Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Boyka16

Primobolan

Önerilen İletiler

Boyka16    14

M. Y den primobolan alan oldumu eczanelerde yok var olanın elinde 2tane var depolar da yok zam gelicek bulamazsın diyor instegram üzerinden M Y ile iletişime geçtim 58 tl diyor primo nunda sahtesi varmı acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ozbe"    33

Hocam M.Y dediğiniz kişi son zamanlarda Procard alan kişimi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Boyka16, 27 dakika önce yazdı:

M. Y den primobolan alan oldumu eczanelerde yok var olanın elinde 2tane var depolar da yok zam gelicek bulamazsın diyor instegram üzerinden M Y ile iletişime geçtim 58 tl diyor primo nunda sahtesi varmı acaba

Sahtesini satana denk gelmiştim yeni ürünün üzerinde rimobolan yazıyor eski üretim sahteler primobolan yazılı

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
ozbe", 21 dakika önce yazdı:

Hocam M.Y dediğiniz kişi son zamanlarda Procard alan kişimi 

O değil kısa boylu esmer b. A. 21 diyede insta hesabı var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Sahtesi var ben 40tl ye buldum izmride. Güvenipte almadım,, eczaneden 70 TL den topladım,, dediğin gibi bu ay sonu zam gelicek haberini bende aldım,, en son gittiğim eczanede 100 adet rimobolan stoğu vardı hiç ummadığın yerlerde stok çıkıyor,, 2 oradan 3 burdan öle öle toplucaksın ben 35tane topladım bu şekilde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
mcanmeco, 18 dakika önce yazdı:

Sahtesi var ben 40tl ye buldum izmride. Güvenipte almadım,, eczaneden 70 TL den topladım,, dediğin gibi bu ay sonu zam gelicek haberini bende aldım,, en son gittiğim eczanede 100 adet rimobolan stoğu vardı hiç ummadığın yerlerde stok çıkıyor,, 2 oradan 3 burdan öle öle toplucaksın ben 35tane topladım bu şekilde 

Dostum bu 100 stok nerede :) Bana da lazım 37 adet acil olarak. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Halfmoon37, 8 dakika önce yazdı:

Dostum bu 100 stok nerede :) Bana da lazım 37 adet acil olarak. :)

Ben İzmirde yaşıyorum forum kuralları gereği isim paylaşmak yasak eczane ismi de veremem,, sana tavsiyem bulunduğun şehirde çocuk hastaneleri olan bölgedeki Eczanelere bakman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
mcanmeco, 7 dakika önce yazdı:

Kardeşim malesefki sosyal medya kullanmıyorum, sana tavsiyem isim soyisim gizlemen BAN yiyebilirsin 

Bu forumun tek açığıda bu bana kalırsa. Kendi aramızda iletişim adresi paylaşmak yasak ama arayan istediği kişiyi bulabiliyor. Tamam insanların sorusu olursa burda konuşulsun burdaki kütüphane genişlesin istiyo Burak hocam ama bence biraz kurallar esnetilebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Bu forumun tek açığıda bu bana kalırsa. Kendi aramızda iletişim adresi paylaşmak yasak ama arayan istediği kişiyi bulabiliyor. Tamam insanların sorusu olursa burda konuşulsun burdaki kütüphane genişlesin istiyo Burak hocam ama bence biraz kurallar esnetilebilir.

Kuralları esnetme olayına katılıyorum ama,, insanların özel hayatları var kimi insan kendini gizli tutmak isteyebilir, yada burada herhangi bir tartışma sonucu taraflar birbirlerini bulabilir kavga çıkabilir vs vs vs bu tarz olaylar geçmişte yaşanmışsa bukadar sert kurallar koyulmuştur,, birde şu olay var sonuçta steroid sitesi kullanıcılar genelde yardımlaşma amacı ile kullanıyor arada ürün tedariği konusunda da arayışa giriyoruz ki bende çok arayışa girdim belkide isim olayı olsaydı herhangi birinden belirsiz bir ürün alıcaktım başıma bi iş gelicek ti ve sonuç olarak peptidturkiye.com forumdan bulduğum birinden aldım diyecektim,,, Burak hoca kendi tedarik ettiği ürünleri sattığı için isim soyisim olayını koymuş ta olabilir ama, bence haklı bir sebep en azından ne olduğu belli ürün alıcaz, ben aylardır merdiven altı ürün alma arayışına girdim geçen hafta son olarak karar kıldım Burak hocadan ürün alıcaktım stok yokmuş,, bende gittim yine merdiven altı aldım ama kumar oynadım içinde ne olduğu belirsiz ilaç aldım

