Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

celil00009

Ameliyat olcam kürlü halle olabilirmiyim?

Önerilen İletiler

celil00009    1

Merhabalar, bacağımda femur kemik içi dizden bele kadar platin boru var,tornavidaları değişicek 2ay içinde %90ihtimalle, kür konusu deneyimim yok denebilir, agalar :( kafayı sıyırcam geçen sene araba çarptı şimdi yürümeye başlamışken tekrar ameliyat gerekti ,herneyse sizleri sıkmıyım,deca testo trenli küre gircem, ameliyatta sıkıntı olurmu,sonuçta bacağımı yandan tekrar yarıp diz ve kalçadaki tornavidaları değişcekler ve kemiği ufalıycaklar sanırım 10ayda kaynamadı diye, kür ve deca kullanma sebebim bir ihtimal deca ile kaynar diye düşündürdü sporcu arkadaşlarım, ameliyat 15günde normale çevircek olsada girmek istemiyorum agalar psikolojik olarak sınırdayım zaten rol yapmak zorunda kalıyorum herşey yolundaymış gibi, kür sıkıntı yaratır mı agalar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

just    8

En mantıklısı doktorunla açık açık gizli saklı olmadan bu durumu konuşman. Sonuçta kür konusunda bilgisi olan çok var fakat ameliyat işi doktorların işi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil00009    1

Cevaplarınız için teşekkürler,peki deca yardımcı olmazmı sizce iyileşmesine düşükte olsa iyileşirse ameliyata gerek kalmazmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Kardeşim ben sizi anlamıyorum ya. Ameliyat olacaksın hala daha ilaçlı girsem bişey olur mu diyorsun bu kadar mı önemli senin için bu ilaç? Mutlaka kazanman gereken yarış mı var? Gerekirse kürü keseceksin bu kadar basit fakat kafa yapın çok yanlış 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil00009    1

Ameliyatımı yapcak doktora streoid kullancağımı söyledim. sadece sigarayı bırakmamı söyledi ameliyata yakın bir zaman kala

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil00009    1
agfitness, Bir saat önce yazdı:

Ameliyat öncesi kan değerleri ve kullanılan en ufak ilaç bile çok önem teşkil eder. Git doktoruna ve ameliyat öncesi gelecek olan anestezi uzmanına her şeyi detayıyla belirt ona göre gir. Burası medikal uzmanlık platformu değil kimsenin lafıyla iş yapıp hayatını riske atma.

Sağlıklı sporlar…

Ameliyatımı yapcak doktora streoid kullancağımı söyledim. sadece sigarayı bırakmamı söyledi ameliyata yakın bir zaman kala

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil00009    1
just, Bir saat önce yazdı:

En mantıklısı doktorunla açık açık gizli saklı olmadan bu durumu konuşman. Sonuçta kür konusunda bilgisi olan çok var fakat ameliyat işi doktorların işi :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
celil00009, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar, bacağımda femur kemik içi dizden bele kadar platin boru var,tornavidaları değişicek 2ay içinde %90ihtimalle, kür konusu deneyimim yok denebilir, agalar :( kafayı sıyırcam geçen sene araba çarptı şimdi yürümeye başlamışken tekrar ameliyat gerekti ,herneyse sizleri sıkmıyım,deca testo trenli küre gircem, ameliyatta sıkıntı olurmu,sonuçta bacağımı yandan tekrar yarıp diz ve kalçadaki tornavidaları değişcekler ve kemiği ufalıycaklar sanırım 10ayda kaynamadı diye, kür ve deca kullanma sebebim bir ihtimal deca ile kaynar diye düşündürdü sporcu arkadaşlarım, ameliyat 15günde normale çevircek olsada girmek istemiyorum agalar psikolojik olarak sınırdayım zaten rol yapmak zorunda kalıyorum herşey yolundaymış gibi, kür sıkıntı yaratır mı agalar

Dil altı 10mg Anavar özellikle kolajen sentezini artırıyormuş. Testosteron da protein sentezi üretimini artırıyor, kas proteini sentezini artırdığı gibi muhtemelen bağ doku protein sentezini de destekliyordur. Belki farketmişsinizdir, eklemlerde yaşadığımız ufak sakatlanmalar kürdeyken daha çabuk iyileşiyor.

