Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ffeanor07

YARIŞMA ÖNCESİ KÜR NASIL OLMALI

Önerilen İletiler

ffeanor07    0

Merhabalar, nisan sonlarına doğru olan genç erkekler atletik fizik yarışmasına hazırlanmayı düşünüyorum. yarışma öncesi ufak bir kür yapmak istiyorum hacim kaybetmemek ve define olmak için, ocağın sonuna doğru küre başlamayı düşünüyorum, ne önerirsiniz, dozajlar vs nasıl olmalı ve kaç hafta kür yapıp yarışmadan önce ne zaman kesmeliyim?definasyon kürü mü yoksa temiz hacim kürü mü yapmalıyım?

şuan kilom 82, 1.87boyum var, yağ oranım maximum %13.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SaVaS    3

Çok alternatif yok vucudunun 1 2 resmini paylaşırsan öneride bulunalım malum test olduğu için mecbur kısa ester ilaç alacaksın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

187 82 kilo isen yağ oranın yüzde 13 iken çıtır bir definasyon sana fazlasıyla yeterli atletik görüntü için kas kütlen fazla bile yanlış hesapladığını düşünüyorum yağ oranını spor geçmişin kür deneyimin fiziksel fotolarını da paylaşırsan yardımcı olalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar,

Formunuz gayet iyi.

Bildiğiniz gibi steroidlerin saptanma süreleri şuan sıkıntılı. Benim tam bir bilgim yok bu konuda tecrübeli yarışmacılar ve hocalar bu konuda net bir yorum yapacaktır.

Peptid hususunda ise Follistatin-344 ve igf1 mutlaka kullanın derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

peptidler testlerde çıkmaz gh alabilirsin.

Testo p. alıp son 1 ay testo s. geçebilirsin. ( 2 3 gün kala kesersin testte çıkmaz )

Ayrıca son 1 ay kalana kadar winstrol'de olabilir ama çok bir kütlen yok aşırı su ve yağ kaybı ciddi anlamda ufaltır seni.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
8-10 hafta kür yapsam, yarı yarıya hacim ve definasyon kürü olarak bölsem mantıklı birşey olurmu?

ne alacaksın ki asıl olay orada şimdi uzun ester alamazsın yarışmaya kadar temizlenmez vaktin yok o kadar dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba, uzun zamandır aktif değildim malum yoğunluk yarışmacı gördüm hemen dedim yardımcı olalım kardeşimize :)

Şimdi steroid TR'deki yarışmalarda çok riskli bir faktör. Neden dersen ilaçların vücuttan atılması kişiden kişiye değişiyor. Hani sen 1 ay önce testo p. kesersin çıkmaz adam 40 gün önce keser çıkar gibi gibi.

Atletikte çok hacime gerek yok diye biliyorum (vücutçu değilim) Peptidlerle ve GH ile desteklersen 3 aylık bir süre cillop gibi olursun. Çünkü yarışmaya çıkanların %80i basıyor artık, adam röportaj yapıyor natural gidin diye ama podyumun arkasında bize gelip ilaç alıyor yani :)

Vaktin var şuanda GH birazcık bütçeni zorlayabilir, onun harici bütçene göre peptid alabilirsin çıtırdan 40 50 günlük bir kür seni çok iyi forma sokacaktır. Testo hiç girme yada gireceksende 35 40 gün kala kes.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Merhaba, uzun zamandır aktif değildim malum yoğunluk yarışmacı gördüm hemen dedim yardımcı olalım kardeşimize :)

Şimdi steroid TR'deki yarışmalarda çok riskli bir faktör. Neden dersen ilaçların vücuttan atılması kişiden kişiye değişiyor. Hani sen 1 ay önce testo p. kesersin çıkmaz adam 40 gün önce keser çıkar gibi gibi.

Atletikte çok hacime gerek yok diye biliyorum (vücutçu değilim) Peptidlerle ve GH ile desteklersen 3 aylık bir süre cillop gibi olursun. Çünkü yarışmaya çıkanların %80i basıyor artık, adam röportaj yapıyor natural gidin diye ama podyumun arkasında bize gelip ilaç alıyor yani :)

Vaktin var şuanda GH birazcık bütçeni zorlayabilir, onun harici bütçene göre peptid alabilirsin çıtırdan 40 50 günlük bir kür seni çok iyi forma sokacaktır. Testo hiç girme yada gireceksende 35 40 gün kala kes.

