Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Determinant

Cardarina uk

Önerilen İletiler

Determinant    3

Merhabalar bü ürun hakkında bilgisi olan varmı bir satıcı buldum ama 400 deyince tırstım toptan fiyatı falan dedi ama en ucuzu gordugum kadarıyla 30 sterlin

Screenshot_20220905-035624_WhatsApp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kupabeyi    84
Determinant, 59 dakika önce yazdı:

Merhabalar bü ürun hakkında bilgisi olan varmı bir satıcı buldum ama 400 deyince tırstım toptan fiyatı falan dedi ama en ucuzu gordugum kadarıyla 30 sterlin

400 tl ye clen tozu falan gönderiyordur sarms alırken 80-100 dolar arası fiyatı TL ye çevir üzerine adama kar koy daha doğru olur 

Umbrella - Red Box - Mass Genetic gibi ünlü markalar 70-100 dolar arasına satarken TR de kimse 400-700 tl ye Sarms veremez diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kupabeyi, Bir saat önce yazdı:

400 tl ye clen tozu falan gönderiyordur sarms alırken 80-100 dolar arası fiyatı TL ye çevir üzerine adama kar koy daha doğru olur 

Umbrella - Red Box - Mass Genetic gibi ünlü markalar 70-100 dolar arasına satarken TR de kimse 400-700 tl ye Sarms veremez diye düşünüyorum

Herkes birbirini tabiri caizse abi vallahi bıktım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Kupabeyi, 1 saat önce yazdı:

Bodybalance satan bi abim var sarm yapmaya başladılar ilk partiler çıktı çalışıyor şuan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Kerem kurt, 1 dakika önce yazdı:

Bodybalance satan bi abim var sarm yapmaya başladılar ilk partiler çıktı çalışıyor şuan

sarm yapmak öyle kolay bişey olsa popüler ve kendini kanıtlamış markalar yapar çıkartır, hani senin abilerin öyle lap lap yapamaz buna herşeyine iddaya girerim 

Bazı ünlü satıcılar hammedeyi Hindistan'dan getirip burda biz yapıyoruz diyor o bile inandırıcı gelmiyor , senin çalışıyor dediğin büyük ihtimal mk677 yerine danabol içip gelişiyordur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kupabeyi, Bir saat önce yazdı:

sarm yapmak öyle kolay bişey olsa popüler ve kendini kanıtlamış markalar yapar çıkartır, hani senin abilerin öyle lap lap yapamaz buna herşeyine iddaya girerim 

Bazı ünlü satıcılar hammedeyi Hindistan'dan getirip burda biz yapıyoruz diyor o bile inandırıcı gelmiyor , senin çalışıyor dediğin büyük ihtimal mk677 yerine danabol içip gelişiyordur

Yokmu abi ya enjekisyon yapmadan çokda beklentimiz olmayacağı temiz normal fiyatlı bir ürün alt tarafı yag yakıcam yarısmaya girmicem bulamadım bi türlü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Determinant, 6 dakika önce yazdı:

Yokmu abi ya enjekisyon yapmadan çokda beklentimiz olmayacağı temiz normal fiyatlı bir ürün alt tarafı yag yakıcam yarısmaya girmicem bulamadım bi türlü

sol alttaki wp simgesinden sorabilirsin burak beye ben bi ay önce sormuştum s. yok demişti onun dışında Ö... S....G.... dediğimiz sitedekiler orjinal ama biraz pahalı 

bende birkaç kür sarms yaptım ama sonunda mutlaka enjeksiyona bulaşıyorsun bu yola girince

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Kerem kurt, Bir saat önce yazdı:

bu işler riskli.Adam içine anapolon,dianabol,turinabol koysa onun etkisini sarms sanabilirsin ama halbuki tablet steroid.Önemli olan içindekinin gerçekten sarms olması.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kupabeyi, 12 dakika önce yazdı:

sol alttaki wp simgesinden sorabilirsin burak beye ben bi ay önce sormuştum s. yok demişti onun dışında Ö... S....G.... dediğimiz sitedekiler orjinal ama biraz pahalı 

bende birkaç kür sarms yaptım ama sonunda mutlaka enjeksiyona bulaşıyorsun bu yola girince

Preworkout, 4 dakika önce yazdı:

bu işler riskli.Adam içine anapolon,dianabol,turinabol koysa onun etkisini sarms sanabilirsin ama halbuki tablet steroid.Önemli olan içindekinin gerçekten sarms olması.

Peki sizce tablet şeklinde gitsem daha ucuza patlar yoksa sarms şeklindemi ? ve hangisinin verimi dahai yi olur mesela wins+oxan vs Cardarine gibi kb mayın yeniyim biraz sadece arastırıyorum ve anlamaya calısıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Determinant, 1 dakika önce yazdı:

Peki sizce tablet şeklinde gitsem daha ucuza patlar yoksa sarms şeklindemi ? ve hangisinin verimi dahai yi olur mesela wins+oxan vs Cardarine gibi kb mayın yeniyim biraz sadece arastırıyorum ve anlamaya calısıyorum 

Amacın ne kilo vermek mi kilo almak mı istiyorsun Sarms ve tablet kombinleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kupabeyi, 2 dakika önce yazdı:

Amacın ne kilo vermek mi kilo almak mı istiyorsun Sarms ve tablet kombinleyebilirsin

Amacım yağ yakımı bi yardımcı istiyorum sadece testo falan işim yok beni iteklicek birşey biraz olsun 4-5 senedir antreman yapıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

O zaman bence lgh 4033 ve cardarine kombinleyebilirsin istersen 4 hafta anavar da ekleyip son 4 hafta proviron olarak kullanıp 8 haftada biten kür yapabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kupabeyi, 3 dakika önce yazdı:

O zaman bence lgh 4033 ve cardarine kombinleyebilirsin istersen 4 hafta anavar da ekleyip son 4 hafta proviron olarak kullanıp 8 haftada biten kür yapabilirsin 

Boş olmayan temiz bir lgh 4033 ne kadar fiyat aralığında olmalı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

30 ml i yaklaşık 55$ üreticisinde TL ye çevir kar koy üzerine Türk satıcıya ona göre fiyatlandır ismini yanlış söylemişim bu arada lgd imiş 

Determinant, 3 dakika önce yazdı:

Boş olmayan temiz bir lgh 4033 ne kadar fiyat aralığında olmalı ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kupabeyi, Şimdi yazdı:

30 ml i yaklaşık 55$ üreticisinde TL ye çevir kar koy üzerine Türk satıcıya ona göre fiyatlandır ismini yanlış söylemişim bu arada lgd imiş 

öh hocam sadece o karsız bin lira tutuyor :D :D bu arada cutmix diye birşey gördüm sarms karışımı galiba biliyorsanız önerirmisiniz ? gordugm kisiyide kodlayabilirim Pt.M kisisnden gordm instagramda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Kupabeyi, 1 saat önce yazdı:

Hammadde getiriyolar abi dediğim benden büyük olduğu için cardarin vesayee de satıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
Determinant, Bir saat önce yazdı:

Clen yohimbe efedrin. Ben olsam bunları kullanırım sarmslar gibi sahte mi lan acaba kaygısıyla kullanmaktan iyidir. Bunları derken hepsini birlikte değil tabi artık bütçene keyfine göre birini alırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

Sahtesi mevcut şu an. Orijinal sitede de belirtmişler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Preworkout, Bir saat önce yazdı:

Doğru diyorsun abi. Ne olduğunı bilmeyiz içindekinin sende haklısın sıvı olarak satılanlara da koyabiliyolar mı onu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.