Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ahhmet222

1 kez sustanon vurdum

Önerilen İletiler

ahhmet222    0

17 yaşındayım. Gaza gelip 1 iğne sustanon vurdum (176 mg testosteron). Ve pişmanım bir daha vurmamaya yemin ettim. Ama vücudumun doğal hormon sistemi bozulmuştur diye cok korkuyorum. PCT yapmalı mıyım? Novadex alabilirim ama bilmiyorum hiç yardımınıza ihtiyacım var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

symbol    16

Öncelikle sakin ol hiç bir şey olmamıştır 1 ml ile hiç bir şey değişmez madem bu kadar korkuyodun neden bulaştın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahhmet222    0
symbol, 1 dakika önce yazdı:

Öncelikle sakin ol hiç bir şey olmamıştır 1 ml ile hiç bir şey değişmez madem bu kadar korkuyodun neden bulaştın 

3 gün oldu. Her gün ruhsal değişimler yaşıyorum. Çok korkuyorum testo vücudumdan cıkınca hiç testo üretemeyeceğim diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
ahhmet222, Şimdi yazdı:

3 gün oldu. Her gün ruhsal değişimler yaşıyorum. Çok korkuyorum testo vücudumdan cıkınca hiç testo üretemeyeceğim diye.

Kanka böyle bir şeyin imkanı olucağını sanmıyorum o yüzden tribe girip kendini yıpratma bu 1 dal sigara içtim triyaki oldum demek gibi bir şey sakin ol birdaha da bulaşma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahhmet222    0
symbol, Şimdi yazdı:

Kanka böyle bir şeyin imkanı olucağını sanmıyorum o yüzden tribe girip kendini yıpratma bu 1 dal sigara içtim triyaki oldum demek gibi bir şey sakin ol birdaha da bulaşma 

Novadex almama gerek var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
ahhmet222, Şimdi yazdı:

Novadex almama gerek var mı?

Hiç bir şey almana gerek yok güncel hayatına devam ede bilirsin dediğim gibi 1 ml ile düzenin bozulmaz tecrübe olmuş olur sana da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahhmet222    0
symbol, 35 dakika önce yazdı:

Hiç bir şey almana gerek yok güncel hayatına devam ede bilirsin dediğim gibi 1 ml ile düzenin bozulmaz tecrübe olmuş olur sana da 

tamam abi eyvallah.

Elimde de 11 tane ampül kaldı bunları napabilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ahhmet222, 6 dakika önce yazdı:

17 yaşındayım. Gaza gelip 1 iğne sustanon vurdum (176 mg testosteron). Ve pişmanım bir daha vurmamaya yemin ettim. Ama vücudumun doğal hormon sistemi bozulmuştur diye cok korkuyorum. PCT yapmalı mıyım? Novadex alabilirim ama bilmiyorum hiç yardımınıza ihtiyacım var.

Sıkıntı yok bir iğne ile doğallığın bozulmaz . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
ahhmet222, 1 dakika önce yazdı:

Elimde de 11 tane ampül kaldı bunları napabilirim?

Yani kanka bunu sen seç vurmuyucam diyosan sakla eğer vurucaksan da ki bu yaşında yapmamanı öneririm bir hocandan yardım al ya da gözünün önünde dursun sana ibret olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ahhmet222, 14 dakika önce yazdı:

Esterler arası geçişlerde ruh değişiklikleri olabilir . Depresyona  meyilli insanlar genelde bunu yaşar. Fazla kafay takma iğneden değil stresten değerlerin bozulabilir .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Yaşadığın ruhsal değişimler tamamen psikolojik 1 ml hiçbişey yapmaz normal şekilde hayatına devam et 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahhmet222    0

tamam abilerim sağolun hepinize.

eğer 11 gün sonra (testonun tamamen bittiği zaman) ruhsal değişimlerim çok olursa buraya tavsiye için gelebilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ahhmet222, 8 dakika önce yazdı:

eğer 11 gün sonra (testonun tamamen bittiği zaman) ruhsal değişimlerim çok olursa buraya tavsiye için gelebilir miyim?

Her zaman yazabilirsin sıkıntı olmaz . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinanbolone    1

en fazla 1 hafta çavuş fazla hareketli olur onun dısında fsh lh baskılanmaz muhtemelen :D rahat olll..

