Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mstyksl

Arkadaslar lütfen jinekomasti için yardım

Önerilen İletiler

mstyksl    2

Herkese merhaba jinekomasti ameliyati oldum 1 sene önce şimdi haftada yarım ml 3 defa test. Propionat kullandım fakat 2. Haftada da sağ göğsümde hassasiyet batma hissi oldu bu arada 3 günde bir yarım arimidex iciyordum testoyu kestim hemen 6 gündür günde 1 adet tamoxifen içiyorum fakat sağ göğsüm sola göre şişti biraz hala hassasiyet sıcak basması devam ediyor ne yapmam gerekir size lütfen yardım edermisiniz tamoxifene devam ediyimmi dozunu arttirayimmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.443
mstyksl, 10 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba jinekomasti ameliyati oldum 1 sene önce şimdi haftada yarım ml 3 defa test. Propionat kullandım fakat 2. Haftada da sağ göğsümde hassasiyet batma hissi oldu bu arada 3 günde bir yarım arimidex iciyordum testoyu kestim hemen 6 gündür günde 1 adet tamoxifen içiyorum fakat sağ göğsüm sola göre şişti biraz hala hassasiyet sıcak basması devam ediyor ne yapmam gerekir size lütfen yardım edermisiniz tamoxifene devam ediyimmi dozunu arttirayimmi ?

Kaç yaşındasın? Boyun kilon kaç? Spor geçmişin nedir? Kür geçmişin nedir?

Küre girmeden test yaptırdın mı? Teste girdi isen sonuçlar lütfen. 

Kaşınma başlayınca test yaptırdın mı?

Niye arimidex içiyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mstyksl    2
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Kaç yaşındasın? Boyun kilon kaç? Spor geçmişin nedir? Kür geçmişin nedir?

Küre girmeden test yaptırdın mı? Teste girdi isen sonuçlar lütfen. 

Kaşınma başlayınca test yaptırdın mı?

Niye arimidex içiyorsun? 

Merhaba 31 yasındayım ya benim çok değişik 10 senedir düzenli bb yapıyorum 2 sene önce 250 mg sustanon ile 4. Haftada jinekomasti oldum :) geçen senede ameliyat oldum ama doktor kesi ile degil lipo ile ameliyat etti şimdide dedim bari propionate kullanayım ufaktan dokunmaz diye fakat oda dokundu dedigim gibi sağ göğsüm sola göre büyüdü şuan canım sıkıldı sabah kan tahlili verdim 2 güne cıkıcak suan ne yapacagimi bilmiyorum arimidexi testoya basladigim için kullandım sıkıntı yasamiyim diye ama yasadim yine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
mstyksl, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba 31 yasındayım ya benim çok değişik 10 senedir düzenli bb yapıyorum 2 sene önce 250 mg sustanon ile 4. Haftada jinekomasti oldum :) geçen senede ameliyat oldum ama doktor kesi ile degil lipo ile ameliyat etti şimdide dedim bari propionate kullanayım ufaktan dokunmaz diye fakat oda dokundu dedigim gibi sağ göğsüm sola göre büyüdü şuan canım sıkıldı sabah kan tahlili verdim 2 güne cıkıcak suan ne yapacagimi bilmiyorum arimidexi testoya basladigim için kullandım sıkıntı yasamiyim diye ama yasadim yine

Ezbere kullanılmaz. Test sonuçlarına göre kullanılır. Prolaktin yükseldi ise arimidex bir işe yaramaz. Ordaki dokuyu koruyan daha çok tamoksifendir. Ama öncelikle neden olduğunun üzerine gitmen lazım. Jinekomasti oluştuktan sonra ameliyattan başka çaresi yok. Eğer gerçekten jinekomasti ise. 1 tane dostinex alıp sonraki üç günü gözlemleyebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mstyksl    2
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Ezbere kullanılmaz. Test sonuçlarına göre kullanılır. Prolaktin yükseldi ise arimidex bir işe yaramaz. Ordaki dokuyu koruyan daha çok tamoksifendir. Ama öncelikle neden olduğunun üzerine gitmen lazım. Jinekomasti oluştuktan sonra ameliyattan başka çaresi yok. Eğer gerçekten jinekomasti ise. 1 tane dostinex alıp sonraki üç günü gözlemleyebilirsin.

