Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Primabolan etkili mi ? novalife tren boş.

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

Şuan (ilk kürüm) novalife 250 test 300 tren e. Küründeyim tren %90 boş çünkü 7.haftadayım şuana kadar hiç yan etki yaşamadım sadece prolaktin yükseldi kaşıntı oldu onuda 1 tab dostinex le çözdüm , artık kaşıntı da olmuyor tren kullananların söylediği gibi her zaman pumplu gibiyim kardiyo yapamıyorum gibi etkiler yok 1 saat kardiyo yapabiliyorum yani novalife tren boş , ilk kürümü only testo yaptım diye sayıyorum 2.kürümde primo kullanmayı düşünüyorum ama 200 mg primabolan etkisi olur mu kimisi diyo primo supplement gibidir falan 10 hafta 200 mg yapsam veya 15 hafta etki alırmıyım.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
Markus Rühl, 13 dakika önce yazdı:

Şuan (ilk kürüm) novalife 250 test 300 tren e. Küründeyim tren %90 boş çünkü 7.haftadayım şuana kadar hiç yan etki yaşamadım sadece prolaktin yükseldi kaşıntı oldu onuda 1 tab dostinex le çözdüm , artık kaşıntı da olmuyor tren kullananların söylediği gibi her zaman pumplu gibiyim kardiyo yapamıyorum gibi etkiler yok 1 saat kardiyo yapabiliyorum yani novalife tren boş , ilk kürümü only testo yaptım diye sayıyorum 2.kürümde primo kullanmayı düşünüyorum ama 200 mg primabolan etkisi olur mu kimisi diyo primo supplement gibidir falan 10 hafta 200 mg yapsam veya 15 hafta etki alırmıyım.

Trenlere ne kadar verdin toplam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Markus Rühl, 19 dakika önce yazdı:

illa etkisi olur bende bolde almasaydım 500 testo 200 primo kürü yapacaktım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Markus Rühl, 1 dakika önce yazdı:

30 ml 3 kutu aldım 1 kutusu 340 tl.

bende tren e almıştım 3 hafta oldu 400 vurdum paso dediğin gibi prolaktin ve sadece kaşıntı oldu harici formda pek değişiklik yok

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Markus Rühl, 6 dakika önce yazdı:

30 ml 3 kutu aldım 1 kutusu 340 tl.

Hammadde fiyatı bile bu değil :) yapmayın bu adamlar bundan kâr da edecek .. Onun yerine zphc tren 1 flakon alsaydın 10 hafta kullanırdın .. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Markus Rühl, 1 saat önce yazdı:

Tren kullanmak istiyorsan önce iyi bir tedarikçi bulman gerekiyor ve iyi tedarikçiler de trenbolonu öyle 600-700 tl civarına satmazlar, sonrasında da sağlam bir bütçe ayırman gerekiyor trenbolon için. Önerim direk kullandığın treni bırak, paran varsa iyi bir tedarikçiden trenbolon al. Orijinal trenbolon enantat 200 mg lık enjeksiyonundan 1-2 gün sonra bile hemen kendini belli ediyor. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
PowerWave, 37 dakika önce yazdı:

Hammadde fiyatı bile bu değil :) yapmayın bu adamlar bundan kâr da edecek .. Onun yerine zphc tren 1 flakon alsaydın 10 hafta kullanırdın .. 

Bundan sonra anabolizanları sağlam yerden alıcam paramın yettiği kadar kullanıcam 400 değilde 200 vururum en azından dolu olduğu belli , testoyu yine novalife alırım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Novalife boş ürünler üstüne ödem patlaması yaşarsınız.Yüksek mgler kullansanız anca hissedersiniz.Bir kürümde 15-16ml kullanıyordum,ordan biliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, 1 saat önce yazdı:

Sen bu forumda yeni değilsin nasıl böle bir hata yaptın anlamadım,, neyse olan olmuş senin sayende novalife ürünlerine kesinlikle bulaşmıcağını bir kez daha öğrendik,, rimobolan tabiki etkili olur en az 10 15hafta arası devam et 200 - 300 mg  aralığında,, biraz pahalı ama en azından çalışıyor,,,  F. B ye geri kalan tren şeri iade etme şansın varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

Formunu paylaşır mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Dilimde tüy bitti anlatmaktan ama bu foruma yine bazı şeyleri anlatamıyorum arkadaş benim ya da birçok kişinin burda konusu var ilaçları kimden temin ettiği belli iken sırf 200 mg değil de 400 vurayım mantığı ile bu piyasada boş ilaç satıp varolan insanları zengin ediyorsunuz başka bişey değil hadi parasını geçtim zaman daha önemli 7 hafta az bir süre değil ki en son olacak şey bu işten komple soğuyacaksınız bu lavuklar yüzünden ve herşeyi salacaksınız işte o zaman dönülmez bir yola gireceksiniz ama iş işten geçecek. @mcanmeco yanlıs anlama dostum senin de sürekli ilaç markası konularını görüyorum İnan kürünü 1 ay geç yap ama bildiğin markalardan şaşma emin ol geriye döndüğün zaman diyeceksin ki iyiki böyle yapmışım 🙏

