Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Laziya

Prengly testis küçülmesi

Önerilen İletiler

Laziya    0

MERHABA BEN 2014 YILINDA BOLDENON KÜRÜNE GİRMİŞTİM 3. HAFTADA TESTİSLER KÜÇÜLMÜŞTÜ KÜRÜ BIRAKTIM ECZANEDEN ALDIĞIM PRENGLYİ 1500 PRENGLİ ERTESİ GÜN TEKRAR 1500 PRENGLY VURMUŞTUM TESTİSLERDE HİÇ BİR DÜZELME OLMADI AMA YAPTIĞIM TESTLERDE FSH LH TESTESTORON SEVİYESİ NORMAL GÖZÜKÜYORDU ÜZERİNDE 8 SENE GEÇTİ HALA TESTİSLER AYNI SORUM BEN BULABİLİRSEM 5000 PRENGLY VURMAK İSTİYORUM PRENGLY BULUNMUYOR MALUM İNTERNETTE YUNAN PRENGLİSİ SATAN BİRİ DENK GELDİ SİZCE BOZUKMUDUR.

Screenshot_20221212-110600.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahmet1212    21
Laziya, 18 saat önce yazdı:

MERHABA BEN 2014 YILINDA BOLDENON KÜRÜNE GİRMİŞTİM 3. HAFTADA TESTİSLER KÜÇÜLMÜŞTÜ KÜRÜ BIRAKTIM ECZANEDEN ALDIĞIM PRENGLYİ 1500 PRENGLİ ERTESİ GÜN TEKRAR 1500 PRENGLY VURMUŞTUM TESTİSLERDE HİÇ BİR DÜZELME OLMADI AMA YAPTIĞIM TESTLERDE FSH LH TESTESTORON SEVİYESİ NORMAL GÖZÜKÜYORDU ÜZERİNDE 8 SENE GEÇTİ HALA TESTİSLER AYNI SORUM BEN BULABİLİRSEM 5000 PRENGLY VURMAK İSTİYORUM PRENGLY BULUNMUYOR MALUM İNTERNETTE YUNAN PRENGLİSİ SATAN BİRİ DENK GELDİ SİZCE BOZUKMUDUR.

Durumunuzun senesi senesine aynı aynı.

2014 de kür girdim testo deca dianabol ve daha sonra testislerim küçüldü ve 1500 pregnyl tedavisi uyguladım ve testislerim büyümedi ve öyle kaldılar fsh ve lh ve testo seviyelerimde iyi ama testislerim küçük ve ereksiyon kalitem yüzde 60 

@metinav

Değerli hocam napabiliriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sungur    9
Laziya, 18 saat önce yazdı:

Aynı konuyu bende yaşadım herhangibi sorunum yok ama eskiye oranla testis boyutum küçük geliyor belkide psikolojiktir.

Benimde 3 Yıl Oldu , Şimdi tekrar pct uygulamanın bi zararı olur mu ?

@metinav @rastlantisal

Fikrinizi alabilirsem çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Bu konuda sizin ne hissettiğinizden ziyade doktorun ne dediği önemli. 

Üroloğa gidip ölçtürürseniz ve o küçük derse bir aksiyon almakta fayda var. Kafanıza göre aksiyon almayın. Sayın @metinavhocam bir konuda ovitrelle, prengly gibi ilaçları araçta NOS açmaya benzetmişti. Her şey yolunda iken kullanılacak yanlış doz size zarar verebilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Laziya    0
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Bu konuda sizin ne hissettiğinizden ziyade doktorun ne dediği önemli. 

Üroloğa gidip ölçtürürseniz ve o küçük derse bir aksiyon almakta fayda var. Kafanıza göre aksiyon almayın. Sayın @metinavhocam bir konuda ovitrelle, prengly gibi ilaçları araçta NOS açmaya benzetmişti. Her şey yolunda iken kullanılacak yanlış doz size zarar verebilir.

ÜROLOG ZATEN TESTLER İYİ  PSİKOLOJİKTİR DİYİP YOLLUYOR DOKTORLARIN KLASİK BAŞINDAN SAVMASI  KÜÇÜLDÜĞÜNDEN ADIM GİBİ EMİNİM PRENGLYE HİÇBİR TEPKİ VERMEDİ ECZANEDEN QLMIŞTIM İLACI AMA 1500+1500 AZ MI GELDİ ACABA VE YUNAN PRENGLİSİNE GÜVENMEKTE BİR SIKINTI NE OLDUĞUNU BİLEMİYORUZ  (ORGİNAL OLUP OLMADIĞINI ANLAMAK İÇİN FOTO AT DEDİM ÇOCUĞA FOTO ATTI 250 TL DİYO 🤔)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Laziya, 17 dakika önce yazdı:

ÜROLOG ZATEN TESTLER İYİ  PSİKOLOJİKTİR DİYİP YOLLUYOR DOKTORLARIN KLASİK BAŞINDAN SAVMASI  KÜÇÜLDÜĞÜNDEN ADIM GİBİ EMİNİM PRENGLYE HİÇBİR TEPKİ VERMEDİ ECZANEDEN QLMIŞTIM İLACI AMA 1500+1500 AZ MI GELDİ ACABA VE YUNAN PRENGLİSİNE GÜVENMEKTE BİR SIKINTI NE OLDUĞUNU BİLEMİYORUZ  (ORGİNAL OLUP OLMADIĞINI ANLAMAK İÇİN FOTO AT DEDİM ÇOCUĞA FOTO ATTI 250 TL DİYO 🤔)

Yunan olanı çalışmıyor. Burada alıp deneyen oldu. Sipermiyografi ve testis USG normal ise evham yapmaya gerek yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

Yunan olanı çalışmıyor. Burada alıp deneyen oldu. Sipermiyografi ve testis USG normal ise evham yapmaya gerek yok.

