Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

swezy

Yeni kür

Önerilen İletiler

swezy    191

Selamlar bayadır kürdeyim konulardan bilirsiniz. şuan da deca sustanon küründeyim. biter bitmez 20 haftalık bir küre daha girmeyi planlıyorum. ilaçlarım güvenilir birisinden temiz dolu ilaçlar olucak. 

haftalık 250 testo e, 500 bolde, 250 tren e. 

dozajlar bu şekilde 20 haftanın 18 haftası bolde, 10 haftası da tren olucak. treni kürün başına mı sonuna mı koymalıyım kararsızım ne düşünüyorsunuz? @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

backdoorman    34

Kürü trenbolone ile bitirmek yerine sadece testosteron ile bitirmeyi deneyin. Pct daha sağlıklı geçecektir. 

son tren enjeksiyonundan sonra en az 4 hafta daha testosteron almaya devam edin. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
swezy, 17 saat önce yazdı:

Selamlar bayadır kürdeyim konulardan bilirsiniz. şuan da deca sustanon küründeyim. biter bitmez 20 haftalık bir küre daha girmeyi planlıyorum. ilaçlarım güvenilir birisinden temiz dolu ilaçlar olucak. 

haftalık 250 testo e, 500 bolde, 250 tren e. 

dozajlar bu şekilde 20 haftanın 18 haftası bolde, 10 haftası da tren olucak. treni kürün başına mı sonuna mı koymalıyım kararsızım ne düşünüyorsunuz? @rastlantisal

Yaş yanlış, yol yanlış, doz yanlış, kür yanlış. Gel vazgeç bu işten. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Yaş yanlış, yol yanlış, doz yanlış, kür yanlış. Gel vazgeç bu işten. 

Abi yaş ve yol konusuna evet katılıyorum kötülüğümü istemezsiniz biliyorum ama doz  ve kür neden yanlış? hani şimdi değil ileride yapıcak olsam bile nasıl bir dozajlama önerirdin? saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, Bir saat önce yazdı:

Abi yaş ve yol konusuna evet katılıyorum kötülüğümü istemezsiniz biliyorum ama doz  ve kür neden yanlış? hani şimdi değil ileride yapıcak olsam bile nasıl bir dozajlama önerirdin? saygılar

Bu senin kaçıncı kürün olacak

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

Bu senin kaçıncı kürün olacak

ara vermeden 4. olucak 

tarihinde swezy tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, 4 dakika önce yazdı:

ara vermeden 4. olucak 

Yerinde olsam artık ufak bi ara veririm kanka ikimizinde yolu daha çok uzun şimdiden vücudun üstüne binmemek lazım.Yapacaksan dozajları düzenlemen gerekiyor testo dozajı anabolizanların çok altında anabolizan dozajları yüksek.

375 testo 350 bolde 150 tren benzeri bir kür yapılabilr.Boldenin doğru dozajı hakkında yorum yapacak bir tecrübem yok fakat 250 tren bence giriş için yüksek bir rakam

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Jacop, 9 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam artık ufak bi ara veririm kanka ikimizinde yolu daha çok uzun şimdiden vücudun üstüne binmemek lazım.Yapacaksan dozajları düzenlemen gerekiyor testo dozajı anabolizanların çok altında anabolizan dozajları yüksek.

375 testo 350 bolde 150 tren benzeri bir kür yapılabilr.Boldenin doğru dozajı hakkında yorum yapacak bir tecrübem yok fakat 250 tren bence giriş için yüksek bir rakam

kanka değerli yorumun için teşekkür ederim, evet dediğin gibi yolumuz uzun kendimizi fazla yıpratmak mantıklı değil. güzel ve kalıcı kazanımlar ne kadar uzun kürlerden geçse de sonuçta demirden değiliz patlak verebiliriz her an 😁. testoyu anabolizanlardan düşük tutma sebebim daha fazla aromatize olmaktı aslında, kolay kolay östrojenik olamıyorum bu da kazancımı düşürüyor bir nebze. senin söylediğin dozajlar da mantıklı alacagım ürünler dolu nede olsa. ürünlerim ampul olucak, dozları bölüp enjektörde saklamak doğru olur mu?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, 26 dakika önce yazdı:

kanka değerli yorumun için teşekkür ederim, evet dediğin gibi yolumuz uzun kendimizi fazla yıpratmak mantıklı değil. güzel ve kalıcı kazanımlar ne kadar uzun kürlerden geçse de sonuçta demirden değiliz patlak verebiliriz her an 😁. testoyu anabolizanlardan düşük tutma sebebim daha fazla aromatize olmaktı aslında, kolay kolay östrojenik olamıyorum bu da kazancımı düşürüyor bir nebze. senin söylediğin dozajlar da mantıklı alacagım ürünler dolu nede olsa. ürünlerim ampul olucak, dozları bölüp enjektörde saklamak doğru olur mu?

Ben her ay başı ilaçlarımı enjektöre çekip ayarlıyorum uzun vadede ne olur sıkıntı çıkar mı bilmem fakat 1 ayda bugüne kadar hiç sıkıntı çekmedim kanka aynı şekilde yapabilirsin.

