Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lynx

Dost tavsiyesi trenbolan

Önerilen İletiler

Lynx    160

Deger Dostlarım sevgili hocalarım kıymetli arkadaşlarım sosyal medyada kendini ben Naturel im diyerek Birçok kişiyi inandırmış kendisi Yurtdışında yaşayan 60 kilogram ile Önkol çalışan bir sosyal medya kullanıcısının alt yorumlarında tanıştığın bir kardeşimiz bana trenbolone kürü 9 veya 10 kürden sonra girilmesi gerektiğini söyledi şimdiye kadar 2 kür girdim 3 kür planım nisan ayı başlarında olacaktı Ramazan nedeniyle bayram sonrasına erteledim sormak istediğim konu su testosteron artı minimal düzey trenbolone girsem sorun olur mu yoksa klasik testosteron boldenon şeklinde mi ilerlemeliyim değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim Saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.404
Lynx, 22 dakika önce yazdı:

Deger Dostlarım sevgili hocalarım kıymetli arkadaşlarım sosyal medyada kendini ben Naturel im diyerek Birçok kişiyi inandırmış kendisi Yurtdışında yaşayan 60 kilogram ile Önkol çalışan bir sosyal medya kullanıcısının alt yorumlarında tanıştığın bir kardeşimiz bana trenbolone kürü 9 veya 10 kürden sonra girilmesi gerektiğini söyledi şimdiye kadar 2 kür girdim 3 kür planım nisan ayı başlarında olacaktı Ramazan nedeniyle bayram sonrasına erteledim sormak istediğim konu su testosteron artı minimal düzey trenbolone girsem sorun olur mu yoksa klasik testosteron boldenon şeklinde mi ilerlemeliyim değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim Saygılar

Selamlar.

Fiziksel özelliklerinden, kür geçmişinden ve hedeflerinden bahseder misin?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Selamlar.

Hocam gunaydin telefon kamerasi iptal olmazi sebebiyle resim atamiyorum fakat bir ay once cektigim resmi atabilirim kur gecmisim ilk kur 12 haftalik test boldenon kuruydu ikinci kur yarim yamalak oldu sağlık sorunlari nedeniyle 8.haftada kesmek zorunda kaldim

IMG_20220331_071244.jpg

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Selamlar.

Suan 85 kilodayim 179 boym var hedefim pct sonu 90i yakalamak hocam hicbisey olmasa bile en azdan bir tik 3 4 kilo daha koyabilmek uzerine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404

Trenbolone, etkisini hızlı gösteren seni heykel gibi işleyen bir anabolizandır. Lakin etkisi daimi değil bunu unutma. Bence trenbolone yarışma öncesi yada yazın plajda boy gösteririm vs gibi bir düşünce varsa kullanılabilir bir ilaç. Ben şahsen dip formu görmek için gireceğim ki eksik gedik anlayalım. 

Ne kadar düşük doz o kadar az etki ve yan etki.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Trenbolone, etkisini hızlı gösteren seni heykel gibi işleyen bir anabolizandır. Lakin etkisi daimi değil bunu unutma. Bence trenbolone yarışma öncesi yada yazın plajda boy gösteririm vs gibi bir düşünce varsa kullanılabilir bir ilaç. Ben şahsen dip formu görmek için gireceğim ki eksik gedik anlayalım. 

Ne kadar düşük doz o kadar az etki ve yan etki.

Yani kisacasi hocam benim icin yaramicak yolun basinda oldugum icin cok erken sanirsam hocam? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
Lynx, 6 dakika önce yazdı:

Yani kisacasi hocam benim icin yaramicak yolun basinda oldugum icin cok erken sanirsam hocam? 

Şahsen böyle düşünüyorum. Trene girip heykelleşip sonra etkisi bitince atlet bile giyemeyen, sürekli bol kesim giyen, kendi bedenini beğenmeyen insanlar tanıyorum. Treni sona sakla derim. 

Göğsünde sivilceler gördüm. Onlar boldenondan sonra mı oldu?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Şahsen böyle düşünüyorum. Trene girip heykelleşip sonra etkisi bitince atlet bile giyemeyen, sürekli bol kesim giyen, kendi bedenini beğenmeyen insanlar tanıyorum. Treni sona sakla derim. 

Göğsünde sivilceler gördüm. Onlar boldenondan sonra mı oldu?

Aynn hocam minimal duzey gitmesini seven biriyim herseyin azini kullanmayi vucudumun tepkisine gore harekt etmeyi seven biriyim boldenin haftalok 200mg da bu kadr sivilce oldu ve buna bagli tansiyon yapti biraz bende boldenon dan acikcasi biraz cekiniyorumda ama minimal duzeyde kullanicam yinede

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
Lynx, Şimdi yazdı:

Aynn hocam minimal duzey gitmesini seven biriyim herseyin azini kullanmayi vucudumun tepkisine gore harekt etmeyi seven biriyim boldenin haftalok 200mg da bu kadr sivilce oldu ve buna bagli tansiyon yapti biraz bende boldenon dan acikcasi biraz cekiniyorumda ama minimal duzeyde kullanicam yinede

Aylar geçti üstünden sivilceleri anca iyileşmeye başladı. Asprinden hallice diye anlatıyorlar. Boldenon kesinlikle öyle bir şey değil. Etkisi diğerlerine göre düşük, ama yan etki gösterdiğinde yan etkisi yüksek bir anabolizan. Boldenon yerine rimabolon denemeni tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Aylar geçti üstünden sivilceleri anca iyileşmeye başladı. Asprinden hallice diye anlatıyorlar. Boldenon kesinlikle öyle bir şey değil. Etkisi diğerlerine göre düşük, ama yan etki gösterdiğinde yan etkisi yüksek bir anabolizan. Boldenon yerine rimabolon denemeni tavsiye ederim.

Icimden gecenleri okuyorsun hocamda bu konuda Ankarada hangi ezcaneyi arasam yok satiyor eczane disinda saticiyada pek guvenemiyorum isin acigi ornek olarak 15 haftalik bulmak ank 3bin eczane varsa alayini telefonla aramak demek gerci choriomonu bu sekilde bulmustum 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Parabolan  kullanabilirsin, enantat yada asetatdan  daha az yan etkisi olduğu söylenir ki bende hiç bir yan etki göstermemişti, klasik trendeki nefes darlığı dışında.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.