Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Azerbaijan

SUSTANON VE PRİMOBOLAN KÜRÜ

Önerilen İletiler

Azerbaijan    4

Selamin Aleykum .

İlk önce kendim hakkinda bilgi veriyim:

Yaş 20 Boy 183 Kilo 72 Yağ orani %12 ( salondaki cihaz ne kadar doğruysa artik )

1.5 senedir fitnessle uğraşıyorum.

KÜR PLANIM ŞU ŞEKİLDEN :

1-8 hafta Sustanon 250 mg

1-8 hafta Primobolan 200 mg ( son haftalara doğru dozu arta bilir )

kür içi koruma için

NAC, Saw palmetto Omega 3 ve çinko günlük 1 tablet kullanmayı düşünüyorum .

2 günde 1 aimidex 1 tablet

karaciğer koruması için samarin kullan dediler .. sizce iyimi bu ürün ?

4 . haftadan sonra testisleri korumak için 500 i.u hcg vurmayıda düşünüyorum

proviron kullanımında kararsızım bazı arkadaşlar bir işe yarmaz diyorlar . sizin düşünceleriniz nedir ?

nolvadex kullanmam uygunmudur kür içinde ? yoksa gerek yokmu

antrenman ve beslenme programlarım kendime göre çok iyi.bu kürde amacım büyümek kaloriyi 4000e kadar yükseltmeyi düşünüyorum .

PCT daha planlamadım testlerden sonra değerlerime göre yapıcam .

ama nolvadex ve clomid yeteceğini düşünüyorum .

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM .

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SaVaS    3

atılma süresi kişiden kişiye değiş sustanon öyle haftada 1 ampül vurarak kullanılmaz 3 günde 1 enjeksiyon yapman lazım.

prima 200 mg vuracağına vurma zaten

proviron gereksiz bir ilaç gerek yok boş yere reseptörleri meşgul etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Ne kadar kullanmam lazim?

400 prima ( 2 tane ) 3 günde 1 susta kür içi 3 günde bir yarım tablet arimidex alabilirsin. bence primayı at yerine boldenon koy daha anabolik olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

2 sene önce doping testi yapılan araçlar geliştirildi . Zaten bir çok atlet güresci haltercimiz yakalandı dünyaya rezil olduk . Bunun sebebi bu geliştirilen makinalar ilk defa türkiyede kullanıldı . Ya bu makinaları tr de kullanır sporcularınızı test edersınız ya da olımpıyatları unutun dıyerek turkıyeye bu gelışmıs makınların kullanımı kabul ettırıldı . Bır cok ulke bu durumu kabul etmedi . Ama bızım spor bakanı kabul etti zaten gönderdiler sonra . Bu son gelişen makinalarim özelliği eski bilinen detection times lari 3 katına cıkardı .. Yanı 3-4 haftaya kadar tespıt edılen ılaclar 3 aya kadar tespıt edıldı .. Bır cok arkadasım ve ogrencım yakalandı .

Misal wins tablet 3-4 haftdır detection time ı fakat benim sporcum 9 hafta olmustu keseli ve yakalandı .. Yanı ınternet uzerınde detection times lar yazıyor fakat eskı süreler şu an orda ne yazıyorsa 3 le carpın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.