Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

stAb

Kür yapmaya karar verdim, biraz aydınlatılmaya ihtiyaçım var.

Önerilen İletiler

stAb    0

Merhabalar herkes iyi akşamlar dilerim öncelikle.Yaşım 23, Bi süredir spor ile ilgileniyorum. Düzenli şekilde beslenip, düzenli şekilde spor yapıyorum. Fakat pek fazla bi sonuç alamadım. Boyum 1.83 olmasına rağmen kilo koyamıyorum zayıfım. Testeron,Boldenon,Deca kürüne girmek istiyorum. Görüşlerinizi ve aydınlatılmaya ihtiyaçım var. Yakın cevremde sürekli kür kullanan yarışmalar ile uğraşan tanıdıklarım mevcut. Yaklaşık nerdeyse son 1 haftadır bende araştırma içerisindeyim fakat daha iyi bilenlerden bilgi almak için foruma kayıt olup konu açmak istedim. Umarım yardımcı olmak istersiniz. Şimdiden yazdıklarınız için teşekkür ederim. Hepsini okumaktayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

stAb    0
holyland, 12 dakika önce yazdı:

foto boy kilo isterler varsa atabilirsin

1.82-1.83 civarındayım, şuanda 64 kiloyum hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Kür aşaması için sizlere kombinasyon önerileri yapacaktır deneyimli üyeler. Fakat benim önerim kür esnasında profesyonel destek almanız. Anabolik konusunda ki deneyimsizliginizden ötürü gerek kür icinde maksimal verimi elde etmek ve kilo alma konusundaki tepeyi asarak önünüzü açmak gerekse kür ortasında veya sonunda gerekli tedavileri yapabilmeniz için çok önemli olacaktır. 

Bol kazançlı bir kür diliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
stAb    0
Barinyo, 1 dakika önce yazdı:

Kür aşaması için sizlere kombinasyon önerileri yapacaktır deneyimli üyeler. Fakat benim önerim kür esnasında profesyonel destek almanız. Anabolik konusunda ki deneyimsizliginizden ötürü gerek kür icinde maksimal verimi elde etmek ve kilo alma konusundaki tepeyi asarak önünüzü açmak gerekse kür ortasında veya sonunda gerekli tedavileri yapabilmeniz için çok önemli olacaktır. 

Bol kazançlı bir kür diliyorum.

Evet bunların farkındayım, hem aile cevresi hem yaşadığım bölge cevresinde bir çok tanıdığım var. Yarışmalara katılmış, bu kür işlerinde sürekliliği koruyan insanlar var fakat bi türlü kafamdakileri aşamadım. O yüzden sizlere sormak istedim.

Yarışma abimizin önerdiği kür: testo deca,Boldenon önerdi. yani işlem içerisinde vitaminler ve koruyucular ekstra olarak kür bitimi pct şeklinde bi 15 haftalık kür önerisi sundu. Bazıları daha çok genç olduğumu söylüyor fakat bu kilo problemi artık stres problem yaratmaya başladı. Umarım anlarsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

@stAb

Günlük kalori hesaplaması yapıyor musunuz? Çünkü kilonuz çok çok düşük değil ve biraz sağlam yemekle güzel seviyeye (70 bandında) seyredebilir. Beslenmeniz ne durumda? Dürüst olalım 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221
stAb, 12 saat önce yazdı:

Merhabalar herkes iyi akşamlar dilerim öncelikle.Yaşım 23, Bi süredir spor ile ilgileniyorum. Düzenli şekilde beslenip, düzenli şekilde spor yapıyorum. Fakat pek fazla bi sonuç alamadım. Boyum 1.83 olmasına rağmen kilo koyamıyorum zayıfım. Testeron,Boldenon,Deca kürüne girmek istiyorum. Görüşlerinizi ve aydınlatılmaya ihtiyaçım var. Yakın cevremde sürekli kür kullanan yarışmalar ile uğraşan tanıdıklarım mevcut. Yaklaşık nerdeyse son 1 haftadır bende araştırma içerisindeyim fakat daha iyi bilenlerden bilgi almak için foruma kayıt olup konu açmak istedim. Umarım yardımcı olmak istersiniz. Şimdiden yazdıklarınız için teşekkür ederim. Hepsini okumaktayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538

