Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

furkanbenn

Ilk kür önerisi

Önerilen İletiler

furkanbenn    2

Herkese merhaba Furkan ben. 20 yaşındayım. 15 yaşımda vücut geliştirmeye başladım yaklaşık 5 senedir yapıyorum. 1-2 ay içerisinde ilk kürümü yapmayı planlıyorum önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. Planımda 12 hafta 250 mg testo enant. 12 hafta 100 mg primobolan. İlk 15 gün 50 mg anapolon ve kürün sonlarına doğru yine 15 mg anapolon düşünüyorum. Ufak dozlarda maksimum verim alma gibi hedefim var. Önerilerinizi bekliyorum herkese iyi formlar. 

IMG_20221004_001115.jpg IMG_20221004_000127.jpg IMG_20221004_000042.jpg

IMG_20221003_235958.jpg IMG-20221003-WA0027.jpg IMG-20221003-WA0026.jpg

IMG-20221003-WA0021.jpg IMG-20221003-WA0017.jpg IMG-20221003-WA0008.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60

5 senenin hakkını vermişsin kardeşim formuna söyleyecek söz yok kür için önerim açılışı planladığın şekilde yapıp ileriki haftalarda 500 testo 200 rimoya cıkman bu kütleye o dozajlar bir süre sonra yetersiz kalabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
furkanbenn    2

@JacopHocam peki kürde anapolon olduğunda bi östrojen baskılayıcı öneriyolar bu ne olabilir ve kaç günde bir almam gerekir. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
furkanbenn, 15 dakika önce yazdı:

@JacopHocam peki kürde anapolon olduğunda bi östrojen baskılayıcı öneriyolar bu ne olabilir ve kaç günde bir almam gerekir. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. 

Merhaba Formunuz gayet iyi anapolon karaciğer için en toksik oral steroiddir ilk kür için dianabol tercih edebilirsiniz östrojen baskıyalıcı test vermeden kullanman doğru olmaz ama elinin altında dursun genede test verir göğüsünde aksiyon olursa kullanırsın arimidex vb .Önerim ilk 4 hafta 250 testo 100 primo sonraki 8 hafta 500 testo 200 primo- pazartesi 250 testo 100 primo perşembe 250 testo 100 primo verimli olabilir ilk kürünüz olduğu için hatırlatmakta fayda var oral kullanıcaksanız mılk thıstle ve antioksidan ekleyin ayrıca magnezinc nac ve c vitamini Omega 3  bulundurun oral tabletleri günde 3 adet den fazla kullanmamanızı öneririm İyi Sporlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Drei Lilien, 7 saat önce yazdı:

Merhaba Formunuz gayet iyi anapolon karaciğer için en toksik oral steroiddir ilk kür için dianabol tercih edebilirsiniz östrojen baskıyalıcı test vermeden kullanman doğru olmaz ama elinin altında dursun genede test verir göğüsünde aksiyon olursa kullanırsın arimidex vb .Önerim ilk 4 hafta 250 testo 100 primo sonraki 8 hafta 500 testo 200 primo- pazartesi 250 testo 100 primo perşembe 250 testo 100 primo verimli olabilir ilk kürünüz olduğu için hatırlatmakta fayda var oral kullanıcaksanız mılk thıstle ve antioksidan ekleyin ayrıca magnezinc nac ve c vitamini Omega 3  bulundurun oral tabletleri günde 3 adet den fazla kullanmamanızı öneririm İyi Sporlar 

Takviyeler aynen bu şekilde karaciğer koruyucu kullanmanı kesinlikle öneriyorum.Küre girmeden önce ve kür içersinde kan testlerini yaptır temelin çok sağlam kürünü en doğru en sağlıklı şekilde yapmaya bak her türlü tatmin olacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
furkanbenn, 8 saat önce yazdı:

3-4 haftada bir düzenli testini yaptır forumda paylaş hocalarım her zaman yardımcı olacaktır baskılayıcıları rastgele kullanmak kürünü olumsuz etkiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Merhaba Furkan.

Eğer yarışma hedefin yoksa küre kesinlikle girmemeni tavsiye ederim. Vücudun spora zaten güzel tepki vermiş. Küre girip doğal hormon sistemini bozmak riskli olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba Furkan.

