Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sungur

Sarms veya kür arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim

Önerilen İletiler

Sungur    9

Merhabalar Bu Aralar Verim/Zarar Olarak En İyi Seçenekte Kür veya Sarms Kullanmak İstiyorum

Maddi Sıkıntım Yok Sarms Kullanılırsam Ya Burak Hocanın Stoklarını Yenilemesini Bekliyeceğim Yada Kendim Amerikadan Getirtmeye Çalışacağım.

Bulk Kürü Yapmak İstiyorum Ama 3 Yıl önceki Kürümde Çok Fazla Yan Etki Yaşadım Bilinçsizliğim Yüzünden Aşırı Saç Dökülmesi Jinekomasti Testis Küçülmesi vs

Bu Sebepten Dolayı Kür Biraz Korkutuyor Sarms Kullanan Birisi Varsa Streoidlere Oranla Etkisi Nasıl Söyleyebilirse Çok Sevinirim

Farklı İlaçlarada Öneriye Açığım En Kötü İhtimalle Testo+Boldenon Kürü Yapacağım

Önerilerinizi Bekliyorum Teşekkürler..

@metinav

tarihinde Sungur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    146

bu işlere bulaşıyorsan o iğnenin ucu o kaba et parçasına değecek :) forumda bir çok kişi burak hoca ile çalışıyor ve hiç bir sorun yaşamıyorlar siz de onunla çalışırsanız eskiden yaşadığınız sorunları yaşayacağınızı düşünmüyorum. En kötü ihtimalle testo bolde değil direk testo bolde yapın bence 20-25 hafta güzel bir hacim kazanırsınız. Ayrıca sarmslarında testoyu baskıladığı doğal döngüyü kapadığını bir çok forum üyelerinden gördük/duyduk o yüzden sarmslar zararsız diye düşünme bence sarmslar hala kapalı bir kutu nasıl bir etkileri sonuçları olacağı net olarak bilinmiyor ama anabolizanlarda artık nasıl yan etkiler çıkacak bu yan etkilere nasıl önlem alınacak biliniyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Sarmsların steroidlere oranla etkisi düşük.

Maddi imkan iyi ise GH destekli sağlam bir kür yapılabilir. Bunu da bence birinin gözetiminde yapmalısın. Burak hoca iyidir. 

Yaşadığın yan etkiler bu işin doğasında var. :)

Genetiğinde varsa o saçlar dökülür. Dışarıdan hormon aldığın için testis zaten küçülür. Eski haline gelsin diye PCT yaparsın. Jinekomasti de genetik yatkınlıktan. Onu da sürekli test vererek kontrol altında tutabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Sungur, 06.10.2022 - 19:38 yazdı:

Merhabalar Bu Aralar Verim/Zarar Olarak En İyi Seçenekte Kür veya Sarms Kullanmak İstiyorum

Maddi Sıkıntım Yok Sarms Kullanılırsam Ya Burak Hocanın Stoklarını Yenilemesini Bekliyeceğim Yada Kendim Amerikadan Getirtmeye Çalışacağım.

Bulk Kürü Yapmak İstiyorum Ama 3 Yıl önceki Kürümde Çok Fazla Yan Etki Yaşadım Bilinçsizliğim Yüzünden Aşırı Saç Dökülmesi Jinekomasti Testis Küçülmesi vs

Bu Sebepten Dolayı Kür Biraz Korkutuyor Sarms Kullanan Birisi Varsa Streoidlere Oranla Etkisi Nasıl Söyleyebilirse Çok Sevinirim

Farklı İlaçlarada Öneriye Açığım En Kötü İhtimalle Testo+Boldenon Kürü Yapacağım

Önerilerinizi Bekliyorum Teşekkürler..

@metinav

Güvenilir biriyle çalış ve peptidleri düşünebilirsin bulk vb için.

Bizim önerimiz, muhatap ve sorunlarına çözüm bulabileceğin bir kişi olarak @Loving olacaktır...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37

Dr g..y a...n streiod daha mantıklı demişti kaç yıllık streodin yan etkileri biliniyor ama sarmslar daha yeni ne gibi etkisi olacak bilemeyiz demişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Sarms kullandım ithal ürünlerdi şahsen çok bir etkisi olmuyor. Bir de kan testi verdim karaciğere çok zarar veriyor sarmslar

tarihinde herkesebolşans tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.