Bence isim soyisim yasağı güzel olmuş, dediğin gibi birşekilde aranan kişiler bulunuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
mcanmeco, 6 dakika önce yazdı:

Kuralları esnetme olayına katılıyorum ama,, insanların özel hayatları var kimi insan kendini gizli tutmak isteyebilir, yada burada herhangi bir tartışma sonucu taraflar birbirlerini bulabilir kavga çıkabilir vs vs vs bu tarz olaylar geçmişte yaşanmışsa bukadar sert kurallar koyulmuştur,, birde şu olay var sonuçta steroid sitesi kullanıcılar genelde yardımlaşma amacı ile kullanıyor arada ürün tedariği konusunda da arayışa giriyoruz ki bende çok arayışa girdim belkide isim olayı olsaydı herhangi birinden belirsiz bir ürün alıcaktım başıma bi iş gelicek ti ve sonuç olarak peptidturkiye.com forumdan bulduğum birinden aldım diyecektim,,, Burak hoca kendi tedarik ettiği ürünleri sattığı için isim soyisim olayını koymuş ta olabilir ama, bence haklı bir sebep en azından ne olduğu belli ürün alıcaz, ben aylardır merdiven altı ürün alma arayışına girdim geçen hafta son olarak karar kıldım Burak hocadan ürün alıcaktım stok yokmuş,, bende gittim yine merdiven altı aldım ama kumar oynadım içinde ne olduğu belirsiz ilaç aldım

Bence isim soyisim yasağı güzel olmuş, dediğin gibi birşekilde aranan kişiler bulunuyor 

İsim soyisim yasağını ben Burak hocanında ilaç desteği vermesinden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Tamamen bence gereksiz karalamaların önüne geçmek için kullanılan bir yöntem. Ondan sonra forum iftira atılan bir yere dönerdi. Eczane isminin yasak olması filan bence bunlar tartışılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

İsim soyisim yasağını ben Burak hocanında ilaç desteği vermesinden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Tamamen bence gereksiz karalamaların önüne geçmek için kullanılan bir yöntem. Ondan sonra forum iftira atılan bir yere dönerdi. Eczane isminin yasak olması filan bence bunlar tartışılabilir.

Gereksiz karalama olayı da var tabi, herkez biribirne b.. K atardı,, eczane ismi vermek belki yasak değildir bilmiyorum ben ölesine yazdım, ama arkadaş ilaç aramak istemiyor hazıra konmak istiyor, inan ben izmirin yarısını gezdim 35tane rimobolan alıcam diye son gittiğim yerden sanırım 3 tane almıştım, stok sordum yeni geldi toplam 100 var dediler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
mcanmeco, 8 dakika önce yazdı:

Gereksiz karalama olayı da var tabi, herkez biribirne b.. K atardı,, eczane ismi vermek belki yasak değildir bilmiyorum ben ölesine yazdım, ama arkadaş ilaç aramak istemiyor hazıra konmak istiyor, inan ben izmirin yarısını gezdim 35tane rimobolan alıcam diye son gittiğim yerden sanırım 3 tane almıştım, stok sordum yeni geldi toplam 100 var dediler 

güzel kardeşim 75 tane eczane dolaştım il dışı anadolu illeri dahil her yeri telefonla da aradım yok bulamadım bir türlü bilip bilmeden hazıra konmayı nereden çıkartıyorsun?

piyasada stok sorunu olan primo gibi bir ilaç için hazıra konmak kelimesi fazla abes değil mi sence de? neden insanlar sıkıntı çeksin bir yerde stok biliniyorsa? zorluk çekmekten zevk alıyor bazılarınız galiba...

tarihinde Halfmoon37 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Halfmoon37, 1 dakika önce yazdı:

güzel kardeşim 75 tane eczane dolaştım il dışı anadolu illeri dahil her yeri telefonla da aradım yok bulamadım bir türlü bilip bilmeden hazıra konmayı nereden çıkartıyorsun?