Eğer yarışma hedefin yoksa küre kesinlikle girmemeni tavsiye ederim. Vücudun spora zaten güzel tepki vermiş. Küre girip doğal hormon sistemini bozmak riskli olacaktır.

Hocam her zaman daha iyi olunabilir genelde temeli olmayan arkadaşlara 2 3 sene natural kalıp temel atmasını öneriyorsunuz bu arkadaş 5 senelik cok saglam bir temel oluşturmuş size saygım sonsuz ama bu konuda sizi anlayamıyorum..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
gönderildi (düzenlendi)
Jacop, 9 dakika önce yazdı:

Hocam her zaman daha iyi olunabilir genelde temeli olmayan arkadaşlara 2 3 sene natural kalıp temel atmasını öneriyorsunuz bu arkadaş 5 senelik cok saglam bir temel oluşturmuş size saygım sonsuz ama bu konuda sizi anlayamıyorum..

Sonrasını düşünelim beraber.

Arkadaş daha 20 yaşında Yakup.

Kür ile bir anda patlayacak vücudu. Şuan ki iyi formunun çok ötesine çıkacak. Kendisinin ve çevresinin gözü buna alışacak. Kür bitecek bir gün. PCT vs derken başladığı yere dönecek. Ama kendi gözleri iyi haline alışmış. Çevresinden gelen zevzek yorumlarda çabası. Modu düşecek. Beraberinde gelebilecek cinsel sorunlar cabası. Mesela normalde düşünce yolu ile erekte olabiliyorken bu sefer temas gerekecek. Genç, kaslı ve bekar adam. Bunun da psikolojisine ilave yükü olacak. 

Peki sonra? Hop tekrar kür...

Bu böyle döner durur. Bu işin sonu yok. Her zaman daha iyisi tabi ki vardır ama kime göre neye göre mesela?

Leonardo DiCaprio'nun "Başlangıç" isimli filmi var muhtemelen izlemişsinizdir. Orada gerçeklik totemi vardı hepsinin. İşte biz sporculara bundan lazım. Yoksa ben bu işin sonu nereye varır biliyorum. Eğer profesyonel olarak bu işe devam etmeyeceksen, genetiğinde başlığı açan Furkan gibi zaten elverişli ise küre girmek çok manasız. 

Her şeyin bitiminde elinde zaten bir şey kalmayacak. En uzun vade de hemen hemen natural en iyi haline döneceksin (sağlık sorunları yaşamadığı farz ediyorum). E öyleyse niye canım kardeşim.

Cinsellik sana hep lazım. İç organlar da hep lazım. Attığın taş vurduğun kuşa değecek mi?

Ez cümle, sizi düşünüyorum :) Sorunsuz bir hayatınız olsun diye. Kür, bembeyaz bir yol değil.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Kür ile bir anda patlayacak vücudu. Şuan ki iyi formunun çok ötesine çıkacak. Kendisinin ve çevresinin gözü buna alışacak. Kür bitecek bir gün. PCT vs derken başladığı yere dönecek. Ama kendi gözleri iyi haline alışmış. Çevresinden gelen zevzek yorumlarda çabası. Modu düşecek. Beraberinde gelebilecek cinsel sorunlar cabası. Mesela normalde düşünce yolu ile erekte olabiliyorken bu sefer temas gerekecek. Genç, kaslı ve bekar adam. Bunun da psikolojisine ilave yükü olacak. 

Bu böyle döner durur. Bu işin sonu yok. Her zaman daha iyisi tabi ki vardır ama kime göre neye göre mesela?

Leonardo DiCaprio'nun "Başlangıç" isimli filmi var muhtemelen izlemişsinizdir. Orada gerçeklik totemi vardı hepsinin. İşte biz sporculara bundan lazım. Yoksa ben bu işin sonu nereye varır biliyorum. Eğer profesyonel olarak bu işe devam etmeyeceksen, genetiğinde başlığı açan Furkan gibi zaten elverişli ise küre girmek çok manasız. 

Her şeyin bitiminde elinde zaten bir şey kalmayacak. En uzun vade de hemen hemen natural en iyi haline döneceksin (sağlık sorunları yaşamadığı farz ediyorum). E öyleyse niye canım kardeşim.

