Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardaulucay1111

Rimobolan sivilce sorunu

Önerilen İletiler

Herkese merhabalar, testo rimobolan küründeyim 4 gündür göğüs ve ön omuz bölgemde yoğun sivilcelenme yaşıyorum. Enginar hapı nac 600 kullanıyorum 1 hafta önce testlerimde sorunsuzdu. 4 gün sonrasına randevu alabildim tekrar test yaptırcam. Doz 600 mg kullanıyorum şuan yaşadığım sivilce sorunu normal midir yaşayan fikri olan varsa sormak istedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113
ardaulucay1111, Bir saat önce yazdı:

Herkese merhabalar, testo rimobolan küründeyim 4 gündür göğüs ve ön omuz bölgemde yoğun sivilcelenme yaşıyorum. Enginar hapı nac 600 kullanıyorum 1 hafta önce testlerimde sorunsuzdu. 4 gün sonrasına randevu alabildim tekrar test yaptırcam. Doz 600 mg kullanıyorum şuan yaşadığım sivilce sorunu normal midir yaşayan fikri olan varsa sormak istedim 

Bol yeşillik ve bol bol su tüketmeni öneririm.

daha önce küre girdinizmi ?

Kullandığınız ilaçlar kaç mg dir ?

daha fazla detay verebilirseniz daha iyi olur.

sivilcelenme çok normla kür içersinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco, 8 dakika önce yazdı:

Bol yeşillik ve bol bol su tüketmeni öneririm.

daha önce küre girdinizmi ?

Kullandığınız ilaçlar kaç mg dir ?

daha fazla detay verebilirseniz daha iyi olur.

sivilcelenme çok normla kür içersinde

Hocam only testo kullandım daha önce maydanoz roka eksik etmiyorum öğünlerimde 500 test enanthate 600 rimabolan kullanıyorum şuan 4 gündür aşırı çoğaldı yoksa normal karşılıyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
ardaulucay1111, 4 saat önce yazdı:

testesteron kulllanıyor muusn yoksa only primo mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.459

Her sivilcede karaciğere kabahat bulmak doğru bir yaklaşım değil.

Yükselen DHT seviyeniz yüzünden sivilcelenme ihtimaliniz, karaciğer yüzünden sivilcelenme ihtimalinizden daha yüksek.

DHT türevli anabolizanlarda, E2 seviyesinin çok aşağıda tutulmasında vs vs sivilcelenme olabiliyor.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Her sivilcede karaciğere kabahat bulmak doğru bir yaklaşım değil.

Yükselen DHT seviyeniz yüzünden sivilcelenme ihtimaliniz, karaciğer yüzünden sivilcelenme ihtimalinizden daha yüksek.

DHT türevli anabolizanlarda, E2 seviyesinin çok aşağıda tutulmasında vs vs sivilcelenme olabiliyor.

Çok teşekkür ederim abi yanıtın için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
ardaulucay1111, 13 saat önce yazdı:

Rimoyu aslinda boldennda sivilce sorunu olan insnlar kullaniyo rimo kolay kolay sivilce yapmaz yag oranin nasil vucuttaki yagli bir fizigemi sahipsin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.459
Lynx, 7 dakika önce yazdı:

Rimoyu aslinda boldennda sivilce sorunu olan insnlar kullaniyo rimo kolay kolay sivilce yapmaz yag oranin nasil vucuttaki yagli bir fizigemi sahipsin ?

Üstat ikisi de dihydrotestosterone türevi anabolizanlar. Etkileri de benzer. 

https://tr.wikipedia.org/wiki/Dihidrotestosteron

Burada tam olarak vücuttaki fonksiyonu yazıyor. Aslında yüksek DHT ile ikinci ergenlik yaşıyoruz kısmen.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 3 saat önce yazdı:

İnternet hesaplamasını göre 10/11, 184 boy 84 kilo 79 bel ölçüsü

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Burada tam olarak vücuttaki fonksiyonu yazıyor. Aslında yüksek DHT ile ikinci ergenlik yaşıyoruz kısmen.

Abi peki rimobolan e2 yi baskıladıysa ve fazla düştüyse Testesteron dozunu mu arttırmalıyım nasıl Bi yol tavsiye edersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.437
ardaulucay1111, 3 dakika önce yazdı:

Abi peki rimobolan e2 yi baskıladıysa ve fazla düştüyse Testesteron dozunu mu arttırmalıyım nasıl Bi yol tavsiye edersin 

Ben olsam rimabolanu düşürürdüm

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.459
ardaulucay1111, 6 dakika önce yazdı:

E2 baskılamasa bile (ki o virgülden sonra yazdığım 2. bir konuydu aslında bağıl gibi görünmüş) kendisi DHT türevi olduğu için bunu yapabiliyor. Kendi gözlemlerime göre normalde kilo almakta zorlanan insanlarda bunu daha çok yapıyor DHT. 

Peki E2 ile DHT'nin ne alakası var diyebilirsin. Şöyle ki birbirleri ile rekabet içinde oluyorlar. 

Şimdi sen testosteronu artırdığında vücut yüksek testosteronunda bir kısmını DHT'ye çevirebilir. İşler daha da ters gidebilir. primabolon, boldenon vs vs gibi anabolizanlar kullanıyorsan sivilce, kellik, prostat şişmesi, kalp sorunları, kıllanma, kas krampları vb gibi şeyleri kabullenmişsindir zaten. Rimabolonun dozunu düşürmeni tavsiye ederim.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 43 dakika önce yazdı:

E2 baskılamasa bile (ki o virgülden sonra yazdığım 2. bir konuydu aslında bağıl gibi görünmüş) kendisi DHT türevi olduğu için bunu yapabiliyor. Kendi gözlemlerime göre normalde kilo almakta zorlanan insanlarda bunu daha çok yapıyor DHT. 

Peki E2 ile DHT'nin ne alakası var diyebilirsin. Şöyle ki birbirleri ile rekabet içinde oluyorlar. 

Şimdi sen testosteronu artırdığında vücut yüksek testosteronunda bir kısmını DHT'ye çevirebilir. İşler daha da ters gidebilir. primabolon, boldenon vs vs gibi anabolizanlar kullanıyorsan sivilce, kellik, prostat şişmesi, kalp sorunları, kıllanma, kas krampları vb gibi şeyleri kabullenmişsindir zaten. Rimabolonun dozunu düşürmeni tavsiye ederim.

Vakit ayırdığın için teşekkür ederim abi 400 e düşüreceğim 1 2 hafta 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.459
ardaulucay1111, 1 dakika önce yazdı:

Vakit ayırdığın için teşekkür ederim abi 400 e düşüreceğim 1 2 hafta 

Hemen sonuç bekleme. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Ustat hatirlarsan senkn tavsiyene uydum boldnn kesip rimoya geçtiğimde sivilce sorunu kesilmisti bende aksine cilt guzellesmisti sanki growt kullaniyor gibi ama arkdasimizdada dediğim gibi dht turevi oldugu icin olabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.459
Lynx, Şimdi yazdı:

Ustat hatirlarsan senkn tavsiyene uydum boldnn kesip rimoya geçtiğimde sivilce sorunu kesilmisti bende aksine cilt guzellesmisti sanki growt kullaniyor gibi ama arkdasimizdada dediğim gibi dht turevi oldugu icin olabilir

Evet genel kanı aynen söylediğin gibi. Yani daha az sivilce yapıyor. Arkadaşın sorunu dozun yüksek olması. Vücut balansı yakalayamamış. Yoksa boldenon hakkımdaki görüşlerimi hepiniz biliyorsunuz :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.