Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lynx

Asgari ucret

Önerilen İletiler

Lynx    160

Evet saygi deger hocalarım abilerim ve kardeşlerim bir BB yılının daha sonuna geliyoruz malum fiyatlar artiyor her gecen gun fiyatlar arttikca karbonhidrat ve protein fiyatlarida artiyor haliyle arttikcada tabaktaki gramajlarda bir bir düşüyor yeni yılda bekledigimiz maaslar neler ve fiyatlar karşısında bizim harcamalarimiz nasil olcak arkadaşlar ilgi gosterip cvp veren herkese selamlar saygılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Lynx, 11 dakika önce yazdı:

Evet saygi deger hocalarım abilerim ve kardeşlerim bir BB yılının daha sonuna geliyoruz malum fiyatlar artiyor her gecen gun fiyatlar arttikca karbonhidrat ve protein fiyatlarida artiyor haliyle arttikcada tabaktaki gramajlarda bir bir düşüyor yeni yılda bekledigimiz maaslar neler ve fiyatlar karşısında bizim harcamalarimiz nasil olcak arkadaşlar ilgi gosterip cvp veren herkese selamlar saygılar..

maaşa x zam geliyor ürünlere 1.2x dünden bugüne ülkede değişen bir şey olmadığını da düşünürsek, yeni bir zam furyası bizi bekliyor bugün 70 tl ye aldığımız tavuk muhtemelen önümüzdeki yıl içerisinde 100tl leri görecektir.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
galicik, 18 dakika önce yazdı:

maaşa x zam geliyor ürünlere 1.2x dünden bugüne ülkede değişen bir şey olmadığını da düşünürsek, yeni bir zam furyası bizi bekliyor bugün 70 tl ye aldığımız tavuk muhtemelen önümüzdeki yıl içerisinde 100tl leri görecektir.  

Ben 100 tl ye alıyorum şuan filetoyu siz nerde 70 e alıyosunuz hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
cemkuray, 6 dakika önce yazdı:

Ben Mersin’de yaşıyorum oturduğum mahalleden bir kasaptan 60 tl ye alıyorum. Oda 55 di yeni 60 tl oldu 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.379
cemkuray, Bir saat önce yazdı:

Tavukçulardan biraz daha uyguna alabilirsin. Ya da a101 bim vs tarım kooperatifi de uygun oluyor.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Lynx, 1 saat önce yazdı:

Abi çalıştığım marketten bütün tavuk alıyorum ucuza kasap abilerle parçalayıp ayırıyom

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191

10 günlük süt ihtiyacım sadece 300tlye yakın tutuyor asgari ile aç kalırdım büyük ihtimal. babamla ben çalışmamıza rağmen üç kişilik ailede birikim yapamıyoruz :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
cemkuray, 3 saat önce yazdı:

getir çarşıdan kasaptan söylüyorum sürekli sipariş verdiğim için kuponlarımda oluyor bazen 70 den bile uyguna geliyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Gecen senede ayni seyi soylemistim bu senede arkadaşlar mumkun mertebe ayni salondan uc bes kisi birlikte alin daha ucuza gelir veya ben gibi yapın tanidik tavuk donerci bulun ben  suan 50tl aliyorum gousun kilosunu aylik 15kilo aliyorum 2kilosu gousun derisine gdiyor kalani bana yetiyr 1ay

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
swezy, 12 saat önce yazdı:

10 günlük süt ihtiyacım sadece 300tlye yakın tutuyor asgari ile aç kalırdım büyük ihtimal. babamla ben çalışmamıza rağmen üç kişilik ailede birikim yapamıyoruz :/

süt ? bu yaşta sıkıntı bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Askabar, Bir saat önce yazdı:

süt ? bu yaşta sıkıntı bence 

herkes için sıkıntı degil hocam. içerek çok tüketmem max 1 bardak gerisini yemeklerimde kullanıyorum pankek,pirinç unu,makarna ve tavuk da haşlarken krema niyetine vs vs günlük 1-1.5 lt tüketiyorum ben. bunun yanında daha saymadığım masraflar var günlük 4-5 muz yiyorum pankekleri cicibebeyle yapıyorum günlük bir paket cicibebe gidiyor🥲 tavuğu makarnayı pilavı saymıyorum bile..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16

Aldığımız malzemeleri maaşlara zam gelince artan maliyetten sebep bir zam yapılırken döviz kuruna görede maliyet arttığı için bir kez daha zam yapmaları gerekiyor artık korku yok alıştık nede olsa tepedekiler gaz kaçırsa herşeye zam yapılıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
swezy, 1 saat önce yazdı:

herkes için sıkıntı degil hocam. içerek çok tüketmem max 1 bardak gerisini yemeklerimde kullanıyorum pankek,pirinç unu,makarna ve tavuk da haşlarken krema niyetine vs vs günlük 1-1.5 lt tüketiyorum ben. bunun yanında daha saymadığım masraflar var günlük 4-5 muz yiyorum pankekleri cicibebeyle yapıyorum günlük bir paket cicibebe gidiyor🥲 tavuğu makarnayı pilavı saymıyorum bile..

dostum kendi kararın ama cicibebe ve süte verecegin parayı bence daha efektif kullanabilirsin. 1.5 litre süt nerden baksan 500 gr tavuk parası suan

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Askabar, 58 dakika önce yazdı:

dostum kendi kararın ama cicibebe ve süte verecegin parayı bence daha efektif kullanabilirsin. 1.5 litre süt nerden baksan 500 gr tavuk parası suan

zaten yeterince tavuk vs yiyiyor muhtemelen ek kalori için süt cicibebe kullanıyor bende kullandım etkisini gördüm beslenmemim %70i temiz %30luk kısımı kirli yapıyordum güzel verim aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
gokhangrsys, 15 dakika önce yazdı:

zaten yeterince tavuk vs yiyiyor muhtemelen ek kalori için süt cicibebe kullanıyor bende kullandım etkisini gördüm beslenmemim %70i temiz %30luk kısımı kirli yapıyordum güzel verim aldım

Evet hocam tam olarak beslenmem bu şekil👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Cicibebede sütte bulkta çok işe yarıyor hocam bilimsel taraftan baktığımızda kullanılması mantıklı olmasada işe yarayan şeyleri bozma taraftarı değilim.Bende günde 4 bardak süt tüketiyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Jacop, Bir saat önce yazdı:

Cicibebede sütte bulkta çok işe yarıyor hocam bilimsel taraftan baktığımızda kullanılması mantıklı olmasada işe yarayan şeyleri bozma taraftarı değilim.Bende günde 4 bardak süt tüketiyorum

Acayip kilo aldırıyor abi ben de denedim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
Jacop, 1 saat önce yazdı:

Her bulkta en favori tatlım olur o ikili :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
rastlantisal, 35 dakika önce yazdı:

Her bulkta en favori tatlım olur o ikili :))

Kısa sürede 10 kilo eklememdeki en büyük pay bu ikilide abi.

İdmandan önce 75 gram pirinç unu 1 muz ceviz veya badem.

İdmandan sonra 75-100pirinç unu 1 muz ve whey protein

Tüm öğünler bittikten sonra cicibebe+süt 

IMG_20221212_151502_945.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
Lynx, 11.12.2022 - 17:00 yazdı:

Bu test yaptırmak neden bukadar pahalı testo değerleri E2- prolaktin-Lh/fsh testine 2000 lira para istiyorlar aranızda daha uyguna yaptırabilen varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.