Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sumbullu

Özel bir durum sebebiyle desteklerinizi rica ederim

Önerilen İletiler

Sumbullu    3

Merhabalar 

Aklıma takılan bir kaç hususta hocalarımızdan ve bilgi sahibi kişilerden, bilgilerinin zekâtını istirham ediyorum. 😇

Ben 30 yaşında 13 yıllık aralıklı da olsa vücut geliştirme geçmişi olan bu zamana kadar hiç kür yapmamış biriyim. Düzenli yaptığım dönemlerde en son kolum 44 cm full parçalı olmuştu kilom ise 75 vücut yağ oranı ise çok az idi boyum 170. 

Benim şöyle bir sıkıntım var; vücudumda bakırı atan enzim çalışmıyor bu kalıtımsal bir hastalık ve ömür boyu ilaç tedavisi olacağım. 
Bu sıkıntı ise karaciğerde yüksek miktarda bakır depolanmasına sebebiyet veriyor. 
normal bir insanda ki oran 0-50 iken benim 300 ile 1000 arasında değerlerde seyir ediyor. 
Bundan dolayı 23 yıldır tedavi görmekteyim. 
Çok şükür ilaçlarımı kullandığım süre boyunca herhangi bir sıkıntı çekmedim ve tüm etkinliklerimi de yapabildim. 
yalnız bir çok karaciğer hastalıkları gibi bu hastalık ta normalde gizli seyir eden ve en son patlama aşamasına gelmeden pek belirti vermeyen bir hastalık yani durum şu karaciğer bu ağır metalleri biriktirip, biriktirip tutamayacağı seviyeye geldiğinde bir anda sinir sistemine verip felç edebilme veya beyine gönderip aklı melaikeleri kayıp edebilme durumu var. 

Ancak bu duruma karşı düzenli olarak kontrol oluyor ve tedavi mi aksatmıyorum. 

Testlerde ise karaciğer enzimleri ve vücuttaki bakır oranları kontrol ediliyor. 

Doktorlara Supplementleri sordugumda bunları kullanmamı pek tavsiye etmemişlerdi ancak bu 13 yıllık süre içerisinde bir çok defa kullandım yapılan tetkiklerde herhangi bir sıkıntısı da çıkmadı lakin bu bilgiyi hocalarımız ile pek paylaşmadım. 😇

Benim öğrenmek istediğim;

1- karaciğere minimum yük bindirerek çok hafif bir kür yapabilir miyim? 

2 - Ya da forumda okuyup araştırdığım kadarıyla kürler de yazılan oranları ben iki haftada bir kullansam bir faydası olur mu ? 

3- Forumda okuduğum kadarıyla en az yan etkisi olan ürünlerden biri de Growth Sadece growth kullanarak uzun süreli düşük dozlarda bir kullanım süresi sonrası iyi bir gelişme sağlayabilir miyim ?

4 - Yada ayda bir iki defa Primo+sustanon un bir faydası olur mu? Bu süreçte bi pct yapmak gerekir mi ? 

Bilgileriniz ile aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler. 

tedavi sürecinde günlük  şunları kullanmaktayım 

penincilamin 300mg x 3 

çinko 50 mg x3 

b12 gün aşırı 

folik asit gün aşırı 

d vitamini haftada 1-2 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sumbullu    3
Feng, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba malesef durumunuzda kur yapmaniz uygun degil  butun sorularinizin cevabi da olumsuz. Risk teskil etmiyorsa saglikli bir sekilde spor yapmaya calismanizi oneririm 

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sumbullu    3

Rdm, 1 saat önce yazdı:

Hocam cevabınız için teşekkürler. 
Makale de şöyle bir bilgiye denk geldim; 

“Testesteron ve progesteron alımının da ayrıca serum bakır düzeyini arttırdığını göstermiştir. “

Bu sebeple testesteron içerikli şeylerin yan etkisi çok fazla olabilir bende, peki sadece growt kullanarak bir etki alabilir miyim ? 
yada oda benzeri bir yan etki gösterir mi sizce ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Sumbullu, 5 dakika önce yazdı:

Hocam cevabınız için teşekkürler. 
Makale de şöyle bir bilgiye denk geldim; 

“Testesteron ve progesteron alımının da ayrıca serum bakır düzeyini arttırdığını göstermiştir. “

Bu sebeple testesteron içerikli şeylerin yan etkisi çok fazla olabilir bende, peki sadece growt kullanarak bir etki alabilir miyim ? 
yada oda benzeri bir yan etki gösterir mi sizce ?

