Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpseyhan0

Ilk bulk kürüm

Önerilen İletiler

alpseyhan0    7

Selamlar 20 yaşındayım 1.5 yıllık aktif spor  geçmişim var kendim beden eğtm öğrt öğrencisiyim kilom ilk başladığımda 65 civarıydı kendimi bildim bileli hiç pis büyümedim fazla karb protein alsam da şuan aç k arnına 74.2 kiloyum ramazandan sonra küre gireceğim bi hocam var 10 yıldır beraberiz Normatech adlı bir marka ile testo dianabol boldenon kürüne gireceğim ramazan bitince şuandan itibaren omega3 böbrek koruyucu ve karaciğer koruyucu temin ettim marka hakkında bilgisi olan varmı normatech ismi ?

tarihinde alpseyhan0 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lynx    160
alpseyhan0, 4 saat önce yazdı:

Selamlar 20 yaşındayım 1.5 yıllık aktif spor  geçmişim var kendim beden eğtm öğrt öğrencisiyim kilom ilk başladığımda 65 civarıydı kendimi bildim bileli hiç pis büyümedim fazla karb protein alsam da şuan aç k arnına 74.2 kiloyum ramazandan sonra küre gireceğim bi hocam var 10 yıldır beraberiz Normatech adlı bir marka ile testo dianabol boldenon kürüne gireceğim ramazan bitince şuandan itibaren omega3 böbrek koruyucu ve karaciğer koruyucu temin ettim marka hakkında bilgisi olan varmı normatech ismi ?

Sana tavsiyem cok erken bir yil daha beklemeni ve natural olarak gelismeni tavsiye ederim ilk kür icin dianabol tarzi ve ozellikle tablet ilaclar kullanmani tavsiye etmem kardeşim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
alpseyhan0, 6 saat önce yazdı:

Marka ile ilgili bilgim yok, ancak kürünle ilgili yetersiz bilgiye sahip olduğunu düşünüyorum o yüzden detaylı bilgilenmek amaçlı aşağıya bu forumda bulunan güzel bir konu mevcut onu detaylı okursan en azından koruyucu/takviye gıdalarda ki doğru/yanlış bilgileri gidermiş olursun. Mesela; direkt gözüme böbrek koruyucu çekti. Hiç bir supplement su kadar kendini koruyamaz. Zaten su yeterli içmedikten sonra böbreğini su ile doldurmadıktan sonra böbrek koruyucusu yarardan çok zarar bile verebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
AS1L, 6 saat önce yazdı:

Marka ile ilgili bilgim yok, ancak kürünle ilgili yetersiz bilgiye sahip olduğunu düşünüyorum o yüzden detaylı bilgilenmek amaçlı aşağıya bu forumda bulunan güzel bir konu mevcut onu detaylı okursan en azından koruyucu/takviye gıdalarda ki doğru/yanlış bilgileri gidermiş olursun. Mesela; direkt gözüme böbrek koruyucu çekti. Hiç bir supplement su kadar kendini koruyamaz. Zaten su yeterli içmedikten sonra böbreğini su ile doldurmadıktan sonra böbrek koruyucusu yarardan çok zarar bile verebilir.

Hocam verdiğinizbilgiler için teşekkür ederim orda yanlış söylemişim ürün himalayanın karciğer korucuyumuş su olayını derseniz ben normalde zaten 4 litreye  yakın tüketiyorum bu attığğınız makaleyi okudum bana çok şey kattı sağolun tkerardan

Lynx, 8 saat önce yazdı:

Sana tavsiyem cok erken bir yil daha beklemeni ve natural olarak gelismeni tavsiye ederim ilk kür icin dianabol tarzi ve ozellikle tablet ilaclar kullanmani tavsiye etmem kardeşim. 

hocam dianabol oral yoldan alacağım ilacı hocam 6 hafta kullanacağımı yoksa mide asidime zarar vereceğini söyledi diğerleri boldenon 14 haftada etkisini gösteriyormuş ilk kürüm dolar üzerinden alıcam ilaçları  testo enanthet 17 dolar danabol 100 tablet 18 dolar boldenon 25 dolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hitaf    2
alpseyhan0, 08.04.2022 - 16:11 yazdı:

Hocam verdiğinizbilgiler için teşekkür ederim orda yanlış söylemişim ürün himalayanın karciğer korucuyumuş su olayını derseniz ben normalde zaten 4 litreye  yakın tüketiyorum bu attığğınız makaleyi okudum bana çok şey kattı sağolun tkerardan

hocam dianabol oral yoldan alacağım ilacı hocam 6 hafta kullanacağımı yoksa mide asidime zarar vereceğini söyledi diğerleri boldenon 14 haftada etkisini gösteriyormuş ilk kürüm dolar üzerinden alıcam ilaçları  testo enanthet 17 dolar danabol 100 tablet 18 dolar boldenon 25 dolar