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahhmet222    0
Sinanbolone, 19 dakika önce yazdı:

en fazla 1 hafta çavuş fazla hareketli olur onun dısında fsh lh baskılanmaz muhtemelen :D rahat olll..

fsh lh nedir abim

PowerWave, 29 dakika önce yazdı:

Her zaman yazabilirsin sıkıntı olmaz . 

sagolasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
ahhmet222, Bir saat önce yazdı:

Bi kere yaşın anabolizanlar icin cok kucuk 17 nedir ya kendi kendinmi yaptin bilmiyorum ama hafi allah korusun damara denk gelse neyee bir ik hatta 3.igneye kadar kolay kolay kapanmaz ki 4 veya 5enjeksiyondan sonra ufak ufak kpanir kendi kendine vesvese verip triplere girme 😀😀 o yuzden böyle bir niyetin varsa 23 25 yas araligini bekle bu fikri senin aklina kim soktuysada onunla muhabbetini kes hemen tek enjeksiyondan bisi olmas 1000de 1 ihtimal imkansiza yakin gecmis olsun

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahhmet222    0
Lynx, 3 dakika önce yazdı:

Bi kere yaşın anabolizanlar icin cok kucuk 17 nedir ya kendi kendinmi yaptin bilmiyorum ama hafi allah korusun damara denk gelse neyee bir ik hatta 3.igneye kadar kolay kolay kapanmaz ki 4 veya 5enjeksiyondan sonra ufak ufak kpanir kendi kendine vesvese verip triplere girme 😀😀 o yuzden böyle bir niyetin varsa 23 25 yas araligini bekle bu fikri senin aklina kim soktuysada onunla muhabbetini kes hemen tek enjeksiyondan bisi olmas 1000de 1 ihtimal imkansiza yakin gecmis olsun

kendim yaptım hocam bicepse. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
ahhmet222, 2 dakika önce yazdı:

kendim yaptım hocam bicepse. 

Snaa bunu kim dedi ? Biceps yap diye agzimi bozcam simdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahhmet222    0
Lynx, 1 dakika önce yazdı:

Snaa bunu kim dedi ? Biceps yap diye agzimi bozcam simdi 

hocam spor salonunda bi adam baya büyüktü sordum steroidle mi yaptın diye evet dedi. ben nerden alabilirim dedim o da eczanede sustanon satıyorlar reçetesiz oradan alabilirsin dedi ben de gititm cidden reçetesiz verdiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
ahhmet222, 2 dakika önce yazdı:

hocam spor salonunda bi adam baya büyüktü sordum steroidle mi yaptın diye evet dedi. ben nerden alabilirim dedim o da eczanede sustanon satıyorlar reçetesiz oradan alabilirsin dedi ben de gititm cidden reçetesiz verdiler

Pasam her kulaktan duydugunu inanma evet dogru eczanede verirler fskat bunun belli kuralalri vardir belli deneyimleri vardir kur ici kullanman gereken ilaclsr vardir kur sonu pct icin grrekli ilaclsrin bazilari yok suan piyasada bulsanda 50tl lik ilaca snaa 250derler misal yani o yuzden heleko bicps cok skntili bolge kalf veya bicpsten olmaz tehlikeli yan omuz kalca veya bacaltan yapilr sansiymissin iyi bisey olmamis sana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahhmet222    0
Lynx, 2 dakika önce yazdı:

Pasam her kulaktan duydugunu inanma evet dogru eczanede verirler fskat bunun belli kuralalri vardir belli deneyimleri vardir kur ici kullanman gereken ilaclsr vardir kur sonu pct icin grrekli ilaclsrin bazilari yok suan piyasada bulsanda 50tl lik ilaca snaa 250derler misal yani o yuzden heleko bicps cok skntili bolge kalf veya bicpsten olmaz tehlikeli yan omuz kalca veya bacaltan yapilr sansiymissin iyi bisey olmamis sana

sağolun hocam. bicepsim hala ağrıyor sizce bir şey olsaydı şu ana kadar olur muydu? veya bir risk varsa hala hastaneye gidebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
ahhmet222, 24 dakika önce yazdı:

sağolun hocam. bicepsim hala ağrıyor sizce bir şey olsaydı şu ana kadar olur muydu? veya bir risk varsa hala hastaneye gidebilirim

Damara denk gelseydi veya kilcala oksuruk olurdu veya agzina demir tadi gelirdi normal sartlards kalca omuz vya bacaktwn yapıldığında 3 4gun oluyor agri ama bicps filan 1haftayi bulut kizariklik sisme morarma olabilir ama cok asiriya giderse dr gidin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

iyi cesaret 

hemde uzun süreli xD

ben olsam eczaneden almaya üşenir pes ederdim xD xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Kardeşim hala panik içinde olduğun icin kendini triplere soktuğunu düşünüyorum daha yaşın cok genc bir sefer vurmussun hızlıca toplarsın bir sorun olacağını düşünmüyorum ama burak hocam @Loving daha iyi bilir tabi bu konuda açıkçası yorumunuda merak ettim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.