Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ssemih.0

Sustanon kür ortası hormon testi

Önerilen İletiler

ssemih.0    1

Hocamlar merhaba, 

5 Hafta önce only sustanon kürüne başladım haftada 2 enjeksiyon toplam 500mg vuruyorum

kür ortasında hastaneye gitmiştim (alakasız bir konudan dolayı) doktordan hormon testi istedim sonuçları sizinle de paylaşmak istiyorum yorumlamak isteyen abilerim olursa diye

(19 yaşındayım 62 kg başladım yağ oranım azalmasına rağmen 67 kg oldum ve row ve presslerde cok ciddi bir güç artışı yaşıyorum)

Forumda geçenlerde enjeksiyon bolgesindeki ağrı hakkinda evigen tavsiye edenlere de çok teşekkür ederim ağrıyı sıfırlıyor gerçekten

Screenshot_20221209-232812_e-Nabz.jpg

Screenshot_20221209-232805_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    59
ssemih.0, 3 dakika önce yazdı:

Hocamlar merhaba, 

5 Hafta önce only sustanon kürüne başladım haftada 2 enjeksiyon toplam 500mg vuruyorum

kür ortasında hastaneye gitmiştim (alakasız bir konudan dolayı) doktordan hormon testi istedim sonuçları sizinle de paylaşmak istiyorum yorumlamak isteyen abilerim olursa diye

(19 yaşındayım 62 kg başladım yağ oranım azalmasına rağmen 67 kg oldum ve row ve presslerde cok ciddi bir güç artışı yaşıyorum)

Forumda geçenlerde enjeksiyon bolgesindeki ağrı hakkinda evigen tavsiye edenlere de çok teşekkür ederim ağrıyı sıfırlıyor gerçekten

Screenshot_20221209-232812_e-Nabz.jpg

Screenshot_20221209-232805_e-Nabz.jpg

Dostum madem kullanıp döngünü kapattın adam akıllı kullanda etkisi gör 12 haftaya uzat.

Attığın testler kontrol için yeterli değil.Hormon testlerini kürdeyken sıklıkla yaptır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ssemih.0    1
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

Dostum madem kullanıp döngünü kapattın adam akıllı kullanda etkisi gör 12 haftaya uzat.

Attığın testler kontrol için yeterli değil.Hormon testlerini kürdeyken sıklıkla yaptır

Hocam zaten 12 hafta yapıcam kürü bırakmadım yani

Ayrıca attığım testler sadece referans dışı olanlar diğerleri normal seviyede şu an

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
ssemih.0, Şimdi yazdı:

Hocam zaten 12 hafta yapıcam kürü bırakmadım yani

Ayrıca attığım testler sadece referans dışı olanlar diğerleri normal seviyede şu an

Yanlış anlamışım dostum dhea değeri hakkında bilgim yok.e2 prolaktin progesteron testlerin yapıldı mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37

keşke form da atsaydın ve nasıl cesaret edip küre girdin bilemiyorum bu korkunç kilon çok düşük artı yaşın çok genç umarım bir problem çıkmaz :o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: Mustafa.clk1911
      Hocalarım merhabalar testlerde testosteron seviyesi düşük kişilere bir sefere mahsus olarak doktorların sustanon vermesinin sebebi nedir 1 ampul sustanon neyi çözebilir. Buradaki amaç nedir
      @rastlantisal @metinav @Loving

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.