Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

drift_king

deca kürüm bitti pct için yardım lütfen :)

Önerilen İletiler

drift_king    0

arkadaşlar 10 hafta deca 12 hafta enentath kürüm bitti. Her gün 25 mg proviron kullandım libido çok iyi durumda kür boyunca hiç jinokomasti belirtiside görmedik. Önceki masteron kürümde libido yerlerdeydi uzun bir sürede öyle sürdü kür bitince yine aynı olmasından korkuyorum.

Test yaptırdıktan sonra sonuçlarına göre pct için sizden yardım isticem ancak testi ne zaman yaptırmalıyım.Son enjekteden 1 hafta sonra falan mı?

kür bittikten 14 gün sonra pct başlıcam yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dark_night    6

deca ve testesteron enantat uzun sureden etki kaybeden ilaclardır .. yarılanma surelerı yaklasık 2 hafta kadar .. deca kullananlarda kür sonrası tedavisinden sonra bile testesteron seviyelerinde problem olabiliyor .. ayrıca progesterone ureten uzun esterli bir ilac olmasıda kur sonu tedavılerının verımlılıgnı zora sokuyor ..bunun için..test en az 2-3 hafta beklersen daha iyi olur .. pct ni kullandıgın ılaclara gore yapmalısın kolay gelsın ..

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

teşekkür ederim arkadaşlar testleri yaptırınca sonuçlarına göre bidaha yardım isticem sizden:) ayrıca ben küre girmeden test yaptırdım 200 lira tuttu bu normal mi son zamanlarda yaptıran varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
teşekkür ederim arkadaşlar testleri yaptırınca sonuçlarına göre bidaha yardım isticem sizden:) ayrıca ben küre girmeden test yaptırdım 200 lira tuttu bu normal mi son zamanlarda yaptıran varmı ?

Kurumdan kuruma değişiyor 250ye yaptıran da var. Ben 100 liradan yaptırıyorum burda daha ucuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Bir arkadaşım var hiç anlamaz bu tip şeylerden biraz zengin biri 800 liradan test yapmışlar özelde çocuğa :D :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En son bende 170 civarına yaptırmıştım değişkenlik gösterebiliyor hocam 140 yaptıran eş dostta var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.