Burada kimsenin sana girmeni söylemesi doğru olmaz, benim de kesin konuşmam doğru olmaz. Ama ben öncesinde kürde olsam, TRT dozuna düşer devam ederdim, deca tren vs vurmazdım. Ameliyat sonrasında girmeyi bu kadar taktıysam, yine only testo vururdum.

Amaç iyileşmek ve bunu vücudu çok meşgul etmeden yapmak. İyileşme sürecinde sigara içmemeye bak, protein konusu da tahmin edebileceğin üzere önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil00009    1
Larues, 26 dakika önce yazdı:

Kardeşim ben sizi anlamıyorum ya. Ameliyat olacaksın hala daha ilaçlı girsem bişey olur mu diyorsun bu kadar mı önemli senin için bu ilaç? Mutlaka kazanman gereken yarış mı var? Gerekirse kürü keseceksin bu kadar basit fakat kafa yapın çok yanlış 🙂

Ameliyat yapcak doktorum gerek görseydi söylerdi benim burda sorma nedenim bu konuda tecrübeli biri varmı diye, tecrüben yoksa boş yapma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil00009    1
111111111, Şimdi yazdı:

Ameliyatı falan boşver de decayla treni sakın birlikte kullanma 

teşekkürler info için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
celil00009, Şimdi yazdı:

Ortopedi stajından çıktık. Hastalara genelde verdiğimiz tek öneri buydu, Sigara..

Ama senin mevzuyu muhtemelen siz de bilmiyorsunuz, biz de bir halt bilmiyoruz. Oraya koydukları vidanın boyutu, konumu, eklemle teması değiştirilecek olabilir basitçe. Yani buradan deca reçetesini yazmak anlamlı olmaz.

Kendine dikkat etmeni temenni edip, iyileşmeni umabiliriz şuan için. 

Geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil00009    1
susuzadam, 1 dakika önce yazdı:

Dil altı 10mg Anavar özellikle kolajen sentezini artırıyormuş. Testosteron da protein sentezi üretimini artırıyor, kas proteini sentezini artırdığı gibi muhtemelen bağ doku protein sentezini de destekliyordur. Belki farketmişsinizdir, eklemlerde yaşadığımız ufak sakatlanmalar kürdeyken daha çabuk iyileşiyor.

Burada kimsenin sana girmeni söylemesi doğru olmaz, benim de kesin konuşmam doğru olmaz. Ama ben öncesinde kürde olsam, TRT dozuna düşer devam ederdim, deca tren vs vurmazdım. Ameliyat sonrasında girmeyi bu kadar taktıysam, yine only testo vururdum.

Amaç iyileşmek ve bunu vücudu çok meşgul etmeden yapmak. İyileşme sürecinde sigara içmemeye bak, protein konusu da tahmin edebileceğin üzere önemli.

Teşekkürler o zaman sigarayı kesip testo decaya giricem iyileşip ameliyata girmemek için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil00009    1
susuzadam, Şimdi yazdı:

Ortopedi stajından çıktık. Hastalara genelde verdiğimiz tek öneri buydu, Sigara..

Ama senin mevzuyu muhtemelen siz de bilmiyorsunuz, biz de bir halt bilmiyoruz. Oraya koydukları vidanın boyutu, konumu, eklemle teması değiştirilecek olabilir basitçe. Yani buradan deca reçetesini yazmak anlamlı olmaz.

Kendine dikkat etmeni temenni edip, iyileşmeni umabiliriz şuan için. 

Geçmiş olsun

Çok teşekkürler info için, kolay gelsin sizlere o zaman sigaraya bay bay diycem üzücü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

celil00009, Şimdi yazdı:

Çok teşekkürler info için, kolay gelsin sizlere o zaman sigaraya bay bay diycem üzücü 

Ben bir seferde bıraktım, 2 aydır içmiyorum. Şuan çok mutluyum :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.