Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Ilaç satıcıları isim,mi satıyor yoksa kalite,mi

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

Merhabalar Bayadır kafamı kurcalayan bazı şeyler var bunları sizler ile paylaşmak istedim, forumda eski açılmış konu varsa yeniden hortlattığım için üzgünüm.

Bazı YouTuber lar yada antrenör ler bilindik hocaların kendi sattıkları markalar var, bunların %60 ı kaliteli ve çalışan ürün satıyor bunları biliyoruz,, bazıları yine isimi duyulmuş ve %50 doluluk oranına sahip ürünlerde sattıklarını biliyoruz,, fakat fiyatları hep yüksek örneğin TREN yada DECA  700 ile 900 TL arası fiyatlar var.

Bu ürünlerin kesinlikle yurt dışı olduğu ve dolar ile geldiği idda ediliyor,,, birde kenar mahallelerde satılan markalar var DECA ve TREN örnek alalım fiyatları 300 _ 400  TL arası değişiyor ve satıcılar kesin çalışıyor diyor,, çevredeki kullanıcılara soruyorum eskiden kullanmıştım ürünler çalışıyor diyenler de oluyor, forumda eski konulara bakıyorum, bu ucuz ürünlerin bazıları hakkında güzel yorumlar var.

Benim sizlere sormak istediğim,, ünlü yayıncılar, ünlü antrenör ve hocalar gerçekten kaliteli ürünmü satıyorlar yoksa zaten ürün çalışıyor  banada güveniyorlar istediğim fiyata satarım politikasımı oluyor, yani kendi isimlerini itibarlarınımı satıyorlar, kafamı gerçekten çok kurcalıyor bu tarz olaylar, çünkü çevremde dandik dundik merdiven altı markaların ürünleri ile verim almış kişiler var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.401
mcanmeco, 47 dakika önce yazdı:

Merhabalar Bayadır kafamı kurcalayan bazı şeyler var bunları sizler ile paylaşmak istedim, forumda eski açılmış konu varsa yeniden hortlattığım için üzgünüm,, bazı YouTuber lar yada antrenör ler bilindik hocaların kendi sattıkları markalar var, bunların %60 ı kaliteli ve çalışan ürün satıyor bunları biliyoruz,, bazıları yine isimi duyulmuş ve %50 doluluk oranına sahip ürünlerde sattıklarını biliyoruz,, fakat fiyatları hep yüksek örneğin TREN yada DECA  700 ile 900 TL arası fiyatlar var,, bu ürünlerin kesinlikle yurt dışı olduğu ve dolar ile geldiği idda ediliyor,,, birde kenar mahallelerde satılan markalar var DECA ve TREN örnek alalım fiyatları 300 _ 400  TL arası değişiyor ve satıcılar kesin çalışıyor diyor,, çevredeki kullanıcılara soruyorum eskiden kullanmıştım ürünler çalışıyor diyenler de oluyor, forumda eski konulara bakıyorum, bu ucuz ürünlerin bazıları hakkında güzel yorumlar var,, benim sizlere sormak istediğim,, ünlü yayıncılar, ünlü antrenör ve hocalar gerçekten kaliteli ürünmü satıyorlar yoksa zaten ürün çalışıyor  banada güveniyorlar istediğim fiyata satarım politikasımı oluyor, yani kendi isimlerini itibarlarınımı satıyorlar, kafamı gerçekten çok kurcalıyor bu tarz olaylar, çünkü çevremde dandik dundik merdiven altı markaların ürünleri ile verim almış kişiler var 

Para işin içine girince kimselere güvenmemelisin :)

Kesin çalışan ürünler bellidir. Eczane ürünleri. Türk eczane ürünleri, balkan eczane ürünleri, İran eczane ürünleri. 

Bunların dışında kalanlarda her şey olabilir. Bugün çalışıyordur yarın çalışmaz. Bugün tam doludur yarına yarım doz vs. Mesela dolu denilen bir merdiven altı marka hammaddeden %15 çalıyordur. Ne testte anlarsın ne de hissetmekte. E nasıl olacak şimdi? Üretimde de bir standart bekleme. Ha merdiven altı olup güzel çalışan ürünler de var. Lakin merdiven altı olduğunu unutmamalısın. Yine bunları tutup eczane ürünleri ile kıyaslamamalısın.

