Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kerem kurt

Omuz simetriği sağ sol eşitsizlik

Önerilen İletiler

Kerem kurt    67

Abilerim merhabalar  iyi akşamlar. Omuzlarım genişliyor fakat. Sol omzum biraz geriden geliyor bu durum tişörtlerde belli oluyor özellikle dar tişörtletle sol kanat bölgesindede var fakat pek sorun olmuyor  nasıl düzeltebilirim yardımınıza ihtiyacım var iyi akşamlar. :(https://streamable.com/ihcujf

@Eyzel2 @Kupabeyi

tarihinde Kerem kurt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

şuan fazla kas yok zaten spor yaptıkça düzelir ekstra olarak tek kol kanat çekiş yapabilirsin ve eksik olan omuzunu 1 2.set fazladan çalışa bilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
holyland, 2 dakika önce yazdı:

şuan fazla kas yok zaten spor yaptıkça düzelir ekstra olarak tek kol kanat çekiş yapabilirsin ve eksik olan omuzunu 1 2.set fazladan çalışa bilirsin

Köyde olduğum için 1 aydır  5 kilo dumbellerm ile çalışabiliyorum eski halime göre baya farkım var fakat temeli sağlam atmak lazımmış öyle diyolar total 4 ay oldu sanırım salon ile

tarihinde Kerem kurt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Kerem kurt, 54 dakika önce yazdı:

Abilerim merhabalar  iyi akşamlar. Omuzlarım genişliyor fakat. Sol omzum biraz geriden geliyor bu durum tişörtlerde belli oluyor özellikle dar tişörtletle sol kanat bölgesindede var fakat pek sorun olmuyor  nasıl düzeltebilirim yardımınıza ihtiyacım var iyi akşamlar. :(https://streamable.com/ihcujf

@Eyzel2 @Kupabeyi

Buna benzer problemi ilk yıllarımda göğüs bölgemde yaşamıştım ve bunu aşmak için egzersizleri bar ile değil dumbell gibi 2 kolun ayrı çalıştığı izole hareketler ile aştım

Senin durumuna gelirse skolyoz olabilir omurganda bunu bir uzmana gidip baktırman daha doğru bu konuyu araştır 

Eğer gidemezsen de gidene kadar stretching egzersizleri yapabilir veya bim - A101 gibi marketlerde direnç bantları satılıyor onlarla çalışarak doğru formda çalışarak ilerlersen bence eksik bölgen daha iyi dolabilir çünkü gerildikçe ağırlaşacağı için her kasının limitini daha iyi görürsün ek olarak barda asılı kalarak da o bölgeyi esnetebileceğini düşünmüyorum

Sonuç olarak skolyoz için doktora gidene kadar bence izole egzersizler ile çalış uzman hekim problem yok derse zamanla zaten düzelir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Genetik olarak öyleysen, ne yaparsan yap düzelmez,, benimde sol kol,, sol kanat,,sol göğüs uzunluk olarak,,, sol kalf daha büyük,, 2012 den beri sporun içindeyim farklı farklı spor branşları yaptım, çok farklı salonlara gittim ne yaptıysam düzelmedi,, her zaman sağ kolla tekrar fazla yapardım,, sağ kanat için fazladan çekiş yapardım,,  göğüs için Dumbell pteste sağ için fazladan tekrar basardım,, yıllarca denedim ama olmuyor çok fazla zorlarsan büyüklük olarak eşitlersin bu seferde şekil olarak bozuluyor ve kendini sakatlanma riskinde var , bence olduğu gibi bırak kendi halinde büyüsün vücudun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Kerem kurt, Bir saat önce yazdı:

@Eyzel2 @Kupabeyi

Herkeste aynı sorunlar var irileştikçe gözden kaybolur  kanaatimdeyim . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Kupabeyi, 16 dakika önce yazdı:

Buna benzer problemi ilk yıllarımda göğüs bölgemde yaşamıştım ve bunu aşmak için egzersizleri bar ile değil dumbell gibi 2 kolun ayrı çalıştığı izole hareketler ile aştım

Senin durumuna gelirse skolyoz olabilir omurganda bunu bir uzmana gidip baktırman daha doğru bu konuyu araştır 

Eğer gidemezsen de gidene kadar stretching egzersizleri yapabilir veya bim - A101 gibi marketlerde direnç bantları satılıyor onlarla çalışarak doğru formda çalışarak ilerlersen bence eksik bölgen daha iyi dolabilir çünkü gerildikçe ağırlaşacağı için her kasının limitini daha iyi görürsün ek olarak barda asılı kalarak da o bölgeyi esnetebileceğini düşünmüyorum

Sonuç olarak skolyoz için doktora gidene kadar bence izole egzersizler ile çalış uzman hekim problem yok derse zamanla zaten düzelir