Cinsellik sana hep lazım. İç organlar da hep lazım. Attığın taş vurduğun kuşa değecek mi?

Abi çok haklısın psikoloji konusunda. Bir kür yaparım az kilo alırım bırakırım dedim, fakat kür sonu salona bir girdim bütün millet ; küçülmüşsün, hasta mısın, bi problem mi var vs. vs. konuşmaya başladı. 2.5 hafta salona gidemedim aynaya bakmadım. Şimdi noldu? Testo deca bolde kürüne girdim...

Fakat diğer eski haline gelme konusunda şöyle katılmıyorum, ben küre başladığım 60kg halim ile şuanki 70kg halim arasında 10kg fark var. Ben epeydir beslenmem vs bozuk fakat o eski zayıf halime geri dönmem için epey uğraşmam gerekir, 1 2 ay hiçbirşey yemezsem o eski halime dönerim. O Yüzden kür elimizde illaki kas kütledi veya hacim kalıyor. Şimid örnek veriyorum IFBB Pro F.E kürü bıraksa eski haline döneceğini düşünmüyorum. Tabiki ciddi kaybı olacak fakat o kürsüz natural seviyesine düşemez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
gokalaf, 2 dakika önce yazdı:

Fakat diğer eski haline gelme konusunda şöyle katılmıyorum, ben küre başladığım 60kg halim ile şuanki 70kg halim arasında 10kg fark var. Ben epeydir beslenmem vs bozuk fakat o eski zayıf halime geri dönmem için epey uğraşmam gerekir, 1 2 ay hiçbirşey yemezsem o eski halime dönerim. O Yüzden kür elimizde illaki kas kütledi veya hacim kalıyor. Şimid örnek veriyorum IFBB Pro F.E kürü bıraksa eski haline döneceğini düşünmüyorum. Tabiki ciddi kaybı olacak fakat o kürsüz natural seviyesine düşemez.

Göktuğ şunla ilgili bir ekleme yapmam lazım demekki.

İlk olarak azami formuna ulaşmamış birini kür, azami formuna yaklaştırır yada yakalatır. Sende bu olmuş olabilir.

Diğer konu ise burada bahsettiğim zaman 1 - 2 ay gibi minik zaman dilimleri değil en az 1 yıl. Hatta IFBB pro birinin geçen kürden sonra (ki TRT doz devam ediyor) bir kaç ayda yarı yarıya düşüşünün fotosu burada bir başlıkta paylaşıldı. 

Sevgili @LovingBurak Hocamın aşağıdaki başlığını çok paylaşıyorum. Çünkü paylaşmam gerekiyor sık sık. Orada bilindik profesyonellerin kürden sonraki halini görebilirsin. 

Hepimizin kendi kapasitesi var. Kür bitince illaki hemen hemen ona döneriz. Hiç şaşmaz bu. Küre girerken psikolojinizi muhakkak böyle programlayın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Ez cümle, sizi düşünüyorum :) Sorunsuz bir hayatınız olsun diye. Kür, bembeyaz bir yol değil.

Sizin gözünüzle baktığımda sizide anlayabiliyorum ama gençler olarak emek verdiğimiz şeyin karşılığını en iyi şekilde almak istiyoruz yaşıtlarımız alkol sigarayı elinden düşürmüyorken biz hayatımızı yaptığımız spora göre yaşıyoruz.Şahsen ben ilaçları sadece takviye olarak görüyorum getirisi kadar götürüsü olduğunun farkında olduktan, sağlam bir temel oluşturduktan sonra sınırlarını zorlamak isteyen biri için başka çıkar yol kalmadığını biliyoruz doğal gelişimin sınırı belli

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

Sizin gözünüzle baktığımda sizide anlayabiliyorum ama gençler olarak emek verdiğimiz şeyin karşılığını en iyi şekilde almak istiyoruz yaşıtlarımız alkol sigarayı elinden düşürmüyorken biz hayatımızı yaptığımız spora göre yaşıyoruz.Şahsen ben ilaçları sadece takviye olarak görüyorum getirisi kadar götürüsü olduğunun farkında olduktan, sağlam bir temel oluşturduktan sonra sınırlarını zorlamak isteyen biri için başka çıkar yol kalmadığını biliyoruz doğal gelişimin sınırı belli

Ha şu da yanlış anlaşılmasın. Daha önce burada küre girme diye uyardığım, yine de küre girip sorun yaşayana da demiyorum ki ben sana demedim mi? 

