Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokalaf

Kürde paranoya

Önerilen İletiler

gokalaf    134

Arkadaşlar selamlar,

Haftalık 500 Testo - 400 Bolde - 200 Deca alıyorum. Son 1, 1,5 haftadır dehşet derecede ilişkide paranoyaya düşüyorum. Hiç bu kadar olmamıştı, işte birine mi baktı, yanında biri mi var, beni mi kandırıyor, başkası mı var, yalan mı söylüyor gibi dehşet paranoyalara sahibim. O kadar yüksek raddeye geldi ki kafam kaldırmamaya başladı. Dehşet derecede yalan söylüyor düşüncesi, kandırılıyorum düşüncesi geliyor aklıma. En ufak hareketinde anlam arıyorum kürden mi bu acaba neden olabilir bir anda başladı bu? Gece kalkıp whatsappa bakıyorum çevrimiçi mi biriyle mi konuşuyor vs diye. hergün buluşuyoruz en kötü ihtimalle 2 günde 1. Yanyanayken hiç öyle birşey yok, ama uzaklaştığı an beynim patlıyor...

@rastlantisal 

@metinav

@Loving

Görüşlerinizi merak ediyorum, kürle mi alakası var bunun neyle alakası var normal değilim. Bütün erkek takipçilerini falan çıkarttırdım, mal oldum iyice yani.

tarihinde gokalaf tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
gokalaf, 18 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar,

Haftalık 500 Testo - 400 Bolde - 200 Deca alıyorum. Son 1, 1,5 haftadır dehşet derecede ilişkide paranoyaya düşüyorum. Hiç bu kadar olmamıştı, işte birine mi baktı, yanında biri mi var, beni mi kandırıyor, başkası mı var, yalan mı söylüyor gibi dehşet paranoyalara sahibim. O kadar yüksek raddeye geldi ki kafam kaldırmamaya başladı. Dehşet derecede yalan söylüyor düşüncesi, kandırılıyorum düşüncesi geliyor aklıma. En ufak hareketinde anlam arıyorum kürden mi bu acaba neden olabilir bir anda başladı bu? Gece kalkıp whatsappa bakıyorum çevrimiçi mi biriyle mi konuşuyor vs diye. hergün buluşuyoruz en kötü ihtimalle 2 günde 1. Yanyanayken hiç öyle birşey yok, ama uzaklaştığı an beynim patlıyor...

@rastlantisal 

@metinav

@Loving

Görüşlerinizi merak ediyorum, kürle mi alakası var bunun neyle alakası var normal değilim. Bütün erkek takipçilerini falan çıkarttırdım, mal oldum iyice yani.

Küre başlıyalı ne kafar oldu bilmiyorum ama deca duygusallık olarak farklılıklar yapar,, aynı zamanda yüksek E2 de böle yapar,, ama buraya bukadar yazacak duruma geldiysen sendeki çok farklı boyut hocam fena tribe girmişsin bu durumun kür ile akalası varmı yokmu bilemedim,,

Açık konuşucam kızma bana hocam aynı durum benimde başıma geldi ama o zaman natureldim ve şuanki evli olduğum kişi değildi,,

bendeki trip kendimi eziklemem oldu, herzaman aklımda aynı düşünce bu kız bana göre fazla, bana nasıl baktı benimle oynuyorumu gibi saçma bir düşünceydi,, 

sonra eski sevgililerimden olan ve Ozaman çok iyi arkadaş olduğum bir kız ile konuştum bana akıl verdi tribe girdiğimi kendimi eziklediğimi falan söyledi biraz araya mesafe koy arayıp sorma herşeyi ondan bekle biraz peşinden koşsun,,  peşinden koşucak dedi, koşmassada zaten ayrılın gitsin çünkü tribinde Haklısın dır dedi

Aynısı yaptım kızla bir süre daha takıldık meğersem benim saçma sapan bir tribim miş,, sonra başka bir kız ile aldattım falan öle bitti gitti..

bana kalırsa çok takılma çok fazla düşünmemeye çalış, kürüne odaklan  antrenman lara odaklan, ve bir süre benim taktiği uygula umursama dışarıda farklı bir hayat ve farklı insanlarda var

kendi içinde bir mahkeme kur aranızda kim kimi daha çok arıyor, kim kime daha çok msj atıyor, sevgilini dene mesala birkaç gün umursama birkaç gün soğuk yap sanki hayatında başka bir kız varmış gibi havalara gir, sevgilin kendini 2. Planda hissetsin tiplerinin sonucu o zaman Belli olur, senin peşinden koşarsa sen büyük tribe girdin, ama koşmassa tiplerin de haklısın dır