Dostum ilaçların membahı İstanbul zaten,  İzmir depolarına istanbuldan geliyor, sen İstanbul da bulamadıysan demekki bişeyleri eksik yapmışsın düzgün bakamamışsın, bütün Eczanelere pregnyl ve chorimon soruyorum sorduklarımın %80 i İstanbul'daki depoları arıyarak soruyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
mcanmeco, Şimdi yazdı:

Dostum ilaçların membahı İstanbul zaten,  İzmir depolarına istanbuldan geliyor, sen İstanbul da bulamadıysan demekki bişeyleri eksik yapmışsın düzgün bakamamışsın, bütün Eczanelere pregnyl ve chorimon soruyorum sorduklarımın %80 i İstanbul'daki depoları arıyarak soruyorlar

elinde ilaç olmayan her eczacı ayrıca depolardan da stok sorduruyor ama depolardan da olumsuz yanıt geliyor. daha ne yapabilirim ki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Halfmoon37, 14 dakika önce yazdı:

elinde ilaç olmayan her eczacı ayrıca depolardan da stok sorduruyor ama depolardan da olumsuz yanıt geliyor. daha ne yapabilirim ki?

Depo larda genelde olmuyor önceden alıpta elinde kalmışsa bulursun bu ilacı.. dediğim gibi çocuk hastaneleri olan bölgelere bak sağlık ocakları olan bölgelere bak, normal hastanelerin olduğu bölgelere bak,, sokak aralarına sorarak zaman kaybetme,, ben izmirin dört biryanındaki hastane sağlık ocakları çevrelerinde dolaştım 1.5- 2 ay boyunca ilaç aradım buldum..sana bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
Boyka16, 2 saat önce yazdı:

Kendisi ile bayadır eczane ürünleri teminleri konusunda çalışıyorum kendisinden yok parasına gh aldım. test verdim çalıştı. Ben sana kıyasla 3-4 tl daha ucuza almıstım gecen ay 30 tane aldım. sıkıntı yok. Steroid olarakta enova satıyor genelde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Kendisi ile bayadır eczane ürünleri teminleri konusunda çalışıyorum kendisinden yok parasına gh aldım. test verdim çalıştı. Ben sana kıyasla 3-4 tl daha ucuza almıstım gecen ay 30 tane aldım. sıkıntı yok. Steroid olarakta enova satıyor genelde.

Brom gh kaça aldın sorması ayıp kaç ünite? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Kıbrısta hangi eczeneye sorsam rimo bulunuyor. Türkiyede olmayan bolluk burda var nasıl çözemedim hala

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16, 5 saat önce yazdı:

Hocam bende arıyorum da rimabalon o şahıs kim daha açıklayıcı söyler misiniz bir örnek vs verir misiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Tr3n, 27 dakika önce yazdı:

Rimabolon kadar gereksiz Steroid görmedim 

Veteriner ilacı kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Rimabolon bu aralar gerçekten sıkıntı ama  @mcanmeco ' nun dediği gibi biraz üstüne düşüp dolaşmak gerekiyor. 5.ci gittiğim eczaneden 4 adet bulabildim , adam gayet anlayışlı biriydi , tekrar depodan getiririm 15 gün sonra gel dedi. Bakalım umarım getirir yoksa , dört nala aramaya devam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31

Bugün arkadaşım Bayer'i aradı stok sorununu sordu firma stok sorunumuz yok biz sürekli dağıtım yapıyoruz Türkiye geneline dedi. Yanı kısaca depolar stok yapıyor gibi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Halfmoon37, 2 dakika önce yazdı:

Bugün arkadaşım Bayer'i aradı stok sorununu sordu firma stok sorunumuz yok biz sürekli dağıtım yapıyoruz Türkiye geneline dedi. Yanı kısaca depolar stok yapıyor gibi. 

artık onlarda işi çözmüştür kış geliyor bulk sezonu açıldı herkes bu ilaca saldıracak :D :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Halfmoon37, Bir saat önce yazdı:

Fiyatın artmasını bekliyorlardır  :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.