Demiyorum arkadaşlar sonuna kadar da yardım ediyorum. Hobimiz bu bizim. Omuz omuza verdik gidiyoruz hep beraber. 

Seçimlerinize saygı duyuyorum. bir büyüğünüz olarak bilmeyen için olası kötü etkiler konusunda uyarıyorum sadece. Biliyorsunuz ki bunlar hiç bir yerde anlatılmıyor. Küre girip sorun yaşayınca şaşıranların sayısı, küre girip sorun yaşayıp panik yapmayanlara göre çok daha fazla. 

Gelelim konuya. 

Madem küre gireceksin oral ilaçları listenden çıkar. Boşu boşuna balon gibi şişip karaciğerini yorma. Yukarı da bahsettiğim kür sonrası psikolojisi için de kötü oluyor.

100MG rimabolondan fayda alabileceğini düşünmüyorum. Onun yerine 250 testo ile başlayıp verim almadığında 500e çıkarak 15-16 hafta kür yapmanı tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gokalaf, 47 dakika önce yazdı:

Abi çok haklısın psikoloji konusunda. Bir kür yaparım az kilo alırım bırakırım dedim, fakat kür sonu salona bir girdim bütün millet ; küçülmüşsün, hasta mısın, bi problem mi var vs. vs. konuşmaya başladı. 2.5 hafta salona gidemedim aynaya bakmadım. Şimdi noldu? Testo deca bolde kürüne girdim...

@rastlantisalhocamın söylediklerini iyi anla kardeşim senin çok aceleci davrandığını düşünüyorum her konuda cok sabırsızsın actıgın konuları takip ediyorum 

rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Ha şu da yanlış anlaşılmasın. Daha önce burada küre girme diye uyardığım, yine de küre girip sorun yaşayana da demiyorum ki ben sana demedim mi? 

Demiyorum arkadaşlar sonuna kadar da yardım ediyorum. Hobimiz bu bizim. Omuz omuza verdik gidiyoruz hep beraber. 

Seçimlerinize saygı duyuyorum. bir büyüğünüz olarak bilmeyen için olası kötü etkiler konusunda uyarıyorum sadece. Biliyorsunuz ki bunlar hiç bir yerde anlatılmıyor. Küre girip sorun yaşayınca şaşıranların sayısı, küre girip sorun yaşayıp panik yapmayanlara göre çok daha fazla. 

Gelelim konuya. 

Madem küre gireceksin oral ilaçları listenden çıkar. Boşu boşuna balon gibi şişip karaciğerini yorma. Yukarı da bahsettiğim kür sonrası psikolojisi için de kötü oluyor.

100MG rimabolondan fayda alabileceğini düşünmüyorum. Onun yerine 250 testo ile başlayıp verim almadığında 500e çıkarak 15-16 hafta kür yapmanı tavsiye ederim. 

Saygılar hocam gençler olarak sizden öğreneceğimiz çok şey var bu yola giren herkesin örnek alması gereken bir insansınız

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Gelelim konuya. 

Haklısınız hocam, benim kafam şu şekilde bunu çok iyi biliyorsunuzdur sizde epey bir süre 50 kilolarda takılmış birisi olarak benim psikolojimi anlarsınız. 50 60 Kiloda kürsüz doğal halde zayıf biri olarak dolaşmak, bana steroidin vereceği zararlardan çok daha fazla zarar veriyor. Sosyalleşmede problem yaşıyorum. 50 Kg birisi ile bir kız benim gözümde sevgili veya arkadaş olmak istemez. Çünkü masükülen durmaz, içgüdülerimiz yıllarca bunu üzerine kurulmuş. Erkek birey de güçlü olmak ister. Birey güçlü hissetmediğinde özgüveni düşer ve tüm hayatı psikolojisi etkilenir. O yüzden burda şuanda olduğu gibi tartışıp hangi yapboz parçasının hangi alana oturtulması gerektiğini birbirimize öğretiyoruz. Sizi çok iyi anlıyorum ve söylediklerinize de kıymet veriyorum. Konu açtığım zaman ilk etiketlediğim insanlardan biri oluyorsunuz. O yüzden karşı geldiğimi düşünmeyin sakın. Güçlü kalalım, kocaman olalım :)).