Kusura bakma çok iğneliyici oldu belki ama bu durumun ilaçlar ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, hepimizin ilginç ilişkileri olmuştır bende kendi tecrübemi paylaşmak istedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
mcanmeco, 10 dakika önce yazdı:

Küre başlıyalı ne kafar oldu bilmiyorum ama deca duygusallık olarak farklılıklar yapar,, aynı zamanda yüksek E2 de böle yapar,, ama buraya bukadar yazacak duruma geldiysen sendeki çok farklı boyut hocam fena tribe girmişsin bu durumun kür ile akalası varmı yokmu bilemedim,,

Açık konuşucam kızma bana hocam aynı durum benimde başıma geldi ama o zaman natureldim ve şuanki evli olduğum kişi değildi,,

bendeki trip kendimi eziklemem oldu, herzaman aklımda aynı düşünce bu kız bana göre fazla, bana nasıl baktı benimle oynuyorumu gibi saçma bir düşünceydi,, 

sonra eski sevgililerimden olan ve Ozaman çok iyi arkadaş olduğum bir kız ile konuştum bana akıl verdi tribe girdiğimi kendimi eziklediğimi falan söyledi biraz araya mesafe koy arayıp sorma herşeyi ondan bekle biraz peşinden koşsun,,  peşinden koşucak dedi, koşmassada zaten ayrılın gitsin çünkü tribinde Haklısın dır dedi

Aynısı yaptım kızla bir süre daha takıldık meğersem benim saçma sapan bir tribim miş,, sonra başka bir kız ile aldattım falan öle bitti gitti..

bana kalırsa çok takılma çok fazla düşünmemeye çalış, kürüne odaklan  antrenman lara odaklan, ve bir süre benim taktiği uygula umursama dışarıda farklı bir hayat ve farklı insanlarda var

kendi içinde bir mahkeme kur aranızda kim kimi daha çok arıyor, kim kime daha çok msj atıyor, sevgilini dene mesala birkaç gün umursama birkaç gün soğuk yap sanki hayatında başka bir kız varmış gibi havalara gir, sevgilin kendini 2. Planda hissetsin tiplerinin sonucu o zaman Belli olur, senin peşinden koşarsa sen büyük tribe girdin, ama koşmassa tiplerin de haklısın dır

Kusura bakma çok iğneliyici oldu belki ama bu durumun ilaçlar ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, hepimizin ilginç ilişkileri olmuştır bende kendi tecrübemi paylaşmak istedim 

ilişkide en çok peşimden koşturan o zaten, gün içinde hep o arar ilk mesajı atar, sabah ilk günaydın o yazar, o buluşmak ister sürekli. Sorun da burda zaten, ilişkiyi zaten kız taşıyor, ben çok ilgili değilim gibi duruyor. Kız güzel, bende yakışıklıyım. Herşey normal gibi ama heralde tribe girdim billmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gokalaf, 1 dakika önce yazdı:

ilişkide en çok peşimden koşturan o zaten, gün içinde hep o arar ilk mesajı atar, sabah ilk günaydın o yazar, o buluşmak ister sürekli. Sorun da burda zaten, ilişkiyi zaten kız taşıyor, ben çok ilgili değilim gibi duruyor. Kız güzel, bende yakışıklıyım. Herşey normal gibi ama heralde tribe girdim billmiyorum

Hocam sen baya paranoya yapmışsın, bahsederken bile kalbin acıyorsa git hemen evlen, deli gibi aşık gibi gördüm seni 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Bence yukselen e2 den kaynaklı,test vermekte fayda var. Bu arada kür durumunu kız arkadaşın bilmiyorsa geç olmadan bahsetsen iyi olur çünkü durumunu bilmeden alttan almasını beklemek garip olur,kaldı ki alttan almazsa bu sefer ilişkine yazık olur hepten çıkmaza girersin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
gymibo, 9 dakika önce yazdı:

Bence yukselen e2 den kaynaklı,test vermekte fayda var. Bu arada kür durumunu kız arkadaşın bilmiyorsa geç olmadan bahsetsen iyi olur çünkü durumunu bilmeden alttan almasını beklemek garip olur,kaldı ki alttan almazsa bu sefer ilişkine yazık olur hepten çıkmaza girersin. 

