Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertozkyaa

Kürüm hakkında destek

Önerilen İletiler

mertozkyaa    25

merhaba 2013den beri ilac tüm gecmisim mevcut sadece insulin almadım lakın bu sene mayıs ayında soyle bi kur planlaması dusunuyorum

testo enantet iran eczanesi

primabolon eczane anapolon

boldenon ve  4 unite 36 phizer dusunuyorum 12 hafta ilac gh iste 6 ay

tarihinde mertozkyaa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    995
mertozkyaa, 2 dakika önce yazdı:

merhaba 2013den beri ilac tüm gecmisim mevcut sadece insulin almadım lakın bu sene mayıs ayında soyle bi kur planlaması dusunuyorum

primabolon eczane

Dostum boldenon ve primo aynı anda kullanmak saçma olur. Bence onun yerine başka ilaç alabilirsin. 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
Askabar, 2 dakika önce yazdı:

Dostum boldenon ve primo aynı anda kullanmak saçma olur. Bence onun yerine başka ilaç alabilirsin. 

birde anapolon boldenon aslında banada sacma gelıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
mertozkyaa, 45 dakika önce yazdı:

primabolon eczane anapolon

Şuan benim yaptığım kür bolde primo İran e , bu küre en iyi turinabol olur anapolon ne Allah'ını seversen ya 

IMG_20220315_165546.thumb.jpg.f0b2bafea722d056a3733acd6eebb6d8.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
Müfit Can, 47 dakika önce yazdı:

Şuan benim yaptığım kür bolde primo İran e , bu küre en iyi turinabol olur anapolon ne Allah'ını seversen ya 

Fikir alısverısı yapıyoruz dostum anapolon eczane turinabol hepsi underground olunca pek alasım yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
mertozkyaa, 36 dakika önce yazdı:

Fikir alısverısı yapıyoruz dostum anapolon eczane turinabol hepsi underground olunca pek alasım yok

Eczane olanin karaciğere toksit etkisi çok fazla sadece su tutumu yapar ilacı bırakınca malesef rtkiside gider underground dediğini alırsan shgb baskılar ilaçların verimi artar temiz kütle koymana yardımcı olur ve ilacı bırakınca aldıkların sende kalır .

Tercih senin....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
Müfit Can, 19 dakika önce yazdı:

Eczane olanin karaciğere toksit etkisi çok fazla sadece su tutumu yapar ilacı bırakınca malesef rtkiside gider underground dediğini alırsan shgb baskılar ilaçların verimi artar temiz kütle koymana yardımcı olur ve ilacı bırakınca aldıkların sende kalır .

Tercih senin....

balkan marka bulabılırsem tabıkı kullanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Müfit Can, 1 saat önce yazdı:

Güzel kardeşim, genel olarak ilaçlar hakkında bilgin var diye insanlara üst perdeden konuşur gibi konuşmayı bırak. İsteyen istediği ilacı hedefi doğrultusunda kullanır. Bize de eğer varsa yanlış düzgün bir dille uyarmak yakışır. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
hectordoyle, 36 dakika önce yazdı:

Güzel kardeşim, genel olarak ilaçlar hakkında bilgin var diye insanlara üst perdeden konuşur gibi konuşmayı bırak. İsteyen istediği ilacı hedefi doğrultusunda kullanır. Bize de eğer varsa yanlış düzgün bir dille uyarmak yakışır. 

Ben üst perdeden konuşmuyorum sen öyle anlıyorsun kesinlikle öyle bir niyetim yok olmazda .  Allah'ını seversen lafını niye yanlış anlıyorsun ki adam anlamamış sana ne oluyor . Bu kadar alıngan olma hepimiz erkegiz küfür yok hakaret yok kimseye kötü birşey dememisim senin problemin ne ? Kimse burda çocuk değil 

mertozkyaa, 46 dakika önce yazdı:

balkan marka bulabılırsem tabıkı kullanırım

Saglimiz herşeyden önce gelsin vücut illa ki yapılır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Müfit Can, 15 dakika önce yazdı:

Ben üst perdeden konuşmuyorum sen öyle anlıyorsun kesinlikle öyle bir niyetim yok olmazda .  Allah'ını seversen lafını niye yanlış anlıyorsun ki adam anlamamış sana ne oluyor . Bu kadar alıngan olma hepimiz erkegiz küfür yok hakaret yok kimseye kötü birşey dememisim senin problemin ne ? Kimse burda çocuk değil 

Daha kendi yazdıklarını okuyup anlayamıyorsun, sana önerim şuan hangi ilacı kullanıyorsan dozajlarını azalt sonra tekrar oku yazdıklarını. Sana yaramamış ilaçlar :) 

Ayrıca dediğim sadece bunun için değil, diğer konularda yazdıklarını da forumu her gün takip edenler olarak okuyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Müfit Can, 2 saat önce yazdı:

Abi primodan aldığın verimler nasıl ?

