Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lv1Crook

Pct hakkında

Önerilen İletiler

Lv1Crook    1

Merhaba arkadaşlar bazı sıkıntılar yüzünden kesmem gereken kürde tahlil sonuçlarım bu şekildedir. 20.günde ilacı kestim teminat, psikolojik vs bir takım sıkıntılar yüzünden.

Kür:

500mg testo

500mg bolde

30mg danabol

Sonuçları değerlendirebilir misiniz?

SON ENJEKSİYON 23 Ağustos

Bu da 23 Ağustosda verdiğim tahlilim.

Tahlil üstüne 2 yarım dostinex ve 2 yarım arimidex alındı en son dostinex ve arimidex 28i pazar günü aldım daha da almadım zaten kesicem bu sonuçlara göre hiçbir şey kullanmıcam 2 hafta sonra yine test veririm.

WhatsApp Image 2022-09-01 at 00.14.22.jpeg WhatsApp Image 2022-09-01 at 00.14.21.jpeg 630fd220796ff_WhatsAppImage2022-08-24at20_00.11(1).thumb.jpeg.5ede7c6ace1c1e7631ba4a2c23909579.jpeg.148723df8bf388d190ffb38bc88baecd.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    996
Lv1Crook, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar bazı sıkıntılar yüzünden kesmem gereken kürde tahlil sonuçlarım bu şekildedir. 20.günde ilacı kestim teminat, psikolojik vs bir takım sıkıntılar yüzünden.

Kür:

500mg testo

500mg bolde

30mg danabol

Sonuçları değerlendirebilir misiniz?

SON ENJEKSİYON 23 Ağustos

Bu da 23 Ağustosda verdiğim tahlilim.

Tahlil üstüne 2 yarım dostinex ve 2 yarım arimidex alındı en son dostinex ve arimidex 28i pazar günü aldım daha da almadım zaten kesicem bu sonuçlara göre hiçbir şey kullanmıcam 2 hafta sonra yine test veririm.

WhatsApp Image 2022-09-01 at 00.14.22.jpeg WhatsApp Image 2022-09-01 at 00.14.21.jpeg 630fd220796ff_WhatsAppImage2022-08-24at20_00.11(1).thumb.jpeg.5ede7c6ace1c1e7631ba4a2c23909579.jpeg.148723df8bf388d190ffb38bc88baecd.jpeg

Kanında hala testo var pct ye başlamak İçin daha erken. Bence 1 hafta  10 gün kadar daha bekle kanında ki testo iyice sıfırlasın. Sonrasında 1 ay kadar klomen ve tamoksifen kullan ilk 3 hafta 2 klomen 2 tamoksifen son 1 hafta 1 er tane al. Sonra 1 hafta bekle ve kan testi ver. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lv1Crook    1
Askabar, 11 saat önce yazdı:

Kanında hala testo var pct ye başlamak İçin daha erken. Bence 1 hafta  10 gün kadar daha bekle kanında ki testo iyice sıfırlasın. Sonrasında 1 ay kadar klomen ve tamoksifen kullan ilk 3 hafta 2 klomen 2 tamoksifen son 1 hafta 1 er tane al. Sonra 1 hafta bekle ve kan testi ver. 

Kanımda hala testo olduğunu nasıl söyleyebildik normal değerlere çekilmiş şu an daha da düşer mi diyorsun

FSH ve LH hakkında ne söyleyebililirz şu an sistem kapalı mı?

@rastlantisal @Rdm @Eyzel2 hocalarım bakabilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.670

Galiba bu testlerden önce de dotinex ve arimidex almışsın. Değerlerin çok düşükmüş.

Döngün kapalı. 

3 hafta boyunca, günde 1 adet klomen ve 1 adet tamoksifenle PCT yapmalısın. Son ilaç içiminden 2 hafta sonra da tekrar test yaptır üzerinden konuşalım.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lv1Crook    1
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Galiba bu testlerden önce de dotinex ve arimidex almışsın. Değerlerin çok düşükmüş.

Döngün kapalı. 

3 hafta boyunca, günde 1 adet klomen ve 1 adet tamoksifenle PCT yapmalısın. Son ilaç içiminden 2 hafta sonra da tekrar test yaptır üzerinden konuşalım.

hocam prl ve e2 çok yüksek çıkınca 2 yarım içtim pct ye ne zaman başlayayım sizce son enjeksiyon 23 Ağustos

3 haftada döngü kapanması normal bir durum mu hocam?

tarihinde Lv1Crook tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.670
Lv1Crook, 1 dakika önce yazdı:

hocam prl ve e2 çok yüksek çıkınca 2 yarım içtim pct ye ne zaman başlayayım sizce son enjeksiyon 23 Ağustos

Bu dönemde sert antrenmanlar yap. Kandaki ilacı vücut kullansın. 2 hafta daha öyle devam eder PCT başlatırsın.

Enjeksiyon günü tahlil vermişsin ama testosteron seviyen normal bir insan seviyesinde. İlaçların markası ne idi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lv1Crook    1
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bu dönemde sert antrenmanlar yap. Kandaki ilacı vücut kullansın. 2 hafta daha öyle devam eder PCT başlatırsın.

Enjeksiyon günü tahlil vermişsin ama testosteron seviyen normal bir insan seviyesinde. İlaçların markası ne idi?

hocam 23 ağustosda enjeksiyon yaptım gece, sabahı kan tahlili vermiştim ve zaten o testte testesteron 15> çıktı ilaçları kestim o günden sonra ve 31 ağustosda verdim bu sefer 6 çıktı testesteronum.

Veyron Pharma yarışmacı bir arkadaşımdan aldım kendisi de yarışma döneminde kullandığı ilaçtı yoksa kimseye güvenmezdim

Hocam sabah ereksiyonları çok gitgelli tabii kafaya takmıyorum bu kadar sertliğim bu kan değerlerine rağmen 10 numara 3 hafta kullandım sadece ilaçları deca kullanmadım cinsellikte ileride sıkıntı yaşar mıyım biraz korkutuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.670
Lv1Crook, 1 dakika önce yazdı:

Hocam sabah ereksiyonları çok gitgelli tabii kafaya takmıyorum bu kadar sertliğim bu kan değerlerine rağmen 10 numara 3 hafta kullandım sadece ilaçları deca kullanmadım cinsellikte ileride sıkıntı yaşar mıyım biraz korkutuyor.

Bunu bilemeyiz. Bünyeden bünyeye değişiyor. Yalnız bir konuda uyarmam lazım seni. Mesajların altında "düzenle" butonu var. Ona basarsan peşpeşe float yapmak zorunda kalmazsın. Tahlilleri de 23 ağustosta yaptın gibi algıladım ondan sordum. 

2 hafta daha devam sonra dediğim planda PCT. PCT süresince cinsel istek pek olmaz, modun genelde düşük olur vs panik yapma bunlar normal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lv1Crook    1
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Bunu bilemeyiz. Bünyeden bünyeye değişiyor. Yalnız bir konuda uyarmam lazım seni. Mesajların altında "düzenle" butonu var. Ona basarsan peşpeşe float yapmak zorunda kalmazsın. Tahlilleri de 23 ağustosta yaptın gibi algıladım ondan sordum. 

2 hafta daha devam sonra dediğim planda PCT. PCT süresince cinsel istek pek olmaz, modun genelde düşük olur vs panik yapma bunlar normal.

tamamdır hocam kusura bakmayın forumda yeniyim. Çok teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.