Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Androchem markası nasıl

Önerilen İletiler

ArdaK2, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar f.k adlı bir sporcu androchem markası satiyor nasıl kullanan yada duyan varmı

Ürünlerin %100 dolulukta olduğunu iddaa ediyor yurt dışı ürünü sanirsam finexi de üretici değişmiş sorunlar ortadan kalktı diyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Mutlucanelcin, 16 dakika önce yazdı:

Ürünlerin %100 dolulukta olduğunu iddaa ediyor yurt dışı ürünü sanirsam finexi de üretici değişmiş sorunlar ortadan kalktı diyor 

Kişi hakkında bilgin varmı hem pt hem ilaç almayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
ArdaK2, 8 dakika önce yazdı:

Dostum ben kendisinden hem ürün hem pt aldım kesinlikle tavsiye etmiyorum iki türlü de. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Halfmoon37, 4 dakika önce yazdı:

Dostum ben kendisinden hem ürün hem pt aldım kesinlikle tavsiye etmiyorum iki türlü de. 

Neden bro aynı kişiden mi bahesiyoruz acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
ArdaK2, 23 dakika önce yazdı:

Ben kendisinden hem Pt hem ilaç aldım kullanıyorum. Sorun yaşamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Askabar, Şimdi yazdı:

Ben kendisinden hem Pt hem ilaç aldım kullanıyorum. Sorun yaşamadım 

Şuan çalışmaya devam ediyor musunuz hangi marka aldın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
ArdaK2, 11 dakika önce yazdı:

Şuan çalışmaya devam ediyor musunuz hangi marka aldın 

Çalışıyorum. Zhpc tren aldım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.389
Halfmoon37, Bir saat önce yazdı:

Bende kendisinden pt aldım verdiği antrenman programında hangisi work set hangisi ısınma seti belli değil. Yani programa baktığınızda sadece çarpım tablosu görüyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Askabar, 42 dakika önce yazdı:

Çalışıyorum. Zhpc tren aldım. 

Verdiği antrenman programı ve beslenme programından memnunmusun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Mutlucanelcin, 2 saat önce yazdı:

Ürünlerin %100 dolu olmadığını hiç biri iddia etmiyor ki zaten :)

Her gün forumda yeni bir marka başlığı açılıyor, hepsi de %100 dolu ve yurtdışı ürünü.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Androchem alacağına aynı satıcıdan zphc al onun çalıştığı kesin.  Finex'in dozu düşük olduğu konular forumda mevcut ve aynı satıcı hammadde kalitesi olarak Androchem ve Finex'e aynı diyor. Ki Zphch test ent. 42 dolar androchem 24 dolar burdan da anlayabilirsin kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
ArdaK2, 18.07.2022 - 13:51 yazdı:

Verdiği antrenman programı ve beslenme programından memnunmusun 

Ben şahsen memnunum ama biraz arz talep meselesi. Zaten bana verdiği beslenmeleri ben kendime çıkartabilecek tecrübedeyim. Benim onunla asıl çalışma sebebim insülin konusu ve insanın para verince daha disiplinli olması ( en azından bende öyle ) bana zorla ilaç satmaya da çalışmadı. Benim düşüncem bu kadar isim yapmış kariyer yapıp tanınmış ve aktif yarışan birinin boş ilaç satıp kendi adını kirletmez. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

Tren e 

İlk hafta neler yaşadın, nasıl beslendin tam etkiyi ne zaman görmeye başladın ..  tren mix kullanıyorum haftada 3 enjeksiyon . 2 ci enjeksiyonu oldum vücudum çekildi bu normal mi sende ne tür etkiler oldu paylaşırmısın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
PowerWave, 3 dakika önce yazdı:

İlk hafta neler yaşadın, nasıl beslendin tam etkiyi ne zaman görmeye başladın ..  tren mix kullanıyorum haftada 3 enjeksiyon . 2 ci enjeksiyonu oldum vücudum çekildi bu normal mi sende ne tür etkiler oldu paylaşırmısın ?

Ben 7. Enjeksiyonu bugün yaptım. Gece terlemeleri ve arada gelen öksürük dışında yan etkisi yok. Verdiği güç tartışılmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Askabar, 40 dakika önce yazdı:

Ben 7. Enjeksiyonu bugün yaptım. Gece terlemeleri ve arada gelen öksürük dışında yan etkisi yok. Verdiği güç tartışılmaz 

Kaçıncı haftan ? İlk hafta ne hissettin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
PowerWave, 10 dakika önce yazdı:

Kaçıncı haftan ? İlk hafta ne hissettin 

Uzun ester olduğu İçin bişey hissetmedim. Son 1-2 haftadır güç artışı gece terlemeler va başladı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.