Gh testo ile kullanıldığında etkisi artar tek başına kas gelişimine etkisi çok çok azdır, verdiğiniz paraya değecek birşey değil hatta hic değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sumbullu    3

Müfit Can, 9 dakika önce yazdı:

Gh testo ile kullanıldığında etkisi artar tek başına kas gelişimine etkisi çok çok azdır, verdiğiniz paraya değecek birşey değil hatta hic değil 

Teşekkürler Hocam. 
Anlaşıldı biz bu işi hiç zorlamayacağız :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Sumbullu, Şimdi yazdı:

Teşekkürler Hocam. 

Gh herşeyi büyütür vücudunuz da kanserli hücre varsa onlarıda büyütür belki hastalığınız da daha da sıkıntı çıkartabilir bence buna hiç bulaşmayın bile , malesef hiç kullanabilme şansınız yok Allah yardımcın olsun bol bol şifa versin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sumbullu    3
Müfit Can, 12 dakika önce yazdı:

Gh herşeyi büyütür vücudunuz da kanserli hücre varsa onlarıda büyütür belki hastalığınız da daha da sıkıntı çıkartabilir bence buna hiç bulaşmayın bile , malesef hiç kullanabilme şansınız yok Allah yardımcın olsun bol bol şifa versin

Teşekkür ederim Hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592

Geçmiş olsun.

Olabildiğince sağlıklı beslenmeyi ve içeriğinde bakır yoğunluğu olan gıdaları min. seviyede tüketmeyi hayat standardı olarak görmelisiniz.

Çinkonun bakırla rekabet ettiğini ve atılımını arttırdığını bilmelisiniz.

Zaman zaman vucuttaki biriken ağır metalleri şelatlayıp atmak için alfa lipoik asit takviyeleri kullanmayı düşünmenizi öneririm.

Özellikle immün sistem hastalıkları ms gibi durumların ağır metal birikiminden geliştiği düşünülüyor.Bu konuda çok çeşitli vaka ve detoks örnekleri var internet ortamında, uygulanabilir ek yararlar için...

Kas gelişimi için, beslenme, antrenman ve dinlenme üçlüsüne yeterince önem verildiği takdirde, hormonel sistemde yeterliyse gelişim sağlanabilir gayet güzel.

Önemli olan sağlık ve keyifli yaşamak.Diğer istekler beklentiler çoğumuz için bu şartlarda lükse kaçıyor ve kumar gibi...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Öncelikle çok geçmiş olsun tabiki umutsuzluk vermek istemem ama kür içinde kullanılan ilaçların hemen hemen hepsi karaciğer değerlerinde ister istemez bir yüksekliğe sebep olacaktır buda hastalığınızla birleştiğinde işin içinden çıkılmaz sebepler doğurabilir bol sağlıklı,sıhhatli günler dilerim 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Sumbullu, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler Hocam. 

170 boy 75 kilo ile 44 cm kol ölçüsü görebildiyseniz zaten genetik olarak çok şanslısınız. Ben sizinle aynı boy ve aynı kilo ile tam 1 yıl süren kür sonunda  37 cm ölçüyü anca görebildim. Tabi öncesinde hiç spor geçmişim olmaması da büyük etken.

Velhasıl bu işler genetik ile alakalı, sizin de bahsettiğinize göre genetik faktörünüz çoğumuzdan iyi. O yüzden hiç bıkmadan, doğal olarak basmaya devam hocam :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sumbullu    3
metinav, Bir saat önce yazdı:

Geçmiş olsun.

