Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Anapolon yada dianabol hakkındaki görüşler

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

Merhabalar hocalarım,,  10 hafta Deca ve sonrasında 8 hafta rimobolan devam edicem toplam 18 hafta,, normalde ilk haftalarda start vermek için 3 hafta falan kullanırdım,, forumda da biraz gezdim çoğunlukta böle yapmış,  peki ben 18 haftaya bölsem nasıl olur daha önce hiç denemedim, sizler kullansaydınız nasıl yapardınız 

Screenshot_20220901-224848_Samsung Notes.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Markus Rühl    142

İlk haftalar testo ve diğer anabolizanlar açılmadığı için etkisini hissetmediğimiz için 6-7 enjeksiyon yapıp değişim görmeyince moral bozmamak amaçlı kickstart olarak kullanılır tablet steroidler  , bıraktıktan sonra büyük oranda alınan kilo işeyerek geri verilir yani kür ortalarında kullanmanın veya bölerek kullanmanın bi anlamı yok.

Kür başında kilolar artsın motivasyon versin diye kullanılır , bana göre gereksiz yük vücuda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Markus Rühl, 1 dakika önce yazdı:

İlk haftalar testo ve diğer anabolizanlar açılmadığı için etkisini hissetmediğimiz için 6-7 enjeksiyon yapıp değişim görmeyince moral bozmamak amaçlı kickstart olarak kullanılır tablet steroidler  , bıraktıktan sonra büyük oranda alınan kilo işeyerek geri verilir yani kür ortalarında kullanmanın veya bölerek kullanmanın bi anlamı yok.

Kür başında kilolar artsın motivasyon versin diye kullanılır , bana göre gereksiz yük vücuda.

mcanmeco, 19 dakika önce yazdı:

Merhabalar hocalarım,,  10 hafta Deca ve sonrasında 8 hafta rimobolan devam edicem toplam 18 hafta,, normalde ilk haftalarda start vermek için 3 hafta falan kullanırdım,, forumda da biraz gezdim çoğunlukta böle yapmış,  peki ben 18 haftaya bölsem nasıl olur daha önce hiç denemedim, sizler kullansaydınız nasıl yapardınız 

Şahsi düşüncem testo vücuda hakim olmadan decayı hemen eklememelisin . 2 3 haftadan sonra olabilir . Decanın peşine rimo mantıklı . @Markus Rühl dediği gibi tablet bu şekilde mantıksız vücudu yormamalısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, 4 dakika önce yazdı:

Bende genel olarak günde en az bir 4 lt su içerim yaz kış fark etmez çok su içiyorum, wc ihtiyacımda fazla oluyor,, ve çok fazla terliyorum terliyorum çalıştığım iş te çok sıcak ortam,,, sizin dediğiniz gibi fazlalık suları işeyerek ve terliyerek atıcam, sizce hiçmi kas artışı sağlamıycak  kür boyunca kullandığım haftalar güç artışı sağlıycağından  eminim, ufacıkta olsa kas artışı sağlar diye düşünüyorum sizce olurmu?? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
PowerWave, 4 dakika önce yazdı:

Şahsi düşüncem testo vücuda hakim olmadan decayı hemen eklememelisin . 2 3 haftadan sonra olabilir . Decanın peşine rimo mantıklı . @Markus Rühl dediği gibi tablet bu şekilde mantıksız vücudu yormamalısın

1. Hafta 250 sustanon vurup 2. Hafta 500susta 300 Deca devam etsem olurmu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
mcanmeco, 6 dakika önce yazdı:

Bende genel olarak günde en az bir 4 lt su içerim yaz kış fark etmez çok su içiyorum, wc ihtiyacımda fazla oluyor,, ve çok fazla terliyorum terliyorum çalıştığım iş te çok sıcak ortam,,, sizin dediğiniz gibi fazlalık suları işeyerek ve terliyerek atıcam, sizce hiçmi kas artışı sağlamıycak  kür boyunca kullandığım haftalar güç artışı sağlıycağından  eminim, ufacıkta olsa kas artışı sağlar diye düşünüyorum sizce olurmu?? 

kas artışı sağlarmı bilmiyorum ama birden kilo al birden kilo ver vücuda karaciğere gereksiz yük , stabil hormon seviyeleriyle gitmek daha mantıklı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, 13 dakika önce yazdı:

kas artışı sağlarmı bilmiyorum ama birden kilo al birden kilo ver vücuda karaciğere gereksiz yük , stabil hormon seviyeleriyle gitmek daha mantıklı.

Hocam en mantıklısı kick start için alıp 3_4 hafta kullanmak,, tabi kendime yeni kür yapacak ortak bulmam lazım kick start için o kadar para veremem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Hocam en mantıklısı kick start için alıp 3_4 hafta kullanmak,, tabi kendime yeni kür yapacak ortak bulmam lazım kick start için o kadar para veremem

satın almadıysanız bence kullanmayın illa kullanıcam diyorsanız da , iran anapolon veya güvenilir marka alın tr anapolon boşa para.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Markus Rühl, 12 dakika önce yazdı:

satın almadıysanız bence kullanmayın illa kullanıcam diyorsanız da , iran anapolon veya güvenilir marka alın tr anapolon boşa para.

