Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

HarryBlade

Testo deca kurune basliyorum.

Önerilen İletiler

HarryBlade    0

Bu 2. kurum olacak ilk kurum 10 hafta sustanon ve naspharma deca ve danabol du. ilk 3 hafta tek enjeksiyon sonra 2 ser olarak yaptim. 8 hafta danabol kullandim.

68 kilodan 86 kiloya ciktim. Inanilmaz bir hacim artisim oldu. Daha sonra bi ahmaklik edip saunada uyuya kaldim ve 3 kiloya yakin su kaybettim.

Eylul basinda kurum bitmisti su an 2. kure giricem.

88 kiloyum testo ve deca aldim bunun yaninda boldenon ve tren birde tablet steroid almak istiyorum. Yani hangisi olursa.gH alamam ona para verirsem beslenmem duser.

Antremanlari nasil yapmaliyim ? Cok tekrar mi yoksa dusuk tekrar mak agirlik mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.220
Bu 2. kurum olacak ilk kurum 10 hafta sustanon ve naspharma deca ve danabol du. ilk 3 hafta tek enjeksiyon sonra 2 ser olarak yaptim. 8 hafta danabol kullandim.

68 kilodan 86 kiloya ciktim. Inanilmaz bir hacim artisim oldu. Daha sonra bi ahmaklik edip saunada uyuya kaldim ve 3 kiloya yakin su kaybettim.

Eylul basinda kurum bitmisti su an 2. kure giricem.

88 kiloyum testo ve deca aldim bunun yaninda boldenon ve tren birde tablet steroid almak istiyorum. Yani hangisi olursa.gH alamam ona para verirsem beslenmem duser.

Antremanlari nasil yapmaliyim ? Cok tekrar mi yoksa dusuk tekrar mak agirlik mi ?

Sahunada uyuya kalmak :lol::lol::lol: İyiymiş hocam. :roll: Zaman aralığı olarak güzel bir dönemdesin PCT nasıl geçti ?

Boldenon al derim müthiş bir üründür tren için erken olduğunu düşünüyorum açıkçası hocam çok sert bir ilaçtır pskolojik olarakdta.

Antrenman yüksek ağırlık büyütür düşük ağırlık çok tekrar parçalar bu işin matematiği budur. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay t hocam yıl 2016 ve sizden bu cümleyi duymak beni şaşırttı açıkçası

Az ağırlık çok tekrar parçalar gibi bi cümle sizden beklemiyordum.Cok tekrarda kas buyutur hocam

Az tekrarda çok tekrarda,kas tekrar saymaz

Kas çektiği acıya bakar

Lütfen artık az kilo çok tekrar gibi saçma sapan cümleleri bodybuilding hayatimizdan çıkaralım

Kim uydurduysa lanet olsun ona bilimsel bir aciklamasida yok bu olayın

Çok tekrarda deli gibi kaslari büyütebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    16

Az ağırlık çok tekrar parçalar gibi bi cümle sizden beklemiyordum.Cok tekrarda kas buyutur hocam

Kas çektiği acıya bakar

Lütfen artık az kilo çok tekrar gibi saçma sapan cümleleri bodybuilding hayatimizdan çıkaralım

Beklemiyormuydun :D:D:D Hocam sen @Bay-T laf söyleyecek ne tecrübede nede rütbedesin bende hocamla aynı fikirdeyim ki genel görüş budur sizin dediğinizde şunu dersiniz anlarım bende bu tekrar ağırlık şöyle sonuç veriyor eyvallahta siz dne kadar burda bilgi bilgi diye kendinizi yırtıyordunuz ne cabuk insnaları küçük düşürecek suallerinin aksini ispatsız şekilde lekeyecek tecrübeye geldiniz ?? :lol::lol: Yüksek ağırlık ne yapar ? definasyonun mu yolunu açar ? düşük ağırlık çok tekrar ne yapar ? Kan grubuma göre program karalarmısın dese birisi google'dan 1 hafta araştırma yapacak durumdasın kalkmış anatomi dersi veriyorsunç Terbiyesizlik yapma bence fikir beyanı başka bir şey küçük düşürmek farklı bir şey düne kadar sıfır bilgiyle buraya kayıt oldunuz ki hala öyle olduğunuzu düşünüyorum herkes sizi sahiplenirken konularınıza niye cevap gelmiyor diye ağlanırken böyle saygısızlık yapmanız hiç normal değil.