Sevgiler.

hocam süspansiyon testo alınca 3 gün kala kesse de çıkmıyor her türlü gidiyor ester yok diye zaten testi de artık herkese yapmıyorlar ilk 3 e yapıyorlar genelde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ffeanor07    0

testler felan ilk3eymiş oda belki, mesela geçen yarışmalarda hiç yapmamışlar atletik fizikte. gh felan kullanımı nasıl olmalı? steroid kullanmama gerek varmı? ben propinat/winstrol vs kullanırım diye düşünüyodum kısa ester. bana şunu kullansan olur böyle yapabilirsin yerine şunu bunla şu şekilde kombine et şu kadar süre kullan şeklinde öneride bulunabilirmisiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
testler felan ilk3eymiş oda belki, mesela geçen yarışmalarda hiç yapmamışlar atletik fizikte. gh felan kullanımı nasıl olmalı? steroid kullanmama gerek varmı? ben propinat/winstrol vs kullanırım diye düşünüyodum kısa ester. bana şunu kullansan olur böyle yapabilirsin yerine şunu bunla şu şekilde kombine et şu kadar süre kullan şeklinde öneride bulunabilirmisiniz?

gh baştan sona alacaksan işe yarar lakin gh çok pahalıya gelir kısa vadede alınmaz

Pepidlere bütçen yetiyor ise deneyebilirsin testte çıkmaz bütçen var ise kombinlere bakabilrisin forumda çok örnek var aas olayına gelincedediğim gibi ilk 4 ay süren var ise

1-3 ay testo p.

3-4 ay arasında ki son 3 hafta testo s. ( 1 hafta kala kes garanti olur )

1-3 ay winstrol olabilir.

PCT yapmazsın yarışmadan sonra yaparsın çünkü pct ilaçlarıda doping sayılıyor.

Gh alacak isen 4 unite işini görecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Süsp. orj bulamazsa çok sıkıntı. Ha ilk 3se tamam bilmiyorum o camiayı riske girmesin çocuk dedim :) GH 4ıu alacaksın yeterli olur. Bizim burada hazırlanan çocuklar define görünmek için 4 gitmişlerdi hep, ben kategorileri bilmiyorum şimdi alanım güreş yanlış bilgi veririm duyduklarımda birisi klasikçiyim ben bacak lazım diyodu, atletikçi diyodu ben çok kuruyup define olmam lazım vs vs genelde 4ıu yeterli olur ama GH 8. haftadan sonra kendini vücutta gösteren bi bileşen. Peptidlerle harika kombin oluyor. Sen kuru define olacam diyosan 4 yeter, ama büyüme istiyorum dersen 6ıu şart.

Normalde test sadece ülkemizde var nekadar saçma bişey ama malum Türkiye burası :)

Ozaman sana benim önerim küre başla yeni yılla birlikte yarışma zamanına kadar GH'ı kesme devam ettir, 40 50 günlük bir peptid kürü seni toparlayacaktır. folli + igf olabilir igf des te kullanabilirsin eksik bölgen varsa. Yada bana deki tam hedef nedir kupkurumu görünmek lazım yoksa geniş bi omuzmu büyük bacakmı ben anlamam şimdi o işlerden bana nasıl durumdasın onu de bide hedefi de öyle toparlayalım :)

4 ay süren varsa şayet yarışma zamanına 30 35 gün kalana kadar testo p. da alabilirsin. Ben peptidten yanayım herzaman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ffeanor07    0

1000-1500tl arası butcem var, ocagın 20-30 arası baslıyacagım. Gh kullanırsam yan etki vs bişeyi olurmu? 17yaşındayım daha. Atletik fizik bacak bakmıyor fakat temiz büyüyüp yağ yakmam lazım çünki boyumdan dolayı ince gözüküyorum yine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ffeanor07    0
Yaşını bilmiyordum üzgünüm ben 20 yaş altı kür öneri ve destek vermiyorum.

instagrama yada sağa sola fotoğraf atmak için küre girmiyorum, 60kg ile spora basladıgımdan beri 2senedir isteğim her zaman podyuma çıkmaktı, seneye üniversite sınavıyla uğraşıcağım için en uygun zaman olarak 2017 nisanında yarışmayı düşünüyorum. O yüzden tecrübeli/bilgili büyüklerim olarak öneride bulunurmusunuz? Forumun amacı bu değilmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
1000-1500tl arası butcem var, ocagın 20-30 arası baslıyacagım. Gh kullanırsam yan etki vs bişeyi olurmu? 17yaşındayım daha. Atletik fizik bacak bakmıyor fakat temiz büyüyüp yağ yakmam lazım çünki boyumdan dolayı ince gözüküyorum yine

yetmez o bütçe gh'e.

Ayrıca o yaşta gh alman ileride çok büyük sorunlara neden olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ffeanor07    0

yetmez o bütçe gh'e.

O zaman kısa esterli, düşük mg anabolik kürüne giricem düşündüğüm gibi, en mantıklısı bu olacak gibi, doğrumudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

yetmez o bütçe gh'e.