Olabildiğince sağlıklı beslenmeyi ve içeriğinde bakır yoğunluğu olan gıdaları min. seviyede tüketmeyi hayat standardı olarak görmelisiniz.

Çinkonun bakırla rekabet ettiğini ve atılımını arttırdığını bilmelisiniz.

Zaman zaman vucuttaki biriken ağır metalleri şelatlayıp atmak için alfa lipoik asit takviyeleri kullanmayı düşünmenizi öneririm.

Özellikle immün sistem hastalıkları ms gibi durumların ağır metal birikiminden geliştiği düşünülüyor.Bu konuda çok çeşitli vaka ve detoks örnekleri var internet ortamında, uygulanabilir ek yararlar için...

Kas gelişimi için, beslenme, antrenman ve dinlenme üçlüsüne yeterince önem verildiği takdirde, hormonel sistemde yeterliyse gelişim sağlanabilir gayet güzel.

Önemli olan sağlık ve keyifli yaşamak.Diğer istekler beklentiler çoğumuz için bu şartlarda lükse kaçıyor ve kumar gibi...

Paylaşımlarınız için teşekkür ederim hocam 

Bakırdan yoksun diyet artık bi yaşam tarzı oldu. 
alfa lipoik asit takviyesini daha evvel hiç duymamıştım. Yukarıda kullandığım ilaçları yazdım onlara yardımcı olur mu sizce ? 

Birde tastamam bir suplement takviyesinin karaciğer yönünden bir sıkıntısı olur mu acaba ?

Surrender, Bir saat önce yazdı:

Öncelikle çok geçmiş olsun tabiki umutsuzluk vermek istemem ama kür içinde kullanılan ilaçların hemen hemen hepsi karaciğer değerlerinde ister istemez bir yüksekliğe sebep olacaktır buda hastalığınızla birleştiğinde işin içinden çıkılmaz sebepler doğurabilir bol sağlıklı,sıhhatli günler dilerim 👍

Teşekkür ederim Hocam zaten bu şekilde düzenli olarak yapmaya spor gayret ediyorum. Bazen ara vermek durumda kalsamda iş güç sebebiyle 13 yıl olmuş başlayalı Sadece biraz daha fazlasını istedim herkes gibi :) nasip

Rdm, 35 dakika önce yazdı:

170 boy 75 kilo ile 44 cm kol ölçüsü görebildiyseniz zaten genetik olarak çok şanslısınız. Ben sizinle aynı boy ve aynı kilo ile tam 1 yıl süren kür sonunda  37 cm ölçüyü anca görebildim. Tabi öncesinde hiç spor geçmişim olmaması da büyük etken.

Velhasıl bu işler genetik ile alakalı, sizin de bahsettiğinize göre genetik faktörünüz çoğumuzdan iyi. O yüzden hiç bıkmadan, doğal olarak basmaya devam hocam :)

Teşekkürler hocam 

Ya işte insan hep daha fazlasını istiyor, başa da ne gelse ondan oluyor :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Sumbullu, Bir saat önce yazdı:

Paylaşımlarınız için teşekkür ederim hocam 

Bakırdan yoksun diyet artık bi yaşam tarzı oldu. 
alfa lipoik asit takviyesini daha evvel hiç duymamıştım. Yukarıda kullandığım ilaçları yazdım onlara yardımcı olur mu sizce ? 

Birde tastamam bir suplement takviyesinin karaciğer yönünden bir sıkıntısı olur mu acaba ?

Suplementler ayrıştırılmış ve saflaştırılmış gıdalardır.Bu gözle baktığında, abartmadıkça ve içeriğinde bakır bulunmadığı sürece zarar vermez.

Çinko alımını hiç bırakma bakırın emilmesini ve vucutta birikmesini engelleyici özellikte bir faydalı mineral.Bu nedenden dolayı çinko takviyesine bakırda eklenir suplementlerde...

