Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Buluut

Kür maliyeti ne kadar olur?

Önerilen İletiler

Buluut    0

Selamlar. İlk kürüm için testo+boldenon düşünüyorum. İlk kür maliyeti sizce ne kadar olur ilaçlar, yemek ve diğer masraflarla beraber? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    865
Buluut, 41 dakika önce yazdı:

Selamlar. İlk kürüm için testo+boldenon düşünüyorum. İlk kür maliyeti sizce ne kadar olur ilaçlar, yemek ve diğer masraflarla beraber? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ONLY TESTO (novalife testo)1500tl aylık, günlük 30tl lik tavuk biraz pilav muz sebze balık yağı ve nac 600 var

ONLY TESTO (zphc-balkan-iran testo)testo1000tl gerisi keyfine göre etin balığın yulafin muzun ananasin vitaminlerin gibi gidiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
holyland, 2 dakika önce yazdı:

ONLY TESTO (novalife testo)1500tl aylık, günlük 30tl lik tavuk biraz pilav muz sebze balık yağı ve nac 600 var

ONLY TESTO (zphc-balkan-iran testo)testo1000tl gerisi keyfine göre etin balığın yulafin muzun ananasin vitaminlerin gibi gidiyor

2 kutu iran 800 +50 kargo parası ödedim mis gibi takılıyorum piyasanın en mantıklı ürünü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Jacop, 4 dakika önce yazdı:

2 kutu iran 800 +50 kargo parası ödedim mis gibi takılıyorum piyasanın en mantıklı ürünü

Satıcısı kim kodlarmısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Boyka16, 6 dakika önce yazdı:

Satıcısı kim kodlarmısın

Kardeşim 130 kiloluk youtuber g.a ın profiline gir takip ettiklerinden a.k 3x jr mens birincisi.En son aldığımda elinde 3 kutu vardı getirtmediyse bitmiştir

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Jacop, 34 dakika önce yazdı:

ucuz muş daha pahalı değilmi normalde

Jacop, 24 dakika önce yazdı:

Kardeşim 130 kiloluk youtuber g.a ın profiline gir takip ettiklerinden a.k 3x jr mens birincisi.En son aldığımda elinde 3 kutu vardı getirtmediyse bitmiştir

buldum hemen fiyat listesi sordum xD ne varsa artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
holyland, 52 dakika önce yazdı:

ucuz muş daha pahalı değilmi normalde

Başta bende öyle dedim sattığı ilaçta piyasada çok az olduğu için şüpheli yaklaştım ama ürün orjinal uıt numarası ampüller renk baskı kutu her şey mükemmel 2 hafta sonra kan vericem kesinleştirmek için

IMG_20220928_220508_220.thumb.jpg.ec55c5a15be4d45c394e146e9fc051d2.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Jacop, Bir saat önce yazdı:

bir kutu da kaç mg var kaç ml lik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Hafifzargana, 47 dakika önce yazdı:

bir kutu da kaç mg var kaç ml lik 

10 tane 1ml ampül kardeşim bu nasıl soru

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Buluut, 3 saat önce yazdı:

Sadece ilaç ile bitse kolayda , vitamini , supplementi , yemeği vb işin içine girdimi maliyet deli yükseliyor.

Ben 1 ml zphc : 800 tl , 10 adet rimabolon : 800 ,  zphc Oxand : 1150 tl , Vitaminler : 800 tl verdim. Sanırım bu ay totalde 5 k vermişimdir net.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
MajesteBVB, 21 dakika önce yazdı:

Sadece ilaç ile bitse kolayda , vitamini , supplementi , yemeği vb işin içine girdimi maliyet deli yükseliyor.

Ben 1 ml zphc : 800 tl , 10 adet rimabolon : 800 ,  zphc Oxand : 1150 tl , Vitaminler : 800 tl verdim. Sanırım bu ay totalde 5 k vermişimdir net.

prof hedef yoksa bu kadar gider yapmanın olayını hiç anlayamıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Buluut, 3 saat önce yazdı:

24 haftalık bolde testo kürü orijinal ilaçlarla 12500 tl civarı tutuyor eczaneyi eklersen 15.000tl tahlilleri özelde yaptırıcam dersen kür başı sonu ortası desen 800 den 2400 onlar tutar. beslenme günlük 100tl desek 16800 tutar total beslenmesiyle eczanesiyle ilacınla tahliliyle 34.200 tl yapar bunlar iyi ihtimaller dahilinde 24 haftalık bir kürün maliyeti her zaman derim fiyatlar değişken beslenme dışı sadece ilaçlar için bile cebinde 1000$ cash yoksa asla bulaşılmamalı bu iş esnaf hesabıyla yapılmıyor haftalık 100 verdim 200 gitti gibi olmuyor. Ha merdiven altı ürünlerle balkan kullanamam sp alamam dersen çoook çoook daha alt fiyatlara küre girebilirsin. Bu fiyatlara bir de pct dahil olacak onu da belirtiyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Jacop, 4 dakika önce yazdı:

prof hedef yoksa bu kadar gider yapmanın olayını hiç anlayamıyorum

Dorudur hocam , ilk kürüm olduğundan dolayı biraz pinpirikli davranmış olabilirim ama olmuşken içime dert olmayan sağlam ürünler olsun dedim. Belki ilerleyen günlerde senin gibi tecrübeli olduğumda maliyet azalabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
MajesteBVB, Şimdi yazdı:

Dorudur hocam , ilk kürüm olduğundan dolayı biraz pinpirikli davranmış olabilirim ama olmuşken içime dert olmayan sağlam ürünler olsun dedim. Belki ilerleyen günlerde senin gibi tecrübeli olduğumda maliyet azalabilir.

