Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cherox

Jinokomasti, ereksiyon kaybı ve erken boşalma

Önerilen İletiler

Cherox    6

Hocalarım selamlar benimle tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim uzatmadan konuya gireyim, Bundan 2 yıl önce bir kür yaptım 15 hafta testo ve boldenon arkasından pct yaptım ama maalesef ezber pct idi, bu kürden sonra sürekli tekrarlayan jinokomasti oldum tamoxifen kullandım geçti, 2 ay sonra tekrar geldi sürekli böyle oldu bir türlü çaresini bulamadım ve bunun yanı sıra bazen cinsel ilişkide ereksiyon kaybı yaşıyorum ve erken boşalıyorum iyice psikolojim bozulmaya başladı ve özgüvenimi kaybettim,doktora gittim ve tahlil yaptırdım ne yapmam gerekiyorsa benimle tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim, baya içe kapandım (konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim 🙏🏻🙏🏻)

DB658F96-0A8F-44BA-8339-D767E1361572.jpeg 97DCB3ED-1F7F-4606-A77E-F898C41B3111.png 4D92B272-B74C-42E8-87E3-6CCED3D289B2.jpeg D72FA1BD-BA89-4D63-A897-3F6F7A37BBBD.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.363

Geçmiş olsun.

Öncelikle çeyrek doz dostinex içiyorsun. Prolaktini aşağı çekelim.

Sonrasında ise 3 hafta günde 1 klomen 1 tamoksifen ile PCT başlatıyorsun. PCT boyunca ereksiyon kaybı, cinsel istek kaybı, ruh halinde düşüklük gibi olumsuzluklar yaşayabilirsin. Bunlar normal.

Ayrıca;

eczaneden ZİNXX ve magnezyum alıyorsun. PCT boyunca her gün 1 tane tüketilecek. 

C vitamini ve D vitamini de kullanacaksın. Günlük 5gr Kreatin de kullanacaksın.

İlaveten de https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-off-cycle-180-tablet-15222 ile de destekleyeceksin. 

MCT kısmını yani destek kısmını PCTden sonra 2 ay daha kullanmaya devam edeceksin. Sonrasında tekrar test. 

Geçmiş olsun.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
rastlantisal, 16.10.2022 - 08:36 yazdı:

Geçmiş olsun.

Sonrasında ise 3 hafta günde 1 klomen 1 tamoksifen ile PCT başlatıyorsun. PCT boyunca ereksiyon kaybı, cinsel istek kaybı, ruh halinde düşüklük gibi olumsuzluklar yaşayabilirsin. Bunlar normal.

Ayrıca;

İlaveten de https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-off-cycle-180-tablet-15222 ile de destekleyeceksin. 

MCT kısmını yani destek kısmını PCTden sonra 2 ay daha kullanmaya devam edeceksin. Sonrasında tekrar test. 

Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim hocam bunlar tüm sorunlarımı halleder umarım deneyeceğim

Geçmiş olsun.

Ayrıca;

Geçmiş olsun.

Hocam bu arada 10.gündeyim jino azaldı ama hala devam ayrıca ereksiyonda tam sertleşmede sorun yaşıyorum düzelir değil mi ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Cherox, 8 saat önce yazdı:

Hocam bu arada 10.gündeyim jino azaldı ama hala devam ayrıca ereksiyonda tam sertleşmede sorun yaşıyorum düzelir değil mi ?

Bir kere jinekomasti olduğunda ameliyatsız kurtulamazsın. Sadece gelişmesini durdurursun. 

PCT boyunca ereksiyon ve cinsel istek sorunları normaldir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Bir kere jinekomasti olduğunda ameliyatsız kurtulamazsın. Sadece gelişmesini durdurursun. 

PCT boyunca ereksiyon ve cinsel istek sorunları normaldir. 

Cevap için teşekkürler hocam

Endanger, Bir saat önce yazdı:

E2 testin nerede ben mi goremiyorum ? Testo-östrojen dengen östrojen lehine bozulmuş gibi sanki.