D vitamini, b12 ve folat zaten herkes için düzenli kullanılması, takviye edilmesi gereken vitaminler.Toplumumuzda eksik ve yetersiz, çoğunlukla.

Alfa lipoik asit veya tioktik asit denilen çok faydaları olan bir madde, vucut sıvılarında deli gibi dolaşan ağır metalleri bulup kendine bağlıyor ve idrarla atıyor.Vucudumuz doğal olarak üretse de yeterli değil çoğu zaman.Bir aylık kürler şeklinde kullanıp bırakmak ara vermek lazım.Yoksa seçici değil, bulduğunu atıyor metallerden :)

Karaciğere yük olduğunda sivilcelenme, idrar ve dışkıda çeşitli bozukluklar, gözlerde renk değişimi, ciltte sararma ve genel anlamda yorgunlukla uyarı verir.Karaciğer fonksiyon testi kan testleriyle beraber yapılıyor çoğunlukla (alt-ast testi). O değerler normal ise endişeye gerek yoktur.Kreatin içeriği böbrek ve karaciğere dokunabilir yük anlamında.Buna dikkat edersen diğer şeylerin zararı olmaz...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Sumbullu, 14 saat önce yazdı:

Merhabalar 

Aklıma takılan bir kaç hususta hocalarımızdan ve bilgi sahibi kişilerden, bilgilerinin zekâtını istirham ediyorum. 😇

Ben 30 yaşında 13 yıllık aralıklı da olsa vücut geliştirme geçmişi olan bu zamana kadar hiç kür yapmamış biriyim. Düzenli yaptığım dönemlerde en son kolum 44 cm full parçalı olmuştu kilom ise 75 vücut yağ oranı ise çok az idi boyum 170. 

Benim şöyle bir sıkıntım var; vücudumda bakırı atan enzim çalışmıyor bu kalıtımsal bir hastalık ve ömür boyu ilaç tedavisi olacağım. 
Bu sıkıntı ise karaciğerde yüksek miktarda bakır depolanmasına sebebiyet veriyor. 
normal bir insanda ki oran 0-50 iken benim 300 ile 1000 arasında değerlerde seyir ediyor. 
Bundan dolayı 23 yıldır tedavi görmekteyim. 
Çok şükür ilaçlarımı kullandığım süre boyunca herhangi bir sıkıntı çekmedim ve tüm etkinliklerimi de yapabildim. 
yalnız bir çok karaciğer hastalıkları gibi bu hastalık ta normalde gizli seyir eden ve en son patlama aşamasına gelmeden pek belirti vermeyen bir hastalık yani durum şu karaciğer bu ağır metalleri biriktirip, biriktirip tutamayacağı seviyeye geldiğinde bir anda sinir sistemine verip felç edebilme veya beyine gönderip aklı melaikeleri kayıp edebilme durumu var. 

Ancak bu duruma karşı düzenli olarak kontrol oluyor ve tedavi mi aksatmıyorum. 

Testlerde ise karaciğer enzimleri ve vücuttaki bakır oranları kontrol ediliyor. 

Doktorlara Supplementleri sordugumda bunları kullanmamı pek tavsiye etmemişlerdi ancak bu 13 yıllık süre içerisinde bir çok defa kullandım yapılan tetkiklerde herhangi bir sıkıntısı da çıkmadı lakin bu bilgiyi hocalarımız ile pek paylaşmadım. 😇

Benim öğrenmek istediğim;

1- karaciğere minimum yük bindirerek çok hafif bir kür yapabilir miyim? 

2 - Ya da forumda okuyup araştırdığım kadarıyla kürler de yazılan oranları ben iki haftada bir kullansam bir faydası olur mu ? 

3- Forumda okuduğum kadarıyla en az yan etkisi olan ürünlerden biri de Growth Sadece growth kullanarak uzun süreli düşük dozlarda bir kullanım süresi sonrası iyi bir gelişme sağlayabilir miyim ?

4 - Yada ayda bir iki defa Primo+sustanon un bir faydası olur mu? Bu süreçte bi pct yapmak gerekir mi ? 