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Dilimde tüy bitti anlatmaktan ama bu foruma yine bazı şeyleri anlatamıyorum arkadaş benim ya da birçok kişinin burda konusu var ilaçları kimden temin ettiği belli iken sırf 200 mg değil de 400 vurayım mantığı ile bu piyasada boş ilaç satıp varolan insanları zengin ediyorsunuz başka bişey değil hadi parasını geçtim zaman daha önemli 7 hafta az bir süre değil ki en son olacak şey bu işten komple soğuyacaksınız bu lavuklar yüzünden ve herşeyi salacaksınız işte o zaman dönülmez bir yola gireceksiniz ama iş işten geçecek. @mcanmeco yanlıs anlama dostum senin de sürekli ilaç markası konularını görüyorum İnan kürünü 1 ay geç yap ama bildiğin markalardan şaşma emin ol geriye döndüğün zaman diyeceksin ki iyiki böyle yapmışım 🙏

Normalde 20 hafta 300 mg yapıcaktım , bundan sonra 600 600 vurup bitirsem mi diye düşünüyorum yediğim tavuğa yaptığım antrenmana değmez cidden moral 0 bundan sonra anabolizana vereceğim paraya acımam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Novalife boş ürünler üstüne ödem patlaması yaşarsınız.Yüksek mgler kullansanız anca hissedersiniz.Bir kürümde 15-16ml kullanıyordum,ordan biliyorum.

Bende hiç ödem yapmadı , total test sonucuda 2600 çıktı ama trenin içinde testo mu var yoksa testosu tam dolu olduğu için 250 mg ile mi bu değeri alıyorum bilmiyorum.

hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Tren kullanmak istiyorsan önce iyi bir tedarikçi bulman gerekiyor ve iyi tedarikçiler de trenbolonu öyle 600-700 tl civarına satmazlar, sonrasında da sağlam bir bütçe ayırman gerekiyor trenbolon için. Önerim direk kullandığın treni bırak, paran varsa iyi bir tedarikçiden trenbolon al. Orijinal trenbolon enantat 200 mg lık enjeksiyonundan 1-2 gün sonra bile hemen kendini belli ediyor. 

3 ml 3ml vurup elimdeki treni bitiricem , bundan sonra Burak Hoca'dan veya Zphc gibi çalışan markalardan alıcam.

NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

Formunu paylaşır mısın

Formumu beğenmediğim için paylaşmak istemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Markus Rühl, 31 dakika önce yazdı:

Bende hiç ödem yapmadı , total test sonucuda 2600 çıktı ama trenin içinde testo mu var yoksa testosu tam dolu olduğu için 250 mg ile mi bu değeri alıyorum bilmiyorum.

3 ml 3ml vurup elimdeki treni bitiricem , bundan sonra Burak Hoca'dan veya Zphc gibi çalışan markalardan alıcam.

Formumu beğenmediğim için paylaşmak istemiyorum.

dostum 3ml vururum dıyorsun ama ne vurduğunu bilmiyoruz boşver bence olan olmuş. artık sağlam ilaçlar ile yeniden küre başlaman en sağlıklısı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
gönderildi (düzenlendi)

zphc tren a 1150tl 100ml

evogen tren a 525tl 75ml

şec işte xD 2 sinin de fiyat listesi var yasak değilse atarım

tarihinde holyland tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
holyland, Bir saat önce yazdı:

zphc tren a 1150tl 100ml

evogen tren a 525tl 75ml

şec işte xD 2 sinin de fiyat listesi var yasak değilse atarım

Evogen o kadar artmış mi ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Evogen o kadar artmış mi ya 

ne atmadı ki 😑

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

primabolan ile ilgili tek bildiğim saç dökülmesini çok hızlandırdığı zaten 3-5 saçım kaldığı için devamını araştırmadım bile :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Kupabeyi, 24 dakika önce yazdı:

primabolan ile ilgili tek bildiğim saç dökülmesini çok hızlandırdığı zaten 3-5 saçım kaldığı için devamını araştırmadım bile :D

Benim saç yönünden sıkıntım yok peder 60 yaşında simsiyah duruyo saçlar ama benim prostatı etkileyebilir 😄 günde 8-9 kere küçük tuvalete çıktığım oldu çok gıcık bi durum saw palmetto almaya başladıktan sonra düzeldi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl, 12 dakika önce yazdı:

Benim saç yönünden sıkıntım yok peder 60 yaşında simsiyah duruyo saçlar ama benim prostatı etkileyebilir 😄 günde 8-9 kere küçük tuvalete çıktığım oldu çok gıcık bi durum saw palmetto almaya başladıktan sonra düzeldi.

Only testodan sonra 14 hafta 400 ve 600mg şeklinde rimobolan kullandım. Beslenme antrenman sorunsuzdu. Only testonun 2 tık üstü verim aldım.fakat beklentini yüksek tutmamanı öneririm. Bana göre maddi yükünün karşılığını vermedi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
ardaulucay1111, 13 dakika önce yazdı:

Only testodan sonra 14 hafta 400 ve 600mg şeklinde rimobolan kullandım. Beslenme antrenman sorunsuzdu. Only testonun 2 tık üstü verim aldım.fakat beklentini yüksek tutmamanı öneririm. Bana göre maddi yükünün karşılığını vermedi. 

400 600 mg fena masraflı primo f/p değilse madem , kaliteli marka düşük doz deca tren giderim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl, 10 dakika önce yazdı:

400 600 mg fena masraflı primo f/p değilse madem , kaliteli marka düşük doz deca tren giderim.

Tercih meselesi Bende öyle düşünüyorum şuan. 600 kullanırken aylık 1320 TL ye geliyordu. Bu fiyata sp kullanılabilir sanırım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.