Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zeurest

Meni sorunu

Önerilen İletiler

zeurest    1

Arkadaşlar merhaba ben 4 yıldır spor yapıyorum 26 yaşındayım hiç bugüne kadar kür geçmişim olmadı şuan sizin gibi değerli hocalarıma ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Geçen günlerde clenbuterol kullanma kararı aldım keşke almasaydım ilk gün aldığım da 1 tablet aldım sabah aç karnına aldım 0.4 mg di o kadar midem bulandı ki kusmaktan kendimi alamadım aradan 2 veya 3 saat sonra oldu bu kusmalar. Ve çok korktum halsizlik aşırı derece başlamıştı o gün başka almadım ertesi gün uyandığımda dayak yemiş gibiydim gözlerimin altına yüzüme dokunamıyordum yan etkidir dedim oranı düşürdüm yarım tablet aldım akşamda spordan önce yarım tablet aldım bu sefer mide bulantısı yapmadı. ama spor esnasında kollarımı açıp kapatamaz hale geldim ağrıdan eklem ağrısı çok fazlaydı 3 gün yine kalktım da dayak yemiş gibiydim vücuduma ve yüzüme dokunamiyordum yine 1 tableti ikiye bölerek aldım akşamına spora gittim de berbat haldeydim ve anladım ki bu bana yaramıyor gittim hepsini tuvalette döktüm sifonu çektim 3 gün kullandım topu topuna ve bıraktım bırakalı aradan 6 gün geçti. Bıraktıktan 1 gün sonra baktığım da meni sorunu olduğunu fark ettim su gibiydi yani anlamadım ne alaka testesteron kullanmadım birşey kullanmadım 3 günde bu ne etki moralim bozuldu ancak forumda okudum da biraz zamana ihtiyaçım olduğunu anladım o süre içinde D3 vitamini ve Çinko eksik etmedim aradan 6 gün geçti bugün baktığımda ise meni sorunu hala devam ediyor ama ilk gün ki kadar değil ve sperm sonrası bir yanma hissi oluyor önceden böyle birşey yoktu. Lütfen yardımcı olun napmam gerekiyor

@metinav@Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

aga kaşınmışsın bana o kadar yan etki yapacak olan ilacı bile kullanmam

clen değildir o resmen kısmı felç olmuşsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Madem yan etki yarattı neden kullanmaya devam ediyorsun ki yaptığın yanlış bişey Üstteki arkadaşın dediği gibi geçici iskemik atak tarzı birşey geçirmiş olabilirsin bir an önce randevu alıp nörolojiye git mutlaka kan testine baktır pıhtısına falan kimyasallar oyuncak değil şunu öğrenin artık supplementten dahi yan etki görürseniz mutlaka kullanmayı kesin🙂 geçmiş olsun inşallah aklını başına almışsındır 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeurest    1
holyland, 8 saat önce yazdı:

aga kaşınmışsın bana o kadar yan etki yapacak olan ilacı bile kullanmam

clen değildir o resmen kısmı felç olmuşsun 

Kardeşim benim zaten 3 gün kullandım 3 hafta kullanmadım bıraktım hemen. Okudum yerlerde bir hafta boyunca bu tür yan etkiler görülebilir en başta diyince geçer diye düşündüm ama zaten beklemeden bıraktım 

Larues, 6 saat önce yazdı:

Madem yan etki yarattı neden kullanmaya devam ediyorsun ki yaptığın yanlış bişey Üstteki arkadaşın dediği gibi geçici iskemik atak tarzı birşey geçirmiş olabilirsin bir an önce randevu alıp nörolojiye git mutlaka kan testine baktır pıhtısına falan kimyasallar oyuncak değil şunu öğrenin artık supplementten dahi yan etki görürseniz mutlaka kullanmayı kesin🙂 geçmiş olsun inşallah aklını başına almışsındır 