Söylenenlere göre eczane anapolu hakkında şikayet yağmış .. Gerisini siz düşünün

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

danabol beni depresyona sokuyor yere bakarak geziyordum o yan etkiyi tren kadar kas yapacak olsa bile çekmem

bence ya çok yağsız ve zayıfsan e2 arttırsın diye kullanılmalı yada pr denemek istiyorsan yoksa boş iş zaten formuda bok ediyor o kadar su tutup e2 arttırınca 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Bende ilk kürümü testo danabol yapmayı düşünüyorum ama kafam karıştı kür bitince verdiği kas ve güç gidicekse kullanmanın ne anlamı var eğer böyle ise hiç kullanmicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
ArdaK2, 7 dakika önce yazdı:

Bende ilk kürümü testo danabol yapmayı düşünüyorum ama kafam karıştı kür bitince verdiği kas ve güç gidicekse kullanmanın ne anlamı var eğer böyle ise hiç kullanmicam

Testo boldenon yap daha iyi, tablet ler  kalıcı kas inşaa etmez etsede çok düşük bir oran,, benimde kullanma amacım küre başlangıç start vermek için güç artışı olucak, ama kararsızım  o kadar para vermeye demez,, salondan küre başlıycak bir ortak bulursam alırım en azından tablet parasını yarı yarıya yaparız 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
mcanmeco, 4 dakika önce yazdı:

Testo boldenon yap daha iyi, tablet ler  kalıcı kas inşaa etmez etsede çok düşük bir oran,, benimde kullanma amacım küre başlangıç start vermek için güç artışı olucak, ama kararsızım  o kadar para vermeye demez,, salondan küre başlıycak bir ortak bulursam alırım en azından tablet parasını yarı yarıya yaparız 

Hocam bolde eklemek istemiyorum ilk kürde masraflı olmasın diye 10-15 hafta emin değilim testo gidicem olmazmı boldesiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Reis bana kalsa sadece oxandrolon kullan derim en temiz saf kütlesi koyabilen ve efektif kuruluk kazandıran sert tutan bir takviye diğerlerini pek iyi bulmuyorum :) 

deka ve susta yerine de testo e ve npp geçsen daha mantıklı olur 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
ArdaK2, 57 dakika önce yazdı:

Hocam bolde eklemek istemiyorum ilk kürde masraflı olmasın diye 10-15 hafta emin değilim testo gidicem olmazmı boldesiz 

Sadece only testo git yanına bir şey eklemek zorunda değilsin.

Eyzel2, 51 dakika önce yazdı:

Reis bana kalsa sadece oxandrolon kullan derim en temiz saf kütlesi koyabilen ve efektif kuruluk kazandıran sert tutan bir takviye diğerlerini pek iyi bulmuyorum :) 

deka ve susta yerine de testo e ve npp geçsen daha mantıklı olur 

Ox hammaddesi en pahalı olan ilaç tr de dolarla satılan yurtdışı markalar haricî çalışan yoktur bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Canlar hiç bir steroid kalıcı kas inşaa edemez. Bıraktığınızda metabolizmanıza ve alışkanlıklarınıza bağlı olarak kısa veya uzun vadede kazandıklarınız gider. Geriye çok az bir kazanım kalır doğal halinize göre.

Hele hele 1 kür ile kaliteli kas kütlesine ulaşmak çok büyük yanılgıdır. Bu iş seneler sürer. Aldığınız kilolar kas değil ağırlıklı olarak sudan oluşur. Bir anabolizanı vücudunuza sokarken fayda / zarar paritesini göz önünde bulundurun. Sırf 3 - 4 hafta kendinizi iri hissedeceksiniz diye boşuna tablet kürleri kullanıp karaciğerinize yük bindirmeyin. Zaten biri tek kür kazanımına oynuyorsa baştan yanlış yoldadır. Bu işi kendinize anlatmanız lazım. Eğer küre giriyorsanız seneler sürecek uzun bir maceraya maddi ve manevi olarak hazır olmuş olmanız gerek.

Bir kürle arnold olacağını düşünüp, kür sonu hayal kırıklıkları ve hormon sisteminin bozulmasının getirisi ile hayata küsenlerle dolu bir spordur vücut geliştirme. Ne kadar hızlı büyürsen o kadar hızlı kaybedersin. Şimdi size kazandığın hacmi kaybetmesi olağan ve üstesinden gelinebilir gibi geliyor ama kür sonu öyle olmadığını anlayacaksınız.

Küre girmek çok büyük bir kararken, girdiğinde ne kullanacağına karar vermek daha da büyük bir karardır. Kendiniz üzerinde kumar oynamayın. Çok iyi düşünün. Hep iyi günlerinizi değil olası kötü günlerinizi de düşünün.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Bence ilk kürde 1 seferlik dianabol ve ya anapolon kullanma taraftarıyım. Kişi ilaçlı antrenman yaptığının farkına varsın diye güzel bir kickstarter. Yalnız TR'de dolıu dianabol pek yok. Ve eczane Anapolonu da boş deniyor. Bende denemeyi düşünüyorum, en azından 2.kürümde Testo Bolde Anapolon düşündüm. Deca da olabilir:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.