Tecrübeli olsan nasıl maliyet azalacak dolar 20 tl ye yaklaşmış enflasyon uçmuş gitmiş gerçek ilaç ile gireceksen o vanayı açmak zorundayız ne yazık ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
galicik, 40 dakika önce yazdı:

24 haftalık bolde testo kürü orijinal ilaçlarla 12500 tl civarı tutuyor eczaneyi eklersen 15.000tl tahlilleri özelde yaptırıcam dersen kür başı sonu ortası desen 800 den 2400 onlar tutar. beslenme günlük 100tl desek 16800 tutar total beslenmesiyle eczanesiyle ilacınla tahliliyle 34.200 tl yapar bunlar iyi ihtimaller dahilinde 24 haftalık bir kürün maliyeti her zaman derim fiyatlar değişken beslenme dışı sadece ilaçlar için bile cebinde 1000$ cash yoksa asla bulaşılmamalı bu iş esnaf hesabıyla yapılmıyor haftalık 100 verdim 200 gitti gibi olmuyor. Ha merdiven altı ürünlerle balkan kullanamam sp alamam dersen çoook çoook daha alt fiyatlara küre girebilirsin. Bu fiyatlara bir de pct dahil olacak onu da belirtiyim.

Benim maliyet yine iyiymiş @Jacop

galicik, 33 dakika önce yazdı:

Tecrübeli olsan nasıl maliyet azalacak dolar 20 tl ye yaklaşmış enflasyon uçmuş gitmiş gerçek ilaç ile gireceksen o vanayı açmak zorundayız ne yazık ki.

Dostum herkesin kür uzunluğu , kullandığı ilaçlar , dozajları vs vs değişiyor. 

Benim kendi kürümde min dozajlarla ve fazla ilaç kombinasyonu olmadığından dolayı senin yazdığın fiyatların yanından geçmiyor. He bu arada yazdıkların doğrudur veya yanlıştır demiyorum saygı duyuyorum.

Ürünleri zphc marka aldım biraz tuzlu geldi ama aldığım fetbackler olumlu olduğundan kafam biraz rahatladı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
MajesteBVB, 1 dakika önce yazdı:

Benim maliyet yine iyiymiş @Jacop

Harbiden öyle gibi😀

Şahsen ben prof hedef yoksa tüm ilaçları suyunu çıkaran kadar kullanma taraftarıyım only testodan verim alabilecek bir adamın gidip tren girmesinin sebebi sadece yarışma olursa mantıklı gelebilir

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
MajesteBVB, 2 dakika önce yazdı:

Dostum herkesin kür uzunluğu , kullandığı ilaçlar , dozajları vs vs değişiyor. 

Benim kendi kürümde min dozajlarla ve fazla ilaç kombinasyonu olmadığından dolayı senin yazdığın fiyatların yanından geçmiyor. He bu arada yazdıkların doğrudur veya yanlıştır demiyorum saygı duyuyorum.

Ürünleri zphc marka aldım biraz tuzlu geldi ama aldığım fetbackler olumlu olduğundan kafam biraz rahatladı.

Kesinlikle maliyet dozlara göre değişkenlik gösteriyor yaptığın sistemde gayet doğru minimal dozlarla başlayıp kademe kademe arttırmak en doğrusu her zaman için. ZPHC kullanıp (bu zphc kabartmalı flikonlardan bashediyorum) memnun kalmayan bende görmedim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Kesinlikle maliyet dozlara göre değişkenlik gösteriyor yaptığın sistemde gayet doğru minimal dozlarla başlayıp kademe kademe arttırmak en doğrusu her zaman için. ZPHC kullanıp (bu zphc kabartmalı flikonlardan bashediyorum) memnun kalmayan bende görmedim.

Söylediğin rakamlarla 1 değil 2 defa podyum yapılır hocam bir işe gönül vermekle varını yoğunu vermek çok farklı şeyler imkan varsa elbette alınsın ama imkanları kısıtlı olana bu fiyat çok saçma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
galicik, 24 dakika önce yazdı:

Aynen  öyle bende min dozaj gidip vücudun vereceği tepkiye göre hareket etmeyi düşünüyorum ki büyük ihtimalle fazla arttırmayacağım dozajları.

