Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fromzerotohero

İlk Kur Basladi.

Önerilen İletiler

Merhaba suan kurdeyim , kur sureci hakkinda biraz bilgi vermek istiyorum , cok hafif bir kur yapiyorum , bir cok arkadas icin yararli olacagini dusunuyorum.

Gep Testo E. Kullaniyorum , 10 hafta 500 mg , ilk hafta 250 mg vurdum , suan 5.haftanin icerisindeyim , oncelikle kilo alma durumundan bahsedeyim , 71.5 kilodan 80 kiloya ciktim , istedigim gibi beslenemiyorum pek , 5000 kalori besleniyorum ama 4000 de tikandigim cok oldu , beslenme programim su sekilde

5000 kalori 300 gram protein - 595 gram Karbonhidrat - 175 Gram Yag

3 yumurta

50 gram lor

200 gram fistik

200 gram tam bugday ekmegi

200 gram yogurt

5 zeytin

100 gram yulaf

75 gram muz

300 gram Pirinc

1 kilo patates

600 gram tavuk

1 demet maydanoz

Nac - vitamin - mineral - balik yagi - cinko - benexol - c vitamini - enjeksiyon gunleri arimidex 1 tablet.

İlk 4 hafta 5 gram kreatin aldim - 4 hafta kullanip 1 hafta birakacagim sekilde , kullaniyorum.

Antrenman ve kur ici psikoloji konusunda hissettiklerimi yarin yazacagim , devami gelecek :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

Harika bir başlangıç olmuş umarım en güzel sonuçlar ile karşılaşırsınız.

Günlüğü devamlı inceliyor olacağım.

Keyifli forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Birden bu miktarlara çıkardı iseniz ondan tıkanıyorsunuzdur ve eğer çok büyük bir farkla çıkadı iseniz muhtemelen sindirim sorunuda yaşarsınız basamak basamak yükseltirseniz tıkanma sorunu yaşamazsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugun psikolojimden bahsedicem biraz.

Once enjeksiyonlari anlatip bir soru soracagim.

Simdi ilk enjeksiyonu yaparken garip bir heyecan oldu , ayarladim her seyi vurdum , damara geldi :D yukaridan yapmaya karar verdim.

Quadricepsten yaptim , diz kapagina yakin yapmayin arkadaslar , enjektoru geri cekince kan geldi , ilaci degistirdim , ben biraz yuksekten vuruyorum sanirim , diz kapaginindan 5 parmak yukari ayarladim , icime sinmedi bir 5 parmak daha yukardan vurdum gayet iyiydi.

Hep ayni bacak , ayni yerden vuruyorum , bir sikinti olmaz heralde ?

Biraz libidodan bahsedeyim , libidom normalde de yuksek diyebilirim ama su son 1-2 haftadir ozellikle , kiz arkadasim evde olmadigi zaman duvari delecegim nerdeyse bayagi yukseldi libidom.

Sac konusundan bahsedeyim biraz , eminim merak edenler vardir.

Saclarimin ust arka kismi normalde cok seyrek , erkek tipi sac dokulmesi denilen olay var , daha da seyreldi , sac ektirecegim zaten onumuzdeki yaz , o yuzden problem yok , genetik yatlinlik cok fazla oldugu icin boyle olacagini tahmin ediyordum zaten.

Cinko filan aliyorum ama nafile bende en azindan ise yariyacak seviyeyi coktan gecmis sac durumu.

Guc konusuna gelirsek , boyle ekstra guclu falan hissetmiyorum acikcasi , kur oncesi neyse simdi de ayni , sadece pazartesi gunleri guc antrenmani yaptigim zamanlar salonda 30 kilo bench press sov yapiyorum :D onun disinda ayni :D

Bir arada antrenmanlarimi yazacagim.

Kurun asil kismi suandan sonra , bakalim son 5 hafta istedigim gibi gececek , bir 10 kilo daha alip 90 kilo ile bitirebilecek miyim , devami gelecek :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazmıyorum bir suredir , Anneannemi kaybettim , kafam yerinde degil , beslenme ve antrenman konuları suan pek umrumda degil , kilom 80 civarı suan , pazartesiden itibaren 3 hafta kaldı , hedef 90 kilo , basarırsam 71,5dan 90 kiloya cıkıcacam , pct donemi icin nolvadex aldım , zamanı gelince bilgi isteyecegim sizlerden , acıkcası pek bır sey yazasımda gelmedı baska , hepınıze ıyı antrenmanlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

öncelikle başınız sağolsun fakat hiçbir bilgi girmemişsiniz spor geçmişiniz boyunuz yağ oranı başlangıç vs vs

only testo kürüne göre zaten alabileceğiniz max verimi almışsınız kanımca daha fazla gideceğini tahmin etmiyorum 90 lar değil 85+ bile hayalcilik olur(tabi basarsanız hamburgeri pizzayı yağlanırsanız o başka) şuandaki yağ oranınız ne kadar acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boyum 173 , spor gecmısım 3 yıl civarı , yag oranım suan 12 15 arasıdır muhtemelen , kilo konusunda size katılmıyorum , ilk 4 hafta 8 9 kilo aldım , su son 3 haftadır pek sporda degıl kafam malum , bakalım 3 hafta kaldı , 90 kılo bıtırmek amacım , kur 8 ocakta bıtecek , nısanın 2.haftası testo , bolde danabol yapacagım.

