Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ozbe"

Only testo başlama

Önerilen İletiler

scorocco    113
PowerWave, 2 dakika önce yazdı:

İstanbulda bazı eczanelerde pregnyl mevcut .. 

Evet buldum prengly ama çok geç olmuştu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ozbe"    33

@scorocco hocam kürün bitti galiba hayırlısı olsun, nasıl geçti kürün 1 saatir açtığın konunu bulamadım :)

tarihinde ozbe" tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
scorocco, 16 saat önce yazdı:

Abicim selam yorumunu okudum;

Pct sürecindeyim

3 kutu chormion kullanman gerekirken terarikte problem oldu

4 kutu ovitrelle devam ediyorum etkisi biraz daha az olduğu için

pct de iş görmezmi sizce ? 

Şimdilik yeterli. 

Kür içi 1/2 ovitrelle uygularsın.

Kür sonu 1/1 ovitrelle uygularsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Şimdilik yeterli. 

Kür içi 1/2 ovitrelle uygularsın.

Kür sonu 1/1 ovitrelle uygularsın. 

Ümit abi kür içi 1/2 ovitrelle kullanım amacı ne oluyor ? Öğrenmek için soruyorum benimde kullanmam gerekir mi sence ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Uzun kürlerde üreme ile alakadar hormon sisteminin tembelleşmesinin önüne geçmek için kullanılır. 

Kimisinde hiç ihtiyaç olmuyor. Senelerce kürde kalsa da bir aylık PCT ile toparlanıyor. Kimisinde ise sistem çok hassas. Bir kere çomak soktuğunda toparlanması zor oluyor. Süre uzadıkça da iyiden zorlaşıyor. İşte bu 2. grup kapsamında olanların yapması lazım. 

Benim için ise kıstas testis boyutudur. Küçük ceviz boyunun altına ulaştığında uygularım ama çok daha az dozlarda. Çünkü sistemim kendisini toplamaya çok meyilli.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Uzun kürlerde üreme ile alakadar hormon sisteminin tembelleşmesinin önüne geçmek için kullanılır. 

Kimisinde hiç ihtiyaç olmuyor. Senelerce kürde kalsa da bir aylık PCT ile toparlanıyor. Kimisinde ise sistem çok hassas. Bir kere çomak soktuğunda toparlanması zor oluyor. Süre uzadıkça da iyiden zorlaşıyor. İşte bu 2. grup kapsamında olanların yapması lazım. 

Benim için ise kıstas testis boyutudur. Küçük ceviz boyunun altına ulaştığında uygularım ama çok daha az dozlarda. Çünkü sistemim kendisini toplamaya çok meyilli.

hcg çıkınca yine testis küçülmiycek mi ümit abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
STALOB, 4 dakika önce yazdı:

hcg çıkınca yine testis küçülmiycek mi ümit abi 

Tabiki küçülecek ama üreme hormon sisteminin off geçirdiği süre arasındaki vakit azalacak. Yani risk de azalacak.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Tabiki küçülecek ama üreme hormon sisteminin off geçirdiği süre arasındaki vakit azalacak. Yani risk de azalacak.

Abi ben 8 aydir kürdeyim hiç testiste değişiklik olmadı olması gerekiyormu ki ne büyüme nede küçülme oluyor küre girmeden nasılsa aynı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Ouzhannn, Şimdi yazdı:

Abi ben 8 aydir kürdeyim hiç testiste değişiklik olmadı olması gerekiyormu ki ne büyüme nede küçülme oluyor küre girmeden nasılsa aynı 

Oğuzhan bu da genetik :)

Genelde küçülme oluyor ama kimisinde birden ve çok sert. Dip noktası da fındık kadar hatta daha küçük. Kimisinde çok yavaş ve çok çok az. Mesela önceki 10 aylık kürümde ancak son ay küçük çeviz boyunun az altına düştü.

İlla oluyor diyemez kimse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Oğuzhan bu da genetik :)

Genelde küçülme oluyor ama kimisinde birden ve çok sert. Dip noktası da fındık kadar hatta daha küçük. Kimisinde çok yavaş ve çok çok az. Mesela önceki 10 aylık kürümde ancak son ay küçük çeviz boyunun az altına düştü.

İlla oluyor diyemez kimse

Demekki beni çokta etkilemedi aslında o kadar trendi decadi derken beklemiştim demekki herkeste farklı oluyor düşündüğüm gibi bakalim sonlarda yada pctde nolacak :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Ouzhannn, 7 dakika önce yazdı:

Demekki beni çokta etkilemedi aslında o kadar trendi decadi derken beklemiştim demekki herkeste farklı oluyor düşündüğüm gibi bakalim sonlarda yada pctde nolacak :)

Etkilemedi de diyemeyiz. Belki de ilaçlar yarı doludur vs de diyebiliriz misalen. 

Ne marka kullanıyorsun bilmiyorum ama ilacın doluluğundan kesin eminsen "beni çok etkilemedi" diyebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
rastlantisal, 17 dakika önce yazdı:

Etkilemedi de diyemeyiz. Belki de ilaçlar yarı doludur vs de diyebiliriz misalen. 