Kardeşim dediğim gibi 3 gün kullandım daha fazla kullanmadım zaten direk bıraktım internette okuduğum da 1 haftaya kadar bu yan etkiler normal diyince nereden bileyim ama yine de 3 günde kestim. anlamadım 3 hafta kullanmadım 3 gün kullandım. Şuan da öyle eklem ağrısı falanda kalmadı sadece meni sorunu var

Larues, 6 saat önce yazdı:

Kardeşim dediğim gibi 3 gün kullandım daha fazla kullanmadım zaten direk bıraktım internette okuduğum da 1 haftaya kadar bu yan etkiler normal diyince nereden bileyim ama yine de 3 günde kestim. anlamadım 3 hafta kullanmadım 3 gün kullandım. Şuan da öyle eklem ağrısı falanda kalmadı sadece meni sorunu var. Benim anlamadığım ben Steroid kürüne girmeyi bile 50 sefer düşünüp kötü bir hocaya denk gelirim diyip kaç defa korkup vazgeçtim kısırlık korkusundan. Şimdi 3 günde başıma gelen olaya bak yani clenbuterol bu tür etkisi olduğunu bilseydim yemin ederim kullanmazdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540

Aç olarak ben hiç cesaret edemedim Clenbuterol kullanmaya, öncelikle cesaretinden dolayı kutlarım seni :)

Ben ilk clenbuterolu tablet çok çok minik olmasına rağmen ikiye bölerek yarısını kullanmış 6 saat sonra diğer  yarısını kullanmıştım. 

Clenbuterol kalp ritmini arttırmanın yanı sıra, huzursuzluk ve kas spazmına neden olabiliyor.

Sende kas spazmı ve huzursuzluk olarak ortaya çıkmış yan etkileri. Ayrıca istifra ettiğin için vücut elektrolit dengeni bozmuş olabilir böylece hem clenbuterol yan etkisi hemde bu ikili combo oluşturmuş olabilirler :) 

Clenbuterolun hormonal dengene etki edecek farmakoloij bir yeteneği yok, dolayısıyla menin ile alakalı durum tüm bahsettiklerimin bütününden meydana gelmiş olabileceği gibi farklı ama geçici bir nedeni de olabilir.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeurest    1
Rdm, 42 dakika önce yazdı:

Aç olarak ben hiç cesaret edemedim Clenbuterol kullanmaya, öncelikle cesaretinden dolayı kutlarım seni :)

Ben ilk clenbuterolu tablet çok çok minik olmasına rağmen ikiye bölerek yarısını kullanmış 6 saat sonra diğer  yarısını kullanmıştım. 

Clenbuterol kalp ritmini arttırmanın yanı sıra, huzursuzluk ve kas spazmına neden olabiliyor.

Sende kas spazmı ve huzursuzluk olarak ortaya çıkmış yan etkileri. Ayrıca istifra ettiğin için vücut elektrolit dengeni bozmuş olabilir böylece hem clenbuterol yan etkisi hemde bu ikili combo oluşturmuş olabilirler :) 

Clenbuterolun hormonal dengene etki edecek farmakoloij bir yeteneği yok, dolayısıyla menin ile alakalı durum tüm bahsettiklerimin bütününden meydana gelmiş olabileceği gibi farklı ama geçici bir nedeni de olabilir.

Kardeşim senden Allah razı olsun içimi rahatlattın toplam 3 günde 3 tablet aldım çok az kullandım. Ama yinede kan testi ve idrar tahlili verdim sonuçlar çıkınca paylaşacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
zeurest, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşim senden Allah razı olsun içimi rahatlattın toplam 3 günde 3 tablet aldım çok az kullandım. Ama yinede kan testi ve idrar tahlili verdim sonuçlar çıkınca paylaşacağım 

Çünkü içinin rahatlatılmasına ihtiyacın var :) 

Endişe edilecek bir durumda değilsin, bir kaç güne eski sağlığına kavuşursun. Yapman gereken sakin kalmak ve endişelenmemek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeurest    1
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Çünkü içinin rahatlatılmasına ihtiyacın var :) 

Endişe edilecek bir durumda değilsin, bir kaç güne eski sağlığına kavuşursun. Yapman gereken sakin kalmak ve endişelenmemek.

