Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DiePoopenFarten

18 yaşıma girdiğimde anavar başlamayı düşünüyorum

Önerilen İletiler

17 yaşındayım bu eylül 18 oluyorum 16 yaşından beri düzenli olarak yüzüyorum ve gym yapıyorum. steroide başlamak ilgimi çekti araştırmamı yaptım ya anavar yada diyanabol başlmak istiyorum sizce bu iyi bir fikir mi? öyleyse nerden bulabilirim internete baktım ama gördüğüm türk siteler aşırı dolandırıcı gibi kokuyor ve güvenilir yabancı sitelerden getirtmek hem çok pahalı hemde gümrükten geçmeme olasılığı var

ne önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

just    8

Testo kullanmadan anavar only kür yaparsan testonu baskılarsın bu seferde baya problem yaşarsın onun için anavar only bulaşma bence. Genel olarak oral bir steroid kullanacaksan testosuz kullanmak çok kötü bir karar olur.

Eğer enjeksiyon yapamam biraz sakin başlamak istiyorum diyorsan SARMS lara bakabilirsin. Mesela ostarine + mk 677 yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
DiePoopenFarten, 34 dakika önce yazdı:

17 yaşındayım bu eylül 18 oluyorum 16 yaşından beri düzenli olarak yüzüyorum ve gym yapıyorum. steroide başlamak ilgimi çekti araştırmamı yaptım ya anavar yada diyanabol başlmak istiyorum sizce bu iyi bir fikir mi? öyleyse nerden bulabilirim internete baktım ama gördüğüm türk siteler aşırı dolandırıcı gibi kokuyor ve güvenilir yabancı sitelerden getirtmek hem çok pahalı hemde gümrükten geçmeme olasılığı var

ne önerirsiniz

bence rimo+testo senin icin daha iyi bi secim olur oral streoid kullanmak enjeksiyona nazaran karaciğeri daha fazla zorluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DiePoopenFarten, 16 saat önce yazdı:

ne önerirsiniz

Dianabol testosuz kullanılamaz, 2 yıllık alt yapıyla ilaç kullanılmaz (hemde 18 yaşında) yeterince araştırma yapamamışsın okumaya devam et, Anavar güxel bir seçim eğer bir altyapın ve bilgi birikimin olsaydı ama bu şekilde bunu yapmaya çalışırsan biri sana Anavar diye dianabol kakalar (Yurt dışı güncel anavar fiyatı 130 USD Türkiyeye gelişi ile birlikte ortalama ne kadar olur sen düşün ve bu parayı vermeye gerek varmı)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.