Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

luffiec

Kür içi bazı sorular

Önerilen İletiler

luffiec    2

Bu soruyu sorduğum için kızacak olabilrsiniz ama bilgisiz olduğum için gelecek her bilgiyi öğrenmek istiyorum testestron enanthate ve deca kullanıyorum haftalık oranları 500 testo 200 deca yanında da günlük 1 tablet proviron kullanıyorum kür sonrası pct ye tabi ki de gireceğim sizlere hormon değerlerimi paylaştıktan sonra bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum fakat kür içerisinde yan etkiyi testis küçülmesi kür sonrası sıkıntı yaşayan bazı kullanıcıları vs gördüm bunların olmaması için kür içinde nelere dikkat etmem lazım takviyeler vs şu anda kullandıklarım 

miltivitamin

zma

omega 3-6 

milk tistle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.538
luffiec, 6 dakika önce yazdı:

Bu soruyu sorduğum için kızacak olabilrsiniz ama bilgisiz olduğum için gelecek her bilgiyi öğrenmek istiyorum testestron enanthate ve deca kullanıyorum haftalık oranları 500 testo 200 deca yanında da günlük 1 tablet proviron kullanıyorum kür sonrası pct ye tabi ki de gireceğim sizlere hormon değerlerimi paylaştıktan sonra bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum fakat kür içerisinde yan etkiyi testis küçülmesi kür sonrası sıkıntı yaşayan bazı kullanıcıları vs gördüm bunların olmaması için kür içinde nelere dikkat etmem lazım takviyeler vs şu anda kullandıklarım 

miltivitamin

zma

omega 3-6 

milk tistle 

Böyle doğru sorulmuş soruya kim niye kızsın :) 

Deca kürünü  10 haftada sonlandır, decadan sonra en az 4 hafta daha 500 testoya devam et ki deca dick riskini azaltmış olalım.

Testislerin durumuna göre kür sonunda hcg kullanıp kullanmayacağına karar verilir.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Rdm, 43 dakika önce yazdı:

Böyle doğru sorulmuş soruya kim niye kızsın :) 

Deca kürünü  10 haftada sonlandır, decadan sonra en az 4 hafta daha 500 testoya devam et ki deca dick riskini azaltmış olalım.

Testislerin durumuna göre kür sonunda hcg kullanıp kullanmayacağına karar verilir.

Çok Teşekkür ederim o zaman deca yı 7 hafta kullanıp son 3 hafta sadece testo vursam bu şekilde uygun olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
luffiec, 22 dakika önce yazdı:

Çok Teşekkür ederim o zaman deca yı 7 hafta kullanıp son 3 hafta sadece testo vursam bu şekilde uygun olur mu 

Sen yinede en az 4 hafta Testosteron kullan, eğer elinde yeterli miktarda testo olmadığı için 3 hafta kullanacaksan gerekirse mg'ı düşür 4 haftaya böl. Haftalık 500 yapacağına 400 yap mesela.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.431
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Sen yinede en az 4 hafta Testosteron kullan, eğer elinde yeterli miktarda testo olmadığı için 3 hafta kullanacaksan gerekirse mg'ı düşür 4 haftaya böl. Haftalık 500 yapacağına 400 yap mesela.

Dedem kesinlikle haklı. Veya 2 hafta 500, son 2 hafta 300 - 250 vs şekline yap.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Rdm, 5 saat önce yazdı:

Tüp şeklinde 1 ml 250mg açık bırakamam ki ağzını 

rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Dedem kesinlikle haklı. Veya 2 hafta 500, son 2 hafta 300 - 250 vs şekline yap.

O zaman deca 300mg basayım 6 hafta sonrasında kalırsa fazlalığı atarım çöpe 4 hafta düz testo basarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
luffiec, 4 saat önce yazdı:

O zaman deca 300mg basayım 6 hafta sonrasında kalırsa fazlalığı atarım çöpe 4 hafta düz testo basarım 

Çöpe atma, ileride çöpe attığın için pişman olabilirsin. Doğru saklama koşullarında başka bir kür yaparken düşük dozlarda kullanabilirsin belki.

luffiec, 4 saat önce yazdı:

Tüp şeklinde 1 ml 250mg açık bırakamam ki ağzını 

Enjektöre çekip saklayabilirsin :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Enjektöre çekip saklayabilirsin :) 

Enjektör de ne kadar süre durabilir ilaç , bir sonra ki haftanın yapılacak enjeksiyonunu da enjektöre çekip bi yere koysak olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Rdm, 4 saat önce yazdı:

Deca yı 6 hafta kullansam sorun olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
luffiec, 31 dakika önce yazdı:

kader kısmet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
holyland, 3 saat önce yazdı:

kader kısmet

nasıl yani kısa süreli kullanım da sorun yaratıyorsa mecburen tam kullanacam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
luffiec, Bir saat önce yazdı:

nasıl yani kısa süreli kullanım da sorun yaratıyorsa mecburen tam kullanacam

yani bünyene bağlı sana yapar başkasına yapmaz gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
holyland, 13 dakika önce yazdı:

yani bünyene bağlı sana yapar başkasına yapmaz gibi

anladım tamamdır teşekkür ederim <3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.431
holyland, 10 saat önce yazdı:

kader kısmet

Bu yoruma güldüm ama gerçekler böyle.

Anabolizanlarda her şey bünyeye göre değişiyor. 

Kimisi deca dick olup yıllarca bundan kurtulamıyor. Yıllarca ereksiyon yüzü görmüyor.

Kimisi 12 hafta deca girip çıkıyor bir şey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Markus Rühl, 15 saat önce yazdı:

Enjektör de ne kadar süre durabilir ilaç , bir sonra ki haftanın yapılacak enjeksiyonunu da enjektöre çekip bi yere koysak olur mu ?

Evet olur, serin ve kapalı bir dolabın içinde tutabilirsin.

luffiec, 14 saat önce yazdı:

Kimse sorun yaşayıp yaşamayacağın garanti edemez.

Sorun yaşamamak için bu işin başlıca genel kuralı kullanılan deca dozajından daha fazla testosteron kullanmak (ne kadar fazla o kadar iyi),  prolaktin seviyelerini kontrol altında tutmak ve deca enjeksiyonundan sonra en az 4 hafta daha testosteron kullanmaya devam etmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.