolan yazdı kendisi. 9 haftadır her hafta bu şekilde alıyorum. 2 gün önce tahlil yaptırdım. Doktora açık açık durumu anlatmıştım ama bana senin zerre kadar sorunun yok tüm değerlerin normal nasıl 800mg testo almış olabilirsin ki dedi. T3 T4 ve TSH referans aralıklarında görünüyor. Yani hiçbir değer anormal değil dedi. Hocaya ilettim ama becerememissin vs dedi. Yok prolaktin yüksekse testo normal çıkar. Yok bizim bunlarla işimiz yok bize lh FSH lazım dedi. Parama mı yanayım emegime mı yanayım. Doğrusu nedir bir bilen yonlendirirse sevinirim. Tahlillerin elimde mevcut. Teşekkürler saygilar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

STALOB    126
fafi1903, Şimdi yazdı:

Hocam yapma Allah aşkına ya nerden bildin :/

Tek o satıyor çünkü ve malesef boş ilaçlar treni bile 300 tl dolu olmasını beklemeyin zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191

yine f.b yine rezil ilaçlar, bir konu açmıştım f.b ve sattığı ilaçlarla ilgili. ve ben dışında birsürü kişi konu açtı novalifenin nasıl bir çöp olduğunu anlattık hiç mi forumda araştırma yapmadınız be hocam yazık olmuş :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18

Hocam Allah aşkına adam bana becerememissin diyor yani guvenilir diye düşündüm aldım dunya para verdim. Yani peşpeşe 2 kur yaptırdı bana. 10 hafta testo danabol boldenon. Biter bitmez 10 hafta şimdiki kür. Toplamda sadece ilaçlara 6000 lira verdim. Takviyelerle en az 10.000 e mal oldu bana. Toplamda 4 5 aylık mevzu bu. Ne yapayım bilmiyorum

swezy, 3 saat önce yazdı:

yine f.b yine rezil ilaçlar, bir konu açmıştım f.b ve sattığı ilaçlarla ilgili. ve ben dışında birsürü kişi konu açtı novalifenin nasıl bir çöp olduğunu anlattık hiç mi forumda araştırma yapmadınız be hocam yazık olmuş :(

Malesef bakmamistim arkadaşım. Bilindik bı adam yani. Yemin ediyorum emegime açıyorum ya için acıyor yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
fafi1903, Şimdi yazdı:

Hocam Allah aşkına adam bana becerememissin diyor yani guvenilir diye düşündüm aldım dunya para verdim. Yani peşpeşe 2 kur yaptırdı bana. 10 hafta testo danabol boldenon. Biter bitmez 10 hafta şimdiki kür. Toplamda sadece ilaçlara 6000 lira verdim. Takviyelerle en az 10.000 e mal oldu bana. Toplamda 4 5 aylık mevzu bu. Ne yapayım bilmiyorum

yerinde olsam paranın en azından bir kısmını geri alabilmek adına ugraşırdım, gerekirse mahkemelik olurdum denerdim en azından. sadece testo decasını kullandım gram verim alamadım ayrıca testosu rezil gram steril değildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
fafi1903, 4 dakika önce yazdı:

Hocam yapma Allah aşkına ya nerden bildin :/

eğer dediklerin doğruysa F.B yeni seri testoları boş yapmış galiba , total testesteron kaç çıktı kan tahlilini atabilirmisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

total test sonucu olmadan lh fsh olmadan ilaca boş diyemezsin ki , attığın tahlillerde ilacın boş veya dolu olduğunu anlayabileceğimiz hiç bir değer yok , F.B nin sattığı ilaçlar da testosu dolu olur anabolikleri düşük doz veya boşa yakın olur bu da normal çünkü ucuz fiyata satıyor , ben nova life kullandığım dönemde haftada 1 ml test e. 1.5 ml tren e. alıyordum 9 hafta sonra tahlil verdim total test 2600 prolaktinim de yüksek değerde çıktı eski konularımdan bulabilirsiniz , bu da dediğim olayı kanıtlıyor testosu dolu anabolikleri boş veya çok düşük doz , ha birde sterillik konusu var ne kadar steril Allah bilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Markus Rühl, 1 dakika önce yazdı:

total test sonucu olmadan lh fsh olmadan ilaca boş diyemezsin ki , attığın tahlillerde ilacın boş veya dolu olduğunu anlayabileceğimiz hiç bir değer yok , F.B nin sattığı ilaçlar da testosu dolu olur anabolikleri düşük doz veya boşa yakın olur bu da normal çünkü ucuz fiyata satıyor , ben nova life kullandığım dönemde haftada 1 ml test e. 1.5 ml tren e. alıyordum 9 hafta sonra tahlil verdim total test 2600 prolaktinim de yüksek değerde çıktı eski konularımdan bulabilirsiniz , bu da dediğim olayı kanıtlıyor testosu dolu anabolikleri boş veya çok düşük doz , ha birde sterillik konusu var ne kadar steril Allah bilir.

Yani şimdi paramın ve emegimin çöp olup olmadigi belli değil. Ciddi şekilde bu işin üstüne düşmeme rağmen doğru düzgün verim de alamadım hocam 19 haftadır kurdeyim aralıksız. Yani tren kullaniyorum daha ne kullanayım hocam kür geçmişi olan biri de değilim ben . Ben hangi degerlerime baktirayim. Hangi değerleri ogrenirsem çalıştı mı çalışmadı mı öğrenirim. Birde libido sorunu var anlamadığım biçimde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
fafi1903, 57 dakika önce yazdı:

Yani şimdi paramın ve emegimin çöp olup olmadigi belli değil. Ciddi şekilde bu işin üstüne düşmeme rağmen doğru düzgün verim de alamadım hocam 19 haftadır kurdeyim aralıksız. Yani tren kullaniyorum daha ne kullanayım hocam kür geçmişi olan biri de değilim ben . Ben hangi degerlerime baktirayim. Hangi değerleri ogrenirsem çalıştı mı çalışmadı mı öğrenirim. Birde libido sorunu var anlamadığım biçimde.

kür içinde kolmifen pregnyl türevi ilaçlar kullanmadıysan lh fsh 0 ya da sıfıra yakın çıkar üroloji uzmanına gidip dönem dönem iktidarsızlık problemim var diyip lh fsh total serbest testesteronuma baktırmak istiyorum diyebilirsin 6-7 bin tl ne aldın da ne kadar aldın da gitti anlamadım.

f.b. nin sosyal medyadaki imaji reelde yok buradan her babacan yaklaşana delikanlı efendi ayağına yatana güvenmemek gerektiğini düşünüyorum  emeğim boşa gitti diye düşünme bence testosu doludur en kötü diğer ilaçlarda testodur verim almış olman gerek 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18

Hemen baktiracagim.  Paylaşıyorum hocam takviyeler hariç sadece ilaçlar 4.000 TL. Bir önceki kürüm de 2500 tutmuştu.

Screenshot_20220806_233953.jpg

IMG-20220810-WA0086.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
fafi1903, 2 saat önce yazdı:

Testesteron hammadesi ucuzdur anaboliklerin hammadesi pahalıdır, ucuz ürün varsa bilki ya boştur yada testesteron içeriklidir yani boldenone vurdum sanarsın testo vurursun , Bende novalife tren etki görmeyince 6 hafta boyunca haftada 4-5 ml vurdum bitirdim flakonu yinede 0 etki aldım yani novalife anabolikleri boş sende bu zamana kadar only testo gittin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
fafi1903, Bir saat önce yazdı:

Hemen baktiracagim.  Paylaşıyorum hocam takviyeler hariç sadece ilaçlar 4.000 TL. Bir önceki kürüm de 2500 tutmuştu.

Screenshot_20220806_233953.jpg

IMG-20220810-WA0086.jpg

4-5 ay only testoya 6.5 bin tl vermişsin çokta zararda değilsin takma kafaya bir daha ki sefer efendi gibi al only testonu kullan bence en azından ne kullandığını bilirsin steril ürün al kaliteli ürün al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Test vereceğin zaman alttaki değerleri doktordan iste , sonuçları buraya paylaşabilirsin.