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
swezy, 1 saat önce yazdı:

aromatize olmak istiyorsan testesronu artıracaksın düşük testo yüksek boldenon yanına da tren ekliyorsun bu kür bence definasyona daha uygun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Hafifzargana, 11 dakika önce yazdı:

aromatize olmak istiyorsan testesronu artıracaksın düşük testo yüksek boldenon yanına da tren ekliyorsun bu kür bence definasyona daha uygun 

tam tersi amacım bulk hatta yağlı sulu pis bile olsa kilo almak amaç, düşük testo yüksek anabolizan ile aromatize olabileceğimi düşündüm çünkü haftalık 750 sustanon beni aromatize yapamıyordu. fakat dediğiniz gibi bolde bunu engelleyebilir, kafam yine karıştı 😩

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
swezy, 1 saat önce yazdı:

tam tersi amacım bulk hatta yağlı sulu pis bile olsa kilo almak amaç, düşük testo yüksek anabolizan ile aromatize olabileceğimi düşündüm çünkü haftalık 750 sustanon beni aromatize yapamıyordu. fakat dediğiniz gibi bolde bunu engelleyebilir, kafam yine karıştı 😩

sustanon da propianat ve phenilypropianat esterleri çok kısa esterler bu yüzden aromatize olamamış olabilirsin enantate geçiş yapabilirsin bu açıdan daha uygun bence aromatize olamamak bir şans hele 750 sustanonla tabi senin tercihin

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Hafifzargana, 1 saat önce yazdı:

sustanon da propianat ve phenilypropianat esterleri çok kısa esterler bu yüzden aromatize olamamış olabilirsin enantate geçiş yapabilirsin bu açıdan daha uygun bence aromatize olamamak bir şans hele 750 sustanonla tabi senin tercihin

Konusu açılmışken enanthatedan sustanona geçiş yaptım yaklaşık 4-5 hafta önce. En son estradiolum 2 hafta önce falan 30 kusurlere cikmisti,dun yaptirdigim testte estradiolun 15 e dustugunu gordum. Bu durumda ne yapilabilir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
gymibo, 18 dakika önce yazdı:

Konusu açılmışken enanthatedan sustanona geçiş yaptım yaklaşık 4-5 hafta önce. En son estradiolum 2 hafta önce falan 30 kusurlere cikmisti,dun yaptirdigim testte estradiolun 15 e dustugunu gordum. Bu durumda ne yapilabilir?

only testo kullanıyorsan yanında herhangi bir antiöstrojen kullanmıyorsan genetik olarak östrojenin düşük olabilir bu kafaya takacağın bir şey değil ki sustanon kısa esterlerden dolayı daha az araomatize olabilir dolayısıyla östrojeninin düşmesi çok normal  sorun yok he ben illa ki de yüksek östrojenin tutuğu sudan faydalanmak istiyorum diyorsan ya dozaj artıracaksın sustanonda ya da enantata geçeceksin 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bu yaşta bu kadar ilaç bu kadar doz ve 4. kür iyi cesaret umarım ileride bunu sağlığınla ve paranla ödemezsin bence volume düşür bi pct yap gözlemle sonrasında güzel bir cycle planı ile ilerle eee kür bitti şimdi ne girsem kafasıyla gidilmez bu iş 20gr creatin yüklemesine benzemez acısı bugün çıkmaz ama elbet ödersin benden sana tavsiye sakin ol pct yap güzel bir planlama ile geri dön.. bide ilaçlar ne foto atarsan yardımcı olabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, 5 saat önce yazdı:

4. kürde 500 boldeyi kullansan ne olur kullanmasan ne olur. Yanlış kısmı bu. Onun yerine zamana yay uzun süre Only Testo yap daha fazla verim alırsın.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10

Selamlar ben de şu an testo , tren , bolde küründeyim. 9. haftadayım testo 750 , bolde 600 , tren 400 mg olarak ilerliyorum. Hedefim 22 hafta civarı. Eğer daha önce psikoloji sorunları yaşamadıysan ve kürden önce de çok sinirli bir yapın yoksa treni kür boyunca götürmeni öneririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
wesley23, Şimdi yazdı:

Selamlar ben de şu an testo , tren , bolde küründeyim. 9. haftadayım testo 750 , bolde 600 , tren 400 mg olarak ilerliyorum. Hedefim 22 hafta civarı. Eğer daha önce psikoloji sorunları yaşamadıysan ve kürden önce de çok sinirli bir yapın yoksa treni kür boyunca götürmeni öneririm. 

Tren 400 mg ve 22 hafta mı? :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
wesley23, 2 dakika önce yazdı:

Haftanın iki enjeksiyon günü de 1 ml 1 ml olacak şekilde 400 mg , evet

İlaçlar vortex mi

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

İlaçlar vortex mi

Jacop, Şimdi yazdı:

İlaçlar vortex mi

Hayır enova pharma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
wesley23, 3 dakika önce yazdı:

Hayır enova pharma

belli oldu dozlar neden böyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
wesley23, 4 dakika önce yazdı:

Neden? 

su vuruyorsun muhtemelen o yüzden, kas kütlen fazladır belki bilemem ama 22 hafta trende kalacağım ben dediğine göre o dozlarla zannetmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.