Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samefrag

Pct/trt yardim ve destek

Önerilen İletiler

samefrag    4

Selamlar,

Değerli kardeşlerim ve abilerim hepinize iyi forumlar dilerim. 

Ben 178 boyunda güncel 85 kilo bir kardeşinizim. Küre ek olarak milkt. , saw palmetto, nac600 zma omega3 benexol 

12 haftalık 500 testo e. bolde ve 40 mg dianabol kürümün sonlarına doğru test yaptırdım ve ortasında olduğu gibi total testo yüksek, östrojen düşük lh fsh 0’a yakın çıktı. 

Doğal testo döndüm kapandı. Sizlerden trt ve pct tavsiyelerinizi bekliyorum. Ek not olarak doğal testo seviyem normalde de çok yüksek, referans değerinin 2 katı üstünde çıkıyordu sürekli. Alt ast spora başladığım dönem 700 civarını gördü 100 alt ast korkutmuyor artık beni.. testonun çalıştığını lh fsh düşüşünden anladık prolaktin normal seviyelerde. 

Hocamın önerdiği pregnyl klomen proviron arimidex——

Preg yerine ovitrelle 4 günde 1 1500 olucak sekilde 2 kutu proviron arimidex veya östro blok kullanmayı düşünmüyorum e2 zaten çok düşük dianabol çalışmadı gibi..

Testislerde atrofi var sadece 

Değerli yorum ve yardımlarınıza muhtacım. Saygılar.

10554B7C-E29B-412F-BB0E-F103A2E83582.png 03ADA90F-5647-45A4-9F23-DA9575433FAB.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

samefrag    4
mensphysiqueifbbpro, 7 saat önce yazdı:

Ilaçlarınız hangi markaydı? 

swiss pharma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
samefrag, 11 dakika önce yazdı:

swiss pharma

aynı markayı kullanıyorum büyük ihtimal underdose dostum ne yazık ki :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Swiss, optimum, iron üretim merkezi ; lambası yanmayan bir bodrum katının içerisindeki kulbu kırık blender

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
samefrag, 13 saat önce yazdı:

Selamlar,

Değerli kardeşlerim ve abilerim hepinize iyi forumlar dilerim. 

Ben 178 boyunda güncel 85 kilo bir kardeşinizim. Küre ek olarak milkt. , saw palmetto, nac600 zma omega3 benexol 

12 haftalık 500 testo e. bolde ve 40 mg dianabol kürümün sonlarına doğru test yaptırdım ve ortasında olduğu gibi total testo yüksek, östrojen düşük lh fsh 0’a yakın çıktı. 

Doğal testo döndüm kapandı. Sizlerden trt ve pct tavsiyelerinizi bekliyorum. Ek not olarak doğal testo seviyem normalde de çok yüksek, referans değerinin 2 katı üstünde çıkıyordu sürekli. Alt ast spora başladığım dönem 700 civarını gördü 100 alt ast korkutmuyor artık beni.. testonun çalıştığını lh fsh düşüşünden anladık prolaktin normal seviyelerde. 

Hocamın önerdiği pregnyl klomen proviron arimidex——

Preg yerine ovitrelle 4 günde 1 1500 olucak sekilde 2 kutu proviron arimidex veya östro blok kullanmayı düşünmüyorum e2 zaten çok düşük dianabol çalışmadı gibi..

Testislerde atrofi var sadece 

Değerli yorum ve yardımlarınıza muhtacım. Saygılar.

10554B7C-E29B-412F-BB0E-F103A2E83582.png 03ADA90F-5647-45A4-9F23-DA9575433FAB.jpeg

dostum umarım kür sonrasında da eski doğal testo değerine yakın bir seviyeye gelirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
Valhallaxd, 2 saat önce yazdı:

dostum umarım kür sonrasında da eski doğal testo değerine yakın bir seviyeye gelirsin

Zaten gelmesi gerekmiyor mu mecbur doğru bi pct ile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
gokalaf, 3 saat önce yazdı:

Swiss, optimum, iron üretim merkezi ; lambası yanmayan bir bodrum katının içerisindeki kulbu kırık blender

Haşereler ve fareler ile birlikte üretiliyor . Canını hiçe sayan kullanabilir . Her koyun kendi ayağından asılır .. Etrafa koku sarabilir reklamı yapılırsa ..!!! :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Hasann, 2 saat önce yazdı:

Zaten gelmesi gerekmiyor mu mecbur doğru bi pct ile 

100% dogru yapsan bile kure baslamadan onceki degerleri geri elde edeceksin diye bir sey yok bi kere dogal olan donguyu bozuyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
Valhallaxd, 13 dakika önce yazdı:

100% dogru yapsan bile kure baslamadan onceki degerleri geri elde edeceksin diye bir sey yok bi kere dogal olan donguyu bozuyorsun.

Ben böyle olduğunu bilmiyordum cidden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Hasann, 16 dakika önce yazdı:

Ben böyle olduğunu bilmiyordum cidden 

yüksek olan doğal testo değerini bozmuşsun bi kere artık bu saatten sonra yapılabilecek en iyi şey kürlerin hakkını verebilmek ama swiss pharma ile ne kadar bu mumkun olur bilemem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag    4
Valhallaxd, 11 saat önce yazdı:

yüksek olan doğal testo değerini bozmuşsun bi kere artık bu saatten sonra yapılabilecek en iyi şey kürlerin hakkını verebilmek ama swiss pharma ile ne kadar bu mumkun olur bilemem

Kürün çalıştığını doğal fsh lsh ve kür ortası/sonu baskılanmasından çok rahat anlayabiliyorum sizde anlarsınız ki, östrojen yüksek sınır seviyelerde dianabolu de saw p. Nin baskıladığubu düşünüyorum ürünü kötüleyip doğal testona dönersin umarım gibi yorumlar değil de pct trt yardım istemiştim :)) her şeyin hakkını da veriyorum çok güzel formum var 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.