1- Hemogram

2- Karaciğer enzimleri ( alt, ast, ggt)

3- Böbrek fonksiyon testleri ( üre, kreatin, ürik asit )

4- Hormon profili ( t3, t4, tsh, testesteron, östrojen , prolaktin, fsh, LH ) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Hafifzargana, 47 dakika önce yazdı:

4-5 ay only testoya 6.5 bin tl vermişsin çokta zararda değilsin takma kafaya bir daha ki sefer efendi gibi al only testonu kullan bence en azından ne kullandığını bilirsin steril ürün al kaliteli ürün al

Umarım öyle olmuştur. Ama ciddi hayal kırıklığı yaşadım surecte

Markus Rühl, 40 dakika önce yazdı:

Test vereceğin zaman alttaki değerleri doktordan iste , sonuçları buraya paylaşabilirsin.

1- Hemogram

2- Karaciğer enzimleri ( alt, ast, ggt)

3- Böbrek fonksiyon testleri ( üre, kreatin, ürik asit )

4- Hormon profili ( t3, t4, tsh, testesteron, östrojen , prolaktin, fsh, LH ) 

Kesinlikle hemen halledeceğim. Burada paylaşacağım o zaman görüşürüz teşekkür ederim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
fafi1903, 1 dakika önce yazdı:

Umarım öyle olmuştur. Ama ciddi hayal kırıklığı yaşadım surecte

geçmiş olsun diyelim en azından parayla satın alamayacağın dersler çıkarttın bu işten çıkartmış olman gerek yani

1.f.b. gibi lafta delikanlı icraatte dümenci olan insanlara güvenmemek kimseye güvenmemek rasyonel haraket etmek

2.ilaç işinde ucuza kaçmamak hem cebini hem sağlığını riske atmamak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Hafifzargana, 1 dakika önce yazdı:

geçmiş olsun diyelim en azından parayla satın alamayacağın dersler çıkarttın bu işten çıkartmış olman gerek yani

1.f.b. gibi lafta delikanlı icraatte dümenci olan insanlara güvenmemek kimseye güvenmemek rasyonel haraket etmek

2.ilaç işinde ucuza kaçmamak hem cebini hem sağlığını riske atmamak 

Kesinlikle hocam. Hemde bir muhatap yok karşımda. Sanırım burada tecrübeli arkadaşlarla istişare etmek bundan sonraki süreçte kesinlikle daha sağlıklı olacak. Konuyu T.F. isimli bir hoca ile paylaşmıştım. İlaç boş çıkmış peptit gir tertemiz dedi yazayım sana kür taş gibi olursun dedi. Belki doğru belki yanlış ama atlamadim. Kesinlikle bilgi alışverişi dahilinde ilerlemek iyi olacak. Ama doğru düzgün adam akıllı bir kür planlaması yapmak istiyorum hemen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Arkadaşlar Tr Çapında meşhur bir hocadan kür temini yaptım. 9 haftadır kurdeyim. kanka kusura bakma da ben artık gülüyorum ahahah baya meşhur devam edin yarışmacı, meşhur, youtuber..... gibi kişilerden ilaç almaya pt lik almaya.. Çöpe giden 9 haftalık emek ve para .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
fafi1903, 3 dakika önce yazdı:

Kesinlikle hocam. Hemde bir muhatap yok karşımda. Sanırım burada tecrübeli arkadaşlarla istişare etmek bundan sonraki süreçte kesinlikle daha sağlıklı olacak. Konuyu T.F. isimli bir hoca ile paylaşmıştım. İlaç boş çıkmış peptit gir tertemiz dedi yazayım sana kür taş gibi olursun dedi. Belki doğru belki yanlış ama atlamadim. Kesinlikle bilgi alışverişi dahilinde ilerlemek iyi olacak. Ama doğru düzgün adam akıllı bir kür planlaması yapmak istiyorum hemen 

aferin yeni dolandırıcını bulmuşsun :D 

solda bir tane watsap simgesi var ya ona tıkla ya da bilinen hocalardan birine ayda 500-1000 tl ver ilaç için değil danışmanlık için eczaneden sustanon primobolan topla onlarla kür yap bu dediklerimin dışında işe girme senin iyiliğin için diyorum bunu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
fafi1903, 3 dakika önce yazdı:

Bir dolandırıcıdan diğer dolandırıcıya konmuşsun tebrik ederim çok doğru isim T.F 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Bir dolandırıcıdan diğer dolandırıcıya konmuşsun tebrik ederim çok doğru isim T.F 

🤣🤣🤣 Valla tahmin de etmedim değil arkadaşım :) ama almadım almayı da düşünmüyorum ders aldım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.