Kankam ilaçların fiyatı bana bi tık düşük gibi geldi bu ilaçlar yurt dışında daha pahalı fiyata satılıyor Türkiye'de nasıl bu fiyata alabiliyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
Hitaf, 20 saat önce yazdı:

Kankam ilaçların fiyatı bana bi tık düşük gibi geldi bu ilaçlar yurt dışında daha pahalı fiyata satılıyor Türkiye'de nasıl bu fiyata alabiliyorsunuz

Dostum ilaç piyasasını bilmiyorum bilen hocalarımız varsa fiyat listesi atarsa bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hitaf    2
alpseyhan0, 4 saat önce yazdı:

Dostum ilaç piyasasını bilmiyorum bilen hocalarımız varsa fiyat listesi atarsa bakalım

Kankam fiyat vericeklerini pek düşünmüyorum ama şöyle düşün dandik bi protein tozu 400 500 lirayken sözde yurtdışından gelen bi ilacı nasıl 200 300 alırım diye kalitelisini bulmak zor ama bulursan iyi fayda görürsün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Fkehlibar
      Merhaba hayırlı ramazanlar,
      Yaşım 28 ilk kürüm. Normatech marka
      deca test. Ent. dianabol Kürü yaptım. Haftada 2 kere 1er ml enjeksiyon ve 6 hafta boyunca 40 mg dianabol kullandım. Küre başlamadan önce ölçümlerimi yaptım.Kol,göğüs,omuz vs 8. Haftada gram değişiklik olmadı.Günlük 4000 kalori aldım zor bela kür süresince 4 kg aldım ama sadece belim kalınlaştı başka da bir değiş ölçü olmadı. Kilo almak için inatlaştım 1ay temiz 600 pirinçle kilo alamadım.
      1 hafta boyunca bir öğün burger,pide vs yedim öyle 4 kilo anca alabildim.
      Şimdi sorularım şunlar yardımcı olacak hocalarıma şimdiden teşekkürler.
      Burger.pide yediğim dönem alnımda sivilce benzeri ama uçları yok öyle şeyler çıktı ama 12 gün oldu geçmiyor tavsiyeleriniz nelerdir? 7. Hafta verdiğim testte progesteron düşük çıktı bu normal bir durum mu? Test vermeden önce arimidex ve tamoxifen içmiştim bu sebep olmuş olabilir mi ? Test sonuçlarımı paylaşacağım. Bu ilaç bende mi çalışmadı yoksa ilaçta mı sıkıntı var ilk kürüm olduğu için fikir sahibi değilim bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca ilacı aldığım kişi normalde yardımcı olacaktı ama yarı yolda bıraktı bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var  @metinav @Emrahtkty @DeMoNhUnTeR @Diver @Askabar @otopsicikedi @Rdm

• Yazan: Anapolon
      2. Kürümü yapıcam ilk kürümü optimum pharma ile yaptım aman aman bi verim alamadığim için marka değişmeyi düşünüyorum sosyal medyada göz önünde bulunan yarışmacı pro kartı olan birisinden NORMATECH adlı marka temin etme imkanım oldu bu markayı daha önce duyan tadan var mı?  
      Yanıtlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: Markus Rühl
      Bu markayı daha önce deneyen varmı forumda adına sadece 1 konu açılmış.
    • Yazan: Fkehlibar
      Merhaba; Normatech marka
      deca test e dianabol Kullanıyorum ve haftada;
      2 1er ml enjekte günlük 40 mg dianabol. Günlük;
      30 gr zeytinyağı 500 karb 160-200 arası protein alıyorum. 3200-3500 arası kalori toplamı. İlk kürüm ve küre 81 kiloyla başladım ve 5. Haftamdayım hala 81-82 kiloyum güç artışı oldu ama tartı gram oynamıyor .Bel boyun kol gibi ölçülerimde de değişiklik yok. ilaç sahte mi bende mi sıkıntı var?
      4. Hafta kan sonuçlarımı paylaşacağım.
      Siteye ve zaman ayırıp yardımcı olan hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bir çok bilgi edindim ve itinayla yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca kürden önceki halim ve güncel 5. Hafta halimi de paylaşacağım. İlk foto yani 394 nolu dolap yanında olan kürden önceki halim tahmini 74 kiloyum orada. Küre başlamadan önce 1 ay diyet bozdum 81 kgye çıktım ve küre başladım. Hala daha aynı kilodayım.
      Alttaki fotoğraf güncel 81-82 kilo halim.

• Yazan: EgeK
      Bulk donemi için bu şekilde bir planlama yaptım fikir ve öneriniz varsa almak isterim Npp yi daha uzun tutmak istiyordum ancak 8 hafta ustu deca türevi kullanmak konusunda şüphelerim var.
      1-20 Test C 750 1-6 Npp 225 1-6 rimo 400 1-20 bolde 500  6-20 rimo 600  Npp uzun kullanmaktan korkmasam aklımdaki planlama;
      1-16 Test c 750  1-16 rimo 600 1-12 npp 225-300 arası kullanmak vardı.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.