Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lemayx

Bilgisiz kiz arkadaşim

Önerilen İletiler

lemayx    4

Hocalarım, abilerim selamun aleyküm salondan bir kız arkadaşım salonda ki harika pt'mizin önerisi üzerine 9 hafta boyunca primo kullanmış ve yan etki olarak sesi kalınlaşmış bir başkasına nasıl geçeceğini sorduğu zaman arimidex kullanmasını önermiş ama ben doğru bulmadım bu ses kalınlaşmasının önüne nasıl geçilebilir nasıl bir tedavi uygulanabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alperkrt17    3

Yazık vallahi yazık, salonların geldigi hale mi üzülelim, arkadaşının kabul edip ilaç kullanmasına mı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemayx    4
alperkrt17, 1 dakika önce yazdı:

Yazık vallahi yazık, salonların geldigi hale mi üzülelim, arkadaşının kabul edip ilaç kullanmasına mı.

hocam kıza ben senin kötülüğünü ister miyim diye kafasını karıştırıp kanına girmiş

gerçekten yazık

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
lemayx, 22 dakika önce yazdı:

Hocalarım, abilerim selamun aleyküm salondan bir kız arkadaşım salonda ki harika pt'mizin önerisi üzerine 9 hafta boyunca primo kullanmış ve yan etki olarak sesi kalınlaşmış bir başkasına nasıl geçeceğini sorduğu zaman arimidex kullanmasını önermiş ama ben doğru bulmadım bu ses kalınlaşmasının önüne nasıl geçilebilir nasıl bir tedavi uygulanabilir 

Arimidex kullandığında östrojen komple baskılanacak hormonal dengesi iyice şaşıracak tavsiyem östrojen yükselten besinler tüketmeli örneğin kuru üzüm kuru kayısı tofu türevleri ve soya sosu gibi ve kesinlikle ilaç vs bir takviye almadan bir süre devam etsin bu konuya pek hakim değilim ama regl sürecinde hormonlar bir nevi bazı şeyleri resetler kalanı da zamana kalmış umarım iyi olur o pt arkadaşın da başını ağrıt yaptığı önerdiği şeyin  geri dönüşünü  bilmiyorsa çalıştığı kurum ile iletişime geç bu tip insanlar yüzünden sağlığı mahvolan çok insan var insta ptleri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemayx    4
Eyzel2, 4 dakika önce yazdı:

Arimidex kullandığında östrojen komple baskılanacak hormonal dengesi iyice şaşıracak tavsiyem östrojen yükselten besinler tüketmeli örneğin kuru üzüm kuru kayısı tofu türevleri ve soya sosu gibi ve kesinlikle ilaç vs bir takviye almadan bir süre devam etsin bu konuya pek hakim değilim ama regl sürecinde hormonlar bir nevi bazı şeyleri resetler kalanı da zamana kalmış umarım iyi olur o pt arkadaşın da başını ağrıt yaptığı önerdiği şeyin  geri dönüşünü  bilmiyorsa çalıştığı kurum ile iletişime geç bu tip insanlar yüzünden sağlığı mahvolan çok insan var insta ptleri

tavsiyelerin için teşekkür ederim hocam salon sahibi ile bu konuyu görüşeceğim tamamen rezillik yenii başlayan birine kilo alması için eczane ürünü kullandırtmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Benim çevrede kadın body ciler var, hatta aynı salonda bazen denk geliyorum bazıları ile, hepsinin sesi çok kalın belki testo da alıyor olabilirler ama genel olarak kadınlarda steroid sonrası ses kalınlaşması oluyor inşallah kurtulur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    85

O kız arkadaşının bence psikolojik olarak desteğe de ihtiyacı olur bence onu fazla yalnız bırakma yani çoğu şey kafada bittiği için ve ben çok fazla ses kalınlaşmasının düzeleceğini düşünmüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Benim çevrede kadın body ciler var, hatta aynı salonda bazen denk geliyorum bazıları ile, hepsinin sesi çok kalın belki testo da alıyor olabilirler ama genel olarak kadınlarda steroid sonrası ses kalınlaşması oluyor inşallah kurtulur 

Kadınlarda steroidler direkt yan etki gösteriyor fark ediyorsun düzeleceğini sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Primo dhtyi yükseltir .. Dht (dihidrostestosteron) Testonun en güçlü halidir . Cinsiyeti ön plana çıkartır .. aynı zamanda prostatı da büyütür . Arkadaşın yapması tek gereken zamana bırakmasıdır . Erkekteki gibi sıkıntılar çekeceğini sanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.