Doktor ona bakmadı hocam baktırayım mı ? Ayrıca öyle bi durum var ise ne yapmam gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

O durumda Östrojeni biraz düşürmen gerekecek ,test yaptır ona göre bakmak lazim , prolaktinin de biraz yükselmiş (östrojen tabanlı gibi görünüyor ) . Testi yaptırmadan bişey demek zor.Yalniz garip olan şey şu , sürekli tekrarlanan jinekomastiden bahsediyorsun ortada E2 testi yok garip değil mi sence de ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
Endanger, 30.10.2022 - 10:01 yazdı:

O durumda Östrojeni biraz düşürmen gerekecek ,test yaptır ona göre bakmak lazim , prolaktinin de biraz yükselmiş (östrojen tabanlı gibi görünüyor ) . Testi yaptırmadan bişey demek zor.Yalniz garip olan şey şu , sürekli tekrarlanan jinekomastiden bahsediyorsun ortada E2 testi yok garip değil mi sence de ? 

Haklısınız hocam doktor bunlara baktı sanırsam ostrojen yüksek ise aridmex tarzı ilaçlar kullanmam gerekicek

Geçmiş olsun.

Ayrıca;

Geçmiş olsun.

Hocam selamlar dediğiniz her şeyi yaptım jinokomasti yok oldu tamamen ama ereksiyon problemi ve libidosuzluk yaşıyorum hiç libidom yok son 2 aydır ne yapmam gerektiğini bana söylerseniz cok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Hocalarım selamlar libidom düzeldi çok mükemmel değil ama daha iyi durumda ama jinokomasti maalesef gitmiyor beni mahvetti üstüne yatınca bile ağrım var sanırım ameliyat olucam, tahlil sonuçlarımı değerlendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim ilginiz için

4BBD843A-ACA3-47F2-A957-4E5BBB3B6ABF.png 66A04D5B-75FA-4706-A27C-E267340D5C26.png 7EFD194A-0475-4331-ABA0-A27648951D80.png E4E98018-83A3-4901-8500-A01589038FD4.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Cherox, 16 dakika önce yazdı:

Hocalarım selamlar libidom düzeldi çok mükemmel değil ama daha iyi durumda ama jinokomasti maalesef gitmiyor beni mahvetti üstüne yatınca bile ağrım var sanırım ameliyat olucam, tahlil sonuçlarımı değerlendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim ilginiz için

Jinekomasti oluştuysa eğer ameliyat şart hocam dert etme olursun bitirirsin onu. Hocalarımız daha iyi bilir ama prolaktin seviyen yuksek sadece onun harici iyi gibi. Karaciğer enzimler yüksek ama skntili derece değil onlar için güzel beslenip bol su içebilirsin hemen düşüyor zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
proliqht1, 22 saat önce yazdı:

Jinekomasti oluştuysa eğer ameliyat şart hocam dert etme olursun bitirirsin onu. Hocalarımız daha iyi bilir ama prolaktin seviyen yuksek sadece onun harici iyi gibi. Karaciğer enzimler yüksek ama skntili derece değil onlar için güzel beslenip bol su içebilirsin hemen düşüyor zaten.

Prolaktini düşürsem bile sanırım gitmeyecek değil mi ? Tamoxifen kullanınca yok oluyor bırakınca maalesef geri geliyor mecbur olucaz 10 şubatta randevu aldım jinokomasti için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Hocalarım yardımcı olucak kimse yok mu bu forumda acaba bana ? Prolaktin hiçbir şey yapmama rağmen kendi kendine yükseliyor düzenli idman atmama rağmen hemde ? Sebebi nedir niye boyle oluyor en son küre 2 yıl önce girdim, bu forumda bilgili tecrübe sahibi insanlar olduğu için fikir danışmak istedim ama sizlerden cevap alamamak beni biraz üzdü açıkçası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    145
Cherox, 8 dakika önce yazdı:

Hocalarım yardımcı olucak kimse yok mu bu forumda acaba bana ? Prolaktin hiçbir şey yapmama rağmen kendi kendine yükseliyor düzenli idman atmama rağmen hemde ? Sebebi nedir niye boyle oluyor en son küre 2 yıl önce girdim, bu forumda bilgili tecrübe sahibi insanlar olduğu için fikir danışmak istedim ama sizlerden cevap alamamak beni biraz üzdü açıkçası 

sebebi stres olabilir hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Cherox, 21 dakika önce yazdı:

Sanırım 2 yıldır sperm üretimi ve testo üretimi mevcut sadece testisler normal değerlerin altında çalışıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Cherox, 31.01.2023 - 16:39 yazdı:

Prolaktini düşürsem bile sanırım gitmeyecek değil mi ? Tamoxifen kullanınca yok oluyor bırakınca maalesef geri geliyor mecbur olucaz 10 şubatta randevu aldım jinokomasti için

