Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zzmurat

Testosteron Enanthate dht ye dönüşmesi problemi

Önerilen İletiler

zzmurat    5

merhaba hocalarım bende doktorumun soylediği andro alopesi androgenetik saç dökülmesi mevcut..saçlarım gür dökülme cok az normal fakat yanlardan şakaklardan cok ince acılmaya basladi yaş 25.

ailemde baba tarafı da anne tarafıda kel.

şimdi benim elimde testo e ve rimobolan var küre başlıcaktım ama primobolanın dht oldugunu okudum heryerde vazgeçtim. Ama şuda var testo enantat da dht yani sizce ben 8 hafta 250mg enantat 4 hafta da 30mg danabol kullansam saçlarım tabiki hemen kel kalcagimi sanmam ama sizce bu benim vucudumda dht ye dönüşüpte ilerde saçımı daaha da fazla açarmı? lütfen ne yapacagimi şaşırdım sırf bu yuzden ne yapcagimi bilemiyorum siz tecrubeli hocalarımdan yardım istiyorum tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SaVaS    3

250 mg enantat çok az ve testo zaten dht'e dönüşür dönüşmezse sıkıntı var dht en güçlü hormondur saç korumak için 100 mg cinko vs.. alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Selamlar,

Her zaman söylüyorum tekrar etmek gibi oluyor ama steroid kürüne girmenin birinci kuralı olası yan etkileri kabullenerek girmektir. Düşünerek bu yöndeki kararlarınızı değiştirebilirsiniz. İlaç kullandığınız sürece saçlarınız dökülecek sadece steroidlerden değil pct ilaçlarından da dökülür. İyi günler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5

anladim gercekten cok tesekkur ederim sayenizde hergun yeni birsey ogreniyoruz bu forumda. 250 az ama ben 60 kiloyum 3 yıllık bb gecmisim var ilk kür için normal oldugunu dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

250 mg. test e. 12 hafta 30 mg. danabol 4-6 hafta başlangıç için önerebilirim. Kür içindeki saç dökülmesini bioxin fort şampuan büyük ölçüde engelliyor. Böyle bir kullanımda az bir yan etki ile verimli bir kür dönemi geçirebilirsiniz. Ancak şuan aldığınız kaloriye ek yaklaşık 1000 kalori alırsanız değişiklik görürsünüz. Yiyemezseniz unutun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41
merhaba hocalarım bende doktorumun soylediği andro alopesi androgenetik saç dökülmesi mevcut..saçlarım gür dökülme cok az normal fakat yanlardan şakaklardan cok ince acılmaya basladi yaş 25.

ailemde baba tarafı da anne tarafıda kel.

şimdi benim elimde testo e ve rimobolan var küre başlıcaktım ama primobolanın dht oldugunu okudum heryerde vazgeçtim. Ama şuda var testo enantat da dht yani sizce ben 8 hafta 250mg enantat 4 hafta da 30mg danabol kullansam saçlarım tabiki hemen kel kalcagimi sanmam ama sizce bu benim vucudumda dht ye dönüşüpte ilerde saçımı daaha da fazla açarmı? lütfen ne yapacagimi şaşırdım sırf bu yuzden ne yapcagimi bilemiyorum siz tecrubeli hocalarımdan yardım istiyorum tesekkurler

Benim baba tarafı keldi ve hep korkularla başlamışmdır yıllar öncesinde ama hiç bir sıkıntı yaşamadım bunuda zinco + günde 1 demet maydanoz yememe bağlıyorum diyebilirim + saçlarımı asla şampuan ile yıkamam her zaman sabun kullanırım. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brk.D.    0
SaVaS, 11/26/2016 - 18:22 yazdı:

250 mg enantat çok az ve testo zaten dht'e dönüşür dönüşmezse sıkıntı var dht en güçlü hormondur saç korumak için 100 mg cinko vs.. alabilirsin.

Hocam konu baya eski fakat aklima takildi sormak istiyorum. Kurde kullandigimiz testonun dht'ye donusup donusmadigini nasil anlariz? Mesela, suan 6 haftadir sadece enantat kuru yapiyorum.  kan testi sonuclarim; Estradiol: 59.0 pg/ml, FSH: 0.1mIU/mL,   LH: 0.1mIU/mL,  total testo:11,15 ng/ml  ama  serbest testo: 7,59 pg/ml deger araligi (5.4 - 40). 

acaba kullandigim markada mi sorun var? Tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

büyük ihtimal kanındaki 5 alfa redüktaz enzimi genetik olarak yüksek kürdeyken finasterid veya dutasterid içerikli ilaçlar kullanabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brk.D.    0
hectordoyle, 23.04.2020 - 04:18 yazdı:

büyük ihtimal kanındaki 5 alfa redüktaz enzimi genetik olarak yüksek kürdeyken finasterid veya dutasterid içerikli ilaçlar kullanabilirsin 

Yani hangi ilaçlar o içeriklere sahip? 5 alfa redüktaz enzimin yüksek oldugunu nereden anladın? Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Brk.D., 8 dakika önce yazdı:

Yani hangi ilaçlar o içeriklere sahip? 5 alfa redüktaz enzimin yüksek oldugunu nereden anladın? Teşekkürler

Ülkemizde satılan finasterid ve dutasterid içerikli ilaçlar bunlar

https://www.ilacabak.com/etkengoster.php?Id=266

https://www.ilacabak.com/etkengoster.php?Id=654

Her bünyede belli oranda testosteronun dihidrotestosterona dönüşümü olur. Konu üzerinden baya bi vakit geçmiş, arkadaşın kan verip DHT seviyelerine baktırması lazım ve ona oranla da kanındaki serbest testosterona bakmak lazım. Bu şekilde testlerle 5 alfa redüktaz enziminin sende fazla olup olmadığını anlayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.