4,5 yıl mı ne tecrübem var demiştiniz vg için ağırlıkları barları rayından alıp rayına bıraktınız herhalde. Yaprığınız açıklamalar onu gösteriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Kas çektiği acıya bakar

Siz bi saçmalamayın isterseniz @zyzz hoca güzel cevap vermiş zaten kalkmıış @Bay-T hocaya çamur atıyor :tar

ağır kilo az tekrar örnek: 25 kilo 6 tekrar daha çok verim almak istiyorsan hareketlerin negatifinede önem ver yani dumbbell ı kaldırdın indirirken pat diye değil yavaşça indir çok yararını görürsün

hareketi yaptığın kilo artar , set sayısı düşerse = hacim artar

hareketi yaptığın kilo azalır,set artarsa = defisyon içinde kullanılır hacime faydası pek olmaz .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Tupacmakaveli @savas ile olan diyalodlarından düne kadar yırtınıyordun ne zaman öğrendin bu sporuda ustaların ustasına laf çarpmaya çalışıyorsun kendince :mat:lol::lol::lol::mrgreen:

Az kilo çok tekrar fitnese girer... daha çok enerji harcamaya yöneliktir.

Çok kilo az tekrar body ye girer.. kası zorlayıp onun büyümek için uyarı vermiş olursun...

Kaslar daha çok ağırlığı artırarak hacim artışı sağlanıır..

Fakat eklem zorlamasına- tendon a dikkat etmek lazım artırma birden olmamalı...

Kısaca yazdım... Genel mantık bu... detayı kendin geliştir... ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

arkadaş saçmalamış çok üstüne gitrmeyin genelde bu spor böyledir 1,2 yıl verirsin kendini mr.olmpya donanımına sahip sanırısn :crs:lol::lol:

Piramit sistem uygulayarak tekrar sayısını azaltarak kiloyu artırmak kütle artışında büyük avantaj olur. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Kas çektiği acıya bakar

Bilimsel çalışmaları burdaki kimse inkar etmiyor. Ancak uygulamada, işler kağıt üzerindeki gibi gitmeyebiliyor.

Kendimize iki soru soralım;

-''Bilimsel'' arkadaşların aldığı sonuç ne?

-Vücut geliştirmecilerin aldığı sonuç ne?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HarryBlade    0

Sadece bir videoda izlemiştim 30 squat hafif ile 12 squat ağırı. Doğal olan 12 tekrar yapsın vs vs . Diye

Boldenon mu alayım şimdi?

İstanbulda nerden bulabilirim ? özelden yazabilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim yağ yağmak için kaslari define olması için az kilo çok tekrar yap.Baklavalarin çıkar öyle yağların gider

Çok kilo az tekrarda bulk olur kilo alirsin hacim alirsin :Ddddddd

Yani ben size bisey demiyorum gülüp geciyorum

Ayrıca başka konularda yardım alabilirim çünkü her şeyi bilemem bende insanım kendimi geliştirmek istiyorum ki bu forumdayim streoidler peptidler gibi konularda son kez söylüyorum kas tekrar saymaz !!!!

Allah bilir hareketi yaparken tekrarda sayiyorsunuzdur siz ne diyim kolay gelsin bu arada bakın sakin 10 tekrarı geçmeyin definesyon yapmış olursunuz kas büyümez sakin bak

Hahahahahahhah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten maksimal çalışıyoruz biz vucutcular

Eline bir dambil alirsin zaten maksimum tekrar sayımız 5-12 arası falan olur genellikle

Ama ben 12.tekrarida çok rahat çıkardım napiyim 12 tekrarın ustu olursa define olur diye kasın en kasildigi yerde en çok hasar verdiğim yerde kasimin en iyi büyüme noktasinda hareketi bitiriyim he ??? Bırakın Allah aşkına