Ne marka kullanıyorsun bilmiyorum ama ilacın doluluğundan kesin eminsen "beni çok etkilemedi" diyebilirsin. 

İlaç konusun da Burak hocadan destek almış olması lazım ben öyle hatırlıyorum etkilemedi demesi daha doğru :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Ouzhannn, 24 dakika önce yazdı:

Hocam 8 aydır ne kullanıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Burak hocadan ürün desteğini alıyorum o yüzden eminim abi sp markası ilacın 

ArdaK2, 10 saat önce yazdı:

Hocam 8 aydır ne kullanıyorsun 

20 haftasi tren+parabolon 10hafta kadar only testo simdide deca+testo 10hafta daha yani :) sonuda 5 hafta only testo yine

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

@rastlantisal hocam konuyu güncelliyorum Bugün eczaneden  insülin iğnesi aldım 50 adet kadar ayın 1’ de start veriyorum 6 ayı geçtim şuan fiziksel olarak iyiyim Kürüm 6 ay kadar 250 mg son 2 ay duruma göre 500 mg kadar çıkış yaparım 

tarihinde ozbe" tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
ozbe", 6 dakika önce yazdı:

@rastlantisal hocam konuyu güncelliyorum Bugün eczaneden  insülin iğnesi aldım 50 adet kadar ayın 1’ de start veriyorum 6 ayı geçtim şuan fiziksel olarak iyiyim Kürüm 6 ay kadar 250 mg son 2 ay duruma göre 500 mg kadar çıkış yaparım 

İnsülin konusunda lütfen çok dikkat et. Şakası yok çünkü. Seneye GH düşünüyorum. İnsülin kullanmayacağım. Korkuyorum çünkü yanlış bir şey olursa bir anda götürebilir. 

Doz konusunda da kesin süreye bağımlı gitme. Misalen 200 testo aldın ve 15 hafta gittin. Artık vücutta ilerleme olmuyorsa 300e çıkar vs. Bu şekilde basamaklamak çok daha iyi sonuç veriyor. Biliyorsun Blast and Cruise yapıyorum. Şuan blast dönemindeyim. Sonraki blast döneminde tam da böyle yapacağım. basamak basamak artıracağım. Bir de bunu görelim çünkü. Belki de boşu boşuna 500mg testosteron kullanıyorumdur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Tamamdır hocam insülin iğnesi derken Sadece enjektör aldım anlamında demek istedim yeşil uçla yapmak istemiyorum yanlış yazdığım için affedin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
ozbe", 13 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam insülin iğnesi derken Sadece enjektör aldım anlamında demek istedim yeşil uçla yapmak istemiyorum yanlış yazdığım için affedin 

Hah şimdi oldu :))

Bulka girip insülin kullanacaksın gibi algıladım. 

Hazır konusu geçmişken onu da söyleyeyim. Sporcuda insülin direnci konusunu kabul edemiyorum. Bu iş bir bütün ve insülin kas gelişimi için çok önemli hormonlardan. O yüzden sporcu beslenmesine dikkat etmeli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Evet hocam çok haklısın  çok hassas bi olay. İnsülin konusu açılmışken her antreman sonu kardiyo ekliyimi hocam veya off günlerde 1 saat  hit kardiyomu ekliyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
ozbe", Şimdi yazdı:

Evet hocam çok haklısın  çok hassas bi olay. İnsülin konusu açılmışken her antreman sonu kardiyo ekliyimi hocam veya off günlerde 1 saat  hit kardiyomu ekliyim 

Bulkta 4x20 liss kardiyo kafi dostum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Tamamdır hocam ekliyorum 50 dakika kadar yaparım teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
ozbe", Bir saat önce yazdı:

O hedefine göre değişir ama Off günlerinde OFF yap. Antrenman sonlarına nabzını 110-130 arası hızda tutacak 20 dakikalık kardiolar ekle. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Merhabalar tekrardan İlk enjeksiyonu bugün oldum Çarşambadan çarşambaya Olucam 250 mg iran testo vuruyorum Gelişmeleri Paylaşırım

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ozbe", 5 dakika önce yazdı:

Merhabalar tekrardan İlk enjeksiyonu bugün oldum Çarşambadan çarşambaya Olucam 250 mg iran testo vuruyorum Gelişmeleri Paylaşırım

Herşey gönlünce olsun .. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Günaydın Sevgili Peptid Türkiye ailesi , dün ikinci enjeksiyon oldum Hiç bir ağrı hissetmiyorum kollarımda siyah uçla omuz bölgesinden yapıyorum , bu hafta koruyuculara başlıyorum , psikolojikmi bilmiyorum antremanlarda daha verimli geçiyor  şimdilik bu kadar.

3 litre suyun altına düşmüyorum 

180/200 arası protein 

karb miktarımı bilmiyorum 1,5 bardak pirinç ve 2 su bardağı yulaf tüketiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.