Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AnabolicStation

Obeziteden maskülenliğe evrim hikayem (naturel)

Önerilen İletiler

Abilerim ve kardeşlerim,

Eskiden bilgisayar bağımlısı, sokağa çıkmayan, herkes tarafından dışlanan, yüksek yağlı gıdalar ve fastfoodlar yiyen, kızlar tarafından aşağılanan yıkık bir insandım. Kısacası bir insan hayatının en güzel dönemlerinde lise birde 1.72 boyunda 117 kilogram ağırlığında bir birey düşünün. Sağlık sorunları da cabası tabii. Karaciğer yağlanması, yüksek şeker (neredeyse şeker hastası oluyordum), deride iyileşmeyen yaralar, yüksek tansiyon vs... DAHA 15 YAŞINDAYIM!!!

Sonrasında yüksek bir bunalım ve depresyon haline girdim. Antidepresan almaya başladım ve uzun bir süre kullandım. 17 yaşıma geldiğimde kendi kendime dedim ki ben ya zayıflayacağım ya da kendimi öldüreceğim. Bir seçim yapmak zorunda hissetim kendimi. 6 ay boyunda günde sadece 1000 kalori alarak 78 kiloya kadar düştüm. Sağlıksız olduğunun farkındayım ama canıma tak etmişti artık. Ama aynaya baktığımda hala mutlu değildim. Spora başlama kararı aldım ve bu kararı almam üzerinden 2 sene geçti (1 sene powerlifting 1 sene bodybuilding). Şuan 19 yaşındayım. Sonuçlar fotoğraftaki gibi. İnanınca ve disiplinli bir hayat çerçevesinde kendi benliğinizi odak noktasına getirip hayatta sizi sizden başka kimsenin sevmediğini anlayınca, kafayı kırdıktan sonra her şeyi başarmanın mümkün olduğunu düşünüyorum. Hedeflerinizden asla vazgeçmeyin...

Screenshot_20200607-060459_YouTube.jpg Screenshot_20180419-225158.png Screenshot_3.png

Screenshot_4.png 20180715_165950.jpg 20200617_210712.jpg

Screenshot_20220513-023822_Video Player.jpg

• Beğen 12

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.531

Lisedeki kızlara şimdiki halini kesinlikle her gün göstermelisin :) 

İnsan istediğinde, azmettiğinde başaramayacağı şey yok,  ne mutlu ki sana sende bunun canlı örneklerinden birisin.

Başarıların daim olsun.

• Beğen 3
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 36 dakika önce yazdı:

Lisedeki kızlara şimdiki halini kesinlikle her gün göstermelisin :) 

İnsan istediğinde, azmettiğinde başaramayacağı şey yok,  ne mutlu ki sana sende bunun canlı örneklerinden birisin.

Başarıların daim olsun.

Düşüncelerin için çok teşekkür ederim. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RİSK    5

Tebrik ederim kardeşim. Bu vücut geliştirme döneminde küre girdin mi? Teşekkür ederim şimdiden :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RİSK, 22 saat önce yazdı:

Tebrik ederim kardeşim. Bu vücut geliştirme döneminde küre girdin mi? Teşekkür ederim şimdiden :)

Güzel mesajın için ben teşekkür ederim. 

Hayır herhangi bir küre girmedim tamamen naturel. Ama kendimi ekonomik ve mental anlamda hazır hissedersem girmeyi düşünüyorum önümüzdeki senelerde. 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BU ADAM TAM BİR MAKİNA!

Ziya Abi cidden sayende idmanlarımı sertleştirdim bana faydan çok büyük 300 kg leg bastığını hatırlıyorum bir powerlifter bb yaparsa böyle oluyor demek ki cidden başardığın şey her babayiğidin harcı değil sadece sportal anlamda değil cidden harika birisin seninle tanıştığım için çok şanslıyım serüveninde eminim başarılı olucaksın WE ARE ALL GONNA MAKE İT BRAH.

Ultra max gym'den ibrahim -

PS. (makara omuz yaparken domates olan eleman =

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.