Kasa hasar verin hasar tekrar saymayı bırakın ağır çalışın ama tekrar saymayin set saymayin

O gün kasinizin calistigindan emin olun ve kısa tekrarlar yapmayı unutmayın

Kaslari en hızlı hasara ulaştıran şey kısa tekrarlardir

Bana buraya dennis James videoları attirmayin gidin araştırın yıl 2016 olmuş hala tekrar sayısı konuşuyoruz su sayfada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zaten maksimal çalışıyoruz biz vucutcular

Eline bir dambil alirsin zaten maksimum tekrar sayımız 5-12 arası falan olur genellikle

Ama ben 12.tekrarida çok rahat çıkardım napiyim 12 tekrarın ustu olursa define olur diye kasın en kasildigi yerde en çok hasar verdiğim yerde kasimin en iyi büyüme noktasinda hareketi bitiriyim he ??? Bırakın Allah aşkına

Kasa hasar verin hasar tekrar saymayı bırakın ağır çalışın ama tekrar saymayin set saymayin

O gün kasinizin calistigindan emin olun ve kısa tekrarlar yapmayı unutmayın

Kaslari en hızlı hasara ulaştıran şey kısa tekrarlardir

Bana buraya dennis James videoları attirmayin gidin araştırın yıl 2016 olmuş hala tekrar sayısı konuşuyoruz su sayfada

Arkadaş haklı.

2 adam var birisi her tekrarı 2 saniye sürmek üzere 10 tekrar yapıyor.İkinci adam her tekrar yarım saniyeden 20 tekrar yaptı.İlk adam ağırlık altında 20 saniye kalırken ikincisi 10 saniye kaldı.Evet kim daha fazla tekrar yaptı şimdi

Ee şimdi kimin kası "parçalanır" kimin kası "büyür".Tekrar saymak saçmalıktan başka birşey değil.Set sayın ama tekrar saymayın.Ağırlık altında uzun süre kalmak(çok tekrar) kas gelişimi yapmaz saçmalığın daniskası.Tam terside aynı şekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umarım herkes anlar hocam,Cok teşekkürler .Demek ki bu konuda baya bilmeyen insan varmis.Burda herkes kure girmiştir genellikle ve ben böyle birşey beklemiyordum bu konuda bilgisiz olduklarını umarım kendileri bu konuda kendilerini aşarlar.Neyse tekrar saymaya devam edin eğer kaldırdığıniz ağırlık 12 yi geçerse bırakın yoksa definesyon olur.Kas büyümez 12.tekrardan sonra

Gerçekten komik acayip komik hemde.Bu forumda böyle birşey beklemiyordum

Allahtan gürbüz hocam böyle dusunmuyormus beni mutlu etti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Forbit ve spectre hiçbirşey bilmemeniz beni bu konuda şaşırttı .Ustelik bilmediğiniz bir konuda dalga geçmek he benle ??? :D

Böyle devam edin

Mert hocam 16. yüzyılda Galilei dünya dönüyor dediğinde, bütün dünya ‘dönmüyor’ diyordu. Bu hiçbir zaman dünyanın döndüğü gerçeğini değiştirmedi.

Hala ısrarla saçmalıyorsun sen laf attığın adamların 1/10 değilsin yazık bu saaten sonra forumda saygı duyulmayan çaylağın tekiydin artık kimse kaale almayacak. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243

Herkes kendi bildiğini savunur birde değiştirilemeyecek bilgiler vardır dünyanın savunduğu. Kim neyi savunursa savunsun kişilik,özlük haklarını ihlal edemez ve kimse kimseyi küçük düşürecek söylemlerde bulunamaz bu son uyarımdır bir dahakine kişi,yıl,tecrübe veya yeni diye kişi ayırmayacak (ki geçmişten bu güne hiç ayrılmadı) önce sınırlı sürede akabinde devam ederse sınırsız süreyle platformdan uzaklaştırılacaktır.

KONU KİLİT.

53viut.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.