Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BLACAXELOT

Ilk kürüm kür için yardım

Önerilen İletiler

BLACAXELOT    39

Merhaba ilk kürüm 250 sustanon 250 rimobolan eczaneden temin ettim 6 hafta giricem 2. Haftadayım proviron günde 1 tane , çinko ve kafein kullanıyorum jinekomasti ve östrojenden baya korkuyorum kür böyle devam etmelimi yapmam gerekenler kullanmam gereken başka şeyler varmı kilo 80 boy 180 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BLACAXELOT, Şimdi yazdı:

Merhaba ilk kürüm 250 sustanon 250 rimobolan eczaneden temin ettim 6 hafta giricem 2. Haftadayım proviron günde 1 tane , çinko ve kafein kullanıyorum jinekomasti ve östrojenden baya korkuyorum kür böyle devam etmelimi yapmam gerekenler kullanmam gereken başka şeyler varmı kilo 80 boy 180 

Tahlil verip E2 ye bakabiliriz göğüste batma yanma olursa jinekolomasti belirtileri olabilir ancak mg lar düşük sanmıyorum korkulacak birşey de yok E2 yükselirse arimdex yutabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39

Merhaba pct hakındada bilgi verebilirmisiniz son esterden sonra pregnly vurluacağımı biliyorum birde testislerde yumuşama ve hafif bi küçülme var birde hangi doktorda yaptırabilirim eski doktorum gitmiş artık yeni doktor uyuzlunamı yapmıyor bilemiyorum erkeğe kadın testi yapılmaz diyor ilk defa karşılaştım.

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba pct hakındada bilgi verebilirmisiniz son esterden sonra pregnly vurluacağımı biliyorum birde testislerde yumuşama ve hafif bi küçülme var 

Doğal küçülmesi çünkü dışardan Testesteron alıyorsun vücudun kendisi üretmeyi bırakıyor kür sonunda son enjeksyonundan 3 4 hafta sonra kan ver foruma konu açarsın bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar ezbere birşey demek yanlış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT, 11 dakika önce yazdı:

Testosteronun azlığından olabilirmi 250 yerine 500 e çıkmak akıl karı olurmu?

Evet ve sustanon yerine kssinlikle Enantat öneririm 

tarihinde Mutlucanelcin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Mutlucanelcin, 51 dakika önce yazdı:

Evet ve sustanon yerine kssinlikle Enantat öneririm 

Teşekkürler  yardım için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
BLACAXELOT, 6 saat önce yazdı:

Tek tavsiyem. Onu 12 haftaya kadar uzatmaya bak sonrasında bir enanthat al testesteron ucuz olduğu için hammaddelerden kaçmazlar 180-200mg 3-5 hafta daha git sonra pct gir :) pct sonrasında vitaminlerini eksik etme 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Eyzel2, 1 saat önce yazdı:

Tek tavsiyem. Onu 12 haftaya kadar uzatmaya bak sonrasında bir enanthat al testesteron ucuz olduğu için hammaddelerden kaçmazlar 180-200mg 3-5 hafta daha git sonra pct gir :) pct sonrasında vitaminlerini eksik etme 

12 hafta çok etkili olur ama jinekomasti riski yükselmezmi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
BLACAXELOT, 51 dakika önce yazdı:

12 hafta çok etkili olur ama jinekomasti riski yükselmezmi 

Zma 1 tablet sabah ve akşam ve 50 mg çinko gece 5 günde 1 arimidex olabilir bu 1. Plan 

2. Plan ise 35-40 mg proviron 200 mg Masteron ilave geceleri magnezinç :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39

12 hafta jinekomasti ve östrojen riski olmadan geçicek ise 1. Planınızı uygulayacağım 5 günde bir armadex az olmazmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
BLACAXELOT, 1 dakika önce yazdı:

12 hafta jinekomasti ve östrojen riski olmadan geçicek ise 1. Planınızı uygulayacağım 5 günde bir armadex az olmazmı?

ezbere kullanma elinin altında bulunsun hissiyata göre kullanırsın ve kan testine bakarsın. 5 günde 1 senin ilaçların ve dozuna göre fazla. Ben testo deca bolde tbol kullanıyorum 20.günüm sadece yarım dostinex  attım büyümek istiyorsan östrojeni biraz rahat bırakcaksın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39

Şu şekilde devam etmeyi düşünüyorum haftada 250 rimobolan demişim yanlışlıkla 200 rimobolan 500 sustanon ve 8 haftaya çıkarmayı planlıyorum 3 günde bir yarım arimidex karaciğer koruyucu , multivitamin proviron devam iyi gibi elimde bukadar iğne var dahada alırım

20220820_092007.thumb.jpg.7804f0d89b4ab7c4fa679433fb92c40f.jpg

devam et derseniz 12 haftaya çıkartma sıkıntı teşkil edermi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Yani tam ilaçlardan etki almaya başladığın noktada pct yapmayı düşünüyorsun. 6 haftalık kür sana pct sonunda getiriden çok götürü yapar.

200 mg rimabolan zaten çok düşük etkili. Rimabolan da kendi tecrübemden yola çıkarak söylüyorum 6-8 haftadan sonra etki göstermeye başlıyor. Ben olsam 10-12 hafta rimabolan yapıp testosteronu da 20 haftaya uzatırdım. 