İlk küründe hem deca hem boldenon kullanırsan ikinci küründe tren kullanırsın. Peki 3. kürde ne kullanacaksın ?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    289
stAb, 13 saat önce yazdı:

Aynı boy ve kilo ile ilk kürümü yapmıştım. Testo deca anapolon ve MK 677 kürü seni daha çok tatmin edecektir diye düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
stAb, 14 saat önce yazdı:

Diyetkolik uygulamasına dün yediğin içtiğin her şeyi (ne eksik ne fazla olarak) kalori takip kısmına girip ekran görüntüsü alıp burada paylaşır mısın?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
stAb    0
Barinyo, 5 saat önce yazdı:

@stAb

Günlük kalori hesaplaması yapıyor musunuz? Çünkü kilonuz çok çok düşük değil ve biraz sağlam yemekle güzel seviyeye (70 bandında) seyredebilir. Beslenmeniz ne durumda? Dürüst olalım 😁

Ayda 3,4 kilo aldım evet beslenmem gayet düzenli. Bazı zamanlar kahvaltı da pek bişe tüketemiyorum. Ek olarak gainer vs kullanıyorum.

Rdm, 4 saat önce yazdı:

İlk küründe hem deca hem boldenon kullanırsan ikinci küründe tren kullanırsın. Peki 3. kürde ne kullanacaksın ?

Sadece hoca önerisi olarak belirttim. Sizlere danışmak istedim. Decadick mevzusu alışı korkutuyor açıkçası. Ama pct ve tedavi sonrası sorun kalmaz diyo düzgün bi tedaviden sonra.

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Diyetkolik uygulamasına dün yediğin içtiğin her şeyi (ne eksik ne fazla olarak) kalori takip kısmına girip ekran görüntüsü alıp burada paylaşır mısın?

Şuanda okuldayım bunu konuya ekleyeceğim. Beslenmem düzenli ve fazla kalori alacak şeyler yediğimi düşünüyorum genelde hep hesaplama yapıyorum nerdeyse. Ekstra olarak o kadar yememe rağmen gainer aşırı tüketiyorum.

Mhmt38, 4 saat önce yazdı:

Aynı boy ve kilo ile ilk kürümü yapmıştım. Testo deca anapolon ve MK 677 kürü seni daha çok tatmin edecektir diye düşünüyorum.

Hacim için ideal olanı söylediler. Fakat decadick aşırı korkutuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
stAb, 18 saat önce yazdı:

Sadece hoca önerisi olarak belirttim. Sizlere danışmak istedim. Decadick mevzusu alışı korkutuyor açıkçası. Ama pct ve tedavi sonrası sorun kalmaz diyo düzgün bi tedaviden sonra.

Testosteron Boldenon yanına ilk 4-6 hafta tablet ekleyip (örneğin turinabol) 18-20 haftalık bir kür daha tercih edilir bir yöntem. Sonrasında durumuna göre pct ikinci kürde Deca Testosteron olarak devam edebilirsin.

İlk kürde hem deca hem boldenon yan kullanıp yan etkilerine maruz kalmak pek mantıklı bir seçenek değil.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
stAb    0
Rdm, 13 saat önce yazdı:

Testosteron Boldenon yanına ilk 4-6 hafta tablet ekleyip (örneğin turinabol) 18-20 haftalık bir kür daha tercih edilir bir yöntem. Sonrasında durumuna göre pct ikinci kürde Deca Testosteron olarak devam edebilirsin.

İlk kürde hem deca hem boldenon yan kullanıp yan etkilerine maruz kalmak pek mantıklı bir seçenek değil.

Bugun hocayla konuştum deca mevzusunu vs decadickten sakındığım için oda testo bolde yapabiliriz dedi istersen sadece ilk kür olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.