Steroidi biliyor da bu psikolojik durumları pek bilmez.

Cabaser kullansam prolaktin falan mı çok yükseldi acaba anlamadım kürü baltalar mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Karşındaki kişiye bu durumu izah etmeyi dene ilaçlardan kaynaklı farklı tepki verebileceğini belirtmende fayda var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
scorocco, 3 dakika önce yazdı:

Karşındaki kişiye bu durumu izah etmeyi dene ilaçlardan kaynaklı farklı tepki verebileceğini belirtmende fayda var

tartışma oluyor sıkça bu aralar benim yüzümden kaynaklı. O sırada bende unutuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gokalaf, 20 dakika önce yazdı:

tartışma oluyor sıkça bu aralar benim yüzümden kaynaklı. O sırada bende unutuyorum.

Karşındakine kullandığından kaynaklandığını söylesende çok bir şey değişeceğini sanmıyorum kardeşim önemli olan senin farkındalığın yan etkilerin farkında olup düşünsende bazı konuları dile getirmemen gerekiyor karşı tarafa güvensizliği göstermek ilişkiyi alt üst eder

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

Prolaktinden dolayi hamileligin ilk 3 ayini yasiyor da olabilirsin. Test sonucuna gore karar vermek lazim. Ama iliskiler gunumuzde hep pamuk ipligine bagli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Bir kaç konuda DECA'nın yüksek paranoya yaptığını yazmıştım. Decayı kes. yarım dostinex al.

En sağlam iradelileri, en güvenilir ilişkileri dahi sarsabiliyor DECA paranoyası. Herkeste de olmuyor.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Bir kaç konuda DECA'nın yüksek paranoya yaptığını yazmıştım. Decayı kes. yarım dostinex al.

En sağlam iradelileri, en güvenilir ilişkileri dahi sarsabiliyor DECA paranoyası. Herkeste de olmuyor.

dostinex veya cabaser fark edermi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
gokalaf, 19 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar,

@rastlantisal 

@metinav

@Loving

Oncelikle gecmis olsun sakin olamini öneririm bu tarz duygular düşünceler geri donusu olmayan hatalar yapmana sebbep olabilir ani duygu degisiklikleri duygusallik veya ofke gibi duygular anabolizan kurlerde insni degistirebiliyor o yuzden sakin olabilirsin bende cogu zman saknlik olur ama direksiyona gecince icimden bildiğin insan azmani cikiyor cildiriyorum o yüzden her bunyede farkli tepki verebiliyor sakin olmalisin ve bu tarz dusuncelerin ilaçlarla baglitili oldugu bilgisini bilinc altina islemelisin arkdasim gecmis olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

farketmez ama dostinexin mgsi daha düşük olması lazım. ona dikkat et 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

Ben dostinex tercih ediyorum. Zaten o kimyasal yapı çok sert. Dostinexin dozajı düşük olduğu için bana daha güvenli geliyor. İkisi de olur. Aynı etken maddeye sahipler. Cabaser alacaksan 1/3 oranında al ve sonraki 5-6 günü gözlemle. Hala paranoya varsa yine 1/3 doz. 

Nacizane abi tavsiyesi olarak da kız arkadaşına durumu açıkla. En azından şu 5 günlük süreçte seni idare etmesini yada 5 gün görüşmemeniz gerektiğini söyle. Daha güvenli olur.

Ayrıca kardeşim bende de dehşet boyutta paranoya yapmıştı. Ne hissettiğini biliyor ve anlıyorum. O yüzden artık neye girersem gireyim etkisinden ve yan etkisinden, benden olabilecek psikolojik değişimlerden eşime muhakkak detaylı olarak bahsediyorum. Bu sayede herhangi bir psikolojik yan etki ortaya çıktığında nokta atışı ikaz yeyip kendime geliyorum. Tren sinirinde de tam bu oldu zaten. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

@rastlantisal kendi kendine geçer diye prolaktin inhibitörü almadım hiç. Hâlâ devam ediyor ve bu sefer vücuda antrenmana gitmeme isteği, yorgunluk, bitkinlik gibi yan etkiler vermeye başladı bunları yüksek prolaktin yapar mı? 10 gündür antrenmana gitmedim nerdeyse yorgunluktan... Bugün dostinex alıcam 0,5 mg 2 tablet olandan. 1 Tablet mi içmeliyim yarım tablet mi yoksa 2 gün arayla 1 er tablet mi nasıl yapayım hocam? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
gokalaf, 17 dakika önce yazdı:

@rastlantisal kendi kendine geçer diye prolaktin inhibitörü almadım hiç. Hâlâ devam ediyor ve bu sefer vücuda antrenmana gitmeme isteği, yorgunluk, bitkinlik gibi yan etkiler vermeye başladı bunları yüksek prolaktin yapar mı? 10 gündür antrenmana gitmedim nerdeyse yorgunluktan... Bugün dostinex alıcam 0,5 mg 2 tablet olandan. 1 Tablet mi içmeliyim yarım tablet mi yoksa 2 gün arayla 1 er tablet mi nasıl yapayım hocam? 

Bence yarım tablet ile dene dostum çok fazla düşürüyor zaten ilaç. Az gelirse takviye yaparsın da dibi boylarsa ne ile çıkarcaksın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
gokalaf, 45 dakika önce yazdı:

Yarım tablet içip sonraki 5 günü gözlemle. Durumda değişiklik var mı yok mu diye. Yok ise yarım daha. Var ise gerek yok.

Mesela only testoda yarım tablette bile diz ağrıları çekerken (fazla geldiği için) 300 testo p - 180mg tren A küründe hiç bir sıkıntı çıkarmıyor. Çünkü tam yetiyor.

Bu ara bir test yaptırsan iyi olur. Total testo, free testo, prolaktin, e2, LH, FSH.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Bence yarım tablet ile dene dostum çok fazla düşürüyor zaten ilaç. Az gelirse takviye yaparsın da dibi boylarsa ne ile çıkarcaksın.

Prolaktinin çok düşmesi kürü baltalar mı? düşükliüğü ne gibi etki yapar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
gokalaf, 16 dakika önce yazdı:

Prolaktinin çok düşmesi kürü baltalar mı? düşükliüğü ne gibi etki yapar ?

Aynı şekilde cinsel problemler oluşturucaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf, 22.10.2022 - 10:43 yazdı:

Aynılarını birkaç hafta önce ben yaşadım sadece sabır ve biraz sakın olmaya çalış ben olmadıkça hatalı pozisyona düştüm :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Arkadaşlar dün yatmadan 1 tablet dostinex 1 tablet magnezinc içtim. Felaket bir yorgunluk çoktü antrenman yapmam isteği var uzun süredir bunu nasıl aşıcam hiç bilmiyorum, korkum şu kürde ilaç alırken enerjim yok antrenman isteği yok kürden çıkınca hepten mahvolucak korkusu ile kürü uzatıyorum.

Paranoya kısmına gelirsek dostinexi gece içtim ve bu sabah sanki kafamın içindeki düşünceleri CCleaner ile toptan süpürmüşler gibi hissediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
gokalaf, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar dün yatmadan 1 tablet dostinex 1 tablet magnezinc içtim. Felaket bir yorgunluk çoktü antrenman yapmam isteği var uzun süredir bunu nasıl aşıcam hiç bilmiyorum, korkum şu kürde ilaç alırken enerjim yok antrenman isteği yok kürden çıkınca hepten mahvolucak korkusu ile kürü uzatıyorum.

Paranoya kısmına gelirsek dostinexi gece içtim ve bu sabah sanki kafamın içindeki düşünceleri CCleaner ile toptan süpürmüşler gibi hissediyorum.

10 gün antrman yapmamak nedir kürde dostum biraz iradeni ortaya koy ne bileyim focuslan müziğini aç azcık agresif ol mentaline hükmet

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gokalaf, 3 saat önce yazdı:

İlk küründe tecrübesiz ve bilgisizdin pct yapmadan mental çöküş sebebiyle ikinci küre girdin diye hatırlıyorum.Bu işin kara delik olan tarafı bu kardeşim farkında olmazsan yarardan cok zarar görürsün insanı mahveder ilaç kullanıp gelişecegim diye düşündüğün sporu bile yapamaz olursun.Bende tecrübesizim ama her konuda kendimi koruyarak ilerlemeye çalışıyorum gözümü karartmıyorum hic bir sey psikolojik ve fiziksel sağlıktan önemli değil

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.