Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

efsane

Bilinçsiz steroid kullanımı ve sonrası kabüs

Önerilen İletiler

efsane    0

Yaşım 27 direk net olarak konuya giriyorum 

Bundan 7 yıl önce deca,boldenon,enanthat,trenbolon,dianabol hepsini kullandım hepsini bir arada değil ama hepsini kullandım biliçsizce hiç bir koruması olmadan pct mct koruyucular vitaminler kara düzen ölmediğime şükür ediyorum 

Sıra geldi bunları nasıl kullandım yaşım daha küçüktü yeni başlamıştım bu spora spor salonda antrenör olmak öğrenmek için tabi hocam dediğim abi dediğim çok iri görüp herşeyi bilen dediğimiz insan üzerimden üç beş kuruş kazanacak diye verdi ilacı verdi ilacı ne tedavisi ne yemesi güvendik sağlığımdan etti 

Asıl konuya geldim abilerim kardeşlerim ben malesefki 7 yıldır o zamandan beri ereksiyon sorunu çekiyorum evet 7 yıl nasıl geçti zaman bende anlamadım ama hayatımı alt üst etti doktora gidiyorum yapılan tahliller normal dediler hatta penisime enjekte iğne yaptı doktor erekte olunca psikolojik dedi bu dediğim olayda 3 sene önce ve hala düzelmedi birlikte olacağım insanla yeri geliyor hiç olmuyor mastürbasyon yapınca çok az oluyor olsa bile hemen gidiyor oluyor ama hemen gidiyor bu arada son 1 yıldır sporda yapıyorum ama hiç bir zaman düzelmedi buradan bu konuda Allahrızası için yardımcı olabilecek bir abi bir kardeşim varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkül    31
efsane, 12 dakika önce yazdı:

Bundan 7 yıl önce deca,boldenon,enanthat,trenbolon,dianabol hepsini kullandım hepsini bir arada değil ama hepsini kullandım biliçsizce hiç bir koruması olmadan pct mct koruyucular vitaminler kara düzen ölmediğime şükür ediyorum 

Sıra geldi bunları nasıl kullandım yaşım daha küçüktü yeni başlamıştım bu spora spor salonda antrenör olmak öğrenmek için tabi hocam dediğim abi dediğim çok iri görüp herşeyi bilen dediğimiz insan üzerimden üç beş kuruş kazanacak diye verdi ilacı verdi ilacı ne tedavisi ne yemesi güvendik sağlığımdan etti 

Asıl konuya geldim abilerim kardeşlerim ben malesefki 7 yıldır o zamandan beri ereksiyon sorunu çekiyorum evet 7 yıl nasıl geçti zaman bende anlamadım ama hayatımı alt üst etti doktora gidiyorum yapılan tahliller normal dediler hatta penisime enjekte iğne yaptı doktor erekte olunca psikolojik dedi bu dediğim olayda 3 sene önce ve hala düzelmedi birlikte olacağım insanla yeri geliyor hiç olmuyor mastürbasyon yapınca çok az oluyor olsa bile hemen gidiyor oluyor ama hemen gidiyor bu arada son 1 yıldır sporda yapıyorum ama hiç bir zaman düzelmedi buradan bu konuda Allahrızası için yardımcı olabilecek bir abi bir kardeşim varmı

Geçmiş olsun 2 sene önce ben kür yaptım bende aynı insanlarla karşılaştım 2 yıldır ereksiyon sorunları var tedavi yolları arıyorum şuan proviron gingseng saw palmetto tribulus çakşır keçiboynuzu özü zma ve arjinin kullanıyorum azda olsa etki gösterdi ama hâlâ tam düzelme olmadı. 

Total testo - free testo - E2 - prolaktin - Lh - Fsh - progesteron testi varsa paylaş tecrübeli hocalar yönlendirir seni. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tansiyon problemin varmı veya tam hemogram testinde HGB değerin kaç yazıyor. Penisine enjekte ettiğinde erekte olduysan korkulacak birşey yok çözülür ettiğinde kalkmamış olsaydı sıkıntıydı 

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
gasgsaga

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oguzhanbb7    2
efsane, 18 dakika önce yazdı:

Öncelikle hayırlı akşamlar. 

Konuyu yanlış anlamadıysam,

Hekim tarafından Hormonal testlerin yapılmış bir sorun çıkmamış.prolaktin testosteron vs.

Hekim tarafından Fiziksel olarak konuya bakılmış herhangi bir sorun çıkmamış.uzuvsal bozukluk damar yolu oroblemleri vs.

Buda sonucu pskolojik bozukluğa iter cinsellik öncesi düşünce bozuklukları libidoyu aşşağı çeker buda erektil difizyon bozukluğu erken boşalma gibi durumlara yol açar. Cinsel iliski veya masturbasyona acaba penisim sertlesicekmi veya acaba iyi olucakmı ya sertlesmessem ya boşalırsam gibi düşüncelerle bu konulara başlamak herşeyi zorlastırır ve boyle bozukluklara yol açar. 

