Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

BurakCan    1

ALT REF 0-50 ÇIKAN DEĞER : 40

AST REF 10-50 ÇIKAN DEĞER : 67

Öncelikle tecrübelerinize dayanarak kür içinde bu sivilce konusundan sıkıntılı haldeyim.Sivilceler çıban veya akne gibi değil daha çok küçük kırmızı gibi çıkıyor kıl köklerinde falan kollarımda ve sırtımda çok yok ama özellikle yoğunluk bel bölgesinden sırta doğru gidiyor.Bunun için kür içinde ne yapabilir veya ne kullanabiliriz ? Karaciğer muhabbetine 30 gün içerisinde 15 Sap Maydanoz ve yarım limonu mikserden geçirip sabahları aç karına içiyorum.Reklam gibi olmasın ama Detoksfit ürününü aldım belki bu muhabbete de yardımcı olur diye onun haricinde milkthistle vb karaciğer koruyucu ürünleri kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BurakCan, Şimdi yazdı:

Öncelikle tecrübelerinize dayanarak kür içinde bu sivilce konusundan sıkıntılı haldeyim.Sivilceler çıban veya akne gibi değil daha çok küçük kırmızı gibi çıkıyor kıl köklerinde falan kollarımda ve sırtımda çok yok ama özellikle yoğunluk bel bölgesinden sırta doğru gidiyor.Bunun için kür içinde ne yapabilir veya ne kullanabiliriz ? Karaciğer muhabbetine 30 gün içerisinde 15 Sap Maydanoz ve yarım limonu mikserden geçirip sabahları aç karına içiyorum.Reklam gibi olmasın ama Detoksfit ürününü aldım belki bu muhabbete de yardımcı olur diye onun haricinde milkthistle vb karaciğer koruyucu ürünleri kullanıyorum.

Nac 600 kullanabilirsin hocam sırt bölgesini 2 haftada temizlemişti benim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
ardaulucay1111, Şimdi yazdı:

Nac 600 kullanabilirsin hocam sırt bölgesini 2 haftada temizlemişti benim 

NAC600 aldım tablet formunda.Kullanımını nasıl yapayım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
BurakCan, 5 saat önce yazdı:

NAC600 aldım tablet formunda.Kullanımını nasıl yapayım ?

Suda erir o. At bir bardak suya erimesini bekle iç. Nac600 ile bitkisel karaciğer koruyucuları beraber kullanmak hızlı sonuç veriyor gözlemlerime göre.

Sivilce için çok şey denedim. En iyi verim aldığım ise Benzoxin isimli pomat oldu. 105TL fiyatı var. Akşam veya gece sürüyorsun. Sürdükten sonra kuruyana kadar üstüne bir şey giyme. Gündüz sakın sürme çünkü güneş lekesi yapar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Suda erir o. At bir bardak suya erimesini bekle iç. Nac600 ile bitkisel karaciğer koruyucuları beraber kullanmak hızlı sonuç veriyor gözlemlerime göre.

Sivilce için çok şey denedim. En iyi verim aldığım ise Benzoxin isimli pomat oldu. 105TL fiyatı var. Akşam veya gece sürüyorsun. Sürdükten sonra kuruyana kadar üstüne bir şey giyme. Gündüz sakın sürme çünkü güneş lekesi yapar. 

Çok teşekkür ederim abi.NAC600 sürekli kullanmam problem çıkarır mı ne sıklıkla kullanayım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
BurakCan, 12 saat önce yazdı:

kürde dht türevi kür kullandıysanız ve benim gibi genetiğin sivilcelenmeye el verişliyse sivilce bundan da çıkıyo olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

zoretanin de geçiriyor aslında ama bu sıcakta trenle levotirion la kullanamadim bıraktım kışın yapicam o işi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
Preworkout, 3 saat önce yazdı:

kürde dht türevi kür kullandıysanız ve benim gibi genetiğin sivilcelenmeye el verişliyse sivilce bundan da çıkıyo olabilir.

