Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Grandeshin

Iğneyi vururken damar kontrolü yapmayı unutmak

Önerilen İletiler

Grandeshin    0

Merhaba. Başlıkta da görüldüğü üzere 20 dakika evvelki yaptığım sustanon enjeksiyonunda iğne kastayken geri çekip kan kontrolü yapmayı unutup iğneyi vurdum. Damara geldiyse ne gibi sonuçlar doğurur ya da ne yapmam gerekiyor? Saygılar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
Grandeshin, 56 dakika önce yazdı:

Merhaba. Başlıkta da görüldüğü üzere 20 dakika evvelki yaptığım sustanon enjeksiyonunda iğne kastayken geri çekip kan kontrolü yapmayı unutup iğneyi vurdum. Damara geldiyse ne gibi sonuçlar doğurur ya da ne yapmam gerekiyor? Saygılar. 

Her zaman ki olağan durum oluyorsa sorun yoktur. Ancak her zaman ki değilde ilk kez bir durum oluyorsa o zaman sıkıntı vardır. Anlık enjeksiyon yaptıktan sonra sorun yaşamadıysan arada 20dk geçtikten sonra bu tür. Şikayette bulunmadıysan sorun yok demektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Salı günü yaptığım enjeksiyon büyük ihtimal ya sinire ya damara denk geldi. Fazla bir acı hissetmemiştim yaptığımda ama İğneyi çıkarttıktan sonra bi 10 saniye aralıksız kanama oldu sonra kesildi. Sabahında neredeyse dokunamıyordum çok ödem yoktu ama ciddi bir ağrı vardı. Şuan azaldı biraz daha oturup kalkarken sorun yaşatmıyor ama bi 2 hafta ordan vurmayı düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Grandeshin    0
AS1L, 31 dakika önce yazdı:

Her zaman ki olağan durum oluyorsa sorun yoktur. Ancak her zaman ki değilde ilk kez bir durum oluyorsa o zaman sıkıntı vardır. Anlık enjeksiyon yaptıktan sonra sorun yaşamadıysan arada 20dk geçtikten sonra bu tür. Şikayette bulunmadıysan sorun yok demektir.

Her zamanki gibi oldu. Enjeksiyon üzerinden 2 saat kadar geçti ve bir şikayetim yok. Ufak yorgunluk var fakat psikolojiktir diye düşünüyorum. Yanıt için teşekkür ederim. İyi forumlar:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Grandeshin    0
hikmetb, 3 dakika önce yazdı:

Salı günü yaptığım enjeksiyon büyük ihtimal ya sinire ya damara denk geldi. Fazla bir acı hissetmemiştim yaptığımda ama İğneyi çıkarttıktan sonra bi 10 saniye aralıksız kanama oldu sonra kesildi. Sabahında neredeyse dokunamıyordum çok ödem yoktu ama ciddi bir ağrı vardı. Şuan azaldı biraz daha oturup kalkarken sorun yaşatmıyor ama bi 2 hafta ordan vurmayı düşünmüyorum.

Bende de aynı şekilde bir 4-5 saniye kadar kan geldi iğneyi çıkarttıktan sonra. Normaldir. Hirudoid forte isminde bir krem var eczanede bulabilirsin. Ağrı olan yere sürüldüğünde bir günde kesiyor. Sustanona başladığım ilk 2 hafta topal gezmiştim ağrıdan. Kremi keşfettikten sonra yaşadığım aydınlanmayı anlayamazsın:) Bazı kullanıcılar E vitamini ile birlikte vurmayı öneriyor fakat tek enjektöre iki farklı ilaç çekmek korkuttu beni açıkçası. 

tarihinde Grandeshin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
Grandeshin, 18 saat önce yazdı:

Bende de aynı şekilde bir 4-5 saniye kadar kan geldi iğneyi çıkarttıktan sonra. Normaldir. Hirudoid forte isminde bir krem var eczanede bulabilirsin. Ağrı olan yere sürüldüğünde bir günde kesiyor. Sustanona başladığım ilk 2 hafta topal gezmiştim ağrıdan. Kremi keşfettikten sonra yaşadığım aydınlanmayı anlayamazsın:) Bazı kullanıcılar E vitamini ile birlikte vurmayı öneriyor fakat tek enjektöre iki farklı ilaç çekmek korkuttu beni açıkçası. 

Nasıl yani biz hep tek enjektöre iki ilaç çekiyoruz zaten neden korkuttu sizi anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Grandeshin    0
Favorit, 29.4.2022 - 14:48 yazdı:

Nasıl yani biz hep tek enjektöre iki ilaç çekiyoruz zaten neden korkuttu sizi anlamadım

Ben sadece sustanon kullanıyorum. Daha önce hiç tek enjektöre iki farklı ilaç çekmedim. Sorun yaratır mı bilemiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
justbaha    9

cogu ilaçlar tek enjektörle vuruluyor zaten bunda bir sorun yok. ben tren a testo e ve e vitamini aynı şıırnga ile vurabiliyorum bir sakıncası yok benim için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Grandeshin, 28.04.2022 - 19:12 yazdı:

Dostum korkmana gerek yok. Yanlışlıkla bir kaç defa damara denk getirmiştim. Enjektörü çektiğimde kan tazyikli su gibi fırlamıştı ama en fazla 2 saniye falan sürüp duruyor. Sonra oraya tampon yapıp ilacı yayınca, hiç bir şey kalmıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.