Sana nasıl artılar sağlıyor mesela ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
hectordoyle, 37 dakika önce yazdı:

Daha kendi yazdıklarını okuyup anlayamıyorsun, sana önerim şuan hangi ilacı kullanıyorsan dozajlarını azalt sonra tekrar oku yazdıklarını. Sana yaramamış ilaçlar :) 

Ayrıca dediğim sadece bunun için değil, diğer konularda yazdıklarını da forumu her gün takip edenler olarak okuyoruz.

Bu seviyeye inip senle laf yarışına girecegimi zannediyorsun ? Konuşma benim için bitmiştir iyi günler

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Müfit Can, 2 dakika önce yazdı:

Bu seviyeye inip senle laf yarışına girecegimi zannediyorsun ? Konuşma benim için bitmiştir iyi günler

Sana da kardeşim işin gücün rast gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Witcher, 8 dakika önce yazdı:

Abi primodan aldığın verimler nasıl ?

Sana nasıl artılar sağlıyor mesela ?

Kardeşim öyle ahım şahım bı etkisi yok boldenon a yakın bı ilaç benim kullanma amacım tamamen eczane olmasi ve toksik etkisnin az olması 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
Müfit Can, 17 dakika önce yazdı:

Kardeşim öyle ahım şahım bı etkisi yok boldenon a yakın bı ilaç benim kullanma amacım tamamen eczane olmasi ve toksik etkisnin az olması 

dostum dusuncen nedı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
mertozkyaa, 2 saat önce yazdı:

kür hakkında dusuncelerınız 

Maddi durumunuz çok iyise gh 6 ay kadar devam etsin en en az 3 ay günlük 4iu diğerinde anapolon gereksiz olur primo kgx4 yeterlidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Müfit Can, 1 saat önce yazdı:

Maddi durumunuz çok iyise gh 6 ay kadar devam etsin en en az 3 ay günlük 4iu diğerinde anapolon gereksiz olur primo kgx4 yeterlidir

Primo ile boldeyi beraber kullanmanın mantığı ne kanka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Feng, 2 saat önce yazdı:

Son zamanlarda iceriklerini en begendigim uyesin aynen devam et kardesim.

Bu arada primoyu nerden buldun piyasada yoktu en son

Bi tanıdık eczacı tüm sıkıntı sorun stres ne varsa çözer 🤣 bu arada sonsuz teşekkürler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Müfit Can, 2 dakika önce yazdı:

Bi tanıdık eczacı tüm sıkıntı sorun stres ne varsa çözer 🤣 bu arada sonsuz teşekkürler .

Dediğin gibi amcam eczaci allaha şükür piyasada olmayan malı bile getirtiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Primo ile boldeyi beraber kullanmanın mantığı ne kanka 

İlk defa deniyorum bende bı 14 hafta vücudum ne tepki verecek ilerleme nasıl olacak onu görmek istiyorum sadece boldenon yerine iki ilaç denemek istedim çünkü primo DHT kökenli bir ilaç ve minerokortikoid reseptör e antagonist davranıniyor buda biraz daha fazla su tutturuyor vücuda boldenon ise DHT dönüşümü düşük aramatizasyonu düşük ikisini miksleyip ortaya birşey çıkarmak istedim bakalım nasıl bir tepki verecek , çok abartılı değil ama iyi gidiyor beğendim açıkçası , birazda primo daha az zararlı diğerlerine göre 

STALOB, 33 dakika önce yazdı:

Dediğin gibi amcam eczaci allaha şükür piyasada olmayan malı bile getirtiyor 

Hiç bir zaman kafan ağrımaz emin ol aranı iyi tut ahahahaj ☺️☺️☺️

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Müfit Can, 3 dakika önce yazdı:

İlk defa deniyorum bende bı 14 hafta vücudum ne tepki verecek ilerleme nasıl olacak onu görmek istiyorum sadece boldenon yerine iki ilaç denemek istedim çünkü primo DHT kökenli bir ilaç ve minerokortikoid reseptör e antagonist davranıniyor buda biraz daha fazla su tutturuyor vücuda boldenon ise DHT dönüşümü düşük aramatizasyonu düşük ikisini miksleyip ortaya birşey çıkarmak istedim bakalım nasıl bir tepki verecek , çok abartılı değil ama iyi gidiyor beğendim açıkçası , birazda primo daha az zararlı diğerlerine göre 

Anladım knk.Dhb niye kullanmıyorsun baya beğeniyordun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 11 dakika önce yazdı:

Anladım knk.Dhb niye kullanmıyorsun baya beğeniyordun.

O her zaman benim çiçeğim, dediğim gibi sadece denemek istedim bakalım tepki nasıl olucak arada bi böyle şeyler iyidir bro denemek lazım vücut ne tepki vericek ne gostericek kuruluk pump etkisi gelişim vs vs iç organların durumu gibi şeylere bakmak lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.