DHT derken o kadar hakim değilim şuan sadece Testesteron-Boldenon devam ediyorum öncesinde 7ML kadar Trenbolone ve Masteron vurmuşumdur ama kestim

holyland, 3 saat önce yazdı:

zoretanin de geçiriyor aslında ama bu sıcakta trenle levotirion la kullanamadim bıraktım kışın yapicam o işi

Reçete ile mi alıyoruz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
BurakCan, 1 dakika önce yazdı:

Reçete ile mi alıyoruz ?

valla ben reçete ile alamadım doktorlar spor yapıyorum diyince yazmadı reçetesiz alıyordum

yapabilirsen doktora git hem kan tahlilinide dahliyeye yaptırırsin zoretanin kullaniyorum diye

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1

Yan etkileri konusunda bilgi verebilir misin ?

holyland, Şimdi yazdı:

valla ben reçete ile alamadım doktorlar spor yapıyorum diyince yazmadı reçetesiz alıyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
BurakCan, 1 dakika önce yazdı:

Yan etkileri konusunda bilgi verebilir misin ?

akne fulminans, alopesi, morluklar, çeilit, ağız kuruluğu, burun kuruluğu, deri kuruluğu, epistaksis, kızarıklık, hirsutizm, hiper ve hipopigmentasyon, tırnak distrofisi, paronişi, kaşıntı, terleme, ürtiker. duyma bozukluğu, tinnitus.

hepsi olmaz dudak cilt kuruluğu kesin

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
holyland, Şimdi yazdı:

akne fulminans, alopesi, morluklar, çeilit, ağız kuruluğu, burun kuruluğu, deri kuruluğu, epistaksis, kızarıklık, hirsutizm, hiper ve hipopigmentasyon, tırnak distrofisi, paronişi, kaşıntı, terleme, ürtiker. duyma bozukluğu, tinnitus.

Anladım kanka teşekkür ederim.Kaç gün kullanımda geçmeye başladı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
BurakCan, 3 saat önce yazdı:

DHT derken o kadar hakim değilim şuan sadece Testesteron-Boldenon devam ediyorum öncesinde 7ML kadar Trenbolone ve Masteron vurmuşumdur ama kestim

Boldenon dht türevi ilaç.Over dpse kullandıysan belki ondandır

yapabilirsen doktora git hem kan tahlilinide dahliyeye yaptırırsin zoretanin kullaniyorum diye

zoretanin yani roaccutane kırmızı reçete ilaç kesinlikle gidip alamazsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
Preworkout, Şimdi yazdı:

Boldenon dht türevi ilaç.Over dpse kullandıysan belki ondandır

Over dpse kullandıysan derken ben çok halim değilim anlayabileceğim şekilde anlatırsan mutlu olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Preworkout, Şimdi yazdı:

neye guveniyorsunki knk bu kadar emin konuşuyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
Preworkout, Şimdi yazdı:

Tanıdık eczacım var bunu halledebilirim alırım ama güç kesiyor dudak kuruluğu , cilt kuruluğu vb. durumlar yaşatıyor diyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
BurakCan, 3 saat önce yazdı:

Over dpse kullandıysan derken ben çok halim değilim anlayabileceğim şekilde anlatırsan mutlu olurum 

testesteronun dozajını az,boldenonun fazla kullandıysan dht fırlamış buda genetiğinde varsa benim gibi sivilcelenme olmuş olabilir.

neye guveniyorsunki knk bu kadar emin konuşuyorsun

kullandım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
holyland, Şimdi yazdı:

e bende kullandim recetesiz 2 ay

Preworkout, Şimdi yazdı:

kullandım.

Abilerim kardeşlerim normalde kırmızı reçete ile veriliyor fakat tanıdık olan falan alabiliyorlar.Bu konuda kırmaya, tartışmaya gerek yok cansınız teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

20mg 2 ay kullandım arada 40 attım şuan sivilxelerin %70 i geçti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
holyland, Şimdi yazdı:

20mg 2 ay kullandım arada 40 attım şuan sivilxelerin %70 i geçti

Güç kestiği doğru mu yaz mevsiminde bana sorun yaratır mı kanka ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

kırmızı reçetenin arkasında kaç kutu ilaç aldığını yazıyor ve başına birşey gelirse sorumlusu hastadır diye imza atıyorsun.Bu reçeteler çelik kasada saklanmak zorunda.Eczacı tanıdıkda olsa elinde kırmızı reçete olmadan ilacı vermesi çok zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

cok su içip dudaklara nemlendirici sürersen hergün sorun olmaz ama 1 2 gün salarsan yara olan yer iyileşimiyor o yuzden bıraktım

Preworkout, 3 saat önce yazdı:

kırmızı reçetenin arkasında kaç kutu ilaç aldığını yazıyor ve başına birşey gelirse sorumlusu hastadır diye imza atıyorsun.Bu reçeteler çelik kasada saklanmak zorunda.Eczacı tanıdıkda olsa elinde kırmızı reçete olmadan ilacı vermesi çok zor.

aga niye yalan söyleyeyim 😑

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
holyland, Şimdi yazdı:

aga niye yalan söyleyeyim 😑

yalan söylüyosun demiyorum sadece alması çok zor birşeyi almışsın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.