Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dogukanya2ar

16 haftalık kür sonrası tahlil sonuçlarım tavsiyesi olan var mi

Önerilen İletiler

16 hafta küre girdim t enentath boldenon ve son 6 hafta tren enentath sürekli ilaç markası değiştirdim bugün kan tahlil sonucum çıktı baya korkuttu beni öneriniz var ise yardımcı olabilir misiniz bu işe başladığım antrenör ile kavga ettim ve şuanda iletişimim yok kendisiyle 

IMG-20220826-WA0004.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536

Tam kan testi yaptırmışsın, hormon testlerin yok.

Alt ve Ast yükselmiş doğal olarak, bol su ve yeşillik tüketmelisin, nac 600 veya 900 alıp bitene kadar her gün kullanabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FSH lh yaptırmadım hocam pct girmeyi düşünmüyorum şuanda Mart'ta yarışmam var çünkü bu değerleri düşürüp tekrardan küre girmeyi düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz 

Üre ve kreatin kinaz da korkuttu açıkçası beni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
dogukanya2ar, 2 saat önce yazdı:

FSH lh yaptırmadım hocam pct girmeyi düşünmüyorum şuanda Mart'ta yarışmam var çünkü bu değerleri düşürüp tekrardan küre girmeyi düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz 

Kreatin kinaz çoğu kişide böyle saçma sapan değerlerde çıkabiliyor şimdilik korkacak bişey yok ama takip etmekte fayda var. Ama ilk kez üresi bu kadar yüksek biri gördüm. Alt ast normal tren kullanırken bende 1000 lere çıkıyolar uzun sürmediği sürece yine korkacak bişey yok treni bıraktığın an düşecek zaten ki 100 200 hiçbirşey karaciğer inanılmaz yenilenme yeteneğine sahip. Kardeşim tek sıkıntın üre bu değerler vucüdunun ürik asidi verimli bir şekilde atamadığını gösteriyor ailende gut geçmişi olan var mı? Gut vücut geliştirme hayatını bitirir uyarayım en az 1 2 hafta kırmızı et ve yumurtayı kes yerine balık ve tavukla devam et. Onda da miktarı düşür. Hatta 1 2 hafta bitkisel proteinle gidip sonrasında bi tahlil ver bakalım ne çıkacak üren. Kuru fasulye yeşil mercimek gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Herkes atlamış da kanında ki enfeksiyon miktarı da yüksek.Buda demek oluyor ki kullandığın ilaçlar steril değil.Atlanmaması gereken bir konu.Doktora görün bu konu hakkında yüksek ihtimal cipro adında bi antibiyotik yazacak ya da muadili işini görecektir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398

Kür süresini ve girdiğin anabolikleri düşününce aslında beklenen olmuş. Eğer bu değerlerden korktu isen muhtemelen hiç araştırmadan bu işlere giriştin demektir. Ayrıca sinirlenirken kürde olduğunu kendine sık sık hatırlat. 

Su tüketimini artır. Şuan senin için en önemli konu bu. Sürekli marka değiştirmek yerine kendine çalışan bir marka bul. Yarışmaya gireceksen bunu kendi başına yapamazsın. Müsabaka geçmişi olan ve müsabık öğrencileri olan bir hoca bulman lazım.

Su konusunu sakın es geçme. Ne içiyorsan iki katını iç. 2-3 hafta sonra tekrar test sonucu bekliyorum senden. Üre düşmezse kürü kesmek zorunda kalacaksın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuanda haftada 1 gün testo enentath vuruluyorum sorun olur mu 

tarihinde dogukanya2ar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    920
dogukanya2ar, 17 saat önce yazdı:

Keratin kinaz spor yapan herkes de yüksek. Doku hasarı olduğunu gösterir eğer yüksek değilse mantıken sert antreman yok denebilir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
dogukanya2ar, 3 saat önce yazdı:

Şuanda haftada 1 gün testo enentath vuruluyorum sorun olur mu 

Haftada 2 kere yap doz bölüp.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.