Sana tavsiyem kendini rahatlat uzunca partnerinle konuş fayda etmeyeceğini düşünüyorsan veya böyle bir olanağın yoksa ufak bir rahatlatıcı antidepresan ve çok dusuk mg lar 0.5 düzenli tadalafil etken maddeli bir sentetikle bir müddet kür gibi devam et düzeliceksindir. 

7 sene önce yaptığın kür bir travma yaratmış olabilir vucudunda ama bilimsel olarak insan genetigi 1 sene içinde pct yapmasan dahi eski işleyişine geri döner.

Saygılar.

Not: Söylediklerim doktor tavsiyesi reçete yerine geçmez böyle algılanmamalıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585

Merhabalar.

Son hormon testlerini buraya atar mısın? Rakamlar üzerinden konuşalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efsane    0

7 yıl boyunca psikolojik olarak devam edebilmesi mümkünmü peki 

1 yıl önceki tahlillerimi paylaştım sizlerle

2782F227-8099-47C0-A503-F7103CF42B3B.jpeg B94AADC4-9737-41D7-933F-E00080545871.jpeg FA6E5145-7F10-46A5-BC32-D7A22D537E89.jpeg 11A66A87-B2FB-4603-9B76-AC1996BC7616.jpeg 8595A729-7355-4BC1-B745-4906A8F9D56C.jpeg C0D18726-6CA9-4814-A1B5-C4F4DE1E949D.jpeg 0DF57756-286F-4058-83D8-B4CE03123E2A.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
efsane, 24.12.2022 - 23:14 yazdı:

Testis durumun ne durumda 7 yıl önce girdigin kürde atrofi oldu mu testisler de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
efsane, 24.12.2022 - 23:14 yazdı:

2782F227-8099-47C0-A503-F7103CF42B3B.jpeg B94AADC4-9737-41D7-933F-E00080545871.jpeg FA6E5145-7F10-46A5-BC32-D7A22D537E89.jpeg 11A66A87-B2FB-4603-9B76-AC1996BC7616.jpeg 8595A729-7355-4BC1-B745-4906A8F9D56C.jpeg C0D18726-6CA9-4814-A1B5-C4F4DE1E949D.jpeg 0DF57756-286F-4058-83D8-B4CE03123E2A.jpeg

Kardesim öncelikle gecmis olsun 7yil coook uzun bir zmaan allah yardimcin olsun testlerde gordugum.kadariyla e2 biraz yuksek gibi onun disinda prolaktinde bi tik ama cok degil ama bir tik yuksek gibi geldi bana lakin bu araliktaki e2de bahsettigin miktarlarda ereksiyon sorununun olmamasi lazim gibi hormonal dongun acik fsh ve lh acik durumda yeteri kadar testoda uretiyor vucudun  sorun pskolojikte olabilir lakin armidex hic denedinmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efsane    0
Lynx, Bir saat önce yazdı:

Kardesim öncelikle gecmis olsun 7yil coook uzun bir zmaan allah yardimcin olsun testlerde gordugum.kadariyla e2 biraz yuksek gibi onun disinda prolaktinde bi tik ama cok degil ama bir tik yuksek gibi geldi bana lakin bu araliktaki e2de bahsettigin miktarlarda ereksiyon sorununun olmamasi lazim gibi hormonal dongun acik fsh ve lh acik durumda yeteri kadar testoda uretiyor vucudun  sorun pskolojikte olabilir lakin armidex 

Çok sağolun armidex falan hepsini kullandım yaptığım kürlerden bir kaç yıl sonra ama nafile 

Ahmet1212, 8 saat önce yazdı:

Testis durumun ne durumda 7 yıl önce girdigin kürde atrofi oldu mu testisler de

Atrofi olmadı testislerde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efsane    0
Herkül, 24.12.2022 - 02:09 yazdı:

Geçmiş olsun 2 sene önce ben kür yaptım bende aynı insanlarla karşılaştım 2 yıldır ereksiyon sorunları var tedavi yolları arıyorum şuan proviron gingseng saw palmetto tribulus çakşır keçiboynuzu özü zma ve arjinin kullanıyorum azda olsa etki gösterdi ama hâlâ tam düzelme olmadı. 

Total testo - free testo - E2 - prolaktin - Lh - Fsh - progesteron testi varsa paylaş tecrübeli hocalar yönlendirir seni. 

Kaç gündür kullanıyorsun bende 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı sanada çok geçmiş olsun

tarihinde efsane tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585

2021de yaptırdığın testlerde free testo çok yüksek. O ara ne kullanıyordun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efsane    0

Hiç birşey kullanmıyordum hocam ben 7 yıldır hiç bir anabolik anrdrojen almıyorum psikolojim bozuldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
efsane, 18 dakika önce yazdı:

Hiç birşey kullanmıyordum hocam ben 7 yıldır hiç bir anabolik anrdrojen almıyorum psikolojim bozuldu 

Hayır total testosteron imiş o. Yanlış görmüşüm. Free testo düşük. 

Youtube de doğal testosteron artırma diye bir video var. Onu izle ve 2 ay uygula. Duruma bakalım. Eğer çözüm olmazsa başka çözümler arayacağız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
efsane, 26.12.2022 - 11:03 yazdı:

Güncel durumun nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.