Bunun da dışında sterillik sorunu var. İlaç fabrikaları aşırı denetlenen yerler. Her yerde sensörlerin ve alarmların olduğu yerler. Fabrika dışı bu üretim kalitesini yakalayamazsın.

Ha adamların malları ithal mi? Evet.

Çünkü hammaddeler yurt dışından geliyor :D:D  :D

Teknik olarak yalan söylememiş oluyor. :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

Para işin içine girince kimselere güvenmemelisin :)

Kesin çalışan ürünler bellidir. Eczane ürünleri. Türk eczane ürünleri, balkan eczane ürünleri, İran eczane ürünleri. 

Bunların dışında kalanlarda her şey olabilir. Bugün çalışıyordur yarın çalışmaz. Bugün tam doludur yarına yarım doz vs. Mesela dolu denilen bir merdiven altı marka hammaddeden %15 çalıyordur. Ne testte anlarsın ne de hissetmekte. E nasıl olacak şimdi? Üretimde de bir standart bekleme. Ha merdiven altı olup güzel çalışan ürünler de var. Lakin merdiven altı olduğunu unutmamalısın. Yine bunları tutup eczane ürünleri ile kıyaslamamalısın.

Bunun da dışında sterillik sorunu var. İlaç fabrikaları aşırı denetlenen yerler. Her yerde sensörlerin ve alarmların olduğu yerler. Fabrika dışı bu üretim kalitesini yakalayamazsın.

Ha adamların malları ithal mi? Evet.

Çünkü hammaddeler yurt dışından geliyor :D:D  :D

Teknik olarak yalan söylememiş oluyor. :D

Haklısın hocam yalan söylememiş oluyorlar,, ürün kullanırken aynı zamanda kumar da oynamış oluyoruz, yine de benim de kanaatim iyi paraya iyi ürün olduğu, ama merdiven altı satanlarıda takip etmek lazım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Merdiven altı dianabol aldın diyelim. 10 mg aldığını sanıyosun bi tablette 3 mg var diğer tablette 5 mg var diğerinde 1 mg var diğerinde 90mg var. Bu adamlar tam olarak karıştırma işlemini eşit bir şekilde yapamadığı için böyle sorunlar oluyor. Dianabol içiyordum bir gün dehşet bi güç var, diğer gün hiç yok falan gibi başıma geldi o yüzden. @rastlantisal dediği gibi eczane ürünleri en sağlıklısı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gokalaf, 5 dakika önce yazdı:

Merdiven altı dianabol aldın diyelim. 10 mg aldığını sanıyosun bi tablette 3 mg var diğer tablette 5 mg var diğerinde 1 mg var diğerinde 90mg var. Bu adamlar tam olarak karıştırma işlemini eşit bir şekilde yapamadığı için böyle sorunlar oluyor. Dianabol içiyordum bir gün dehşet bi güç var, diğer gün hiç yok falan gibi başıma geldi o yüzden. @rastlantisal dediği gibi eczane ürünleri en sağlıklısı.

Sendeki güç artışı farklı olay hocam, güçlü olduğun gün iyi beslenmişsindir iyi uyumuşsundur ne biliyim keyifli bir gün geçiröişsimdir,  güçsüz olduğun gün modun düşüktür falan olur böle şeyler. İlaç kullan kullanma hepimiz yaşıyoruz günlük gelen kuvvet artışını,, ama rastlantısal hocamın dediği gibi kesinlikle iyi paraya iyi ürün var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
mcanmeco, 2 dakika önce yazdı:

Sendeki güç artışı farklı olay hocam, güçlü olduğun gün iyi beslenmişsindir iyi uyumuşsundur ne biliyim keyifli bir gün geçiröişsimdir,  güçsüz olduğun gün modun düşüktür falan olur böle şeyler. İlaç kullan kullanma hepimiz yaşıyoruz günlük gelen kuvvet artışını,, ama rastlantısal hocamın dediği gibi kesinlikle iyi paraya iyi ürün var 

o da vardır illaki fakat ben özellikle ilacı denedim. Modum düşük olur veya yüksek olur yaptığım antrenman şiddeti düşer en fazla. Ama bazı günler modüm çok kötü olsa da antrenman öncesi 1 tab dianabol alıyordum tam bir makine oluyordu vücut. Bazı günler doz aşımı yapmama rağmen en ufak bir hareket yok. Birgün dianabol yüzünden burnum kanamıştı sabaha kadar kalbim dehşet hızlı attı ve kafamı yastığa koyduğum an kalp atışlarımı ağzımda duyuyordum. Muhtemelen o gün 200 mg dianabol bile almış olabilirim 20 mg aldım sanıp...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
mcanmeco, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar Bayadır kafamı kurcalayan bazı şeyler var bunları sizler ile paylaşmak istedim, forumda eski açılmış konu varsa yeniden hortlattığım için üzgünüm,, bazı YouTuber lar yada antrenör ler bilindik hocaların kendi sattıkları markalar var, bunların %60 ı kaliteli ve çalışan ürün satıyor bunları biliyoruz,, bazıları yine isimi duyulmuş ve %50 doluluk oranına sahip ürünlerde sattıklarını biliyoruz,, fakat fiyatları hep yüksek örneğin TREN yada DECA  700 ile 900 TL arası fiyatlar var,, bu ürünlerin kesinlikle yurt dışı olduğu ve dolar ile geldiği idda ediliyor,,, birde kenar mahallelerde satılan markalar var DECA ve TREN örnek alalım fiyatları 300 _ 400  TL arası değişiyor ve satıcılar kesin çalışıyor diyor,, çevredeki kullanıcılara soruyorum eskiden kullanmıştım ürünler çalışıyor diyenler de oluyor, forumda eski konulara bakıyorum, bu ucuz ürünlerin bazıları hakkında güzel yorumlar var,, benim sizlere sormak istediğim,, ünlü yayıncılar, ünlü antrenör ve hocalar gerçekten kaliteli ürünmü satıyorlar yoksa zaten ürün çalışıyor  banada güveniyorlar istediğim fiyata satarım politikasımı oluyor, yani kendi isimlerini itibarlarınımı satıyorlar, kafamı gerçekten çok kurcalıyor bu tarz olaylar, çünkü çevremde dandik dundik merdiven altı markaların ürünleri ile verim almış kişiler var 

Treni Decayi iyi bir marka dolusu 700-900 varsa alırım :) bu fiyatlarda eskidi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Ouzhannn, 15 dakika önce yazdı:

Treni Decayi iyi bir marka dolusu 700-900 varsa alırım :) bu fiyatlarda eskidi hocam

Balkan falan pahalı tabii ama vortex marka güzel forumdaki kullanıcılarda %80 güzel diyorlar,, Ekim sonu gibi küre giricem, kesinlikle ilacın çalıştığını bildiğim merdiven altı satıcıdan da alabilirim,, hiç olmadı ,  vortex ürünlerini deniycem fiyat aralıkları 700_900 arası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

İsim satma olayı biraz da şu şekilde 

A kişisi uzun süredir piyasada güvenilir ve sevilen bi insan, B kişisi normal tanınmayan birisi 

iki kişide aynı marka aynı tedarikçiden ürün satsa da A kişisi yıllardır piyasadayım diyerekten kendisindeki ürünlere ekstra para koyuyor, kullanıcılarda doğal olarak 3-5 fazla verip güvenilir yerden alıyor

bide yeni duyduğum bi taktik var 3-5 şişeden 1-2 tanesini düşük dozaj gönderenlerde var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Kupabeyi, 14 dakika önce yazdı:

İsim satma olayı biraz da şu şekilde 

A kişisi uzun süredir piyasada güvenilir ve sevilen bi insan, B kişisi normal tanınmayan birisi 

iki kişide aynı marka aynı tedarikçiden ürün satsa da A kişisi yıllardır piyasadayım diyerekten kendisindeki ürünlere ekstra para koyuyor, kullanıcılarda doğal olarak 3-5 fazla verip güvenilir yerden alıyor

bide yeni duyduğum bi taktik var 3-5 şişeden 1-2 tanesini düşük dozaj gönderenlerde var

Doğrudur hocam inanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.