Ayrıca bu konuda bana kızılıyor ; 50 60 kg bir arkadaş forumda konu açıyor ilk kürüme girmek istiyorum diye, herkes arkadaşa kızıyor steroid kullanma vs diyor. Haklısınız da sonuna kadar, o çocuk bu şeytana ruhunu sattığı zaman hiçbir zaman artık eskisi gibi olamayacağını bilemiyor. Fakat ben bahsettiğim gibi 60 kilo bir erkek olmanın o çocuğa verdiği zararları yaşadığım ve bildiğim için kızamıyorum. Ne kadar onaylarsınız bilmiyorum. Bu konuda da görüşünüzü merak ediyorum @rastlantisal

Jacop, 27 dakika önce yazdı:

@rastlantisalhocamın söylediklerini iyi anla kardeşim senin çok aceleci davrandığını düşünüyorum her konuda cok sabırsızsın actıgın konuları takip ediyorum 

Çok iyi anlıyorum kıymet de veriyorum fakat gençliğin verdiği bi sabırsızlık durumu var farkındayım :/

tarihinde gokalaf tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
gokalaf, 17 dakika önce yazdı:

Haklısınız hocam, benim kafam şu şekilde bunu çok iyi biliyorsunuzdur sizde epey bir süre 50 kilolarda takılmış birisi olarak benim psikolojimi anlarsınız. 50 60 Kiloda kürsüz doğal halde zayıf biri olarak dolaşmak, bana steroidin vereceği zararlardan çok daha fazla zarar veriyor. Sosyalleşmede problem yaşıyorum. 50 Kg birisi ile bir kız benim gözümde sevgili veya arkadaş olmak istemez. Çünkü masükülen durmaz, içgüdülerimiz yıllarca bunu üzerine kurulmuş. Erkek birey de güçlü olmak ister. Birey güçlü hissetmediğinde özgüveni düşer ve tüm hayatı psikolojisi etkilenir. O yüzden burda şuanda olduğu gibi tartışıp hangi yapboz parçasının hangi alana oturtulması gerektiğini birbirimize öğretiyoruz. Sizi çok iyi anlıyorum ve söylediklerinize de kıymet veriyorum. Konu açtığım zaman ilk etiketlediğim insanlardan biri oluyorsunuz. O yüzden karşı geldiğimi düşünmeyin sakın. Güçlü kalalım, kocaman olalım :)).

Ayrıca bu konuda bana kızılıyor ; 50 60 kg bir arkadaş forumda konu açıyor ilk kürüme girmek istiyorum diye, herkes arkadaşa kızıyor steroid kullanma vs diyor. Haklısınız da sonuna kadar, o çocuk bu şeytana ruhunu sattığı zaman hiçbir zaman artık eskisi gibi olamayacağını bilemiyor. Fakat ben bahsettiğim gibi 60 kilo bir erkek olmanın o çocuğa verdiği zararları yaşadığım ve bildiğim için kızamıyorum. Ne kadar onaylarsınız bilmiyorum. Bu konuda da görüşünüzü merak ediyorum @rastlantisal

Çok iyi anlıyorum kıymet de veriyorum fakat gençliğin verdiği bi sabırsızlık durumu var farkındayım :/

Ümit hocamızı iyi dinle . En iyi bilgi tecrübedir . Herkes bir anda olsun bitsin istiyor ama maalesef o podyumda gördüğümüz vücutlar yılların çalışmasıyla o hale geldi . Naturelken kolay ama ilaçlıyken inan insan daha fazla kafaya takıyor bilesin . Bazen aman bırak gitsin ilacı kafası geliyor . Psikolojisi de ağır . 
Kesinlikle trenbolon ilaçları kullanmamalısın

rimobolan ve testo işini görecektir..

dev gibi olmanız dileğiyle…

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
PowerWave, 16 dakika önce yazdı:

Ümit hocamızı iyi dinle . En iyi bilgi tecrübedir . Herkes bir anda olsun bitsin istiyor ama maalesef o podyumda gördüğümüz vücutlar yılların çalışmasıyla o hale geldi . Naturelken kolay ama ilaçlıyken inan insan daha fazla kafaya takıyor bilesin . Bazen aman bırak gitsin ilacı kafası geliyor . Psikolojisi de ağır . 
Kesinlikle trenbolon ilaçları kullanmamalısın

rimobolan ve testo işini görecektir..

dev gibi olmanız dileğiyle…

Girdik bir yola bakalım, Testo Deca Bolde ile 20 hafta düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
gokalaf, 17 dakika önce yazdı:

Girdik bir yola bakalım, Testo Deca Bolde ile 20 hafta düşünüyorum.

Umarım ilaçların çalışıyordur .. Bu seni daha fazla yıpratabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
furkanbenn    2

arkadaşlar önerileriniz çok teşekkür ederim ama paylaşmak istediğim bişeyler var. ben artık bu işte profosyonel olmak istiyorum. çocukluğumdan beri podyum hayaliyle yatıp kalkıyorum. artık çok yoruldum durumum kötüye gidiyo birçok kötü alışkanlığım oluşmaya başladı. gözümü karartıp bütün hayatımı buraya döküp temizlenmek istiyorum. öğrenciyim maddi problemlerim var elimdekilerle en iyisini yapmaya çalışıyorum ama yoruldum anlatmak istediğim o kadar çok şey varki psikolojik olarak pek iyi durumdada değilim. bu yol beni kurtaracakmış gibi hissediyorum güzel şeyler yaşayacakmış gibi düşünüyorum sadece birilerinin elimden tutması lazım. artık sadce vücut geliştimenin beni mutlu etmesini istiyorum. şuandada istanbulda bi spor salonunda part time olarak antrenörlük yapıyorum 3 ay içinde burdan çıkmam lazım daha güzel şartlarda kendime odaklanmam lazım yaşım 20 ama 40 gibi hissediyorum. düşünmekten o kadar çok yoruldumki anlatamam ama kim ne derse desin o enjeksiyon bütün hazırlılarımı tamamladıktan sonra götüme girecek. herkese hayırlı formlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
PowerWave, 17 dakika önce yazdı:

Umarım ilaçların çalışıyordur .. Bu seni daha fazla yıpratabilir 

İlaçlar çalışmaz ise burak hocadan aldığım testo ile en kötü ihtimal yine only testo gitmiş olurum en azından kas kaybı yaşamam sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
gokalaf, 5 dakika önce yazdı:

İlaçlar çalışmaz ise burak hocadan aldığım testo ile en kötü ihtimal yine only testo gitmiş olurum en azından kas kaybı yaşamam sanırım.

B…k hocadan neden sadece testo? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gönderildi (düzenlendi)
furkanbenn, 18 dakika önce yazdı:

arkadaşlar önerileriniz çok teşekkür ederim ama paylaşmak istediğim bişeyler var. ben artık bu işte profosyonel olmak istiyorum. çocukluğumdan beri podyum hayaliyle yatıp kalkıyorum. artık çok yoruldum durumum kötüye gidiyo birçok kötü alışkanlığım oluşmaya başladı. gözümü karartıp bütün hayatımı buraya döküp temizlenmek istiyorum. öğrenciyim maddi problemlerim var elimdekilerle en iyisini yapmaya çalışıyorum ama yoruldum anlatmak istediğim o kadar çok şey varki psikolojik olarak pek iyi durumdada değilim. bu yol beni kurtaracakmış gibi hissediyorum güzel şeyler yaşayacakmış gibi düşünüyorum sadece birilerinin elimden tutması lazım. artık sadce vücut geliştimenin beni mutlu etmesini istiyorum. şuandada istanbulda bi spor salonunda part time olarak antrenörlük yapıyorum 3 ay içinde burdan çıkmam lazım daha güzel şartlarda kendime odaklanmam lazım yaşım 20 ama 40 gibi hissediyorum. düşünmekten o kadar çok yoruldumki anlatamam ama kim ne derse desin o enjeksiyon bütün hazırlılarımı tamamladıktan sonra götüme girecek. herkese hayırlı formlar.