Peki cok tesekkur ederim ben yine test sonucum cıkınca paylassam yardimci olur musunuz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
mstyksl, 2 dakika önce yazdı:

Peki cok tesekkur ederim ben yine test sonucum cıkınca paylassam yardimci olur musunuz

Tabiki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
mstyksl, 6 saat önce yazdı:

Oncelikle ameliyati yapan dr aricaksin diceksinki senin yaptigin amelyatin diye baslayip agiz dolusu konussacaksin sebebi ise meme dokusunun tamamini almamasi tras ediyor ve devaminda ise tekrar ediyor ama meme dokusunun tamamini alirsa tekrar etmiyor kardesim gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mstyksl    2
Lynx, Bir saat önce yazdı:

Oncelikle ameliyati yapan dr aricaksin diceksinki senin yaptigin amelyatin diye baslayip agiz dolusu konussacaksin sebebi ise meme dokusunun tamamini almamasi tras ediyor ve devaminda ise tekrar ediyor ama meme dokusunun tamamini alirsa tekrar etmiyor kardesim gecmis olsun

Çok teşekkür ederim tabi ki haklısınız keşke kesi ile yapip tüm dokuyu alsaydı ama bugün hastaneye gittim endokrinoloji bölümüne ultrason ile baktılar fakat jinekomasti fln yokmuş meme dokunda büyüme fln yok dediler ama görüntü olarak sağ göğsüm sola göre şişti bakalım yarın kan tahlillerim çıksın paylaşıcam duruma göre tamoxifen vs devam edip etmeyecegimize siz degerli arkadaslarımla karar veririz hepinize cok tesekkurler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Lynx, 1 saat önce yazdı:

Hocam tamamını alırsa göğüste çökme olabiliyormuş o yüzden bu riske girmeyip tamamını almıyorlar. Ameliyat oldum diye güvenip jinoyu önemseden hareket etmemek gerek ben de zamanında ameliyat oldum bunu öğrendiğimden beri tedbiri elden bırakmıyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Ruthless, 48 dakika önce yazdı:

Hocam tamamını alırsa göğüste çökme olabiliyormuş o yüzden bu riske girmeyip tamamını almıyorlar. Ameliyat oldum diye güvenip jinoyu önemseden hareket etmemek gerek ben de zamanında ameliyat oldum bunu öğrendiğimden beri tedbiri elden bırakmıyorum :D

Bi kac sene once tr vucut sampiyonu oldu bu ameliyati cokme filan yok ytbta videosu var bulup izleyebilirsin onun korkusuda ayni ama cokme filan hic olmadi dior sonrasindada kas dokusuyla dolduruyor simdi mantiken düşün meme dokusu belirli yasa kadsr bizdede var ergenlikten cikinca kayboluyor yok denecek kdr cunku sut uretimi bizde olmadigi icn lakin hormon alinca disaridan ve bazi hormonlarda fazla olunca meme dokusu aktif oluyor ve buyumeye basliyor o buyumus dokuyu aliyolar memenin tamamini devaminda korseyi gerektiği gibi kullaninca cokuntu olmuyor olsada cok minimal duzey egrr benim basima gelirse ben tamamjni aldiricam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Lynx, 16 dakika önce yazdı:

Bi kac sene once tr vucut sampiyonu oldu bu ameliyati cokme filan yok ytbta videosu var bulup izleyebilirsin onun korkusuda ayni ama cokme filan hic olmadi dior sonrasindada kas dokusuyla dolduruyor simdi mantiken düşün meme dokusu belirli yasa kadsr bizdede var ergenlikten cikinca kayboluyor yok denecek kdr cunku sut uretimi bizde olmadigi icn lakin hormon alinca disaridan ve bazi hormonlarda fazla olunca meme dokusu aktif oluyor ve buyumeye basliyor o buyumus dokuyu aliyolar memenin tamamini devaminda korseyi gerektiği gibi kullaninca cokuntu olmuyor olsada cok minimal duzey egrr benim basima gelirse ben tamamjni aldiricam

Doğrudur hocam ben de doktorun yalancısıyım :D bilseydim tamamını almasını isterdim çünkü çökse bile jinodan iyidir her türlü hacim alıp açığı kapatırdık en azından jino derdi olmazdi :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mstyksl    2

Arkadaslar merhaba tahlillerim çıktı testosteron biraz yüksek referans dısı ostrojen normal referans aralıgında prolaktin fsh lh hepsi referans aralıgında fakat sağ göğsümde hala iğne. Batması gibi ağrı ara ara oluyor bu arada hala hergün 1 tablet tamoxifen iciyorum hocam femara iç bırak tamoxifeni dedi 2 gündür femara içiyorum bi tablet ama hala sıkıntım devam ediyor sizce ne yapmalıyım cok canım sıkıldı sağ göğsüm sola göre hala bi tık büyük

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.