Hocam onlar zaten normal ama bugüne göre nornal ref değeri içinde oldugu için normal eskiden yumurta büyüklüğünde olan şuan erik büyüklügünde kaldı sorun o ve bu düşük kapasite üretim demek bunu iyileştirmek için ne yapılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Ahmet1212, 10 dakika önce yazdı:

Hocam onlar zaten normal ama bugüne göre nornal ref değeri içinde oldugu için normal eskiden yumurta büyüklüğünde olan şuan erik büyüklügünde kaldı sorun o ve bu düşük kapasite üretim demek bunu iyileştirmek için ne yapılabilir.

Kapasite ile boyutun doğrudan ilgisi yok yalnız. Yine de PCT yapabilirsin.

3 Hafta günde 1 klomen + 1 tamoksifen kullanarak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Hocam eskiden volum olarak yumurta boyutundaki bir şey erik haline atrofi ile geriliyorsa bu sadece galiba görsel bir düşüş değildir belirli hücreleri kaybediyoruz ki atrofi kaynaklı kayıplar oluyor ne kadar hormonel olarak normal gibi gözüksede gerçekte işler öyle gitmiyor bu arkadaşın ben zannetmiyorum boyları çok küçük ya diyip takıldıgını demek ki üretim de de sorun var ona bağlı olarak bahsettigimiz şey bu her şey normal gibi gözüksede üretim olarak testo-fsh-lh serbest testo gibi ama gerçekte durum öyle değil eski nitelikli doğal hali asla yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Ahmet1212, 11 dakika önce yazdı:

Hocam eskiden volum olarak yumurta boyutundaki bir şey erik haline atrofi ile geriliyorsa bu sadece galiba görsel bir düşüş değildir belirli hücreleri kaybediyoruz ki atrofi kaynaklı kayıplar oluyor ne kadar hormonel olarak normal gibi gözüksede gerçekte işler öyle gitmiyor bu arkadaşın ben zannetmiyorum boyları çok küçük ya diyip takıldıgını demek ki üretim de de sorun var ona bağlı olarak bahsettigimiz şey bu her şey normal gibi gözüksede üretim olarak testo-fsh-lh serbest testo gibi ama gerçekte durum öyle değil eski nitelikli doğal hali asla yok 

Yumurta boyu çok iddealı bir tanımlama olmuş bence. Ondan diyorum ve ondan istiyorum bu testleri. Varsa USG raporu lütfen. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Hocam bu prosedür tam olarak ne işe yarayacak acaba

Laziya, 20 saat önce yazdı:

Sizde sadece testis küçüklügü mü var yoksa yanında ereksiyon kalitesi düşüklügü semen hacmi düşüklügü de mi var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Ahmet1212, 3 dakika önce yazdı:

PCT Protokolü, döngünü yeniden stres altına sokup üretimi tetikleyecek ve artıracak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Laziya    0
Ahmet1212, 1 saat önce yazdı:

Sizde sadece testis küçüklügü mü var yoksa yanında ereksiyon kalitesi düşüklügü semen hacmi düşüklügü de mi var

sadece testis küçüklüğü var eroksiyon düşüklüğü hiç olmadı  semen ise  sanırım %15 civarında azaldı kür boyunca testisimlerimde canımı çok yakmayan ama rahatsızda eden bir ağrı vardı yani bu ağrıyla uyuyabiliyordum mesela ama ağrı vardı  kürü bırakınca geçti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Laziya, 19 dakika önce yazdı:

sadece testis küçüklüğü var eroksiyon düşüklüğü hiç olmadı  semen ise  sanırım %15 civarında azaldı kür boyunca testisimlerimde canımı çok yakmayan ama rahatsızda eden bir ağrı vardı yani bu ağrıyla uyuyabiliyordum mesela ama ağrı vardı  kürü bırakınca geçti 

Pregnly vesaire hiç bir işe yaramadıysa eczaneden Deca Peptide temin et. Son ve en güçlü çare bu tetikleyiciler arasında. Sonuç alacağını düşünüyorum.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
Rota, 5 saat önce yazdı:

Pregnly vesaire hiç bir işe yaramadıysa eczaneden Deca Peptide temin et. Son ve en güçlü çare bu tetikleyiciler arasında. Sonuç alacağını düşünüyorum.

