Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

T3 ve t4 farkı definasyon kürü

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

10 hafta 300 mg test p. kürü yapıp diyetle vücuttaki pisliği temizleyip trt ye geçiş yapacağım , yanına tiromel (t3) eklemeyi düşünüyordum eczanelere soruyorum yok diyor piyasadan kalktı galiba , tiromel yerine levotiron (t4) kullanabilir miyim dozajı nasıl olmalı.

Vucut yeteri kadar t3 üretiyorsa dışarıdan T4 almanın bir faydası olmadığını okudum , o yüzden tiroidle oynamak yerine winstrol ekleyeceğim yada normal only test ile definasyon yapacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
Markus Rühl, 1 saat önce yazdı:

10 hafta 300 mg test p. kürü yapıp diyetle vücuttaki pisliği temizleyip trt ye geçiş yapacağım , yanına tiromel (t3) eklemeyi düşünüyordum eczanelere soruyorum yok diyor piyasadan kalktı galiba , tiromel yerine levotiron (t4) kullanabilir miyim dozajı nasıl olmalı.

Kardeşim Tiroid ilaçlarından uzak dur. En clen ve dnp kadar tehlikeli. Ayrıca winstrol kullanmana hiç gerek yok. Winstrolü yarışmacıların dışında kullananların hiç bir amacı olması gerek. O an için suyu atar ve min 1 haftada geri alırsın o suyu. T4 konusunda ise 150 mg ile ancak terleme hissi alabilirsin. T3 ler çarpıntı yaptığı için piyasadan kaldırıldı. Ama fazlalık T4 lerde hiç bir işe yaramıyor vücut onları çevirmiyor vesaire... Sadece testo ile gitmen daha mantıklı. Proteini extra yüksek tuttuğun süre tatmin olursun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Rota, 12/3/2022 - 20:04 yazdı:

Kardeşim Tiroid ilaçlarından uzak dur. En clen ve dnp kadar tehlikeli. Ayrıca winstrol kullanmana hiç gerek yok. Winstrolü yarışmacıların dışında kullananların hiç bir amacı olması gerek. O an için suyu atar ve min 1 haftada geri alırsın o suyu. T4 konusunda ise 150 mg ile ancak terleme hissi alabilirsin. T3 ler çarpıntı yaptığı için piyasadan kaldırıldı. Ama fazlalık T4 lerde hiç bir işe yaramıyor vücut onları çevirmiyor vesaire... Sadece testo ile gitmen daha mantıklı. Proteini extra yüksek tuttuğun süre tatmin olursun.

Tiromel kullanıyorum ne gibi bi zararı olabilir hocam kalbim ağrıyor bazen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
cemkuray, Bir saat önce yazdı:

Tiromel kullanıyorum ne gibi bi zararı olabilir hocam kalbim ağrıyor bazen

Kalbin ağrıyorsa neden kullanıyorsun dostum. Kullanma zaten zararlı ve geçici bir şekilde metabolizmayı hızlandırıyor. Vücutta ki adrenalin seviyesi, kan basıncı gibi bir çok zararlı faktörü ortaya çıkarıyor. Bu ilaçtan verim almaya bile gerek yok yarışmacı değilsen. Bir çok tansiyon düşürücü ilaç ve beta-blokerler tiroid hormonlarına baskılar. Çünkü Tiroid hormonları bir şekilde kardiyovasküler sistemin içinde yer alıyor. Sende bunu kullanarak zayıflamak yağ yakmak uğruna çok ağır riskler alıyorsun. Tiroidlerini kalıcı şekilde bozarsan ömür boyu çekersen o ilacı ömür boyu kullanmak zorunda kalırsın. Birde ani kalp krizi, zehirlenme riskleri olan bir ilaç. Nadir yan etkiler değil, ilacı kullandığından zaman olası başına gelebilecek yan etkiler. Bu ilacı kullanan insanlarda T-3 T-4 gibi hormonlar zaten eksik olduğu için bu tarz risklere sahip değiller.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Tiromel insulin stimulanlar. Bu 3 şey anabolizanlardan çok daha tehlikeli kullanmayi hemen bırakmalısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Markus Rühl, 03.12.2022 - 18:24 yazdı:

Vucut yeteri kadar t3 üretiyorsa dışarıdan T4 almanın bir faydası olmadığını okudum , o yüzden tiroidle oynamak yerine winstrol ekleyeceğim yada normal only test ile definasyon yapacağım.

Testo p. + tertemiz diyet. Daha iyisi yok. Sevgili @Rotave @Laruese katılıyorum. Tesiri geçici metabolik hızlandırıcılardan uzak durmakta fayda var. Arkadaşların bahsettiği tehlikenin dışında alışkanlıklarını da değiştiriyor. Misalen kullandığın süre zarfında 100 birim besin ile kilonu koruduğunu düşünelim. Uzun süre bunda kaldığında ve metabolik hızlandırıcıdan çıktığında (er geç kullanmayı bırakacaksın) o alışkanlık hala 100 birim besin olarak kalıyor. Oysa senin artık 80 birim besine düşmen gerekiyor ama bunu sağlayamıyorsun. Peşi sıra yağlanıyorsun. Emsali çevrenizde vardır. 

O yüzden ve her zaman disiplin odaklı ilerlemek kalıcı kazanım sağlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.