Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Buluut

Kür maliyeti ne kadar olur?

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.443
mcanmeco, Bir saat önce yazdı:

69 TL den aldım pazar günü, fiyat ortalaması 60 ile 90tl arası değişiyor, gezicen hesaplı ve taze olanı bulcan, ben her hafta 3 market 2 kasap geziyorum protein almak için devamlı fiyat kolluyorum  hepsi evimin çevresinde zaten sorun olmuyor,

Senin market sıkıntın varsa bi kasap bulup anlaşırsan haftalık olarak belli bir kg garantisi verirsen güzel fiyattan alırsın 

Ben tavuk toptancısını salona başlattım. :D

Bütün salon ondan alıyoruz. Daha uyguna ve daha taze olarak. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Ben tavuk toptancısını salona başlattım. :D

Bütün salon ondan alıyoruz. Daha uyguna ve daha taze olarak. :D

Abi tavukçu da işi biliyor antrenman bahane satışlar şahane 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
mcanmeco, Şimdi yazdı:

Abi tavukçu da işi biliyor antrenman bahane satışlar şahane 

Herkes için kazan - kazan. Salonda en az alan 10 kilo alıyor zaten. Muhtemelen en büyük satış noktası biz olduk :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Herkes için kazan - kazan. Salonda en az alan 10 kilo alıyor zaten. Muhtemelen en büyük satış noktası biz olduk :D

Keşke bizim salonda bi tavukçu yumurtacı falan gelse,, her hafta sonu market market geziyorum yolumun üstündeki kasaplara soruyorum, fiyat performans bakıyorum, mubarek Yumurta ve tavuk piyasasıda bi acayip her hafta farklı fiyat çıkıyor, sanki borsaya endekslemiş ler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
mcanmeco, 21 dakika önce yazdı:

Keşke bizim salonda bi tavukçu yumurtacı falan gelse,, her hafta sonu market market geziyorum yolumun üstündeki kasaplara soruyorum, fiyat performans bakıyorum, mubarek Yumurta ve tavuk piyasasıda bi acayip her hafta farklı fiyat çıkıyor, sanki borsaya endekslemiş ler 

Bazıları bir garip oluyo kasaptakilerin içime sinmiyo benim de zincir marketdekiler işimi görüyorum bazen indirim oluyo onları yakalamak lazım. Birde şöyle yapıyorum kırmızı etten mahrum kalmamak için 1 kilo yağsız kıyma alıp yalandan baharat atıp 100 gram olcak şekilde 10 günlük köfte yapıyorum ette yedik diye kendimi kandırıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Bazıları bir garip oluyo kasaptakilerin içime sinmiyo benim de zincir marketdekiler işimi görüyorum bazen indirim oluyo onları yakalamak lazım. Birde şöyle yapıyorum kırmızı etten mahrum kalmamak için 1 kilo yağsız kıyma alıp yalandan baharat atıp 100 gram olcak şekilde 10 günlük köfte yapıyorum ette yedik diye kendimi kandırıyorum.

Bende aynı şekilde market lerde indirim kolluyorum, son kullanma tarihine 3 - 5 gün kalanları baya hesaplı veriyorlar öle denk geldiği zaman toplu alıyorum,, kırmızı et olayı mantıklıymış bende böle yapabilirim 100gr 200gr Lik köfteler haftada 2 _3 gün tüketsek güzel olur ,, dana eti bonfile hariç yiyemiyorum,, çiğnemesi zor geliyor bonfile de ocak söndürür çok pahalı ,, kırmızı et genelde kuzu eti yiyorum haftalık 250gr kadar.. 

Protein çeşitliliği önemli aslında balık ta yemek lazım hergün farklı çeşit 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
mcanmeco, 2 saat önce yazdı:

Bende aynı şekilde market lerde indirim kolluyorum, son kullanma tarihine 3 - 5 gün kalanları baya hesaplı veriyorlar öle denk geldiği zaman toplu alıyorum,, kırmızı et olayı mantıklıymış bende böle yapabilirim 100gr 200gr Lik köfteler haftada 2 _3 gün tüketsek güzel olur ,, dana eti bonfile hariç yiyemiyorum,, çiğnemesi zor geliyor bonfile de ocak söndürür çok pahalı ,, kırmızı et genelde kuzu eti yiyorum haftalık 250gr kadar.. 

Protein çeşitliliği önemli aslında balık ta yemek lazım hergün farklı çeşit 

Balıkta şokta filan dondurulmuş somon var ben tam beceremedim damak tadımada çok uymadı. Norveç somon değil ama 🤭

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
otopsicikedi, 36 dakika önce yazdı:

Balıkta şokta filan dondurulmuş somon var ben tam beceremedim damak tadımada çok uymadı. Norveç somon değil ama 🤭

Kanka taze alıp yesen çok  lezzetli oluyor ben 1 sefer yerli taze somon yedim baya iyiydi, ama donuk olanları beğenmedim sanki sazan balığı gibi tadı var 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.