Tamoxifen gögüs ucundaki reseptörlere ostorojen bağlanmaması için kullanılır. Sende ostorojen fazlalığı değil prolaktin fazlalığı ve total testosteron azlığı var. KLOMEN 50 mg doktora yazdır. her gün 1 tablet.  tamoxifen her gün 1 tablet. DOSTINEX 0.5 mg her gün 1 tablet. başka hiç birşey kullanma 3 aya kadar testisler çalışssın soğan sarımsak balık yağı Çinko ve bol bol bacak antremanları yap.  Masterbasyon yaparken ayakta yap, bol elbiseler giyin testisler sallansın arada bir sık el baş parmağının arkasındaki avuc içi bölümü gibi yumuşak hafif sert olmalılar. çevresini kontrol et sert cisim varmı. Testiste kist olabilir.  (Jinekomasti için bir görsel yükle buraya lütfen) Bazen yalancı jinekomastide insanları strese sokabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Endokrin doktoruna gittim bana 6 ay femara kullan dedi, dediği şey mantıklı gelmedi bana hocalarım cok mantıksız geldi acıkcası

turboakif, 06.02.2023 - 00:49 yazdı:

Tamoxifen gögüs ucundaki reseptörlere ostorojen bağlanmaması için kullanılır. Sende ostorojen fazlalığı değil prolaktin fazlalığı ve total testosteron azlığı var. KLOMEN 50 mg doktora yazdır. her gün 1 tablet.  tamoxifen her gün 1 tablet. DOSTINEX 0.5 mg her gün 1 tablet. başka hiç birşey kullanma 3 aya kadar testisler çalışssın soğan sarımsak balık yağı Çinko ve bol bol bacak antremanları yap.  Masterbasyon yaparken ayakta yap, bol elbiseler giyin testisler sallansın arada bir sık el baş parmağının arkasındaki avuc içi bölümü gibi yumuşak hafif sert olmalılar. çevresini kontrol et sert cisim varmı. Testiste kist olabilir.  (Jinekomasti için bir görsel yükle buraya lütfen) Bazen yalancı jinekomastide insanları strese sokabiliyor.

Deneyeceğim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Hocalarım merhaba jinokomasti ameliyatı oldum ve kurtuldum su anlık tek sorunum libido düşüklüğü ona çözüm arıyorum ne yapabilirim mesajımı gören hocalarım bana dönüş yaparsa cok sevinirim, şu an tribulus çinko kullanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Güncel kan testlerini atar mısın 

Hocam su an elimde 2 ay öncesi var onuda attım yukarıda yenisi için en kısa zamanda hastaneye gideceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15

Geçmiş olsun.

Ayrıca;

Geçmiş olsun.

Bu PCT ve MCT nin işe yaramayacağı adam yoktur :D ağzınıza sağlık hocam

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
mokarper, 4.04.2023 - 14:05 yazdı:

Bu PCT ve MCT nin işe yaramayacağı adam yoktur :D ağzınıza sağlık hocam

Libidom tamamen yok oldu hocam 😁 vallahi yaptım ben bunu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Denizskaya    2
Cherox, 15 dakika önce yazdı:

Libidom tamamen yok oldu hocam 😁 vallahi yaptım ben bunu

SHBG Hormonuna baktırmanı öneririm hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Sorunu çözdüm hocam gün aşırı 5000 lik preglyni 0.2 vurdum ve sonuç olarak ereksiyon libidom toparlandı ayrıca tribulus ve çinko kullandım son sonuçlarımıda paylaşıyorum 

3AA6A4EA-1AB3-4D43-A79F-0A0907A3675F.jpeg 68801DB5-64CA-456F-BE2C-A311171BF59B.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marvel34    0

ben de aynı küre girecem ilk defa girecem bu yazdıklarınızdan sonra korktum acaba neden böyle şeyler yaşadınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
marvel34, 22.04.2023 - 05:27 yazdı:

ben de aynı küre girecem ilk defa girecem bu yazdıklarınızdan sonra korktum acaba neden böyle şeyler yaşadınız.

Kankacım benim basımda geldi diye senın basına gelicek değil ama ben baya problem yasadım zor süreçti libido kaybını geçtim jinokomasti özgüvenimi baya düşürdü ameliyat oldum ucuz bir ameliuatta değil artık yani çok şükür daha iyiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.