O zaman kısa esterli, düşük mg anabolik kürüne giricem düşündüğüm gibi, en mantıklısı bu olacak gibi, doğrumudur?

evet...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeş senin yaşın daha 17

Bütçen bu işe az

Yanında seni yarışmaya hazırlayacak bir hocan yok

Yarışmaya 3 4 gün kala karbonhidrat ,su yüklemesi bunları biliyor musun,bunları yapmadan bu ayrıntıları bilmeden yanına bilgili bir hoca olmadan bütçe yeteri kadar olmadan ve üstüne üstün 17 yaşında olman kusura bakma ama yarışmayı unut,istersen gir ama hiçbirşey olmaz bu sartlarda.Yarismaya hazırlanmak çok farklı bir durum benden söylemesi boşuna erken yaşta peptidler streoidlerle uğraşma.. Sabrediceksin 20 yaşını beklemeden riskli bu isler.Gene yaparsan alırsın ilacı ama senin hocan yok bütçen yok bu işe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ffeanor07    0
Kardeş senin yaşın daha 17

Bütçen bu işe az

Yanında seni yarışmaya hazırlayacak bir hocan yok

Yarışmaya 3 4 gün kala karbonhidrat ,su yüklemesi bunları biliyor musun,bunları yapmadan bu ayrıntıları bilmeden yanına bilgili bir hoca olmadan bütçe yeteri kadar olmadan ve üstüne üstün 17 yaşında olman kusura bakma ama yarışmayı unut,istersen gir ama hiçbirşey olmaz bu sartlarda.Yarismaya hazırlanmak çok farklı bir durum benden söylemesi boşuna erken yaşta peptidler streoidlerle uğraşma.. Sabrediceksin 20 yaşını beklemeden riskli bu isler.Gene yaparsan alırsın ilacı ama senin hocan yok bütçen yok bu işe

Polemiğe girmek istemiyorum fakat yaşınız kaç bilmiyorum, tutumunuz pek hoşuma gitmedi. İlaca vericek bütcem bu kadar, müsabık hocam var pt şeklinde ilgileniyor sağolsun. derece vs için değil bu spora ilk başladığımda aklımda olan şeye ulaşmak için bu işe giricem. Ve insanları kücümsememenizi öneririm, ummadık taş baş yarar. Yaşımdan ötürüde ağır bir küre vs girmek istemiyorum ilaçlar içindede yüzmek istemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ilaçlar içinde yüzmek değil bu canım kardeşim diyorum çünkü o yaşlardasın kullanacaksın şuanda belki vucudun birdaha bunu kaldıramıyacak

22 yaşından önce kullanmak sakıncalı vucudun hormon dengesi oturmadan eski hale gelmesini bekleyemezsin çünkü boyun uzayacaksa daha uzamayacak 100 mg alsan da bu olacak he sen diyorsan benim için önemli değil ben birdaha yüzde 30 40 hatta belki yüzde 50 oranda tam anlamıyla ereksiyon olmak istemiyorum olsamda partnerimin içindeyken küçülsün istiyorum yada boyum varsın uzamasın 2 3 cm daha diyorsan yada kemiklerimin kalınlaşması umrumda değil yaşlandığımda varsın kırıldıgında tamir olmasın diyorsan okey gir ne diyeyim :) ama 18 yaşından küçük kişilere kür tavsiyesi vermek forum kurallarına aykırı

yarışma olayını tat naturel hazırlan önemli olan derece değil ilk 5 yarışında kim birinci olmuş zaten sen 3 yarışmaya bi gir hele hoşuna gidecek mi yapmak isteyecek misin top seviyene ulaş ondan sonra gir bu kürlere maksimum bilginle o zaman belki dersin forumda da bi abi vardı iyi ki dinlemişim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocan varda nasıl bir hoca.Senin yanındaki hoca falan değil daha ergenin birisin.Yasimi vermeyecem senden büyük bir insanım abinim ....

Su an ergenlikte olduğundan sakin dusunemiyorsun,heyecanlisin eyvallahta 17 yaşında ne yarışması Allah aşkına abicim.17 yaşındasın 17 !!!!!!!

Buraya yalandan tatlı dille gir abicim birinci sen olucaksin güzel bir yarışma seni bekliyor dememizimi

Gerçekleri söylüyoruz sana tavsiye bende 17 18 yaşındayken küre gireceğim zamanı bekliyordum,sabirsizlaniyordum .Kullanmak istiyordum ama kullanamayacagimi biliyordum o yaslarda.Cunku yasimin müsait olmadığını biliyordum birşeylerin farkindaydim .Yarışmalara 3 ,4 ay kalahazirlanilmaz abicim .Hiçbirşey bekleme iyi olamazsın çünkü düzgün bir planlamayla ,yıllarını vererek yarışmalara hazirlanirsin,çünkü sen şu an maksimum durumda değilsin hicbir şekilde.Bu yazdıklarımı begenmediysen gerçekler seni acittiysa tam tersine bu bu yazdığımız şeylere teşekkür etmem gerekirken son olarak

Gir yarismaya gör kendini ve diğer yarışmacıların farkını o zaman anliyacaksin dediğimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.