Tek ampül bile sıkıntı çıkarabilir bunun garantisini kimse veremez o yüzden risklerini kendin araştırıp kabul edip, ona göre hareket etmen lazım. İlk kürden de direkt 500 sustanon kullanma. Yavaş yavaş yükselt. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2, 19 saat önce yazdı:

Zma 1 tablet sabah ve akşam ve 50 mg çinko gece 5 günde 1 arimidex olabilir bu 1. Plan 

2. Plan ise 35-40 mg proviron 200 mg Masteron ilave geceleri magnezinç :) 

Libido sorununuz vardı cozdunuz mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Mutlucanelcin, 2 saat önce yazdı:

Libido sorununuz vardı cozdunuz mu ?

Evet reis östrojenni dengeledim testesteron düzeyime göre dengeyi buldum mg olarak gayet iyiyim şu an zamana bıraktım askerlik felan var 1 sene iyice bi dinleneceğim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
BLACAXELOT, 5 saat önce yazdı:

Şu şekilde devam etmeyi düşünüyorum haftada 250 rimobolan demişim yanlışlıkla 200 rimobolan 500 sustanon ve 8 haftaya çıkarmayı planlıyorum 3 günde bir yarım arimidex karaciğer koruyucu , multivitamin proviron devam iyi gibi elimde bukadar iğne var dahada alırım

20220820_092007.thumb.jpg.7804f0d89b4ab7c4fa679433fb92c40f.jpg

devam et derseniz 12 haftaya çıkartma sıkıntı teşkil edermi

Hocam selamlar , reçetesiz mi aldınız ilaçları ? Bugün bende bir yere gittim ama vermedi :D Yardımcı olabilirsen sevinirim.

Bu arada umarım istediğin gibi bir kür olur ve sağlık sorunları yaşamadan tamamlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB, 44 dakika önce yazdı:

Hocam selamlar , reçetesiz mi aldınız ilaçları ? Bugün bende bir yere gittim ama vermedi :D Yardımcı olabilirsen sevinirim.

Bu arada umarım istediğin gibi bir kür olur ve sağlık sorunları yaşamadan tamamlarsın.

Ben 20. Eczane de bulmuştum biraz şans işi dolanmak gerekebilir. Toplu alacağını söylersen çevresi iyi olan biri getirebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2, 2 saat önce yazdı:

Evet reis östrojenni dengeledim testesteron düzeyime göre dengeyi buldum mg olarak gayet iyiyim şu an zamana bıraktım askerlik felan var 1 sene iyice bi dinleneceğim :) 

Çok geçmiş olsun zaman herşeyin ilacı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
MajesteBVB, 8 saat önce yazdı:

Maalesef durum sıkıntılı benim istanbulda gezmediğim eczane kalmadı en sonunda bitanesi arkadan çıkartı ve verdi istersen bi eczanede daha buldum iletişime geçelim al sustanon her yerde mevcut ama rimobolan bulmak sabır işi ayrıca ilaçlar reçetesiz vermesi gerekir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
BLACAXELOT, 38 dakika önce yazdı:

Maalesef durum sıkıntılı benim istanbulda gezmediğim eczane kalmadı en sonunda bitanesi arkadan çıkartı ve verdi istersen bi eczanede daha buldum iletişime geçelim al sustanon her yerde mevcut ama rimobolan bulmak sabır işi ayrıca ilaçlar reçetesiz vermesi gerekir 

Buradan şahsi iletişim numaralarımızı paylaşabiliyor muyuz bilmiyorum , aslında o eczanenin bilgilerini senden alabilsem çok iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
MajesteBVB, 2 saat önce yazdı:

Buradan şahsi iletişim numaralarımızı paylaşabiliyor muyuz bilmiyorum , aslında o eczanenin bilgilerini senden alabilsem çok iyi olur.

Hocam bende  18 tane primobolan var eczane fiyatından vericem fakat burda iletişim bilgisi vermek sıkıntı isim soy isimde yasak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2, 25.08.2022 - 22:48 yazdı:

Aldığınız testo kaç mgdı arimidex haftalık kaç tablet kullandınız acaba?

tarihinde Aslanbektass tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Aslanbektass, 2 saat önce yazdı:

Aldığınız testo kaç mgdı arimidex haftalık kaç tablet kullandınız acaba?

450  testo p alıyordum kürü bıraktıktan sonra hgc  aldım triptolin kıllandım sonra her gün 4/1 armidex  kullandım 10 gün boyunca 75 klomen 40 tamox kullandım 10 gün sonra da bunu 50 klomen 20 tamox yaptım 10 gün olacak şekilde 5 günde bir yarım tablet cabaser kullandım prolaktin yüksek diye 

sürekli 50 mg çinko magnezinç 1 tablet 1000 iu d vitamini ve spemen kullandım 6 tablet 15 gün sonra da 3 tablet olacak şekilde 15 gün baya baya açıldı sistem şükür 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    920
Eyzel2, 34 dakika önce yazdı:

450  testo p alıyordum kürü bıraktıktan sonra hgc  aldım triptolin kıllandım sonra her gün 4/1 armidex  kullandım 10 gün boyunca 75 klomen 40 tamox kullandım 10 gün sonra da bunu 50 klomen 20 tamox yaptım 10 gün olacak şekilde 5 günde bir yarım tablet cabaser kullandım prolaktin yüksek diye 

sürekli 50 mg çinko magnezinç 1 tablet 1000 iu d vitamini ve spemen kullandım 6 tablet 15 gün sonra da 3 tablet olacak şekilde 15 gün baya baya açıldı sistem şükür 

Hayatımda bu kadar kafa karıştırıcı pct çok az gördüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.