Kardeşim öğrencisin maddi durumun sıkıntılı ise kür olayına acele etme  ilk önce ilaçlarının hepsini kür içi ve kür sonrası ilaçlarını temin etmen gerekiyor, sonra bişey olur parasız kalırsın yada ilaç bulamazsın, hiçbirşeyin eksik kalmasın,,, ilk kür içinde sana tavsiyem, en düşük maliyet li ve en az yan etki kurtarman için testo enantath ve boldenon yanına da anapolon yada danabol ekleyebilirsin,, zaten formun çok iyi bu ilaçları en az 15  hafta kullanman gerekiyor ve kür sonu pct yaptıktan sonra ilaç ile yakaladığın doluluk yavaş yavaş normale dönücek bu formu sürdürmek için daha iyi beslenmen gerekicek kesinlikle suplement desteği şart,,, ve en az 3 er flakon ilaç alman gerekiyor,  haftalık 500 testo 400-500 boldenon gibi düşün haftalık 2şer ml ilaç kullanıcaksın,,, kür içi ve kür sonu sonu yardımcı takviyeler ve ilaçların ile beraber en az 4 k 5k paran gider, tabi bu rakamlar markalara göre değişir, birde aldığın ürünlerin sahte çıkması var, emeğinin ve paranın boşa gitmesi var, kesinlikle güvenilir birinden ürün satın al markası ne olursa olsun ilacın çalıştığına emin ol,, WhatsApp butonuna basarak destek alabilirsin fiyatlar bi tık yüksek gelebilir ama kesinlikle güvenilir çalışan ilaçları almış olursunuz,,, yada kumar oynayıp piyasadan merdiven altı üretim ilaç alıcaksın şansını deniceksin,, öğrencisin ve bütce kısıtlı diye yazdım bu kadar.... 

Sana bol şans yarışma hayalin varsa peşini bırakma

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
PowerWave, 26 dakika önce yazdı:

B…k hocadan neden sadece testo? 

Maddi olarak sp balkan alacak durumda değilim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
furkanbenn, 28 dakika önce yazdı:

Şuan yarışan çoğu kişi naturalken senin gibi görünmüyordu bu spora yatkın bir vücuda sahip olduğun ortada psikolojik olarak kendini yorman seni her konuda eksiye düşürür düzeni disiplini sağla ve sonucu düşünerek hayatını yaşa zamansal sıkıntılar gelir geçer kardeşim şağlıkla ve sporla devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
furkanbenn, 44 dakika önce yazdı:

Sen zaten kararını vermişsin. Hayırlısı olsun diyebildim sadece.

Bozuk psikoloji ile küre girip muvaffak olanı görmedim. Sorunları katmerli olarak arttı.

Küre ayıracağın parayı psikoloğa ayır. Hayatını gerçekten kurtarmış olursun.

Bol şans.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Berkantsmsek
      Merhabalar ilk kürüme girmek istiyorum yarışma planlıyorum 4. 5 yıllık spor geçmişim var. Bulk kürü olarak 250 testo enanthat 250 veyahut 200 boldenon düşünüyorum sizce ilk kür için idealmidir? Birde bulk küründe aşırı östrojen artışı olmazsa femera armidex gibi baskılayıcıları kullanmalıyım? Yanlışım varsa düzeltirseniz çok sevinirim tecrübesizim. 
    • Yazan: devtycon1211
      İlk kürüm 176 77kg 13.2 yağ oranım var , resimleri ekte sunacağım. Temiz büyümek istiyorum estetiği bozmadan . Bu nedenle ilk kürümde şunları düşündüm
      1-12hafta Test E 500mg
      1-10 hafta Boldenon 400mg
      6-10 hafta Masteron E 200-300mg 
      kür içi proviron-zinc-b12 ve multivitamin kullanacağım. Kür sonu PCT yapacağım .
      Yaşım 18 daha önce güreşte tartı problemlerinden dolayı iştah kessin diye anavar kullandık .
      Değerlerim :
      FSH:11,..
      LH:12,..
      Total Testesteron:8,...
      E2,östrojen: 4
      prolaktin:8
      yardımlarınızı bekliyorum 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.