Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nano3570

Check up değerlerim

Önerilen İletiler

nano3570    118

Arkadaşlar selam,

Bugün hiçbir şikayetim olmamasına rağmen tedbir amaçlı Kardiyoloji Doktoruna gidip bazı testler yaptırdım.

Aşağıda yaptırdığım test ve tahlil sonuçları var,bakıp yorum yapmanızı rica edeceğim.

Düşe düşe 87 kiloya düşmeyi başarabildim.Bazı olumsuz değerlerden dolayı bir 5-6 kilo daha verip protein alımını düşürsem iyi olacak gibi.

Ve bir süre daha küre ara vermeye devam etmem iyi olur sanki.

Şimdiden teşekkür ederim.

20220706_163135_HDR-1.jpg

20220706_163113_HDR-1.jpg

20220706_163042_HDR-1.jpg

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nano3570    118

Ya bir de hoca demez mi "Ben uzun seneler judo çalıştım,antrenörlük te yaptım,çok sporcu çalıştırdım;protein tozu kullanma,doğal beslen." diyecektim sen kardiyolog değil misin ne alaka antrenörlük.Toza ilişkin ettiği absürd kelama hiç değinmiyorum,üzerinde durmaya değmez.

Mesleğine güvenmemi sağlayacak tek mantıklı lafı "Kilo ver,protein alımını bir miktar düşür,antrenman stilini değiştir."

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
nano3570, 22 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam,

Bugün hiçbir şikayetim olmamasına rağmen tedbir amaçlı Kardiyoloji Doktoruna gidip bazı testler yaptırdım.

Aşağıda yaptırdığım test ve tahlil sonuçları var,bakıp yorum yapmanızı rica edeceğim.

Düşe düşe 87 kiloya düşmeyi başarabildim.Bazı olumsuz değerlerden dolayı bir 5-6 kilo daha verip protein alımını düşürsem iyi olacak gibi.

Ve bir süre daha küre ara vermeye devam etmem iyi olur sanki.

Şimdiden teşekkür ederim.

20220706_163135_HDR-1.jpg

20220706_163113_HDR-1.jpg

20220706_163042_HDR-1.jpg

Dostum ldl kolesterolün çok aşırı yüksek. Onu düşürmek için takviye bişeyler kullanmalısın. Böbrek değerlerin biraz yüksek bence su alımını 1-2 litre artırıp astragulus kullanabilirsin. Genel olarak bir İki unsur dışında değerlerin normal görünüyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Teşekkür ederim Askabar.

Astragulus'u daha önce duymamıştım.Bugün sipariş vereceğim.

Askabar son bir sorum var.

Kür için bir süre daha beklemeyi düşünüyorum.Ancak birkaç ay sonra başlarsam Anavar ve propionate kürünün kolesterol ve damar sertliğine negatif bir etkiye neden olduğuna dair teorik olarak bir şey duydun mu hiç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Bir de ezetimib var, kolesterol emilimini bloke eden ilaç. LDL'yi düşürmek için kullanılabilir, çünkü değerin yüksek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
susuzadam, 23 dakika önce yazdı:

Bir de ezetimib var, kolesterol emilimini bloke eden ilaç. LDL'yi düşürmek için kullanılabilir, çünkü değerin yüksek.

Aslında yanlış oldu, yüksek LDL için, kolesterol alımını kontrol altına alıp, ilaç takviyesine başvurulmalı.

Fazladan aldıkların damar sertliği olarak geri dönecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Hoca'ya sordum,ilaç yazacak mısınız diye,gerek yok dedi.

Aslında bu düşmüş hali.2 ay önce 195'lerdeydi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.