Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zgbg

Testo E + Boldenon + Dianabol + Anavar / İlk Kür

Önerilen İletiler

zgbg    0

Herkese Selam,

Uzun süredir iş yoğunluğu ve seyahatler nedeniyle yazamadım.

Anavar için karar vermek adına karaciğer testlerimi yaptırdım ve

AST 50

LDL Kolesterol 172

Kolesterol 231

Çıktı, bunun için fazla abartmadan testo e ve boldenon ile kürü bitireceğim.

Boldenon 9. haftada bitti, 10. haftada only test e devam ettim. Şimdi elime boldenon geçti ve belki 11. hafta boldenon eklerim ve 12. hafta yine only testo e girip kürü bitiriceğim.

Foto ve BF ölçümleri kür sonuna saklıyorum. PCT sonrası paylaşacağım. Zamanım hiç yok denecek kadar yoğun bir tempoya girdim. Kür bu açıdan beni yordu bitirdi desem yeridir. Kolay bir iş değil. Hem maddi hem manevi.

Şu ana kadar genel görüşüm;

Kür vücudumda hiç bir yan etki hissettirmedi. Testler de görüyorum sadece hasarı ve bu da bu kürün gerçekten de çok hafif bir kür olduğunu gösteriyor. Bunun yanında gerçekten de bir aşamayı aşmamda yardımcı oldu. Ayrıca testislerde biraz ufalma oldu, bunu daha önce de söylemiştim. Bunun dışında bir şey hissetmedim. Biraz yağlandım ki bu tamamen benim hatamdan kaynaklı. Hacim konusunda diyecek lafım yok. Kür içinde 5000 kalorilere hiç çıkmadım. 2000-3500 arası kalori alımı yaptım. Şuan 95kg civarındayım. Üst vücudum, kollarım hiç bir gömleğime giremez oldu. Ki bu da ayrıca bir maddi külfet :) Biraz definasyona çevirmeye başladım programlarımı bakalım kür sonu gibi tekrar yazacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SelimTT    20

2000-3000 kalori tüketirken nasıl bu kadar yaglanıp 15 kg alabildin? Eleştirmek  için söylemiyorum, ben de benzer bir küre girmeyi planlıyorum ve cok kolay yglanan bir yapım var. 2000-3000 kal arası spor yapmasan bile bu kadar kilo alınmaz gibi geliyor ama başka bir açıklaması mı var? Foto ve son durum paylaşıcam demişsin ama birşey yok. Baya da bir zaman geçmiş yeni bir küre girdin mi tecrübeler önemli. Cok tecrübeli, birçok kez küre girmiş sporcular yerine böyle yeni başlayanların heyecanını, ilk tecrübelerini okumak keyifli oluyor. Yeni başlayacaklar aslında kafalarındaki sorulara buralarda da cok cevap buluyor. Kür günlükleri, gelişimleri fotolu bi şekilde daha çok paylaşılsa keşke. Umarım herşey yolundadır dostum. Oralardaysan ses et. İyi forumlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
SelimTT, 9 saat önce yazdı:

2000-3000 kalori tüketirken nasıl bu kadar yaglanıp 15 kg alabildin? Eleştirmek  için söylemiyorum, ben de benzer bir küre girmeyi planlıyorum ve cok kolay yglanan bir yapım var. 2000-3000 kal arası spor yapmasan bile bu kadar kilo alınmaz gibi geliyor ama başka bir açıklaması mı var? Foto ve son durum paylaşıcam demişsin ama birşey yok. Baya da bir zaman geçmiş yeni bir küre girdin mi tecrübeler önemli. Cok tecrübeli, birçok kez küre girmiş sporcular yerine böyle yeni başlayanların heyecanını, ilk tecrübelerini okumak keyifli oluyor. Yeni başlayacaklar aslında kafalarındaki sorulara buralarda da cok cevap buluyor. Kür günlükleri, gelişimleri fotolu bi şekilde daha çok paylaşılsa keşke. Umarım herşey yolundadır dostum. Oralardaysan ses et. İyi forumlar 

Dostum o kadar abartılı şeyler varki arkadaşın yazdığında 1 kilo eti çok kolay bir şekilde yiyormuş günde 5-10 ölçek protein tozu içiyormuş 😂😂 ama 2000-3000 kalori alıyormuş sadece. İnternet alemi işte her şey olabiliyorsun superman bile olabilirsin atış serbest:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21

Bu arada yüzde 10 yağ oranım var dediği fotoya bakın😂😂 yüzde 10 yağ oranı olsa karın kasları net olarak gözükür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SelimTT    20

Yani kötü niyetli değildir arkadaş ama evet fotoya göre %10 olmadıgı aşikar. %10 baya başarılı bir rakam. Çok daha define gözükmesi beklenir. %10 ile 84 kilo beklentiyi arttırmıştı. Yanılmıyorsam %15 ten itibaren üst 2 olmak üzere karın kasları belli olmaya başlıyor.  Bu rakamlarla 3000 kaloriyle 15 kilo almak imkansız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.