Bendeki  ürünler kabartmalı , şişe vs baskılı. Orjinal sitesinden okey verdi ürünlere.

Jacop, 20 dakika önce yazdı:

Söylediğin rakamlarla 1 değil 2 defa podyum yapılır hocam bir işe gönül vermekle varını yoğunu vermek çok farklı şeyler imkan varsa elbette alınsın ama imkanları kısıtlı olana bu fiyat çok saçma

Valla o fiyatlara bütçem yetseydi net GH eklerdim kürüme :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 9 dakika önce yazdı:

Hocam söylediğim rakamlar yemek dahil fiyatlar arkadaş sorduğu için ekledim. Bu arada bu fiyatlara bırak podyum yapmayı yanından geçemezsin adamlar yarışma için 2 yıllık cycle lardan geçiyor podyuma çıkmak için çıkacaksan her türlü çıkarsın bahsettiğim o değil. Açıkçası bütçe yoksa girilmemeli her işi yapmak zorunda değiliz. Bu işten para kazanmıyorsan ilaç kısmı tamamen bu işin hastalığıdır bana göre bu işten para kazanıp vücuduna (yüksek doz, düşük doz doğru veya yanlış) ilaç sokan her insana saygım sonsuz fiziğini mesleği haline getirmiş insanlar bunlar. İmkan kısıtlıysa only testo örneğin iran testo gayet uygun eczane ürünü ilk kür için altından kalkılabilecek maliyetleri var. 2 . kür testo + düşük minimal doz deca gibi gibi ilerlenebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.455

Soru temelden yanlış.

Kaç kilosun? Yaşın kaç? Boyun kaç? Yağ oranın nedir? Yani sana neyden ne kadar lazım? 

Onun dışında ilaç fiyatları her yerde var. Sol alttaki Whatsapp simgesine tıklarsan ilaç fiyatlarını hızla alırsın. 

Bunun test ücretleri var. Başlarken test, 4. haftada test, kür sonunda test, pct sonunda test. Devlette nadiren istediğin gibi yaptırırsın. 4 test zaten en az 4000 tutar. Kür içi alacağın koruyucular ve gerektiğinde kullanacağın hormon baskılayıcılar en azından 1000 tl tutar.

PCT için alacağın ilaçlar ve MCT destekleri nerden baksan 700 tutar.

Günde 600gr tavuk göğsü yesen ayda 400 tutar. E bunun pirinçi var, yeşilliği var vs derken sen beslenmeye aylık 800-1000tl ekle.

Üstüne de ilaç parası ekle. Bir de sorun yaşadın diyelim. Devlete gidip çözüm bulamayacaksın muhtemelen. Özel özel gezeceksin dünya para.

Yani gördüğün gibi kür konusunun en ucuz bileşeni anabolikler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Soru temelden yanlış.

Kaç kilosun? Yaşın kaç? Boyun kaç? Yağ oranın nedir? Yani sana neyden ne kadar lazım? 

Onun dışında ilaç fiyatları her yerde var. Sol alttaki Whatsapp simgesine tıklarsan ilaç fiyatlarını hızla alırsın. 

Bunun test ücretleri var. Başlarken test, 4. haftada test, kür sonunda test, pct sonunda test. Devlette nadiren istediğin gibi yaptırırsın. 4 test zaten en az 4000 tutar. Kür içi alacağın koruyucular ve gerektiğinde kullanacağın hormon baskılayıcılar en azından 1000 tl tutar.

PCT için alacağın ilaçlar ve MCT destekleri nerden baksan 700 tutar.

Günde 600gr tavuk göğsü yesen ayda 400 tutar. E bunun pirinçi var, yeşilliği var vs derken sen beslenmeye aylık 800-1000tl ekle.

Üstüne de ilaç parası ekle. Bir de sorun yaşadın diyelim. Devlete gidip çözüm bulamayacaksın muhtemelen. Özel özel gezeceksin dünya para.

Yani gördüğün gibi kür konusunun en ucuz bileşeni anabolikler.

Hocam 600 gram tavuk göğsü ayda nasıl 400 yapıyor 1 kilo göğüs 100 tl çünki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.455
ozbe", 9 dakika önce yazdı:

ben 55-65 arası alıyorum genelde? Hala bir tavuk toptancısı vs ayarlamadınız mı?

Ayrıca evet yanlış hesaplamışım çok haklısın. 55den alsam 1000-1100 arası yapıyor. 

Teşekkür ederim düzelttiğin için :)

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
ozbe", 35 dakika önce yazdı:

69 TL den aldım pazar günü, fiyat ortalaması 60 ile 90tl arası değişiyor, gezicen hesaplı ve taze olanı bulcan, ben her hafta 3 market 2 kasap geziyorum protein almak için devamlı fiyat kolluyorum  hepsi evimin çevresinde zaten sorun olmuyor,

Senin market sıkıntın varsa bi kasap bulup anlaşırsan haftalık olarak belli bir kg garantisi verirsen güzel fiyattan alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.