Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kowix

Nispeten uygun definasyon kürü*/yohimbe?

Önerilen İletiler

kowix    1

Merhaba iyi aksamlar, 
172 , 80 kilo biraz yağlı bir vücudum var 20 yaşındayım. Antremanlarımın , besinlerimin gerçekten üzerine düşerek emek gösteriyorum. definasyon için aşırı bir kas kütlem yok ama yeterli diyebilirim en azından yaz bu kadar yakınken tatil beldesinde yaşadığım için yağlı girmek istemiyorum . Aktif olarak 4 aydır bodybuilding yapıyorum ama önceden bisiklet,koşu yarışı gibi aktivitelerde bulunuyordum ,

amacım olabildiğince kas kütlesini koruyarak yağ yakmak, zaten aşırı fazla kilo vermeye ihtiyacım yok tahmini olarak yağ oranım %15 - %20 civarı

çok riskli etkili ilaçlar kullanmak istemiyorum yaşımdan dolayı ama kür denemek, süreci hızlandırmak istiyorum. Aklımda cardarine vardı fakat öğrenci olduğumdan bütçemi biraz aşıyor, 

Yohimbe hakkında düşüncenizi ve diğer alternatifler hakkında fikrinizi merak ediyorum teşekkür edrim

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.385
kowix, 5 saat önce yazdı:

Merhaba iyi aksamlar, 
172 , 80 kilo biraz yağlı bir vücudum var 20 yaşındayım. Antremanlarımın , besinlerimin gerçekten üzerine düşerek emek gösteriyorum. definasyon için aşırı bir kas kütlem yok ama yeterli diyebilirim en azından yaz bu kadar yakınken tatil beldesinde yaşadığım için yağlı girmek istemiyorum . Aktif olarak 4 aydır bodybuilding yapıyorum ama önceden bisiklet,koşu yarışı gibi aktivitelerde bulunuyordum ,

amacım olabildiğince kas kütlesini koruyarak yağ yakmak, zaten aşırı fazla kilo vermeye ihtiyacım yok tahmini olarak yağ oranım %15 - %20 civarı

çok riskli etkili ilaçlar kullanmak istemiyorum yaşımdan dolayı ama kür denemek, süreci hızlandırmak istiyorum. Aklımda cardarine vardı fakat öğrenci olduğumdan bütçemi biraz aşıyor, 

Yohimbe hakkında düşüncenizi ve diğer alternatifler hakkında fikrinizi merak ediyorum teşekkür edrim

@rastlantisal

yohimbe senin söylediğin amaca uygun bir ilaç. Beslenmeninde düzgün olduğunu söylemişsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Yohimbe göbek yağları için daha seçici bir ilaç. Günlük 20-30 mg kullanmak gerekli. Fakat en az 2 ay kullanmalısın etkisini tam olarak gösterebilmesi için. Genel vücut yağın var ise yohimbe dışında seçeneklere yönelmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
kowix, 7 dakika önce yazdı:

yohimbe pct gerektirir mi acaba?

Gerektirmez, hormon döngüsünü etkileyecek bir ilaç değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kowix    1
Rdm, 45 dakika önce yazdı:

Gerektirmez, hormon döngüsünü etkileyecek bir ilaç değil.

rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

yohimbe senin söylediğin amaca uygun bir ilaç. Beslenmeninde düzgün olduğunu söylemişsin. 

teşekkürler,ürünün orjinalini bulmakta sorun yaşar mıyım ?  anabolik ilaç olmadığından şu alışveriş sitelerinde satılanlarından alsam sıkıntı olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
kowix, 15 dakika önce yazdı:

teşekkürler,ürünün orjinalini bulmakta sorun yaşar mıyım ?  anabolik ilaç olmadığından şu alışveriş sitelerinde satılanlarından alsam sıkıntı olur mu

İşin en kötü yanıda ülkemizde maalesef pek bulunan bir ilaç olmaması. Yurtdışında bazı ülkelerde eczane ürünü olarak satılıyor. Forumda bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak temin edebilirsin. Ben zamanında Burak hoca'dan temin etmiş ve oldukça memnun kalmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.