Bilgileriniz ile aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler. 

tedavi sürecinde günlük  şunları kullanmaktayım 

penincilamin 300mg x 3 

çinko 50 mg x3 

b12 gün aşırı 

folik asit gün aşırı 

d vitamini haftada 1-2 

Şahsi fikrim olarak kısaca karaciğere yük bindirmeyecek bir ürün kullanman gerektiğini düşünüyorum. Dışarıdan alınan supplement bile vücuda zararı olduğunu kabul etmemiz gerekiyor o yüzden tablet veya enjeksiyon steroid direkt karaciğer yük bindirecek bu mantıkla daha hafif olan sizinde dediği gibi gh/peptid kullanman daha sağlıklı olabilir. Tabiği gh tek başına istediğiniz sonucu vermez o yüzden başlangıç olarak peptid üzerinde araştırma yapmanız hedefinize göre kombin hatta bazı versiyonları karaciğere bile yük bildirebilir iyice araştırmanız gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sumbullu    3
AS1L, 38 dakika önce yazdı:

Şahsi fikrim olarak kısaca karaciğere yük bindirmeyecek bir ürün kullanman gerektiğini düşünüyorum. Dışarıdan alınan supplement bile vücuda zararı olduğunu kabul etmemiz gerekiyor o yüzden tablet veya enjeksiyon steroid direkt karaciğer yük bindirecek bu mantıkla daha hafif olan sizinde dediği gibi gh/peptid kullanman daha sağlıklı olabilir. Tabiği gh tek başına istediğiniz sonucu vermez o yüzden başlangıç olarak peptid üzerinde araştırma yapmanız hedefinize göre kombin hatta bazı versiyonları karaciğere bile yük bildirebilir iyice araştırmanız gerekmektedir.

Teşekkürler Hocam 

bu peptitler hakkında biraz daha bilgi verebilmeniz mümkün müdür acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Sumbullu, 44 dakika önce yazdı:

Teşekkürler Hocam 

bu peptitler hakkında biraz daha bilgi verebilmeniz mümkün müdür acaba ?

Steroid vücutta bulunan hormonları direkt dışarıdan enjeksiyon veya tablet formunda almaktır Buda vücutta üretilen hormonları durmasını dışarıdan alınması gerektiği için kür içerisinde koruyucu daha sonra tedavi kürü yapılması gerekir. Peptid ise vücutta bulunan hormonları daha çok üretmesini sağlayan tetikleyici bir üründür. Peptid vücudun daha çok çalışmasını sağlayan bir üründür. Peptidlerin çeşitleri olduğu için bir çoğu orta ve uzun ölçekli herhangi bir sorun yaratmazken bir veya bir kaçı steroid gibi etkisi olabileceği için daha sonra tedavi kürü yapması önerilir.

https://peptidturkiye.com/forum/forum/7-peptid-kürleri-genel/

Paylaştığım linke girerek direkt bu konuyla ilgili bir çok bilgi mevcuttur tabii ekstra sorun olursa ben veya diğer üyeler yardımcı olmaya çalışır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
AS1L, 2 saat önce yazdı:

Steroid vücutta bulunan hormonları direkt dışarıdan enjeksiyon veya tablet formunda almaktır Buda vücutta üretilen hormonları durmasını dışarıdan alınması gerektiği için kür içerisinde koruyucu daha sonra tedavi kürü yapılması gerekir. Peptid ise vücutta bulunan hormonları daha çok üretmesini sağlayan tetikleyici bir üründür. Peptid vücudun daha çok çalışmasını sağlayan bir üründür. Peptidlerin çeşitleri olduğu için bir çoğu orta ve uzun ölçekli herhangi bir sorun yaratmazken bir veya bir kaçı steroid gibi etkisi olabileceği için daha sonra tedavi kürü yapması önerilir.

https://peptidturkiye.com/forum/forum/7-peptid-kürleri-genel/

Paylaştığım linke girerek direkt bu konuyla ilgili bir çok bilgi mevcuttur tabii ekstra sorun olursa ben veya diğer üyeler yardımcı olmaya çalışır

Mesela testo olmadan hangi peptidleri kullanabilir? Veya ülkemizde orjinal peptid var mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    929
Müfit Can, 25 dakika önce yazdı:

Mesela testo olmadan hangi peptidleri kullanabilir? Veya ülkemizde orjinal peptid var mı ? 