İlk defa senden duydum bunu söyledigin ürün testis atrofisine ne gibi faydaları olur ve aradan 8 sene geçtigini göz ardı etmemek gerek çalışan bir sistemi bozma ihtimali varmıdır veya zararı olur mu ?

ve bu ürünün eczane adı nedir

tarihinde Ahmet1212 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 5 saat önce yazdı:

bu son son son son çare doktorlar bile yazmıyor kolay kolay 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Ahmet1212, 4 dakika önce yazdı:

İlk defa senden duydum bunu söyledigin ürün testis atrofisine ne gibi faydaları olur ve aradan 8 sene geçtigini göz ardı etmemek gerek çalışan bir sistemi bozma ihtimali varmıdır veya zararı olur mu ?

decapeptyl bide gonapeptyl vardı yanlış hatırlamıyorsam bir araştır istersen. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
galicik, 11 dakika önce yazdı:

decapeptyl bide gonapeptyl vardı yanlış hatırlamıyorsam bir araştır istersen. 

Reis bunlar tehlikeli ya tüm sistemi alt üst edebilir ve pregnyl gibi ilaçlar sistemde çalışıyor hormon testlerinde görülüyor yani durum ama testisi büyütmüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Ahmet1212, 21 saat önce yazdı:

Reis bunlar tehlikeli ya tüm sistemi alt üst edebilir ve pregnyl gibi ilaçlar sistemde çalışıyor hormon testlerinde görülüyor yani durum ama testisi büyütmüyor

Reis 8 sene diyorsun son çare daha ne diyim :D Döngünü açacaksın tamamen büyüyecek o zaman testisler. İşleyen demir pas tutmaz. Hiç bir işe yaramadıysa sistemine sağlam bir komut vermen gerek. Deca Peptid... Her şeyi denediysen buna gir ama.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Laziya    0
Rota, 14 saat önce yazdı:

Reis 8 sene diyorsun son çare daha ne diyim :D Döngünü açacaksın tamamen büyüyecek o zaman testisler. İşleyen demir pas tutmaz. Hiç bir işe yaramadıysa sistemine sağlam bir komut vermen gerek. Deca Peptid... Her şeyi denediysen buna gir ama.

5000 prengly  bir anda vursam ne olur birde mesela aldığom prengly bozuksa ve ben bunu enjekte etsem yan etkisi ne olur sadece etki mi etmez yoksa başka yan etkileride olur mu  profilinde sağlıkçı yazıyo bilirsin diye dişündüğüm için soruyirum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Laziya, 8 saat önce yazdı:

5000 prengly  bir anda vursam ne olur birde mesela aldığom prengly bozuksa ve ben bunu enjekte etsem yan etkisi ne olur sadece etki mi etmez yoksa başka yan etkileride olur mu  profilinde sağlıkçı yazıyo bilirsin diye dişündüğüm için soruyirum

5000 Pregnly bir anda vurursan hiç bir şey olmaz. Sadece deri altında ufak bir yanma hissi oluşur. Ayrıca bozuk ilaç sana bozuk gıda nasıl zarar veriyorsa aynı zararı vericektir. Ki bu tıbbi bir ürün olduğu için riskleri çok daha fazla olucaktır. Ancak senin bu bozuktan kastın kullanma tarihi mi? Ağzının açık olması mı? Bu daha önemli bir detay. Pregnly fazla vurulduğunda max su tutar. Nadiren fazla ve uzun süreli kullananlarda Jinekomasti belirtileri oluyor. Tek sefer 5000 vurmanın tekil olarak yan etkisi olmaz.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
Rota, 14.12.2022 - 20:58 yazdı:

Reis döngünün açılıp açılmadığına nasıl karar veriyoruz diyorum ki fsh-lh-total testom iyi seviyede ama testisim küçük kaldı ve libidom ereksiyon kalitem düşük ama sistem açık olmazsa hormonel testler de bu zaten düşük bir şekilde kendini belli eder çalışan bir sisteme gonotoyu vurmak mantıklımı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Laziya    0
Rota, 14 saat önce yazdı:

5000 Pregnly bir anda vurursan hiç bir şey olmaz. Sadece deri altında ufak bir yanma hissi oluşur. Ayrıca bozuk ilaç sana bozuk gıda nasıl zarar veriyorsa aynı zararı vericektir. Ki bu tıbbi bir ürün olduğu için riskleri çok daha fazla olucaktır. Ancak senin bu bozuktan kastın kullanma tarihi mi? Ağzının açık olması mı? Bu daha önemli bir detay. Pregnly fazla vurulduğunda max su tutar. Nadiren fazla ve uzun süreli kullananlarda Jinekomasti belirtileri oluyor. Tek sefer 5000 vurmanın tekil olarak yan etkisi olmaz.

Prengly soğuk ortamda kalması gereken ilaç bu sıcakta durmuşsa bozulmuş mu oluyor  sıcak ortamda durmuş ve bunu enjekte etmişsem yan etkisi ne olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
Laziya, 4 saat önce yazdı:

Prengly soğuk ortamda kalması gereken ilaç bu sıcakta durmuşsa bozulmuş mu oluyor  sıcak ortamda durmuş ve bunu enjekte etmişsem yan etkisi ne olur 

Reis sen 5000 pregnyl enjektemi ettin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.