Tekrardan teşekkür ederim raporları paylaşacağım bakalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.678
zeurest, 23 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba ben 4 yıldır spor yapıyorum 26 yaşındayım hiç bugüne kadar kür geçmişim olmadı şuan sizin gibi değerli hocalarıma ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Geçen günlerde clenbuterol kullanma kararı aldım keşke almasaydım ilk gün aldığım da 1 tablet aldım sabah aç karnına aldım 0.4 mg di o kadar midem bulandı ki kusmaktan kendimi alamadım aradan 2 veya 3 saat sonra oldu bu kusmalar. Ve çok korktum halsizlik aşırı derece başlamıştı o gün başka almadım ertesi gün uyandığımda dayak yemiş gibiydim gözlerimin altına yüzüme dokunamıyordum yan etkidir dedim oranı düşürdüm yarım tablet aldım akşamda spordan önce yarım tablet aldım bu sefer mide bulantısı yapmadı. ama spor esnasında kollarımı açıp kapatamaz hale geldim ağrıdan eklem ağrısı çok fazlaydı 3 gün yine kalktım da dayak yemiş gibiydim vücuduma ve yüzüme dokunamiyordum yine 1 tableti ikiye bölerek aldım akşamına spora gittim de berbat haldeydim ve anladım ki bu bana yaramıyor gittim hepsini tuvalette döktüm sifonu çektim 3 gün kullandım topu topuna ve bıraktım bırakalı aradan 6 gün geçti. Bıraktıktan 1 gün sonra baktığım da meni sorunu olduğunu fark ettim su gibiydi yani anlamadım ne alaka testesteron kullanmadım birşey kullanmadım 3 günde bu ne etki moralim bozuldu ancak forumda okudum da biraz zamana ihtiyaçım olduğunu anladım o süre içinde D3 vitamini ve Çinko eksik etmedim aradan 6 gün geçti bugün baktığımda ise meni sorunu hala devam ediyor ama ilk gün ki kadar değil ve sperm sonrası bir yanma hissi oluyor önceden böyle birşey yoktu. Lütfen yardımcı olun napmam gerekiyor

@metinav@Rdm

Bu yaz sıcağında clenbuterol kullanılmaz kardeşim :)

Kış veya son bahar için uygun, vucut ısısını arttırıyor çok fazla.İlk başlarda zaten sert olmasından vucudun tüm adrenalinini salıyor kana.Bu yorar kasları dokuları...Mağnezyum al, ayrıca karpuz mevsimi özellikle içini derin kes, beyaz kısımlarını da ye.Düzelirsin merak etme...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeurest    1
metinav, 9 dakika önce yazdı:

Bu yaz sıcağında clenbuterol kullanılmaz kardeşim :)

Kış veya son bahar için uygun, vucut ısısını arttırıyor çok fazla.İlk başlarda zaten sert olmasından vucudun tüm adrenalinini salıyor kana.Bu yorar kasları dokuları...Mağnezyum al, ayrıca karpuz mevsimi özellikle içini derin kes, beyaz kısımlarını da ye.Düzelirsin merak etme...

Teşekkür ederim hocam tamamdır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Riddick    0
zeurest, 27.07.2022 - 00:15 yazdı:

@metinav@Rdm

kardeşim bulantı kusmanın nedeni kalp hızının artması sonucu gelişen hipovolemi yani sıvı azlıgı meydana gelmiş böyle durumlar da vucudun ilk refleksi kusma olur soda veya mineralli su veya kullanmadan önce sıvı takviyesi alabilirdin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.