Görünebilirim evet abi gideceğim çok saol

mcanmeco, 11 dakika önce yazdı:

Genetik olarak öyleysen, ne yaparsan yap düzelmez,, benimde sol kol,, sol kanat,,sol göğüs uzunluk olarak,,, sol kalf daha büyük,, 2012 den beri sporun içindeyim farklı farklı spor branşları yaptım, çok farklı salonlara gittim ne yaptıysam düzelmedi,, her zaman sağ kolla tekrar fazla yapardım,, sağ kanat için fazladan çekiş yapardım,,  göğüs için Dumbell pteste sağ için fazladan tekrar basardım,, yıllarca denedim ama olmuyor çok fazla zorlarsan büyüklük olarak eşitlersin bu seferde şekil olarak bozuluyor ve kendini sakatlanma riskinde var , bence olduğu gibi bırak kendi halinde büyüsün vücudun 

Biceps arka koş vesayre fark yok abi sadece omuzdan şikayetciyim oda başlarda sadece sağa çalışmış olabilir sanırım

PowerWave, 7 dakika önce yazdı:

Herkeste aynı sorunlar var irileştikçe gözden kaybolur  kanaatimdeyim . 

Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Kerem kurt, 31.08.2022 - 22:44 yazdı:

@Eyzel2 @Kupabeyi

Kardeşim buna etken olarak anatomik iskelet sistemin omurgan buna etken olabilir kas problem omuzunda değildir muhtemelen sırt kasları ve trapezler dayalı bir asitmetri vardır ve buraya vuruyordur sağlam bir hacim koysan 10 kg gibi muhtemelen gbiraz toparlarsın kendimden örnek vereyim bu asitmetri olayına çok takıldığım için röntgen çektirdim iskelet sistemimde mi bir sorun var dedim hocama danıştım ve dar bir göğüs kafesim olmasına rağmen muazzam iyi gözüktüğümü söyledi 152 cm omuz genişliğim var 112 kiloyum şu an hacim alarak herşeyi çözeceksin yaşın genç doktorun ve ailenle tartışıp ortak bir TRT gibi düşük doz testo kullanabilirsin oldukça fark ettirir sana şöyle  sana görseli de bırakayım kendin gör asitmetrden korkma 

CF6B50E7-D785-4868-95EC-C74106702E26.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Eyzel2, 9 saat önce yazdı:

Kardeşim buna etken olarak anatomik iskelet sistemin omurgan buna etken olabilir kas problem omuzunda değildir muhtemelen sırt kasları ve trapezler dayalı bir asitmetri vardır ve buraya vuruyordur sağlam bir hacim koysan 10 kg gibi muhtemelen gbiraz toparlarsın kendimden örnek vereyim bu asitmetri olayına çok takıldığım için röntgen çektirdim iskelet sistemimde mi bir sorun var dedim hocama danıştım ve dar bir göğüs kafesim olmasına rağmen muazzam iyi gözüktüğümü söyledi 152 cm omuz genişliğim var 112 kiloyum şu an hacim alarak herşeyi çözeceksin yaşın genç doktorun ve ailenle tartışıp ortak bir TRT gibi düşük doz testo kullanabilirsin oldukça fark ettirir sana şöyle  sana görseli de bırakayım kendin gör asitmetrden korkma 

CF6B50E7-D785-4868-95EC-C74106702E26.jpeg

Trt doz dediğin nasıl oluyor abi ? Kaç mg testo oluyor benim yaşıma göre  kac mg alınmalı 50 mg bile fazla gelir sanki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Kerem kurt, 22 dakika önce yazdı:

Trt doz dediğin nasıl oluyor abi ? Kaç mg testo oluyor benim yaşıma göre  kac mg alınmalı 50 mg bile fazla gelir sanki 

Kilo başı 1.8-2-2.6 mg testesteron deplasmana dahildir muhtemelen  de ben seni 18 yaşında felan sanıyordum 15 mişsin bro biraz daha bekle güzel kardeşim az sabret :) 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Eyzel2, Şimdi yazdı:

Kilo başı 1.8-2-2.6 mg testesteron deplasmana dahildir muhtemelen muhtemelen 2 den hesaplanır düz hesap 120-160 mg arası kafi olabilir testlerine de bakarak hesaplanması lazım bu 

Test verebilme şansım yok sanırım abi  döngüyü kapatır mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Kerem kurt, 1 dakika önce yazdı:

Test verebilme şansım yok sanırım abi  döngüyü kapatır mı ?

Evet ama biraz daha bekle yaşından ötürü üstte eklemiştim bir

kaç sene daha ver 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Eyzel2, Şimdi yazdı:

Evet ama biraz daha bekle yaşından ötürü üstte eklemiştim bir

kaç sene daha ver 

Sende trt doz diyince bir şaşırdım abi 😂  haklısın daha vermem gereken çok senem var

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.