Growth hormon ve türleri  en çok kullanılan peptitlerdendir. Peptitlerin hepsi tek başına kullanılır. Sadece kürlerde amaçla göre kullanmak seni amaça daha hızlı ve daha güzel şekilde ulaştırır. Mesela definasyon da fragment eklemek sonucu hızlandırır. Fragment büyüme hormonunun sadece yağ yakan kısmıdır. Diğer özelliklerinden arındırılmış halidir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Askabar, 11 dakika önce yazdı:

Growth hormon ve türleri  en çok kullanılan peptitlerdendir. Peptitlerin hepsi tek başına kullanılır. Sadece kürlerde amaçla göre kullanmak seni amaça daha hızlı ve daha güzel şekilde ulaştırır. Mesela definasyon da fragment eklemek sonucu hızlandırır. Fragment büyüme hormonunun sadece yağ yakan kısmıdır. Diğer özelliklerinden arındırılmış halidir. 

Kendi üstünüzde bunları denemiş kullanmış gibi konuşuyorsunuz fragment harici başka neler söyleyebilirsiniz? Gh + testo ile sadece gh kullanimi arasında dağlar kadar etki farkı var Ve igf hariç çoğu peptid gh uyarıcıdır.. bu işte sihirli bir değnek yok gh dahil çoğu peptid su tutar bunlarla ilgili araştırmalar var tuz tutumuyla ilgili ilaçlara çok değer çok anlam bağlıyorsunuz çoğu arkadaşla bu yüzden anlaşamıyoruz. Adamın sağlık sorunları var ben yıllardır bu sektördeyim adama sağlıkli yaşam önereceğiniz yerde hala ilaç önerme derdindesiniz Türkiye de maalesef orjinal peptid bulamazsınız bulanda çok az kişi var bana gelen fiyat listesi en kötüsü ghrp 6 orjinal 75 dolar fiyat çekiyorlar , kaç kere kullandın peptid yazık günah değil mi bu adama hala birşey önerme peşindesiniz etkisi yan etkisi nedir nette yazılanlardan çok çok çok daha fazlasını bilmek gerek kaç kere orjinal deneme şansınz oldu. Bu iş beslenme antreman ve zamandır çok daha hızlı diye birşey yok hele bu işte peptidler hiç hızlı değil özellikle ağır sıklet yarışmacı değilsen

lütfen arkadaşlar önerdiğiniz adamin bir ailesi olduğunu ve sağlık sıkıntısı olduğunu unutmayın bu iş derya deniz daha neler var neler , bu arada başlık sahibi arkadaşım beslenme ve antrenmanını yap keyfine bak , birşeyler kullanmaya çok meyillisin canınız yandıktan sonra keşke demek zorunda kalmayın. Ve ayrıca orjinal peptid bulamazsınız o satılan ,300 500 liralık şeylerin içinde ne olduğu bile belli değil Parana yazık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sumbullu    3
Müfit Can, 16 dakika önce yazdı:

Kendi üstünüzde bunları denemiş kullanmış gibi konuşuyorsunuz fragment harici başka neler söyleyebilirsiniz? Gh + testo ile sadece gh kullanimi arasında dağlar kadar etki farkı var Ve igf hariç çoğu peptid gh uyarıcıdır.. bu işte sihirli bir değnek yok gh dahil çoğu peptid su tutar bunlarla ilgili araştırmalar var tuz tutumuyla ilgili ilaçlara çok değer çok anlam bağlıyorsunuz çoğu arkadaşla bu yüzden anlaşamıyoruz. Adamın sağlık sorunları var ben yıllardır bu sektördeyim adama sağlıkli yaşam önereceğiniz yerde hala ilaç önerme derdindesiniz Türkiye de maalesef orjinal peptid bulamazsınız bulanda çok az kişi var bana gelen fiyat listesi en kötüsü ghrp 6 orjinal 75 dolar fiyat çekiyorlar , kaç kere kullandın peptid yazık günah değil mi bu adama hala birşey önerme peşindesiniz etkisi yan etkisi nedir nette yazılanlardan çok çok çok daha fazlasını bilmek gerek kaç kere orjinal deneme şansınz oldu. Bu iş beslenme antreman ve zamandır çok daha hızlı diye birşey yok hele bu işte peptidler hiç hızlı değil özellikle ağır sıklet yarışmacı değilsen

lütfen arkadaşlar önerdiğiniz adamin bir ailesi olduğunu ve sağlık sıkıntısı olduğunu unutmayın bu iş derya deniz daha neler var neler , bu arada başlık sahibi arkadaşım beslenme ve antrenmanını yap keyfine bak , birşeyler kullanmaya çok meyillisin canınız yandıktan sonra keşke demek zorunda kalmayın. Ve ayrıca orjinal peptid bulamazsınız o satılan ,300 500 liralık şeylerin içinde ne olduğu bile belli değil Parana yazık 

Teşekkürler hocam sağolun. 
Bu zamana kadar hiç kullanmadan 13 yıl geçti son bir kaç yıldır biraz aksatsamda elimden geldiği kadar ilk baştaki motivasyon ile yapmaya gayret ettim. Bundan sonra da en fazla suplementler ile devam edeceğiz artık. 

konuda katkısı bulunan bilgilerini ve tecrübelerini paylaşan herkese tekrar teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    929
Müfit Can, Bir saat önce yazdı:

Öncelikle dostum ya senin yazma konuşma şekilde bişey var yada biz seni yanlış anlıyoruz. Genel olarak forumda bu konudan bi kaç kişinin rahatsız olduğunu gördüm. Asıl konuya gelecek olursak. Adam testosuz kullanılır mı demiş. Bende bu soruyu kendi bilgim ve tecrübem kadar yanıtladım. Sen ise yok sağlıklı yaşam yok şu yok baska peptitler hakkında bilgin vs vs ye girmişsin. 1. Buna hiç gerek yok. 2. Ben sadece adamın son sorduğu soruyu tecrübem kadar yanıtlamışım yani öncesi sonrasına bakmadım. Sen neden bu kadar ayarlısın. Her konuda bu kader bilgin varsa kimse forumda bişry yazmasın o zaman. Çünkü herkesle bir muhalefetsin. Lütfen bundwn sonra verdiğim bilgi çok doğru veya çok yanlış benim entrylere cevap vermezsen sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Müfit Can, 3 saat önce yazdı:

Testo olmadan isterse bütün peptidleri kullanabilir isterse hiç birini kullanmayabilir. İsterse sadece testo kullanabilir tamamen kişinin “tercihi” ve kombinasyonuyla alakalı. Ülkemizde %100 orijinal peptid var. Asıl soru orijinal peptidi ekonomik gücü kaç kişi karşılayabilir. O yüzden piyasada bulunan peptidlerin %90 yerli üretim, %9 ithal denilip gene yerli üretim %1 ithal. Ben ürünün içeriğiyle ve satıcıya güvenle doğru orantılı olarak gördüğüm için ucu açık tartışmalı bir konu. Mesela siz A kişisinden steroid alıyorsunuz ve bana öneriyorsunuz bende aynı kişiden ürünleri tedarik ediyorum ancak sizin bahsettiğin memnuniyet bende oluşmuyor bende bu sefer B kişisinden alıyorum ve ben memnun oluyorum başkası memnun değildir. En sağlıklı ve herkesin ortak güvendiği tek yer mahallemizin eczanesidir öbür türlü hepsi aynı ihtimaldir..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.