Bırde soyle bır sey var , 3 hafta oncekı 80 kılo olan halımle suan arasında fark var , kılo aynı fakat beslenme tamamen bozulunca formda degısıklık mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

açıkçası boyunuzu daha çok bekliyordum kısaldıkça ileriki kilolar zorlaşıyor yüzdenizi yanlış hesapladığınızı düşünüyorum çünkü herkesin tanıyacağı örnekler vermek açısından 172 boylu kenzo karagöz adlı youtuber in yüzde 7-8 yağ ile yarışma kilosu bile 72 73 yağ oranını yükseltirsek 78 80 olur tek kürde ve only testo küründe adamın emeğine ulaştıysanız bilemeyeceğim :) fotolar da eklerseniz bilgilendirici olur.

he boyunuz atıyorum benim gibi 187 olur dolduralacak yer çok olur o zaman işler değişir tabiki alınır 15 kilolar felan ama örnek vereyim ben ilk kürümde 500 testo 400 deca 40 mg danabol girmeme ve günde minimum 4000 kalori almama rağmen 14.5 kilo almıştım (75-89.5) yüzde 12 yağ oranıyla girmiştim 4 baklava belliydi çıktıgımda 16-18 arasında olmuştu gibi :) sonrasında 4 ayda 83 e gerileyip orada kaldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Yazmıyorum bir suredir , Anneannemi kaybettim , kafam yerinde degil , beslenme ve antrenman konuları suan pek umrumda degil , kilom 80 civarı suan , pazartesiden itibaren 3 hafta kaldı , hedef 90 kilo , basarırsam 71,5dan 90 kiloya cıkıcacam , pct donemi icin nolvadex aldım , zamanı gelince bilgi isteyecegim sizlerden , acıkcası pek bır sey yazasımda gelmedı baska , hepınıze ıyı antrenmanlar.

Başınızsağolsun bu tip durumlarda zaten spor iş bir çok konuyu önem sıralamasında ilk sıradan alın spor ve iş hayatı pskolojinize dayalıdır pskoloji kötü yada yoğun şekilde işliyorsa verim düşecektir. Kendinizi kafanızı topladığınızda fotoğrafta paylaşırsanız harika olur hep beraber yorumlarız artıları eksileri. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ozel sebeplerden dolayı 8 , 9 ay antrenman yapamayacagım , kuru de kesecegim , devam etmemin bir anlamı yok suan kure.

Son enjeksiyonu cuma gunu yapmıstım , pct icin suan elimde 3 kutu nolvadex var , ilk hafta 250 mg testo , 7 hafta da 500 mg testo kullandım , acaba hicbir sey kullanmasam jinekomasti olur muyum :D kur cok hafif cunku , onerilerinizi bekliyorum arkadaslar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba,

Beslenmeni yazmışsın ve yeterince beslenemiyorum demişsin. Şimdi şöyle diyeyim o yazdıklarını yiyorsan gerçekten hergün harika. Yetersiz deme çünkü nette araştır Ertuğ Evrekli hocamız var 125kg ağırlığında geçen hafta instagram hesabında yayınladı 6000 6500 kalori aldığını belirtti. Sen ondan 1000 kalori eksik alıyosun ve 40 kilo eksiğin var. Adam 125 kg ağırlığındayken senden biraz fazla alıyor. Yani o beslenmeyi yapıpta gelişemiyorum tatmin olmuyorum sakın deme :)

Kürüne gelince arimidexi gördüm soram gerei duyuyorum hemen, küründe kullandığın ilaçlar nelerdir, dikkatimden kaçtı yada göremedim sadece testo gördüm ben 500mg yan ilaç yoksa sadece testo kullanıyorsan arimidex neden? Kilon şuanda iyi 90 kiloya çıkmak zaman ister 1 ayda çıkarsan yağ ve su çıkarsın 10 kilo almak kolaydır ama onu 1 ay yerine 4 aya yayarak çıkarsan daha güzel olacak, beslenmeni değiştirirsin, 1 kilo patates çok fazla profesyonel bir sporcu görmedim ben 1 kilo patates yiyen, ara öğünlerde yeriz biz genellikle. Alternatif beslenme yapmalısın, sürekli aynı yiyecekleri yersen kilo alımıda durabilir, herzaman çeşitlilik önemlidir.

Bunları cevaplarsan sevinirim.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cevap vakti :D

Gece 3de kalktıgım icin yiyebiliyordum , uyku saatim 9-3 arasıydı , bazen tıkanıyordum fakat yiyordum bir sekilde.

Arimidex kullanma nedenim , jinekomasti olacagim gibi hissettim , 3 gunde 4 gunde 1 tablet kullandım.

Patates aslında cok degil , 1 kilo patates yaklasık 7,8 ufak patatese denk geliyor , haslama bıktırabılır , fırında yapınca yemesi cok rahat , birde pirinci istedigim duzeyde yiyemeyince patatesi arttırdım , 2.blr mesaj yazacagım birazdan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
er-ay    0

Merhaba only testo küründen memnun kaldınız mı? Noldavex ile pct den sonra durum nasil kilo düşüşü oluyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.